Tradycje akcji "Hiacynt"?

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Sędzia Kamil Zaradkiewicz źle traktował współpracownika w zespole orzecznictwa i studiów Trybunału Konstytucyjnego - czytamy w "Gównie Wyborczym". Wojciech Czuchnowski i Justyna Dobrosz-Oracz oprócz rzekomego mobbingu w pracy, ujawnili incydent piżamowy w centrum stolicy z udziałem p. o. I Prezesa Sądu Najwyższego. Inteligencja z Czerskiej uknuła sobie tezę, że PiS jest partią homofobiczną.Wskazanie orientacji seksualnej Kamila Zaradkiewicza przez GW nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem i ujawnianiem "plam w życiorysie". Media nie mają prawa decydować za kogoś, czy zostanie ujawniona jego orientacja. To oczywiste naruszenie dóbr osobistych Zaradkiewicza.

GóWno Wybiórcze, żeby przywalić w nielubianego przez siebie sędziego, ujawnia jego homoseksualizm? Nic dziwnego. Tam nie liczą się żadne poglądy. Możesz być antysemitą, rasistą,faszystą, narodowcem, homofobem, bandytą, idiotą, możesz bić kobiety. Wszystko wybaczą. Tylko musisz nienawidzić PiS

To jest jawny dowód na to, że oni popadli w czysty obłęd.

Na podstawie tej tezy wyciąga obyczajówkę z Zaradkiewiczem grzmiąc. Hola! Wy jako partia homofobiczna nie reagujecie! A to pedał jest! Zły pedał! Niepojęte Całe to rozpisywanie się przez media o życiu prywatnym osób publicznych jest po prostu jednym wielkim obrzydlistwem. Atak w ten sposób na Prezesa SN - czyli osobę spoza polityki - to draństwo do kwadratu. To od dzisiaj w każdym artykule  GóWna będzie tak: "Heteroseksualny strażak uratował kota niewiadomej orientacji"

Ponieważ wybroczyn czerskich umysłów do ręki nie biorę, chciałbym tylko spytać czy GW doszukała się w życiorysie p.o.PPSN Zaradkiewicza pradziada, dowódcy Okręgu Lublin AK gen.Kazimierza Tumidajskiego zakatowanego w sowieckim łagrze w 1947 roku, czy zatrzymała się na obyczajówce?

 

To samo było z Lisem, który z lubością wyciągnął temat żydowskiego pochodzenia żony Dudy. Kręcą się wokół własnych fantazji biorąc je za rzeczywistość.

 

A to twarze dziennikarzy koszernego szamba:

Ta "gazeta" już chyba tylko na papier toaletowy się nadaje w publicznych toaletach

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

ale ostatecznie można ją użyć na podpałkę w kominku. Najlepiej jednak - w ogóle nie używać!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1628938

agentów zbrodniczego stalinowskiego NKWD działających przeciwko Polsce. Włącznie z Michnikiem.

Bolszewickie "GWno" przez lata odmóżdżało Polaków, robiąc z nich głupich, bolszewickich janczarów.

Jednak, od wyborów wygranych przez polskich patriotów z PiS - powoli to się zmienia...

Na szczęście bolszewicy z "GWna" mają coraz więcej problemów finansowych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628953

Ten drugi wiceprezydentem stolicy Polski już jest. Ten pierwszy to cel zdemoralizowanej perwersyjną interpretacją liberalizmu, prymitywnej mentalnie i zabitej dechami intelektualnie opozycji by zasiadł - wraz ze swą Damą z brodą , fallusem i testiculisami na urzędzie Prezydenta RP. 

I wtedy Polska wreszcie "przywróci sobie odpowiednie dla niej miejsce w Europie i świecie"! Mać, mać, mać!  Jourova z Timmermansem  w Brukseli i Merkel  w Berlinie, Soros gdzieś tam zesrają się ze szczęścia. Zeitungi oszaleją z euforii. Tusk, Grodzki, Kosiniak-Kamysz wyjadą z kolejnym "orędziem do narodu", p.mecenas Turczynowicz przyzna się do nadużycia konsumpcji soku z buraka. Z tego entuzjazmu I Dama Panka na Chobielinie urodzi cudownie poczęte 10-raczki, Rózia fon cośtam umyje sobie włosy, Kopacz przekopie się do Równika i nawet głębiej, Spurek zacznie jeść mięso, Kwach zawącha się na śmierć aromatem kolekcji flaszkowych korków, cysorz Wałęs skoczy z najwyższego piętra najwyższego drapacza chmur w Majamy do najpłytszego basenu, chrabja Bronek ugotuje bigos życia na kulkach z nosa, a Małgorzata Kidawa-Błońska dostanie Nobla za rewolucyjną technologię "zalesiania terenów podmokłych". 

No dobra, już spadam! :D:D:D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1628943

Uważam że Wyborcza szczujnia

Uważam że Wyborcza szczujnia w weekendowym wydaniu powinna ujawnić swoim czytelnikom że Adam Michnik to nie Michnik ale Szechter, jest żydowskiego pochodzenia i ma brata - komunistycznego morderce, który uciekł do Szwecji .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1628946

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Ostry został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jjjjj jk wybórcz trktwn ldz n stnwskch pblcznych - Bdrń = zły PDŁ - zrdkwcz = DBRY PDŁ ??? Pdł t pdł - tk przynjmnj d tj pry sądzłm swją drgą c wy p'SS'wscy twrzysz tk ngl zckl zczęlśc brnć pdłów? c z tym cchcmnym z żlbrz? Mż t chdz? trz z nnj bczk: łłłtr tj ntk zpmnł tkch drbnych szczgółch z życrys jk: - spcr zrdkwcz w pżm w śrdk ncy pd Trybnł Knstytcyjny - czy chćby fch w Rdz Ndzrczj PPPP Nftprt gdz zstł "plcny" przz p'SS'wskg Mnstr Skrb Pństw N człwk KRYSZTŁ - mąż..., wybtny prwnk, bz zbrzń psychcznych, ... td - wżn ż SWÓJ PSŁSZNY ( ...wj z tą mtyczną NZLŻNŚCĄ)
Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1628984

z mumią Strzembosza pod rękę ze świeczką w łapie brodziła pod gmachem SN i było OK! Duch Gersdorf "bez zaburzeń psychicznych" pluł na Polskę w Niemczech  za co otrzymywał medale i nagrody szwabskiej kasty nadzwyczajnych! Zeitungi od kilku dni donoszą o żałobie i ponurej stypie w Bundestagu po "odejściu" Gersdorf, która z ok.40 tys.zeta na łapę miesięcznie będzie tłuc biedę w Polsce....  

No, żesz qrna, nie piertolcie tak ostro o dziewictwie koronowanej przez chrabję Bronka na I Mme burdelu, zwanego do przedwczoraj Sądem Najwyższym Margotki. Doopy zabolały po tym jak Zaradkiewicz wyprowadził z SN sztandar z sierpem i młotem? Hehehe!

 https://wpolityce.pl/polityka/498663-dekomunizacja-zaradkiewicz-usuwa-portrety-prezesow-z-prl

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1629002