Dlaczego tu piszę, odpowiedź blogerce wiesiolek56

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Blog

Napisała Pani do mnie taki komentarz:

Od niedawna, z racji wymuszonego sytuacją przymusowego urlopu jestem na niepoprawnych znacznie częściej niż uprzednio. Dotychczas czytając różne artykuły i komentarze nie interesowało mnie kto je pisze, kto tu kogo lubi, a kogo nie, kto jest czarną owcą i dlaczego . Nadal mnie to niezbyt obchodzi , ale zaczynam odróżniać więcej niepoprawnych.

I zastanawia mnie dlaczego i po co, ktoś o poglądach tak skrajnie poprawnych, że mógłby błyszczeć w każdym mainstreamowym medium w "tym kraju", zadaje sobie trud pisania akurat tutaj?

Czytam to forum od czasów, gdy nie było ani jednego kanału telewizyjnego (poza raczkującą Telewizją Twam), który nadawałby cokolwiek niepoprawnego, gdy nie było tygodników niepoprawnych, a z Rzeczpospolitej wyrzucono Gmyza, Trafienie w miejsce, gdzie człowiek nie był "dziwolągiem", "oszołomem", "moherem" itp. i zobaczenie , że się nie jest na bezludnej wyspie było wtedy czymś. Było tym poletkiem z inną glebą.

Zawiszo, tak szczerze, od kilku- kilkunastu dni rozpoznaję Twoje teksty i zastanawiam się dlaczego i po co piszesz to, co piszesz? Pomyślałam przesz moment , że poszukujesz prawdy, odpowiedzi na wątpliwości, porównujesz różne źródła i wybierasz, sprawdzasz ( jak to ja kiedyś robiłam) ale nie, tak nie jest.

Więc po siejesz swoje ziarno w ten niepoprawny ugór? Kaktus nie wyrośnie na bagnie, a sałata na pustyni. Nie szkoda czasu i energii”


Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/marsz-patriotyczny-2020-o-czesc-wam-panowie

 

Jestem w podobnej sytuacji jak pani, współpracuję z zespołami zagranicznymi, które kontrahent odesłał do domów zawieszając wykonywanie kontraktu, stąd mam więcej czasu. Dobrze Pani odkryła, mnie chodzi o prawdę ale równocześnie zachowanie pewnego kontrastu w stosunku do treści tu głoszonych. Myślę, że i Pani tak to oceni, że ten portal jest tubą propagandową PiS, tu o PiS pisze się jak o zmarłym, albo dobrze, albo nic. Jest to typowe pranie mózgów. Tu starannie przemilcza się wszystkie przekręty tej partii, a różnica między PiS a PO jest tylko taka, że PO starało się kraść, kłamać w „rękawiczkach”, PiS robi to samo tyle, że z grubej rury. Tekstów negatywnych względem opozycji, stosujących niewybredne słownictwo jest tu bez liku, moje teksty są jakby przeciwwagą do nich, odbrązowują tworzony tu pomnikowy obraz PiS. Jednym z moich celów jest pokazanie na konkretnych przykładach iż PIS to tylko jedna z partii w Polsce, nie realizującą potrzeb Polaków, ani nie reprezentującą polskiego interesu, co długotrwałym praniem mózgów Polaków wielu wmówili. Treści tu promowane absolutnie nie pokazują rzeczywistego obrazu Polski, to bardziej propaganda na poziomie dawnej Trybuny Ludu.

 

Weźmy za przykład Gowina. Póki wspierał PiS to był dobry, kiedy stanął po stronie tych, którzy twierdzą iż te wybory robione są na siłę, nie spełniają standardów konstytucji, prawa za co autorzy powinni stanąć przed Trybunałem Stanu natychmiast wylała się tu na niego fala hejtu.

 

Niech Pani zauważy, że w moich tekstach jest zawsze prawda, gdyby nie było, to dawno by tu wykazano, że jestem kłamcą. Każda informacja jest dokładnie sprawdzona, a jeśli się pomylę to prostuję. Stąd widzi Pani tu bezsilne plucie na mnie kilku klinicznych przypadków. Niech Pani popatrzy na zestaw słownictwa tych osobników. Przy nich określenie „dziwoląg”, „oszołom”, „moher” to delikatne określenia. Porówna to pani z określeniami „Załgany bolszewicki poliruk ” Ma pani przykład człowieka chorego. „Idź się leczyć, ty idioto!” Ale czy tylko do mnie? Andy aandy te brednie wypisuje każdemu, który ma inne poglądy niż on. Weźmie Pani dyskusję Humpty Dumpty z Rebeliantką, nie przebiera w różnych obraźliwych stwierdzeniach. Wymieniać można by długo. Takich z portalu trzeba eliminować, by smrodu nie robili.

 

 

Niech Pani popatrzy, że moje oceny sytuacji się sprawdzają. Ja od początku tłumaczyłem, że program 500+ jest typowym kupowaniem głosów. Dziś widzimy całkowitą porażkę tego programu, brak zwiększenia dzietności, doprowadzenie kraju do stanu, w którym nawet sam PiS ocenia iż po 3 miesiącach od ogłoszenia stanu wyjątkowego państwo zbankrutuje i to po długim okresie prosperity.

