Nie będzie pojednania sufitu z podłogą i rekordu oglądalności. A My maszerujemy!

Obrazek użytkownika wawel24
Idee

Bezustanne nawoływania, prośby o pojednanie demonstracyjnie wzgardzane, wciąż są ponawiane. To jest poniżanie siebie i... ojczyzny. To jest chrześcijaństwo zrozumiane przez neofitów. Związek kastratów. Płaszczenie się przed gangsterami i obcymi, które ma być pijarową akcją.


 

Żyjemy w jakimś matrixie. Totalsi (obcy, apatrydzi, internacjonaliści, „zdrajcy”, kodowcy etc.) bojkotują wszystkie narodowe, patriotyczne, konstruujące tożsamośc narodową rocznice, swięta, obchody albo tworzą jakieś alternatywne (np. w Ossowie) A W ODPOWIEDZI NA TO: PRAWO PRZED NIMI PEŁZA A SPRAWIEDLIWOŚĆ PRÓBUJE ICH PRZEKUPIĆ.

Bezustanne nawoływania, prośby (do totalnej opozycji, do Wałęsy, Komorowskiego) demonstracyjnie olewane, wzgardzane wciąż są ponawiane. To jest poniżanie siebie i... ojczyzny. To jest chrześcijaństwo zrozumiane przez neofitów. Związek kastratów. Płaszczenie się przed gangsterami i obcymi, które ma być pijarową akcją. Zapewne przed każdym takim błaganiem oprychów by dołączyli do przyzwoitych ludzi – Kurski już ostrzy zęby, by potransmitowac sobie zbratanie narodu, padnięcie sobie w ramiona eksploatatorów i eksploatowanych. Kurski w ekstazie – POJEDNANIE ON LINE bije rekordy wygranego meczu z Niemcami pod Nawałką, rekordy finału siatkarzy! Nielsen znowu będzie kłamał, że pojednanie oglądało 5 mln mniej niż podaje Kurski.

Taak. To jest tragedia. Świat widziany jako mecz na którego trybunach mamy się bratać z k****mi i złodziejami gryząc popcorn z jednej paczki. Infantylizm, oderwanie od realności i kiepskie mniemanie o rodakach – takich mamy rządzących. Ale za to sprytni są – taka jedność demonstracyjna byłaby świetną podkładką pod... koalicję wszystkich z wszystkimi w samorządach a potem... w przyszłorocznej koalicji parlamentarnej. I ogłoszona byłaby jako kolejny sukces rządowy. Koalicja taka, jak w Katowicach, gdzie antynarodowy i progejowski prezydent Krupa został nazwany przez premiera "nasz prezydent". Prezes i marnotrawny Syn Duda krzyczą ile sił w płucach: Uwierzcie na ten jeden dzień wszystkim k****m i złodziejom, wyściskajcie się z nimi! Ten jeden dzień nie będą was skubać. I pokażemy światu i Unii, że u nas miłość powszechna, wszyscy się całują, kieszonkowcy zawiesili działalność, płatni zdrajcy nie przyjmują przelewów z zagranicy przez ten jeden dzień. I Unia nas pokocha. Zabierze tych sędziów emerytów. Da nam błogosławieństwo. Bo środowisk narodowych nie zaprosiliśmy, a zaprosiliśmy panią von Thun, czym się od razu zaczęła chwalić na twitterze. A tu... nici z wielkiej nibypatriotycznej, koreańskiej demonstracji pod hasłem „Polacy, nic się nie stało”.

Ależ nas tanio chcą kupić. Ależ nami pogardzają takie kity próbując nam wcisnąć... Jednak się nie udało. I wszystko się rozpirzyło. Wielkie, połączone z Marszem Niepodległości obchody z gośćmi z całego świata nie zaistniały. I co? I jest jak... ma być. Dziwka i kleptomanka nawet jak się umaluje na Wielkanoc do kościoła, to jakoś ludzie się od niej odsuwają. Totalsi są tą dziwką a rządzący ją... stręczą podpierając się deklamacją, że to dla dobra wszystkich. Kiedy dziwka ich zwyzywała – odgrywają się na... narodowcach i Marszu Niepodległości. INFANTYLIZM. Cała ta piękna katastrofa zwana obchodami 100-lecia musiała zaistnieć zgodnie z logiką. Te obchody po prostu będą takie jak rządy PIS-u. Widać tu jak na dłoni hipokryzję, grę pozorów, strachliwość, zabiegi pijarowskie mające przykryć faktyczną „orientację”. Oczywiście kompletna katastrofa logistyki oraz idei obchodów ogłoszona zostanie "fantastycznie zorganizowanym świętem polskiej niepodległości". Gdy chodzi o działania oparte na ideach - dwulicowość i kunktatorstwo bywają szczególnie kontr-skuteczne.

