Wart ości Europy

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

 

Usunąć krzyż i Chrystusa z chrześcijaństwa, bo drażnią czcicieli Potwora Spaghetti, Mahometa oraz wyznawców Sabbataja Cwi! Usunąć krzyż z krzyża! Czcijmy niepowtarzalność formy płatków śniegu!

Usunąć chrześcijaństwo z Europy, bo drażni  mafie! Ale po usunięciu chrześcijaństwa nadal stosować chrześcijańskie miłosierdzie w stosunku do wysadzających kościoły i budujących meczety! Walczmy maczetami i meczetami o miłosierdzie dla tych, którzy płyną na mafijnych statkach po to, by się pomodlić do miłościwego Allaha o to, żeby jak najszybciej nas zlikwidował! Do broni! Do Róży! Von Thun!

Usunąć historię Polski, bo drażni Tuska, Ziemkiewicza i Grossa!

Usunąć państwa narodowe i wprowadzić obywatelstwo europejskie dla połowy Afryki i ćwiartki Azji!

Usunąć książki O.Fallaci, Song Hongbinga, B.Prusa i P.Lisickiego! Usunąć naukę pisania! Listy wyborcze tej umiejętności nie wymagają.

Usunąć seks heteroseksualny z wyjątkiem stref No Go!

Usunąć bezpieczeństwo z Europy! Tak mówią mądre, wybrane, naćpane, nachapane chopy. Jak mówią autorytety religijne, musimy być gotowi na męczeństwo bezrefleksyjne. Całe nasze życie to cierpienie. Cierpmy z podniesioną głową, otwartymi portfelami i w imię czegoś. Bo bez imienia, tak jakoś głupio. Jak w imię czegoś cierpi, to lepiej się łupi tym, co go łupią.

Utwórzmy bank serc i nerek dla Sorosa i pozostałych hojnych rodzin!

Usunąć świat dla półświatka! I korzeń w imię wolności poruszania się kwiatka! Usunąć noce, bo w nocy nie dojrzewają owoce!

Każda rodzina niech weźmie do domu dwóch najeźdźców! I komornika! I portret Pieronka!

Usunąć narody niewybrane!

Usunąć logikę tego faszysty Arystotelesa! Niech żyje ponadlogika i podlogika, wtedy nikt nam nie zafika. Oraz logiki nieskończenie wartościowe, które z żyrafy w mig zrobią wynaturzoną krowę!

Usunąć Balzaca! Czytajmy reportaże z wnętrza własnej bielizny, które z narażeniem życia robi w windzie wielka Elfriede Jelinek (z rodu jakubowego) na widok jurnego faszysty! Czytajmy Dawkinsa Richarda póki z mózgu nie utworzy się musztarda!

Utworzyć na wszystkich uczelniach katedry sado-masochizmu! Czasy katedr Notre-Dame odchodzą w przeszłość!

Usunąć niewiedzę dzieci o podstawowych i... innych czynnościach seksualnych!

Usunąć podziały! Usunąć części mowy i zdania! Usunąć znaki przestankowe! Dość dyktatury wielokomórkowców! Usunąć różnice między mową a milczeniem, wdechem a wydechem, trzeźwym a pijanym! Sklejmy się, złóżmy, zgódźmy – w wielu ciałach – jeden duch!

Usuńmy różnice między domem a sklepem, domem a fabryką, pracą a snem, snem a jawą, prawdą a kłamstwem, bohaterstwem a zdradą, pieniądzem a powietrzem, niewolą a swobodą, czasem a wiecznością, pięknem a ohydą! Niech sufit zjedna się z podłogą!

Usunąć podziały między więźniami a społeczeństwem! Usunąć różnice między złodziejem a okradzionym!

Niech żyje kraina mlekiem i miodem płynąca! Niech żyje wilk w gardle zająca! I hurysa gorąca! Niech żyje bez pszczół spijany miód! Niech żyje cud! I obietnice! I mózg wywrócony na nice! I mit! I kit! Volenti iniuria non fit...