Od samego początku trąbiłem iż wybory 10 maja to byłoby morderstwo na Polakach, takich prognoz które się sprawdziły było kilka. Smutne, bardziej Pyrrusowe to zwycięstwo. Bo pokazuje jak bardzo do ruiny doprowadziło Polskę te 5 lat rządów tej partii a w zasadzie rządów oderwanego od rzeczywistości Jarosława Kaczyńskiego, który będąc tylko zwykłym posłem poprzez grupę „wazeliniarzy” rządzi całym krajem.

 

Jestem administratorem portalu, w którym staramy się prezentować różne poglądy, nie tylko poglądy jednej partii. Warunek jest jeden, kultura wypowiedzi. Tu na tym portalu prym wiedzie grupka wyrzuconych z tego portalu za to, że poziomu kulturalnej wypowiedzi utrzymać nie potrafili. Proszę przeczytać wypowiedzi Humpty Dumpty, Andy-aandy, wielonikowiec Zawiedzony/Mind service i kilku innych. Ma Pani ewidentny obraz poziomu „elit” tego portalu. Jaskrawy przykład człowieka w gumiakach, co na salony chce się wedrzeć. Zero argumentów, mowa rynsztokowa. To mógłby być dobry portal, gdyby zaczął być portalem polskim a nie tubą propagandową jednej partii.

 

Dziś mamy czasy pozytywizmu, trzeba pracy u podstaw, stąd nie szkoda czasu, by tu pisać, by szukać ludzi z którymi można porozmawiać jak z Panią, przedyskutować pewne poglądy. Próbować się przekonywać, w kulturalnej dyskusji szukać lepszych rozwiązań i pokazywać tych, co przeciw Polsce działają. Nie szkoda czasu, by odkłamywać kłamstwa tych, co Polakom piorą umysły. A trolle? Im tylko pozostaje wycie, a takiego zawsze można poznać, on sam się ośmiesza. Jeśli tylko doprowadzę do tego, że trolle będą się wstydziły posługiwać dialektem rynsztokowym, to już będzie to moim sukcesem.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (14 głosów)

Komentarze

                   pisać, żeby pokazać swoim szefom z rusofilskiej ścierwoneonówki, że potrafi bulgotać bolszewicką żółcią i łgać z nienawiści do polskich patriotów z PiS i polskiego patriotyzmu.

Tak jak go bolszewickiego łgania nauczyła sowiecko-rosyjska agentura ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB z filorosyjskiej ścierwoneonówki.

   Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1625270

organizacja ci już przysłała? Czy ty dopiero z prawosławnymi obchodzisz?

Hamptusiu, ty i jeszcze pewnie ze dwóch opowiadałeś te pomówienia po różnych blogach. Typowe dla agenta budowanie swojej pozycji w środowisku. U nas w Polsce mówi się "świętszy od papieża". Polak nie musi sobie przypominać iż jest Polakiem, taki "napływowy" musi, bo mu z rana pamięta swoją ojczyznę dzieciństwa. :)

Szanowna pani Wiesiołek65, ma pani pełen obraz tego, kim są ci "prawdziwi polacy". Gdy człowiek ich teksty czyta to jedyna myśl, z którego oddziału dla psychicznie i nerwowo chorych to uciekło. Może Pani takiemu mówić, może prosić nic nie dociera, bo on "prawdziwy polak", wszystko na kursach w ... o Polsce się dowiedział.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625273

Po pierwsze frajerze czerwony ja mam konto na ścierwomedium ponad 3 lata.Mam je palancie nadal.
Po drugie idioto może zapoznasz tu blogerke ilu frajerów z tego portalu zostało wyrzuconych, i za co.Czy ty też byłeś tu już ukarany za spamowanie i nawalanki.
Czy znasz takiego szmaciarza jak @SL ksywa denaturat? Ile tu miał nickow.
Napiszesz notkę o tym

.Czy trafnie nazwał cię na Neonie twój przyjaciel @w-kny "dziwko administracyjna" 

Tak więc może poczekamy na notkę o tym

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1625279

płatnego agenta wydaje się zbyt tępy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625282

Lata pracy w tym zawodzie, praktyka, szkolenia. Patrząc po tobie normy tępoty by temu zadaniu sprostać są wyśrubowane. Z pewnością nie jestem wystarczająco tępy, by płatnym agentem zostać. Niech tym się zajmują tacy jak Andy aandy, ten na pewno jest ponad normę tępy, Zawiedzony, to raczej taki, co pójdzie do kolegi, by z jego komputera świństw mu narobić, a ty?na pewno jesteś wystarczająco tępy jak na to stanowisko.