Mamy rzeczywistość misz-masz, grochu z kapustą, pomieszania z poplątaniem, orgii podczas której wszyscy z wszystkimi robią „interesa”, tylko do kompletu brakuje im wspólnego zdjęcia i transmisji on line dla wiwatującego tłumu cieszącego się, że wszyscy razem (ich skubią).

Jest to logiczny efekt tego, iż żyjemy w Republice Okrągłego Stołu i że jej zasady inkorporowaliśmy w swoje mózgi. A jej zasady to misz-masz dobra ze złem, prawdy z kłamstwem i łgarstwem, kolaboracji z patriotyzmem. O tym mówił przed laty A.Gwiazda – że ten MIX SPRZECZNYCH WARTOŚCI zniszczy wysiłki i próby odbudowy państwa i budowy nowej Polski. I w tym żyjemy. Żyjemy w kraju, w którym od 30 lat  zło nie zostało nazwane złem, a dobro dobrem (A.Gwiazda). Obecne zamieszanie "rocznicowe" jest tylko zwykłym efektem tego koktajlu.


Został nam Marsz Niepodległości. Chwała Bogu. Marsz Niepodległości porzucony przez walczących o władzę i nie chcący się dostosować do ich dwulicowych facjat, i do dziwek i policjantów sypiających z nimi już nawet na służbie, co dziwki tak rozzuchwaliło, że często widzi się stróży prawa dobijających się do oświetlonych czerwoną latarnią drzwi, albo za frak wywłóczonych z burdelu.

Ale to nie nasza sprawa. My maszerujemy. U siebie


]]>https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/906560,100-lat-niepodleglosci-a-kole...]]>

]]>https://www.salon24.pl/u/baczewski/906726,czy-11-listopada-pan-duda-z-tu...]]>

]]>https://www.salon24.pl/u/wawel/888921,most-morandiego-polska-kaczynskieg...]]>

 

===============================================================

ANEKS (tylko częściowo związany z notką, ale jednak)

ORGIA WARTOŚCI EUROPEJSKICH WPROWADZANYCH PRZEZ ZRÓWNOWAŻONĄ PARTIĘ LEWO-CENTRO-PRAWICOWĄ, CZYLI USUNĄĆ NARODOWCÓW I WSZYSTKO POJEDNAĆ. PRECZ Z FASZYZMEM!
Usunąć krzyż i Chrystusa z chrześcijaństwa, bo drażnią czcicieli Potwora Spaghetti, Mahometa oraz wyznawców Sabbataja Cwi! Usunąć krzyż z krzyża! Czcijmy niepowtarzalność formy płatków śniegu!

Usunąć chrześcijaństwo z Europy, bo drażni  mafie! Ale po usunięciu chrześcijaństwa nadal stosować chrześcijańskie miłosierdzie w stosunku do wysadzających kościoły i budujących meczety! Walczmy maczetami i meczetami o miłosierdzie dla tych, którzy płyną na mafijnych statkach po to, by się pomodlić do miłościwego Allaha o to, żeby jak najszybciej nas zlikwidował! Do broni! Do Róży! Von Thun!

Usunąć historię Polski, bo drażni Tuska, Ziemkiewicza i Grossa!

Usunąć państwa narodowe i wprowadzić obywatelstwo europejskie dla połowy Afryki i ćwiartki Azji!

Usunąć książki O.Fallaci, Song Hongbinga, B.Prusa i P.Lisickiego! Usunąć naukę pisania! Listy wyborcze tej umiejętności nie wymagają.

Usunąć seks heteroseksualny z wyjątkiem stref No Go!

