Donek zaśpiewał, psy zaczęły szczekać o wyborach.

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

Lemingi dostały sraczki. Już wiem dlaczego w sklepach nie ma papieru toaletowego!

Wojciech Maziarski: Macherzy od kampanii Dudy spieszą się, by podlansować swojego kandydata. Bardzo by chcieli, żeby wybory odbyły się w przewidzianym terminie, zanim jeszcze gospodarcze i polityczne konsekwencje epidemii w pełni się ujawnią.

https://wyborcza.pl/7,75968,25789548,wybory-musza-zostac-przesuniete-z-powodu-epidemii-koronawirusa.html

Maziarski zarzucając Prezydentowi robienie kampanii na epidemii robisz z siebie prymitywnego szmaciarza. Polacy dziękują Bogu, że tacy szmaciarze jak ty nie mają wpływu na polską politykę. WON do michnikowej nory!!! Jutro we Francji są wybory samorządowe jak myślicie, odwołali? NIE Ale o tym nie napiszecie w GazoWni

Maziarski ty jesteś psychicznie chory. Gebbelsowską propaganda

No pewnie przecież oni w PiS-ie sami tego wirusa wyhodowali! Specjalnie po to żeby taki misterny plan uknuć! Bogowie ależ wy jesteście durni, po prostu śmiać mi się chce. Jeszcze jakiś pomysł, bracia mniejsi w rozumie?

Gdyby przy władzy była opozycja i nasz ryży nierób Tusk mielibyśmy dopiero gnój w kraju. Polacy nie są ślepi i widzą jak działa władza. Przy całym kłopocie z wirusem czuję się 100 razy bezpieczniejszy pod rządami PIS.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:10)

Komentarze

No i teraz się zacznie. Kaczyński wyprowadził wojsko przeciw obywatelom

 

Jak na razie Rząd ogarnia temat koronowirusa i nie zanosi się na to że to miało zmienić ! W dobrej wieże lecz naiwnej włączyłem TVN a tam prawdziwy serial z cyklu Życzenie Śmierci z Bronsonem !

Opozycja liczy na największą liczbę zmarłych która uśmierci PiS !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1621828