SPRAWCA: BLOGER ZAWISZA NIEBIESKI

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Blog

Wobec pojawienia się nowych faktów i okoliczności zamieszczam reprint wpisu z uzupełnieniem o nowych przykładach stalkingu,plagiatach,spamowaniu słynnego już w świecie internetu trolla i oszusta @Zawiszy Niebieskiego i jego pierwotnego wcielenia @Faral.
Tymi dwoma kontami posługiwał się na portalu Neon24.pl przez ponad 6 lat do czasu gdy inny bloger @Husky odkrył ten fakt i mu to chamstwo udowodnił 
Polecam tekst bo ciekawy obrazujący prawdziwą twarz tej Neonowej kanalii

    

SPRAWCA: BLOGER ZAWISZA NIEBIESKI

POSZKODOWANA: BLOGERKA REBELIANTKA

MIEJSCE POPEŁNIANIA CZYNÓW: PORTAL NEON24.PL

CZAS POPEŁNIANIA CZYNÓW: OD 28 GRUDNIA 2013 ROKU

 

UZASADNIENIE

BLOGER ZAWISZA NIEBIESKI, PRZEDSTAWIAJĄCY SIĘ JAKO INŻYNIER, OD PEWNEGO CZASU PISZE NA PORTALU NEON24.PL KONTROWERSYJNE TEKSTY DOTYCZĄCE M.IN. HISTORII POLSKI I KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. ICH CELEM JEST ZAPRZECZANIE WYBITNEJ, KULTUROTWÓRCZEJ I MORALNEJ ROLI KK W HISTORII EUROPY I POLSKI, OŚMIESZANIE I SPŁYCANIE DOKTRYNY KATOLICKIEJ I OBRZĘDÓW KATOLICKICH, POZBAWIANIE AUTORYTETU LUDZI KOŚCIOŁA, NIE TYLKO KAPŁANÓW I ZAKONNIKÓW, ALE TAKŻE SZEREGOWYCH WIERZĄCYCH.

BLOGER ZAWISZA NIEBIESKI PRZEDSTAWIA FAŁSZYWE FAKTY, BĄDŹ WYRYWA FAKTY Z KONTEKSTU, POSŁUGUJE SIĘ RAŻĄCO NIEUPRAWNIONYMI, BŁĘDNYMI OCENAMI PROCESÓW I ZDARZEŃ HISTORYCZNYCH, MANIPULUJE W DYSKUSJACH, PRZYPISUJE OPONENTOM NIEISTNIEJĄCE ZACHOWANIA LUB CECHY OSOBISTE.

KURIOZALNE JEST – PRZY TYM – ŻE W UPORCZYWY SPOSÓB DOMAGA SIĘ OD OSÓB, KTÓRE WYKAZUJĄ FAŁSZYWOŚĆ JEGO INFORMACJI I TEZ, UZNANIA DLA JEGO KOMPETENCJI I RZEKOMEJ WOLI ODKRYWANIA PRAWDY. POSŁUGUJE SIĘ NP. TAKIMI AUTO-AFIRMUJĄCYMI FRAZAMI: „WIESZ, JA NIE BARDZO LUBIĘ, GDY KTOŚ ……. BEZPODSTAWNIE MOJĄ WIEDZĘ PODWAŻA”,  „KILKA RAZY PRÓBOWAŁA PODWAŻYĆ MĄ WIEDZĘ, ZREZYGNOWAŁA I CO ROBI? UCIEKA W BAN ORAZ OSZCZERSTWA PISZĄC, ŻE MOJE TEKSTY SĄ KŁAMLIWE, OSZCZERCZE, CHOĆ WYKAZAĆ TEGO NIE POTRAFI”. „NIEUKI POTRZEBUJĄ CENZURY. DLACZEGO TAK STALINIZM SZEROKO STOSOWAŁ CENZURĘ I SIŁĘ? BO DO PRZEKONYWANIA LUDZI WYSYŁALI NIEUKÓW, CO TO NIE MATURA A CHĘĆ SZCZERA…” „PO PROSTU BOISZ SIĘ RZECZOWYCH ARGUMENTÓW ……. TO WŁAŚNIE TZW. „PRAWDZIWI KATOLICY” BARDZO CENZURY POTRZEBUJĄ, BO NIE POTRAFIĄ BEZ NIEJ SWOICH TREŚCI BRONIĆ”, „TO JEST WŁAŚNIE FENOMEN „PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW”, ŻE BOJĄ SIĘ PANICZNIE WIEDZY NAUKOWEJ”, „BĘDĘ OBNAŻAŁ WĄSKIE HORYZONTY, ŁAMAŁ WPOJONE STANDARDY”, „A KOGO ZMUSZĘ DO MYŚLENIA, KOMU WYRWĘ Z OKOWÓW JEGO BEZPIECZNEGO MYŚLENIA TO JUŻ TYKO OD MOICH UMIEJĘTNOŚCI ZALEŻY”, „MI TEŻ BRAKUJE CIEKAWYCH WYPOWIEDZI NIOSĄCYCH SOBĄ WIEDZĘ, STĄD SAM STARAM SIĘ TAKIE TWORZYĆ”, „NAJBARDZIEJ ŚMIESZNE U OSÓB MIENIĄCYCH SIĘ ŻARLIWYMI KATOLIKAMI, ŻE CIĘŻKO U NICH ZNALEŹĆ WYPOWIEDŹ W KTÓREJ BY NIE ZACZYNALI OD OSZCZERSTWA, KŁAMSTWA, INWEKTYWY BYLE TYLKO PONIŻYĆ OSOBĘ Z KTÓRĄ ZAMIERZAJĄ DYSKUTOWAĆ”, „JESTEM ATAKOWANY PRZEZ OSOBY, KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCĄ WYKAZAĆ MOJĄ NIEKOMPETENCJĘ, CHOĆBY BŁĄD W KOMENTARZU. NIEWIELE IM WIĘCEJ POZOSTAJE”. ETC.

