Rozpoczął się pełnowymiarowy Stan Wojenny

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

ppłk Sienkiewicz postawił w stan likwidacji TVP, PR i PAP
Tak wygląda początek likwidacji Polski

 

W bandycki sposób przejąć a jak się jednak nie udało to zniszczyć.Desperacja. Nagle po tygodniu ktoś sobie pomyślał, że zaraz KRS to wszystko odkręci i trzeba wymyślić nagle coś innego
Robią to samo co Hitler po Powstaniu Warszawskim, mściwa zemsta. Zaorać, spalić, wdeptać w ziemię. Wszystko zmierza w kierunku wojny domowej. I to nie jest żart. Ta strona za która opowie się wojsko przejmie władzę w Polsce. Dlatego taki był pośpiech Kosiniaka z Kamyszem aby dać podwyżki służbom mundurowym. Tusk jest w pełen sposób odpowiedzialny za obecny zamach na wolność słowa i praworządność w Polsce. To coś podobnego do zamachu majowego. Tusk był zdolny zawrzeć pakt z diabłem i Putinem i przyczynić się zamordowania prezydenta mogą zamordować prezydenta Dudę. Mniejsza z tym że za obecną sytuację odpowiada on swoim nietrafionymi decyzjami. Sytuacja demokracji w Polsce jest w śmiertelnym zagrożeniu.Sienkiewicz, jak wszyscy wiemy, krzepi się wódką. Trudno powiedzieć jak daleko zaawansowana jest jego zależność i dlaczego to robi. Jego pradziadek pisał powieści ku pokrzepieniu serc Polaków, którzy utracili niepodległość i suwerenność. Prawnuk robi coś odwrotnego. Czyżby w wódce utopił swoje sumienie, a może nigdy go nie miał? To jedna z marionetek Tuska. Cały rząd Tuska składa się z samych marionetek. Tam nie ma oni jednej osoby, która jest kompetentna w zarządzaniu powierzonym resortem, bo nie mają żadnego doświadczenia ani wiedzy. Tusk świadomie powierzył nieodpowiedzialnym pajacom odpowiedzialne stanowiska. Dzięki temu są całkowicie podporządkowani jego woli, bo wiedząc, że się na niczym nie znają, ślepo będą spełniać jego polecenia, nawet te szkodliwe czy bezprawne. Już zresztą to się dzieje. Taki system zarządzania będzie niszczył nasze państwo, ale w gruncie rzeczy na tym właśnie Tuskowi i jego niemieckim mocodawcom zależało.
Czy furiacka nienawiść Tuska, nie jest czasami nienawiścią do Polski? On ją przedstawia jako nienawiść do Kaczyńskiego i PiS-u, ale wydaje mi się, że to jedynie kamuflaż istotnej prawdy. Inni to kupili, bo tak im było wygodnie, dla rozgrywek politycznych. Najgorsze zło jest jednak w tym, że Tusk zdołał zarazić nienawiścią sporą część polskiego społeczeństwa. Nienawiść jest fundamentem jego polityki i propagowanie jej leży w jego interesie.
To hitlerowska zasada, dziel i rządź.
Nie wierzę nawet, że jego koalicjanci czują osobistą nienawiść do swoich konkurentów politycznych. Ich ośmiogwiazdkowa koalicja powstała na gruncie frustracji, że wyborcy nie obdarzyli ich takim poparciem jak PiS. Zjednoczyli się z wyrachowania, a nie nienawiści. Jeśli my jako naród nie zrozumiemy tego, zostaniemy w perfidny sposób wykorzystani i oszukani. Tak jak niegdyś z nami zrobiła targowica. Tusk chce, abyśmy własnymi rekami założyli sobie pętlę na szyję.

To jest dyktatura Tuska, wiernie wzorowana na Łukaszence i Putinie. Buńczucznie zresztą zapowiadana na jego parteitagach, Przecież on jasno zapowiadał, że siłowo będzie rozwiązywał sprawy, bez poszanowania prawa. Prawo co najwyżej będzie stosował tak, jak on je rozumie. Dziwne, że umknęło to uwadze zagranicznych komentatorów. Nie słyszeli czy tylko udawali, że nie słyszą, że będzie siłą wyprowadzał ludzi z niezależnych instytucji, wiele będzie likwidował, w tym pluralizm medialny. W totalitaryzmie, który zamierzał wprowadzić, nie ma miejsca na wolność słowa czy jakąkolwiek niezależność. Wszystko ma być podporządkowane wodzowi, za jakiego się uważał. Zresztą nie tylko on, bo Niemcy również. Już wcześniej nazwano go Opozitionführer i wysłano do Polski z misją zrobienia porządków. Tuska rozzuchwaliło wsparcie zagraniczne i aby skuteczniej realizować swój zamiar otoczył się bandytami i stosuje bandyckie metody.

Idą na zwarcie, na rozlew krwi. Polacy uważajmy!

Jedyną receptą na to bydło to rozwiązanie tej koalicji zemsty i zamordyzmu przez prezydenta Dudę, będzie jeszcze gorsze bezprawie, kiedy przyjdą po samego prezydenta.

Sienkiewicz prostaku jedziemy po ciebie 11.01.2024!

