Sugestie dla Mossadu

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Otóż trafiła nam się gratka, którą należałoby umiejętnie wykorzystać, ale jest to kwestia dla ludzi z zimną głową. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z roszczeń żydowskich dotyczących bezspadkowego mienia po ofiarach holocaustu i ich bezczelności. Dlatego też z pełnym wyrachowaniem można wykorzystać nadarzającą się okazję, jaką sami Żydzi amerykańscy nam podsuwają , ale najpierw nasze służby powinny wystąpić do Mossadu z ostrzeżeniem o takiej możliwości, bo cele należy osiągać przy zaangażowaniu minimalnych środków. Amerykańską opinią publiczną wstrząsają serie seksualnych skandali z pedofilią w tle i tak się jakoś dziwnie składa, że zaangażowani są w nie wysoko postawieni i wpływowi ludzie ze środowisk żydowskich jak Weinstein czy Epstein. Proszę sobie wyobrazić sensacyjne tytuły w mediach w rodzaju "Goje w żydowskim burdelu".

Jest więc spory potencjał by zmontować z tych wydarzeń efektowną kampanię antyżydowską na skalę nie tylko amerykańską. Jeżeli połączymy nastroje antyizraelskie w lewicowej Europie Zachodzniej z potencjałem antyżydowskim w Ameryce, to może się okazać, że kampania zmierzająca do wymuszenia na Polsce haraczu będzie strzałem w stopę i to powinno przekonać Mossad i dyplomację Izraela do zneutralizowania środowisk antypolskich w USA i w Izraelu, bo to Izrael może na tym najbardziej ucierpieć. Ale trzeba to zrobić sprytnie i dyskretnie. Żydzi potrafią liczyć zyski i straty więc trzeba Mossad zapytać czy im się to opłaci. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Jak myślisz? - Kto w imieniu Rzeczpospolitej powinien zapytać o to ludzi z Mosadu? Ja nie znam takiego człowieka, a z całą pewnością nie jest nim... minister Czaputowicz. Podobnie - nie znam ludzi, którzy mogliby zjednać siły antyżydowskie z Europy i ze Stanów Zjednoczonych. Może Ty masz jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam,
Satyr  

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1600871

Oficjalne kanały nie na wiele się zdadzą. Potrzebne są nieoficjalne, z użyciem kija i marchewki.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1600873