Czy KOD obroni mnie przed Schetyną??

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Kilka ostatnich dni byłem wyłączony z życia, głównie przez remont mieszkania. Dochodziły do mnie jakieś strzępki informacji. Jedna mocno mnie zatrwożyła. Usłyszałem że Schetyna ogłosił że będzie reprezentować Polaków w europarlamencie. 

Myślę sobie-motyla noga-parę dni remontu i wybory mnie ominęły? Zawsze chodzę głosować, głosowałem w ostatnich wyborach do PE i mam tam swoją reprezentację z której jest w miarę zadowolony. Z pewnością moją reprezentacją nie jest Schetyna ani jego obóz. 

Więc myślę sobie-może przejął wszystkich naszych europosłów? Patrzę-też nie. 

Zastanawiam się więc w jaki to sposób Schetyna chce przejąć reprezentowanie mnie? Po dobroci na pewno mu się to nie uda...

Zostają więc tylko bolszewicko-brunatne metody. Pomyślałem sobie że jest jednak ratunek!!! Są przecież obrońcy demokracji-KOD-oni mnie uratują przed zapędami Schetyny. Znają konstytucję na wyrywki, ciągle jej bronią (werbalnie lub wymachując nią). Więc zapewne sprawdzą w konstytucji że punktu-Schetyna reprezentuje Polaków tam nie znajdziemy. Liczę więc że KOD obroni mnie przed Schetyną i PO. Po pierwsze-nie życzę sobie by Schetyna mnie reprezentował. Po drugie wybraliśmy swoją reprezentację do PE w wyborach. Po trzecie-"fachowcy" z rządu w którym był Schetyna już mi załatwili najdroższy gaz w Europie, blokadę na największych tankowców w gazoporcie. Dziękuję za takie usługi. 

Liczę że KOD-broniący demokracji-nie pozwoli Schetynie i PO podważać demokratycznych wyborów społeczeństwa. Wręczcie mu konstytucję i pokażcie kto zgodnie z nią reprezentuje Polaków. Za chwilę jakiś jemu podobny frustrat pojedzie np. z PSL pojedzie do np. Waszyngtonu i ogłosi że przejmuje reprezentowanie Polaków w USA. Razem musimy postawić tamę niszczeniu demokracji w Polsce. Do dzieła KOD!!!! Liczę że w sobotę w 40 miastach odbędą się marsze KOD pod gmachy PO i pod dom Schetyny.   

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:7)

Komentarze

Wiele ironii jest w twoim tekście. Doskonale zdajesz sobie sporawę, ze KOT(D) raczej wesprze donosiciela i zaprzańca Schetynę niz wystąpi w naszej obronie. Przecież to ten sam sort najgorszych Polaków, nawet nie wiem czy można ich tak nazwać, którrzy zachowują się jak targowiczanie z 1792 roku. Wtedy błagali o pomoc carycę Katarzynę II (nawiasem mówiąc Niemkę!) a dzisiaj proszę jaśnie oświeconą Angelę I (też Niemkę!) oraz Schulza (też Niemca!). Sami musimy sobie dac radę i doprowadzić do DOBREJ ZMIANY! Prezydent AD i premier BS z naszą pomocą dadzą radę!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1506320

A jak można ich traktować poważnie? Przecież to sami hipokryci...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#1506324