Co by Piłsudski zrobił z totalną opozycją ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mieliśmy oto na żywo pokaz tego, jak się rodzą wrzutki medialne i jak opozycja młóci słomę.

Oto w czasie wystąpienia Kaczyńskiego, ktoś z ław opozycji ironicznie rzucił słowa odnoszące się do pisowców: “ludzkie pany”. Kaczyński to wykorzystał replikując, że polska kultura wiąże sie z wyrażaniem szacunku wobec drugiej objawiającym się zwracaniem się do innych z użyciem słowa “pan”.

Następnego dnia sens tej wypowiedzi zostaje przez opozycję wypaczony, następuje typowe odwracania kota ogonem i powtarzanie tego wypaczonego zwrotu we wszystkich mozliwych sytuacjach i przekazach dnia. Nie ma opozycja żadnego pomysłu politycznego, więc młóci tę słomę bez umiaru. Rodzi się pytanie – czy przez kolejne trzy lata będziemy skazani na wysłuchiwanie tych durniów? Jaki będzie skutek ? Ludzie albo przyzwyczają się do tego coraz bardziej śmierdzącego szamba, więc dalsze wybory polityczne doprowadzą do nieoczekiwanych wydarzeń prowadzących do katastrofy, albo też opozycja, jakakolwiek, zostanie wymieciona ze sceny politycznej, co też będzie ze szkodą dla procesu politycznego. Tak czo owak, nie widać sensu w istnieniu opozycji totalnej. Wyobraźmy oto sobie, że pojawia się znowu Piłsudski i rozgania sejm na cztery wiatry. Czy ktoś by wtedy protestował ? Obawiam się, że wszyscy, mnie nie wyłączając, odetchnęlibny z ulgą. A opozycja totalna chwaliłaby sobie wczasy w Berezie Kartuskiej. Kretyni.

A potem w necie, kolejni idioci mielą tę słomę na drobniejszą kaszkę.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)

Komentarze

A inną część zamkną by do Berezy Kartuskiej i by się nie cackał że zdrajcami.

Bo w tamtych czasach, sądy były Polskie, a opluwanie i szarganie Polski było karą.

Dzisiaj w sądach Polskich siedzą jeszcze towarzysze z PZPR, lub ich POtomkowie i wolna Polska nie jest im PO drodze, jak nam patriotom.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1533643

Marszałek nie "rozpędził", Sejmu (może chodzić tylko o Sejm II kadencji 1928-1930) lecz rozwiązano ten Sejm zgodnie z prawem. To opozycja nazwała rozwiązanie tego Sejmu "rozpędzeniem", gdyż po rozwiązaniu aresztowano kilkunastu posłów i wsadzono do Brześcia (twierdza, więzienie wojskowe). gdzie pastwiono się nad nimi. Marszałek i rząd twierdzili, że po rozwiązaniu Sejmu posłów przestał chronić immunitet i można było ich aresztować, za wzywanie do siłowego wystąpienia chłopów i robotników przeciw rządowi w związku z kryzysem gospodarczym który wówczas zawitał do Polski na całego. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1533651

Bezczelne są te kurwy i zuchwałe.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1533659

a nie posłować, tak mówił Piłsudski.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

W koronie królów wyglądam pięknie.

#1533661

Najlepszym miejscem byłyby bagna Gujany. Zbudować ośrodek wypoczynkowy tamże i wysłać na wypoczynek najbardziej zasłużonych totalniaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1533707