Miłego wieczoru trolliki. Czas zaorywania zakończony, może korzystając z pięknego wieczoru coś ciekawego na jutro napiszę? Andy będzie miał kolejną okazję udowodnić kim jest :)

Z trzech pałek dodatnich wnoszę, że Zawiedzony z radości ze wszystkich swych kont skorzystał. Mała rzecz a proste umysły cieszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625310

Za każdym razem, gdy wpiszesz jakiś komentarz w krótkim czasie wyświetlają ci się 3 punkty poparcia, co oznacza, że masz tu aktywne trzy konta. Tak tutejsze trolle kształtują wirtualną rzeczywistość. Prawda jest taka, że gdy studiowałeś, wraz z innymi wyrzuconymi z polskich portali" uczciwość" nie była tematem nauczania.

Oczywiście, że byłem ukarany, bo przypominałem pewnemu wielonikowcowi co o swojej rodzinie pisał. Okazało się, że jego korzenie mogą byś uważane za obrazę. No cóż jest mi bardzo przykro, że takich miał rodziców, ale czasem i za prawdę się karę ponosi.

I czy pierwszy to raz? Już co najmniej 2 razy za prawdę o PiS moje teksty były tu cenzurowane poprzez zrzucenie ich ze strony głównej. 

Jak widzisz, w środowiskach wspierających PiS prawda występuje tylko wtedy kiedy się pomylą, bo czy prezes nie przedstawił tego w jednej ze swych wypowiedzi? Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe? Ilu z polityków PiS ma sądowe potwierdzenia swej kłamliwości? Kurski, Kaczyński, Morawiecki, Sasin, Macierewicz, ... Mylę się?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625292

Nie raz ciebie na kłamstwach Polacy przyłapywali. Teraz chwalisz się, że na polskim portalu masz jakieś "ścierwokonto". Widzisz, blogerem jestem od roku 2007, tak więc 3 lata to żadne osiągnięcie, ale może się mylę, bo na twoje możliwości to może być duże osiągnięcie. Możesz podać pod jakim nickiem je prowadzisz, bym mógł sprawdzić, czy prawdę mówisz?

Jak pewnie wiesz, na polskim portalu są proste zasady. Rozmawiają na nim Polacy, bez względu na to jakie poglądy mają, pod warunkiem, że zachowują zasady kultury dyskusji i wymiany argumentów, z jakiej Polacy są znani. Ci co się pchają na salony w gumiakach wylatują lotem koszącym jak zaliczyłeś to nie raz, ty, Hamptuś, twój teść i kilku innych. Jeśli się jednak zachowujesz zgodnie z normami Polaków, to przecież nikt ciebie wyganiać nie będzie. Więc co w tym dziwnego, że masz nieaktywne konto przez 3 lata, czym się chwalisz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625309

Liczy się jakość, a tę masz na poziomie tych, które za PRL mozolnie bazgrali po ścianach ubikacji dworcowych. Jeszcze dwadzieścia lat i kto wie? Może nawet zaczniesz pisać na poziomie Verity? ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625319

tu się zgodziłem, bo rzeczywiście jesteś dobitnym na to dowodem. Ale, że oficerowie prowadzący są tępi, to wydawało mi się, że to nieprawda, ale przyznaję się do błędu, powinienem to wiedzieć, mówił przecież o tym Kurski w słynnym przemówieniu opowiadając jak głosują posłowie PiS. Jest "oficer prowadzący" i ten dyktuje jak osłowie PiS mają głosować. Gdy ten się pomyli całe stado lemingów również się myli.

Posłuchaj tego filmu ok. minuty 6:30. Wyraźnie Kurski stwierdza, że osłowie PiS są zbyt głupi, by sami decydować jak głosować i muszą mieć oficera/osła prowadzącego

Dlaczego piszę o tępocie twoich przełożonych? Ty piszesz do jakiegoś Arturka, zwracając się do mnie. Nigdy nie miałem na imię Artur. Ani na chrzcie, ani jako drugie imię ani nawet od bierzmowania. Jak sam widzisz, twoi oficerowie prowadzący też się pomylili. Moje imię i nazwisko zna kilka osób w internecie, szczególnie na polskim portalu, ale byle komu tych danych to ja nie podaję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625327

Poziom Verity osiągnięsz w następnym wcieleniu. I to pod warunkiem, że wcześniej będzie pisał codziennie minimum jedną stronkę A-4 przed 35 lat. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625332

dzieci pójdą do szkół po świętach, więc 10 maja możemy pójść do urn wyborczych. Ja ci mówiłem, że to nie jest możliwe. Ze swym orzeszkiem, co się pałęta po bezbrzeżnych przestrzeniach twojej mózgoczaszki jesteś lata świetlne za mną i na pewno za Veritą. Ale przecież nie jesteś odosobniony, na tym portalu było wielu takich, co krzyczało pójdzimy 10 maja do urn wyborczych a 10 czerwca zaniosą nas w urnach. PiSowskie kamikaze. Gdzie dziś są? Nadal poszukują mózgów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1625349

Fałszywy Zawisza to znany manipulator i kłamca, naiwnie usiłuje jednak stworzyć swój lepszy obraz wobec nieświadomych.

Nie trzeba żadnych różnic politycxnych, to nie sprawa opinii, po prostu wiele osób się poznali na jego chamskiej i antypolskiej działalności, z niesamowitym zaklamaniem ale i prymitywizmem.

Vote up!
0
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1625323