Płonie, płonie stodoła, płonie aż strach...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mają Amerykanie cyrk z lewactwem w Hollywood i z Antifą, u nas za cyrk robi Czerska z przyległościami. Ci też, trafiwszy na równię pochyłą absurdu, tarzają się po niej i staczają z coraz większym przyśpieszeniem. Harvey Weinstein miał hyzia na punkcie swojej stajni z klaczami, w wizjach Adama Michnika poczesne miejsce zajmuje stodoła.

Rozmaite media prawicowe próbują polemizować z Czerską, tłumacząc jej niewłaściwość jej zachowań w kwestii chorego biedaka, który zmarł w efekcie samopodpalenia. Tłumaczyć można komuś, kto pewnych rzeczy nie rozumie i kogo dobrą wolę można zakładać. Naiwnością jest jednak liczyć na dobrą wolę Czerskiej, która przecież z pełnym cynizmem celowo nakręcała histerię antyrządową, antypaństwową licząc na to, że ktoś słaby psychicznie da się wpuścić w ten kanał. Wystarczyło przeczytać wynurzenia Jana Hartmana czy hasła UBywateli promowane przez Czerskich.

Ale Polacy pamiętają, jak działała ta machina propagandy antypisowskiej w latach 2005-2007, kiedy to w Polsce było “jak za Hitlera”. I drugi raz nie dadzą się nabrać.

Celowe nakręcanie histerii, by następnie instrumentalnie wykorzystywać jej ofiary nie jest niczym nowym w przypadku Czerskiej. Przecież przez całe lata nakręcała przemysł pogardy wobec Polaków i uprawiała pedagogię wstydu. Michnik, Gross oraz ich pomagierzy to typowi manipulatorzy doskonale nam przecież znani. Tylko ktoś naiwny da się na to nabrać. Tamta strategia ostatecznie zawiodła, a mimo to, Czeska spróbowała ją reanimować, oskarżając Jakiego o stanie pod blokiem. Stanie pod blokiem. Tylko takie argumenty już im pozostały.Tak więc pozostała jedynie czysta nienawiść i tę nienawiść Czerska rozsiewa i rozdmuchuje. Czerska to przecież postkomunistyczna V kolumna. Krótko i zdecydowanie ujął problem Cejrowski w “Do Rzeczy”: “Polska potrzebuje wykidajły”.

Przez wiele lat tropiono faszystów w Polsce. Okazało się najpierw, że ci któregoś 11 listopada znależli przytulisko w siedzibie “Krytyki Politycznej”, a teraz okazuje się, że te apele i instrukcje do bojówek do walki z demokracją płyną z Czerskiej. To była typowa strategia “Łapaj złodzieja”. Interes nie chce się kręcić, kroplówka od Sorosa nie działa, Czerskiej grozi klapa totalna. Więc chwyta się każdej możliwości. I podpiera się takimi diagnozami psycholożek:

https://wpolityce.pl/polityka/364870-psycholog-zofia-milska-wrzosinska-wyjasnila-w-gazecie-michnika-dlaczego-piotr-s-sie-podpalil-diagnoza-zwala-z-nog

Lewicowe psycholożki, to tajna broń lewactwa, szczególnie te z Pontonu.

Jak widzimy, idea rzeczą cenną jest i warto się dla niej poświęcić. Dlatego też mam pomysł dla Adama Michnika by mógł się wykazać konsekwencją. Udostępniam projekt dokumentalnego filmu fabularyzowanego zatytułowanego, a jakże “Płonie, płonie stodoła “ :

– Czerska zatrudnia Stuhra Seniora i Stuhra Juniora jako reżysera i kamerzystę, wynajmuje stodołę na Podlasiu, w tle leci  melodia z najbardziej popularnym motywem  w publicystyce Czerskiej  “ Płonie, płonie stodoła, płonie aż strach, trzeszczy wszystko dokoła, ściany i dach” , Michnik i cała redakcja oraz zaprzyjaźnieni dokonują samopodpalenia, a Maciej Stuhr to wszystko kręci pod czujnym okiem Seniora ... nominacja do Oscara gwarantowana.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

 Witam! Do niedawna miałem swoje postrzeganie, że tylko reakcja zorganizowanej części społeczeństwa w ramach AK-pokolenie ma powodzenie, aby szybko wyplenić V-tą kolumnę POstkomuny. Totalnej zgrai również. Oni również są w sejmie, o ironio. Tak, to są bandyci, których trzeba wreszcie ukazać opinii społeczeństwa. Bastion kasty sądowej pilnie trzeba wyczyścić do zera. Głośno piętnujmy Agenturę Wpływu, przede wszystkim sowiecką. To są tysiące.  To nowe rozdanie Kremla zapalić skłócić Europę, aby ustalić swoje wpływy. Tak, kacapów bolą wojska NATO armii USA w Polsce, Kaliningrad zatarasowany, oraz wojsko OTK, które eliminuje zielone ludziki, bo w kompanii powiatu wszyscy się znają. Myślę o propagowaniu strzelectwa wśród młodzieży. Każdy powiat, przynajmniej jedna strzelnica. Wprowadzenie Historii prawdy w szkolnictwie. Wiele... do naprawienia...

 Myślę, że mamy zdrowe społeczeńsrwo, które z układem mafijnym postkomuny sobie poradzi, albo my patrioci będziemy mieli swoje pięć minut...Pozdrawiam w ten pełni refleksji dzień.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1551562