Usunąć biedę i nędzę i pieniędze! Usunąć nierówności i z ludzkich członków usunąć łupiące kości! Ze skóry usunąć dziury! Ze słoików konfitury!

Niech żyje GMO umysłowe! Myśl antylogicznie modyfikowana, niech żyje od wieczora aż do rana!

Niech żyje Eutanazja, Eurabia i Eurazja!

Oddziały położnicze przenieśmy na cmentarze, nad świeżo wykopane groby! Oszczędzimy na transporcie i komunikacji. Skupujmy narządy do przeszczepów od jeszcze nienarodzonych! Będzie to tzw. narząd dłużny. Ci, co nami rządzą nie mogą chorować! Jesteśmy winni im prawie wieczne życie!

Usunąć IPN, PAN, CBA, ABW, OWP, ITD.! Usunąć wykrzykniki! Niech żyje kropka! Kropka wystrzału, kropka kuli, kropka atomu. Multi-znacząca, ponadwyznaniowa, singielka, nikogo nie represjonująca, tolerancyjna, wielobarwna, prowadząca niemy, ekumeniczny dialog z głuchymi. Nasza kropka jedyna! Z niej my wszyscy i w niej! W kropce.

Usunąć anonimowość i osobowość! Niech żyje gość! I ość! W gardle.

Niech żyje śmierć! Niech żyje! Niech żyje!

W imię nierozerwalnego, zapisanego we wszystkich konstytucjach sojuszu kretyna z sukinsynem! Pod okiem Nowego-Starego Ekonomicznego Planu.

 

[znalezione w ruinach zniszczonej wybuchem katedry w jednej ze stolic Europy w roku 2026]

              

                                                 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Jeszcze tylko Polska, może uratować wartości dla Europy, kiedy prezentuje Jej - tak wartościowe wpisy- politycznie niepoprawne przestrogi.

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1540579

do traktatu o USUWANIU. Uwaga ! - ważna będzie kolejność usuwania, np. górnej szóstki czy konkurenta rynkowego.

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1540587

  Witam! Hegemonia zgnilizny moralnej i zorganizowanej wyrafinowanej przestępczości próbuje opanować i skolonizować Świat. 

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1540603

Metody- nie Metodego, Europa już przerabiała- do obozowego usuwania złotych koron- nie tylko z górnych szóstek...

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1540604

Drobne uzupełnienie: "Usunąć biedę i nędzę" legalizując i promując eutanazję biednych i nędzarzy!

 

Tak właśnie jest. Jesteśmy w kropce, ale co zrobić, aby ten ludobójczy proces zatrzymać, a jego już istniejące skutki odwrócić? Oto jest pytanie.

Modlitwa i zawierzenie Bogu, oddanie się pod opiekę Maryi, to jasne, ale co robić, aby nie być, poza prośbami do Najwyższego, bezczynnym? I nie mam tu na myśli takich oczywistości, jak bycie przyzwoitym, myślącym, mądrze wybierającym.

W sytuacji, gdy ludzie w swej masie nie wierzą w „teorie” spiskowe, grupy faktycznie rządzące światem, poprzez posiadanie narzędzi przemocy psychicznej i fizycznej nad ludzkością – pieniądze i władzę, mogą swobodnie niszczyć dorobek cywilizacji łacińskiej, a ten wcielany przez sługi szatana plan, jest realizowany właściwie bez znaczącego sprzeciwu.

Jesteśmy powszechnie truci moralnie nie tylko propagandą, polityczna poprawnością, ale także niszczeni fizycznie na różne sposoby. I nie mamy siły i woli, aby się temu przeciwstawić lub mamy jest zbyt mało.

Miliardy ludzi na ziemi tańczą do muzyki skomponowanej i dyrygowanej przez kilkadziesiąt, kilkaset osób. To wprost nie do wiary, a przecież tak właśnie jest.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Vote up!
2
Vote down!
0

izaluka

#1540613