Usunąć bezpieczeństwo z Europy! Tak mówią mądre, wybrane, naćpane, nachapane chopy. Jak mówią autorytety religijne, musimy być gotowi na męczeństwo bezrefleksyjne. Całe nasze życie to cierpienie. Cierpmy z podniesioną głową, otwartymi portfelami i w imię czegoś. Bo bez imienia, tak jakoś głupio. Jak w imię czegoś cierpi, to lepiej się łupi tym, co go łupią.

Utwórzmy bank serc i nerek dla Sorosa i pozostałych hojnych rodzin!

Usunąć świat dla półświatka! I korzeń w imię wolności poruszania się kwiatka! Usunąć noce, bo w nocy nie dojrzewają owoce!

Każda rodzina niech weźmie do domu dwóch najeźdźców! I komornika! I portret Pieronka!

Usunąć narody niewybrane! Żeby nie czuły zawiści z powodu swojego niewybrania.

Usunąć logikę tego faszysty Arystotelesa! Niech żyje ponadlogika i podlogika, wtedy nikt nam nie zafika. Oraz logiki nieskończenie wartościowe, które z żyrafy w mig zrobią wynaturzoną krowę!

Usunąć Balzaca! Czytajmy reportaże z wnętrza własnej bielizny, które z narażeniem życia robi w windzie wielka Elfriede Jelinek (z rodu jakubowego) na widok jurnego faszysty! Czytajmy Dawkinsa Richarda póki z mózgu nie utworzy się musztarda!

Utworzyć na wszystkich uczelniach katedry sado-masochizmu! Czasy katedr Notre-Dame odchodzą w przeszłość!

Usunąć niewiedzę dzieci o podstawowych i... innych czynnościach seksualnych!

Usunąć podziały! Usunąć części mowy i zdania! Usunąć znaki przestankowe! Dość dyktatury wielokomórkowców! Usunąć różnice między mową a milczeniem, wdechem a wydechem, trzeźwym a pijanym! Sklejmy się, złóżmy, zgódźmy – w wielu ciałach – jeden duch!

Usuńmy różnice między domem a sklepem, domem a fabryką, pracą a snem, snem a jawą, prawdą a kłamstwem, bohaterstwem a zdradą, pieniądzem a powietrzem, niewolą a swobodą, czasem a wiecznością, pięknem a ohydą! Niech sufit zjedna się z podłogą!

Usunąć podziały między więźniami a społeczeństwem! Usunąć różnice między złodziejem a okradzionym!

Niech żyje kraina mlekiem i miodem płynąca! Niech żyje wilk w gardle zająca! I hurysa gorąca! Niech żyje bez pszczół spijany miód! Niech żyje cud! I obietnice! I mózg wywrócony na nice! I mit! I kit! Volenti iniuria non fit...

Usunąć biedę i nędzę i pieniędze! Usunąć nierówności i z ludzkich członków usunąć łupiące kości! Ze skóry usunąć dziury! Ze słoików konfitury!

Niech żyje GMO umysłowe! Myśl antylogicznie modyfikowana, niech żyje od wieczora aż do rana!

Niech żyje Eutanazja, Eurabia i Eurazja!

Oddziały położnicze przenieśmy na cmentarze, nad świeżo wykopane groby! Oszczędzimy na transporcie i komunikacji. Skupujmy narządy do przeszczepów od jeszcze nienarodzonych! Będzie to tzw. narząd dłużny. Ci, co nami rządzą nie mogą chorować! Jesteśmy winni im prawie wieczne życie!

Usunąć IPN, PAN, CBA, ABW, OWP, ITD.! Usunąć wykrzykniki! Niech żyje kropka! Kropka wystrzału, kropka kuli, kropka atomu. Multi-znacząca, ponadwyznaniowa, singielka, nikogo nie represjonująca, tolerancyjna, wielobarwna, prowadząca niemy, ekumeniczny dialog z głuchymi. Nasza kropka jedyna! Z niej my wszyscy i w niej! W kropce.

Usunąć anonimowość i osobowość! Niech żyje gość! I ość! W gardle.


Niech żyje śmierć! Niech żyje! Niech żyje!


W imię nierozerwalnego, zapisanego we wszystkich konstytucjach sojuszu kretyna z sukinsynem! Pod okiem Nowego-Starego Ekonomicznego Planu.


