Bartosz Kramek, the kingmaker ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Bartosz Kramek ?

Who is Bartosz Kramek ?

Wygląda mi na michnikoida, a więc czyżby to był typowy leming, o odchyleniu lewicowym ? Coś jakby nowe wcelenie Sławomira Sierakowskiego, który uwiądł, gdy przestano go promować w TVP, tylko bardziej aktywny, operatywny, bardziej związany z wpływowymi organizacjami.

Ambitny musi być, bo dba o wizerunek medialny, profesjonalnie. Chciałby odegrać rolę kingmakera ? Znalazł niszę polityczną w postaci fundacji związanej z obroną praw czlowieka, bo tu można zdobyć spore dotacje oraz dojścia do wpływowych ludzi i chciałby z tego zrobić trampolinę do dzialalności politycznej ? Chce zapewne wykorzystać powierzchowne doświadczenie z ukraińskiego Majdanu do zrobienia majdanu w Polsce. Niezaleznie od pieniędzy jakie pozyskał, jest za cienki, no bo leming musi być cienki z natury swej, na to by mu się w Polsce powiodlo.

Ciekawe jaki ma background rodzinny, intelektualny, skąd pochodzi, w jakim środowisku się obraca. Widzę z netu, że liceum kończył w Ustce, ale jako miasto rodzinne podaje Bystrzycę Kłodzką, a więc mamy mlodego, pochodzącego z małej miejscowości, pewnie z kompleksami, a więc aspirującego do statusu MWzWM, co to się chwyta każdej nadarzającej się okazji. Potem UJ i Akademia Koźmińskiego.

Lubi oglądać Polsatnews, czytać Stephena Kinga, co wskazuje na typową mierność zainteresowań, no i rzecz zastanawiająca – kibic FC Dnipro. Ponadto lubi muzykę Karola Kusa, ale to nic mi na razie nie mówi, sprawdzę. No tak, Karol Kus z zespołem wybrał się na Majdan, a to już coś mówi. Zespół, majdan, klub Dnipro i już jesteśmy prawie w domu. Dlatego teraz pan Bartosz Kramek zabiera się za robienie majdanu w Warszawie. Faktycznie przerost ambicji i nie pomogą żadni mecenasi, bo co najwyżej mogą oni tu zrobić z lemingami ciamajdan, Kingmaker się znalazł.

PS

Powoli, po nitce do kłebka dojdziemy do sedna rzeczy, bo internet nie śpii udziela informacji na temat pana Kramka:

http://xportal.pl/?p=29950

Ale zachęcam też do bardziej aktywnego przeciwstawiania się manipulacj w realu.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)