Owacjom na stojąco nie było końca

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Dupiarz w .....czarnej dupie

Trzaskowski porwał tłumy ognistą przemową o likwidacji TVP. Burzliwe owacje wstrząsnęły budynkiem Sejmu, a jeden poseł nawet wstał!

Przemówienie wywołało euforię, a posłowie skakali pod sufit. Kadr pochodzi z momentu gdy większość z nich była właśnie pod sufitem

ps.

Czy Tusk tańcząc politycznego kankana na cmentarzu wiedział, że to Borys (PO) jest winien śmierci tego biednego dziecka? Czy wiedział ile dzieci molestował pedofil z PO? Czy wiedział dlaczego skandal pedofilski w Platformie Obywatelskiej był zamiatany pod dywan?

Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek kto ma dzieci zagłosował w jesiennych wyborach na PO… Przez tyle lat hołubili pedofila.Mąż zaufania Trzaskowskiego gwałcił dzieci pod jego okiem Takiej hańby ciążącej na PO nic już nie jest w stanie zmyć.Chłopak kilkakrotnie już próbował się zabić jeszcze przed tym zanim sprawę w ogóle ujawniono publicznie.

Hieny cmentarne z PO macie krew na rękach tego dziecka i na swoich sumieniach jego życie

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

  • Mafiozów z PO od paru dni ogarnął wręcz szał bolszewickiej nienawiści do Polski, prawdy, polskości, polskiego patriotyzmu i Kościoła.

Nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskości, zbolszewizowany łgarz, narcyz i cynik Trzaskowski finansuje szkolenia dla bandytów z bolszewickiej, zbrodniczej Antify oraz zbrodniarzy z SB i WSI.

Łącznie z POstbolszewicką i mafijną PO Tuska - współpracują we wszystkich antypolskich działaniach podejmowanych przez mafie w PL, UE, ruską agenturę i lewackich degeneratów w UE i w Niemczech. Po to, by zbrodnicze mafie z UE znów mogły rabować i Polskę, czyli "żeby było jak było".

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650722