[znalezione w ruinach zniszczonej wybuchem katedry w jednej ze stolic Europy w roku 2026]

========================================

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (24 głosy)

Komentarze

Prof. Grochmalski o „potencjale świni” elit III RP

(...) Ale jego wypowiedzi na temat katastrofalnego zdeformowania języka III RP dotyczą także skutków „mniejszego zła”. W poniższej rozmowie w „Wywiadzie z chuliganem” Grochmalski wskazuje, jak gigantyczne miała ona znaczenie:

- Aksjologia była kluczowa, fundamentalna u podstaw III RP. I dlatego był Jaruzelski, człowiek który zniszczył, rozbił w puch, myślenie o jakimkolwiek fundamencie aksjologicznym w okresie Solidarności. On zniszczył dwa pokolenia ludzi. I to one tworzyły III RP. Z filozofią mniejszego zła. A aksjologia oparta na źle nigdy nie zbuduje państwa, które jest oparte na wartościach.

To widać bardzo jaskrawie w przypadku sądów:

- System prawny zbudowany na aksjologii mniejszego zła to sędziowie, którzy są wierni zasadzie mniejszego zła. Nie oceniają na zasadzie prawdy czy fundamentalnych wartości. Ta aksjologia jest także po to, żeby oni sami potrafili się wytłumaczyć ze zła, które wyrządzali i także twierdzą, ze było to mniejsze zło.

Podobnie jest z mediami: - Na aksjologii zła nie zbudujesz języka. Bo nie ma komunikacji dobra. Ten język będzie rozbijał nasze możliwości przeżywania wspólnotowego. Dlatego III RP to był projekt zamazanego PRL-u. Mieroszewski powiedział kiedyś, że polityki nie robią elity, robi ją naród. Ale jak ma ją robić naród uwięziony w aksjologii mniejszego zła?

(...)

Cytowane za: http://niezalezna.pl/243467-jaruzelski-zniszczyl-dwa-pokolenia-polakow-prof-grochmalski-o-potencjale-swini-elit-iii-rp-wideo

Vote up!
10
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1574382

Dzięki za dopełniające tekst refleksje.

O tym, czy tylko Jaruzelski i czy głównie Jaruzelski oraz czy czasem wielu nie jest zadowolonych z tego, że jest taki kozioł ofiarny, na którego można wszystko zwalić - o tym by można długo dyskutować. Może już czas na publiczne takie debaty?

pozdrowienia

Vote up!
12
Vote down!
0

wawel24

#1574383

Wręcz jakbym patrzył na malowidła Boscha.
Tam oko dostrzeże zdumiewające podobieństwo do rzeczywistości, w jaką zanurzamy się coraz głębiej z dnia na dzień.
Przytułek dla obłąkanych jest przy tym azylem normalności.

Europejskie wartości! Taka ich mać!

Vote up!
9
Vote down!
0
#1574385

... pojednanie to jest możliwe tylko w prawdzie itd. Właściwie są dwie możliwości albo takie rzeczywiste pojednanie ,albo uległość wobec kłamstwa / zła itp. . Chyba najgorszą z możliwości jest decydowanie się na tę drugą ewentualność by "klajstrować" tymczasowy prowizoryczny "rozejm" między jakimiś stronami . A czasami zło / kłamstwo jest wręcz "systemowe" i "rozsiane" ,stanowiące zgniły "fundamet" fałszywego "ładu"  .

Prawdziwa klęska to uledz złu i przykryć to "narracją" ,że odbyło się "pojednanie" .

(S)pokój (chwilowy) może być efektem ,albo pojednania ,albo podporządkowaniu się przemocy w służbie zła . Objaw ten sam ,natomiast wywoływany jest różną przyczyną ,w sumie dosyć często tak bywa ... A jest to cynicznie i bezwzględnie eksplatowane propagandowo przez "piewców" "pokoju" .

Dlatego warto zawsze się zastanawiać ,czy przypadkiem nie jesteśmy wpuszczani w kolejną pułapkę "świętego" spokoju za ........... *)

 

 

 

*) Cenę prawdy .