NA MOCY TAK TWORZONEJ AUTO-LEGENDY DOMNIEMANEGO „PROFESJONALISTY”, ZAWISZA NIEBIESKI DOMAGA SIĘ, ABY TOLEROWANO JEGO ANTYKATOLICKI SPAM, MANIPULACJE I STALKING NA BLOGACH OSÓB, KTÓRE SOBIE TEGO NIE ŻYCZĄ.

GDY – PO JEGO NIEMERYTORYCZNYCH WYSTĘPACH NA MOIM BLOGU I OBSMAROWYWANIU MNIE ZA PLECAMI – ZBANOWAŁAM GO U SIEBIE, DOSTAŁ SZAŁU, ZACZĄŁ SIĘ USKARŻAĆ NA RZEKOMĄ CENZURĘ, WYMYŚLAĆ MI OD POLITRUKÓW, OSZCZERCÓW, GRZESZNIKÓW, NIEUKÓW, DOMAGAĆ PRZEPROSIN ZA UROJONE KRZYWDY, ETC.

CO NAJBARDZIEJ PODŁE, SZYDZI PRZY TYM Z KATOLICKICH SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH. DOPYTUJE SIĘ O MOJE SPOWIEDZI, PRZYPOMINA O SPOWIEDZI WIELKANOCNEJ,  ŻĄDA RACHUNKU SUMIENIA, „PRZYZNANIA SIĘ” DO OBRAŻENIA GO, CZYNI UWAGI NT. KATOLIKÓW „W OGÓLE”, ETC.

ŁAZI ZA MNĄ NA PORTALU JUŻ TAK OD 3 DNI I WTRĄCA SIĘ DO WSZYSTKICH MOICH DYSKUSJI Z INNYMI INTERNAUTAMI, MIMO, ŻE WYRAŹNIE OŚWIADCZYŁAM, ŻE TRAKTUJĘ JEGO ATAKI PERSONALNE, JAKO STALKING I ZAŻĄDAŁAM ZAPRZESTANIA TAKICH DZIAŁAŃ.

JEGO ZACHOWANIA PRZYPOMINAJĄ MI DZIAŁANIA STALINOWCÓW, KTÓRZY WYMUSZALI „PRZYZNAWANIE SIĘ” DO NIEISTNIEJĄCYCH WIN PRZEZ POLSKICH PATRIOTÓW. DOKŁADNIE TEN SAM STYL. ZAWISZY NIEBIESKIEMU MOŻNA BYŁOBY NADAĆ KSYWĘ: „KATOLIKU – PRZYZNAJ SIĘ”.

NO I TO MAGLARSKIE PLOTKARSTWO. Z ZACZERWIENIONYMI OD EMOCJI PULSAMI DONOSI USTAWICZNIE O MOICH „GRZECHACH” (RZEKOMEGO OBRAŻENIA GO). TO MENTALNY „KGB-ISTA” I CHYBA JEDNAK ZAWODOWY „PRACZ MÓZGÓW”, A NIE AMATOR. CIĄGLE PRÓBUJE BRUDNYMI ŁAPAMI DOSTAĆ SIĘ DO MOJEGO SUMIENIA, SPRAWDZIĆ, CZY „FALA”, KTÓRĄ STOSUJE, SPOWODOWAŁA USZCZERBKI W MOIM SUPER-EGO. MOŻE JESZCZE APARATURĘ PODSŁUCHOWĄ W KONFESJONALE ZAINSTALUJE? W KOŃCU WSPÓŁCZESNA TECHNIKA UMOŻLIWIA NAWET ZDALNE PODSŁUCHIWANIE.