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1657492

 Ten krzywy chazarski ryj (a’la tow. Dzierżyński) o ksywie „Sienkiewicz” ,to  z niego jest taki prawnuk polskiego noblisty, jak ze mnie jest syn ze związku jednopłciowego z Jana Kosa i Hansa Klossa spłodzonego w T-34 na Placu Czerwonym . Kłania się tu istota zakłamania tzw. RODO! Brak realnej możliwości weryfikacji prawdziwego pochodzenia osób politycznych na wszelkich obsadach państwowych i publicznych w PL ! Ale  w przypadku tej kreatury nie tyle chodzi , że nie jest tym za kogo jest reklamowany, ale Zdradę Stanu i należną za nią karę :Tak dla przypomnienia wg prawomocnego prawa polskiego (dotychczasowe zasady kwaśniakury 3 RP sami przekreślili grudniowym puczem 2023 ! ) , czyli  wg polskiego KK RP z 1932 r :

Art. 38. Karę śmierci wykonuje się przez powieszenie.

Art. 93 par.1. Kto usiłuje pozbawić Państwo Polskie niepodległego bytu lub oderwać część jego obszaru- podlega karze więzienia na czas nie krótszy od lat 10 lub dożywotnio albo karze śmierci.

Vote up!
6
Vote down!
0

E.Kościesza

#1657493

Vote up!
3
Vote down!
0
#1657497

  • Ruska agentura, zbrodniarze z WSI-FSB i mafiozi z PO-PSL, Polska 2050 i lewaccy degeneraci w Sejmie i zdradzieckim rządzie führera Tuska chcą rabować Polskę i Polaków oraz zniszczyć Polskę.
  • Teraz wiemy, o co były te wybory - parafrazując słynną groźbę zbolszewizowanego cynika Rafała Trzaskowskiego z mafijnego PO-PSL.

* * * * * *

Będą więc - jak chciał ówczesny kandydat na prezydenta - o wolność (nie tylko) słowa, o trudne pytania do wszystkich, o TVP Info rozumiane jako symbol realnego pluralizmu, w zasięgu pilota każdego Polaka. Nagonka na młodego studenta też pokazuje, że te środowiska zamordyzm mają we krwi.

O dobre imię świętego Jana Pawła II, największego z naszego rodu, współtwórcy naszej wolności, wspaniałego człowieka, z którego medialni funkcjonariusze próbują dziś zrobić „bestię z Wadowic”, którego chcą splugawić. Trzecie pokolenie esbeków podejmuje bez wstydu dzieło IV Departamentu SB i zamachowców słanych na Niego przez KGB.

O prawo do normalności, gdzie patologie i deprawacje nie są promowane, a to, co na stole, jest wyborem człowieka a nie wynikiem ustaleń rządów światowych i ideologicznych szaleństw.

O bezpieczeństwo państwa, każdego z nas i naszych bliskich - także od mordów i gwałtów sowieckich sołdatów - które dziś Polska wzmacnia, a które infantylni politycy znowu mogą zdemontować.

O godność dzielnych obrońców polskich granic, plugawie atakowanych przez Janinę i niestety wielu innych. Co za tym idzie, o stabilne granice.

O prawdę o polskiej historii, bo grozi jej zakłamanie zgodne z życzeniami sprawców straszliwych zbrodni II Wojny Światowej.

O pozycję niemieckich ambasadorów, którzy już otwarcie nawiązują co poprzedników z XVIII wieku, czując się właścicielami potężnych mediów wydawanych dla Polaków i kilku partii.

O należne nam, nigdy nie zapłacone reparacje, których „moralne mocarstwo” europejskie płacić nie zamierza.

O utrzymanie - mimo pandemicznych i okołowojennych problemów - kursu na budowanie polskiego bogactwa, silnej gospodarki. Tu się wygadali w pełni: wszystko, co jeszcze polskie, wyprzedać, wszystko przyciąć do kości.

O trzymanie z daleka od polskiego budżetu mafii vatowskich i paliwowych, bo do powrotu szykują się ci, którzy na wielkie złodziejstwo pozwalali.

I kilka innych jeszcze spraw w tym oczywiście - to już na dekady będzie ważna bitwa - o zatrzymanie planów budowy niemieckiego państwa europejskiego, które zredukowałoby nas do roli może nieco większego landu.

Każdego tygodnia coraz bardziej odsłaniają karty. Nikt nie będzie mógł mówić, że nie wiedział.

Michał Karnowski

Za: https://wpolityce.pl/polityka/637778-a-wiec-juz-wiemy-o-co-beda-te-wybory

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1657495

Tusk: nie damy 3 mld na TVP
Trzaskowski: Nie damy 3 mld na TVP
Budka: Nie damy 3 mld na TVP
Czarzasty: Nie damy 3 mld na TVP
Biedroń: Nie damy 3 mld na TVP
Hołownia: Nie damy 3 mld na TVP
Duda: To nie dajemy 3 mld na TVP

Sienkiewicz: Likwidujemy TVP bo Duda nie dał 3 mld 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1657496

Zadanie trudne ale nie niewykonalne:

zlikwidować Państwo Polskie w 100 dni.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1657501

Vote up!
3
Vote down!
0
#1657505

Vote up!
1
Vote down!
0
#1657507