IIIRP kontra Mistrzowie Świata

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

IIIRP to państwo specyficzne wiemy o tym wszyscy, jest tego wiele przykładów. Jednym z nich jest sukces. Sukces w IIIRP to coś specyficznego możliwego tylko tu. 

 
Organizacyjnym sukcesem może być np. nie oddanie dróg, dworców przed Euro. Sukcesem może być np. przeprowadzenie pogrzebów po katastrofie samolotu (mimo że nastąpiło pomylenie ciał). Sukcesem może być polityka zagraniczna Donalda i Radosława mimo że okazała się całkowicie błędna. Sukcesem mogą być działania Sikorskiego na Ukrainie mimo iż został on wyeliminowany z zajmowaniem się tą sprawą, a państwa na które błędnie on postawił dogadują się ponad nami podobnie jak 39 roku.
 
Jednocześnie porażką może być działanie prezydenta w Gruzji który stojąc na czele koalicji państw z regionu zmusił Rosję do zatrzymania swoich działań.
 
W podobnym stylu IIIRP odniosła się do sukcesu siatkarzy, którzy zostali Mistrzami Świata. To ogromny sukces, w grach zespołowych to drugi taki przypadek w historii naszego państwa!! Jak ten sukces odbił się na IIIRP?
 
Mecze drużyny były zakodowane ponieważ jak twierdzą zainteresowani premier nie lubi polityka ze swojej partii, więc nie będzie zezwalał na dofinansowanie imprezy. Polsat miast odkodować mecze reprezentacji, by odrobić straty postanowił... zmniejszyć oglądalność kodując transmisje. Donald potrafił jednak znaleźć pieniądze na otwarcie bramek na autostradzie prowadzącej do swego matecznika Gdańska. Z kolei prezydent Komorowski powiedział po finałowym meczu- Dziękuję wszystkim i pozdrawiam naszych piłkarzy. Dziękuję też Piotrowi Solorzowi- powiedział na koniec Bronisław Komorowski.
 
Nie bardzo wiem za co Solorzowi dziękować, bo za łaskę odkodowania finału to raczej nie. Przez zabawę paru panów z PO miliony ludzi pozbawiono możliwości oglądania największego sukcesu drużynowego w historii IIIRP. Komorowski osiągnął sukces bo "odkodował" jeden mecz. W TVP- publicznej stacji nie pokazywano nawet skrótów większości meczy naszej reprezentacji. A jak podaje wp.pl- Okazuje się jednak, że nie dla wszystkich. Gdyby informacje o świecie czerpać wyłącznie z "Faktów TVN", o ogromnym sukcesie "biało-czerwonych" można by się nawet nie dowiedzieć. Próżno było bowiem szukać informacji o finale mundialu w tym popularnym serwisie informacyjnym.
 
Jak widać rządowa stacja idąc tropem swego idola Donalda, również postanowiła deprecjonować imprezę. 
Poprzedni duży sukces w grach zespołowych podczas turnieju w Polsce IIIRP potraktowała podobnie. Zdobycia tytułu Mistrza Europy w koszykówce kobiet też nie pokazano w otwartej TV. Teraz IIIRP odniosła sukces-dwa mecze zobaczyć mogli wszyscy. 
Usłyszymy więc pewnie z ust Komorowskiego arcyboleśnie prostą wypowiedź-państwo Polskie znów zdało egzamin. Oczywiście wizyty polityków partii rządzącej na meczach i po sukcesie odkodowane były...To jest największym sukcesem IIIRP.
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (13 głosów)

Komentarze

tfu, tfu , siatkarze zdobywajac zloto pokrzyzowali TuSSkowi , POlszewikom , ich koalicjantom , GW i wielu , wielu innym szyki . Polacy nie maja prawa wierzyc w siebie a tu siatkarze przypomnieli Polakom o dumie , patriotyzmie oraz Bogu i rodzinie .

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1441965

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1441967

Dobre:)

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

zuberegg

#1442060