NIE PODOBA MI SIĘ TO, CO SIĘ DZIEJE NA NEONIE24.PL. SPORO TUTAJ OSTATNIO MANIPULANTÓW, MASOŃSKICH SZTUCZEK I WYPOWIEDZI ZNIEKSZTAŁCAJĄCYCH HISTORIĘ POLSKI. NO I TEJ „FALI”, PRZYPOMINAJĄCEJ NAPAŚCI NA SŁABSZYCH I KULTURALNIEJSZYCH, JAK W KOMUNISTYCZNYM WOJSKU

 

DOWODY:

HTTP://ZAWISZA.NEON24.PL/COMMENTS/

HTTP://RYSZARD.OPARA.NEON24.PL/POST/105605,MODERACJA-A-ROZWOJ-NEON24-PL

HTTP://REBELIANTKA.NEON24.PL/POST/103930,MAM-DOSC-BZDUR-NEONOWYCH-OBJASNIACZY-EWANGELII

HTTP://REBELIANTKA.NEON24.PL/POST/104170,LEWACKIE-GLUPSTWA-O-BITWIE-POD-WARNA-WLADYSLAWIE-WARNENCZYKU-I-LEGACIE-PAPIESKIM

HTTP://REBELIANTKA.NEON24.PL/POST/104296,NIE-CZYTAJCIE-ZAWISZY-NIEBIESKIEGO

HTTP://REBELIANTKA.NEON24.PL/POST/104941,JAK-NAPRAWDE-WYGLADALA-STRASZNA-INKWIZYCJA


P:S:NIESTETY PRZED 5 MINUTAMI,ADMINISTRACJA   NEON24.PL   CZYLI PAN WOJTAS LUB PAN SL ZAREAGOWALI I NOTKA JEST JUŻ SKASOWANA.KTO DECYDUJE NA NEON24.PL?

PAN WOJTAS,  BLOGER SL   ZAMIAST    PAŃSTWA   GRABOWSKICH CZY PANA OPARY?

PROSZĘ WYBACZYĆ NAM(NOWYEKRAN.INFO) ALE   LINK DO TEJ NOTKI,DOTYCZĄCEJ WSZYSTKICH  PORTALI  BLOGERSKICH  W POLSCE NIE JEST AKTUALNY ALE MAMY ZRZUTY EKRANU.ZAPYTANIE INNEGO BLOGERA POTWIERDZA INCYDENT.REBELIANTKA JEST ZNANA  W POLSCE.SZKODA PANIE OPARA.

DECYZJA  PRZEKAZANIA   MODEROWANIA( A MOŻE SKRYPTU?) DLA PORTALU NEON24.PL

PANOM WOJTAS I  J.RUSZKIEWICZ – SPIRITOLIBERO

JEST  KONTRAPRODUKTYWNA DLA PORTALU ALE I DLA POLSKICH BLOGERÓW W POLSCE I POZA POLSKĄ,

(zwłaszcza   że   Panowie prowadzą swój portal konkurencyjny poza Neon24.pl)

OCZYWIŚCIE  ŻYCZYMY SUKCESÓW  PAŃSTWU GRABOWSKIM JAK I PAŃSTWU OPARA ALE NIE

PANOM WOJTAS CZY PANU J.RUSZKIEWICZ – SPIRITOLIBERO.

 

 

https://nowyekran.wordpress.com/2014/02/05/o-uporczywym-stalkingu-w-interneciena-blogach-cz-1/

 

Powiązane wpisy:

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/orgazm-na-neonie

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/zle-sie-dzieje-na-poletku-pana-boga-doktorze-oparo

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/czuje-niesmak-i-pewien-zal

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/rosyjskie-trolle-w-natarciu

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/obys-parchu-sczezl

 

ps.

 

Szanowna Pani Rebeliantko, taka mała uwaga na temat tego tekstu. Mała ale istotna.
Piszesz tak :

Szyderca,fałszywiec,manipulant,spamer,stalinowiec,KGB-ista,maglarz,donosiciel,zawodowy pracz mózgów,brudas itd.
Czy to nie jest zbyt podłe i nikczemne atakowanie takimi inwektywami jednego z najwybitniejszych blogerów w necie.
To przecież człowiek(sic) legenda.
Szanowany jak nikt inny. Otoczony mirem,poważaniem przez wszystkich (idiotów).
Jak można tak nikczemnie oskarżać tego zwykłego złodzieja cudzych tekstów,plagiatora i prostackiego oszołoma
Jak można? !!!!!!!! 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:7)

Komentarze

Lepiej iść na spacer z pieskiem, będzie przynajmniej wdzięczny. A toto niebieskie należy traktować w kategoriach internetowego pierdu. Na nic więcej nie zasługuje kwarciany inteligencik.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1610668

co tutaj po kilka ocen wystawiasz i jako zawiedzony i jako Mind Service robisz. Pogoniony z wielu portali, tu też karany Sprawa z roku 2004 dawno z Rebeliantą załatwiona. Widzisz trolliku wyjesz, zaorany. Do tego jesteś łgarz, bo nigdy plagiatorem nie byłem, korzystanie z danych urzędów to nie plagiat, za to Tezeuszowi, Huskyemu plagiaty udowodniono. 

https://www.youtube.com/watch?v=KpMUqiQx70k

Widzisz, nawet osły się z ciebie śmieją. Dobrze ci doradził Hamptuś, weź pieska i pójdź na spacer, myślę, że normę zaorania na dziś już wyrobiłeś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1610677