Emmanuel Macron i wyznawcy kultu bożka Antypisa

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wiele uciechy może dostarczyć obserwatorom śledzenie reakcji wyznawców kultu bożka Antypisa, prawdziwych europejczyków i innych światowców na wypowiedzi Emmanuela Macrona. Straszna ta Polska, widziana oczami pana kandydata na prezydenta Francji, z reżimem Kaczyńskiego idącym w ślad Orbana i Putina, która narusza wszystkie zasady unijne, a szczególnie zaniża koszty pracy w wyniku czego miejsca pracy uciekają z Francji do Polski. Skandal niebywały.

No i czy nie mają racji pan Macron i jego polscy potakiwacze z tym zaniżaniem ? Przecież to nie kto inny jak Prawo i Sprawiedliwość wymyśliło najniższą stawkę godzinową i minimalną płacę. Niestety nie te czasy teraz co kiedyś. Walezy uciekł z Polski do wolnej Francji, bo tu mu kazali jeść widelcem, naruszając jego wolność osobistą, a teraz polski reżim rozpycha się w Europie i narzuca jej minimalne płace i stawki godzinowe. Koniec Europy.

Trzeba wrócić do tego jak było i postawić straże na granicach państwowych, żeby żadne firmy francuskie nie prześlizgnęły się przez kordon do Polski, żeby żadne euro nie powędrowało na wschód, żeby żadni tani polscy pracownicy nie peregrynowali po Europie i zabierali miejsc pracy Francuzom i innym prawdziwym europejczykom. Nie można pozwolić aby ta pisowska zaraza rozprzestrzeniła się po całym kontynencie. Zabrać im paszporty.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Dostrzegł z daleka straszną, aczkolwiek nieistniejącą zarazę, a z bliska nie widzi, jaka zaraza niszczy Francję na prawdę. Typowy lewoskrętny, myślący inaczej. Aż strach pomyśleć, że ta niedouczona marionetka (makronetka) banksterów może zostać prezydentem. 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1538821

Talmud przepojony jest większą nienawiścią w stosunku do obcych wyznań i posiada znamiona daleko większego fanatyzmu, aniżeli Koran. Wyznawcy mahometanizmu w swych zwycięskich walkach obchodzili się okrutnie ze zwyciężonymi. Niesłychana barbaria nad zwyciężonymi również nie leży w naturze, czyli nie jest jakimś zjawiskiem przyrodzonym, ale jest nabyta, wynika z fanatyzmu religijnego podyktowanego Koranem. Gdyby żydzi po swym rozproszeniu posiadali przez jakiś czas polityczną niezależność i znajdowali się w roli zwycięzców nad innymi narodami, nie ulega wątpliwości, że ich okrucieństwo objawiłoby się jeszcze w daleko większej formie. O ile fanatyzm Talmudu przewyższa Koran, o tyle silniejszą byłaby eksterminacja przez żydostwo narodów zwyciężonych.
Nie trzeba uciekać się do przykładów branych z wyobraźni. Oto żydzi w dziejach swego rozproszenia ile razy uzyskali jakąkolwiek przewagę czy to na tle życia ekonomicznego, czy pod względem wpływów politycznych, umiejąc się np. wkraść w łaski osób możnych, wyzyskiwali w niesamowity sposób tę władzę na korzyść własną, a dla uciemiężenia innych. Klasycznym przykładem pod tym względem może służyć epoka panowania bolszewizmu w Rosji. Wszak wiadomo, że bolszewizm jest tworem żydowskim, bolszewicy to żydzi, a rządy bolszewickie – to rządy żydowskie. Historia nie zna takich okrucieństw, jakich dopuszczają się rządy bolszewickie nad ludnością chrześcijańską. Nic dziwnego. Przecież żydzi od czasów swego rozproszenia nigdy nie osiągnęli takiej władzy, jaką sprawują w dobie obecnej w Rosji. Okrutny terror nad ludnością zwyciężoną posiada swoje źródło w psychice żydowskiej, ta zaś wspiera się całkowicie na Talmudzie.
Fanatyzm jest wielkim zboczeniem psychicznym, ale należy zwrócić uwagę, że takie zboczenie przyjmuje się bardzo łatwo w ułomnej naturze człowieka i jest jedną z najsilniejszych podniet do ideowego skupienia, do zacieśnienia więzi etnicznej. Czują to żydzi i dlatego tak usilnie ochraniają własne źródło fanatyzmu – Talmud.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1538822

Macron to taki żydowski (komunistyczny) dron.
Zdalnie sterowany do jednokrotnego użytku.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1538830

...i sarkastyczny artykul. Wiele uciechy odczuwam czytajac te slowa. Francja nie ma szczescia do swoich reprezentantow. Macron robi sobie w Polsce bardzo duzo  wrogow. Szkoda, ze Francuzom juz nic nie moze pomoc, sami sie wpedzaja w taka sytuacje.Nie jestem zwolenniczka Le Pen, ale w tej ciezkiej sytuacji politycznej, demograficznej i ekonomicznej bylaby ona z pewnoscia  mniejszym zlem, tez jako przeciwwaga do Merkel. Bezpieczenstwo powinno stac na pierwszym miejscu.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1538831

Jak Whirlpool przenosi produkcję (i miejsca pracy) z USA do Francji - to jest cacy !

Jak Whirlpool przenosi produkcję (i miejsca pracy)  z Francji do Polski - winna jest Polska ! 

Ta krowa nigdy nie była Kalego, zawsze była  Whirlpool'a, to on decyduje w czyjej oborze będzie ją doił. Kandydat pokazał, że nie nadaje się na polityka. Polityk stara się nie robić sobie wrogów.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0


#1538843

Takie pseudo nadali temu chłopaczkowi Francuzi. Także chłoptaś, marionetka, dziwna zjawa, Gdzieś w internecie przeczytałem "rybi fiut". Wszystko to może idzie za ostro, ale takia jest atmosfera francuskiej kampanii prezdenckiej. Macrona szpuntuje Bruksela i Berlin, przerażone perspektywą prezydentury Le Pen. Zapewne Macron wygra, ale ciężkiej sytuacji Francji nie poprawi. Nie ma pomysłu, siedzi pod butem banksterki. Co zrobi? Poprze budowę jądra Europy, ale co to zmieni? Rozwali UE na 2 części. Nie ma dobrego planu, jeśli się nie chce zmienić tego co jest na zachodzie Europy. Ponadto niz z jego przemówień nie wynika, że ma jakiś program dla Francji. Nic tylko opowiadanie banałów i absurdów.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1538844

Podsumować wydarzenia we Francji można jednoznacznie - wali się im tam dotychczasowy paradygmat ideowo-polityczny i nie są w stanie nic na to poradzić, bo wyzbyli się jakiejkolwiek intelektualnej i praktycznej kreatywnośći, gdy uwierzyli w koniec historii zwieńczonej demoliberalizmem i politpoprawnością. Kara za pychę i głupotę. Zwycięstwo Macrona, jak zakładam, jest potrzebne po to by degeneracja nabrała przyśpieszenia i dopiero na gruzach albo się zreflektują albo sczezną marnie. Ale to ich zmartwienie, nie moje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1538936