:-)

 

A poza tym to : "Precz z preczem ! " i "Niech żyje towarzystwo miłośników chińskich ręczników !" "Uwolnić słonia z zoo"  , "Bo ogrzewane kotlety zawsze w modzie !"  :-) A nic tak nie obezwładnia i pacyfikuje ,jak gęsty kisiel niezrozumiałego i niestrawnego bełkotu , topiący  istotę sprawy ,którą trzeba wybić z głowy, gumową lub medialną pałką, nienawistnym rewizjonistom i wichrzycielom ,co to nie mogą pogodzić się z serwowaną dzienną dawką kłamstw ,przez co burzą "oświecone" porozumienia "starszych" i "mądrzejszych" ...   :-)

Z dwojga złego ,czy stracić jedną z szans na pojednanie ,czy na siłę pojednać się fałszywie ,to przy obecnym "parciu" ... Chyba lepiej nie poddawać się nastrojowi ... ,bo "nastrój" często jest częscią "systemu" :-)

 

 

"Niech każdy po swojemu podąża do celu."

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/wywiad-z-emerytem/

Dramat ten sam ,tylko zmienają się dekoracje , a to jest cenna wskazówka ...

Może ewolucyjne "cywilizowanie" kiedyś do czegoś doprowadzi ...

I może innej drogi do ... celu nie ma jak

"Tari , tari ,tari, ra ..."

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/wyschniete-strumienie/

Ale koniec końców to marsze ,orszaki też pewnie okażą się "tymczasowe"

"W orszak niech wierzy – kto nie wie, gdzie idzie,
Orkiestr niech słucha – kto na głos jest głuchy."

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/niech/

:-)

Vote up!
8
Vote down!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574392

Sama prawda. Prawda zwycięży.... Czy ktoś wie, dlaczego "nasz prezydent" jednak nie pójdzie?

Vote up!
4
Vote down!
0

Stasiek

#1574459

Postać obecnego Prezydenta RP wzbudza wiele kontrowersji, zarówno w środowisku członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, jak i totalnej opozycji.

 Jedni zarzucają Andrzejowi Dudzie blokowanie zmian wprowadzanych przez "zjednoczoną prawicę" i uległość wobec roszczeń żydowskich, a drudzy, że pełni wyłącznie funkcję długopisu Jarosława Kaczyńskiego.

Kim jest, skąd się wziął, kogo reprezentuje i co najważniejsze – jakie są dokonania  Andrzeja Dudy?

Jerzy Robert Nowak na 250 stronach w najbardziej demaskatorskiej książce tego dziesięciolecia, w absolutnie bezkompromisowy sposób przedstawia konotacje rodzinne, kulisy kariery i dokonania krakowskiego prawnika, pełniącego obecnie funkcję Prezydenta RP.

Wszystko poparte bogatą faktografią, a także cytatami polityków i publicystów (książka liczy prawie 400 przypisów i odnośników!).

Rozdziały książki Jerzego Roberta Nowaka "Andrzej Duda - biografia prawdziwa":

Wstęp

1. Przemilczane karty z życiorysu

2. Dwór Andrzeja Dudy

3. Mięczakowatość prezydenta

4. Hamulcowy Duda i jego szkodliwe weta

5. Słabości polityki zagranicznej Dudy

6. Prezydent partaczunio

7. Ostatnia nadzieja lemingów

8. Prożydowskość prezydenta kosztem interesów Polski

9. Fatalna polityka odznaczeniowa

10. Prezydent Duda odznaczył Orderem Orła Białego żydowskiego roszczeniowca wobec Polaków

11. Andrzej Duda mianował generałem renegata J. Karskiego

12. Katolicyzm Dudy w ogniowej próbie

13. Notoryczny kłamca Duda

14. Cechy charakteru Andrzeja Dudy

15. List śmiertelnej ofiary Andrzeja Dudy

Zakończenie

https://www.3dom.pro/Jerzy-Robert-Nowak-Andrzej-Duda-biografia-prawdziwa-p370/?ref=fb3DOM

Vote up!
4
Vote down!
0

Verita

#1574462

Nie można samemu się oszukiwać, że istnieje dziś w Polsce "jeden naród"-

 Bez względu na szczegółowe różnice w poglądach na metodę urządzenia dobra wspólnego, są "dwa narody", a raczej Polska i Anty-Polska, pomiędzy którymi nie może być żadnego porozumienia, bo jest to egzystencjalny podział na osi "przyjaciel - wróg".

To są, jak przed wiekami pisał św. Augustyn, Dwa Miasta, miasto Boga i miasto szatana, pomiędzy którymi może być tylko wieczna nieprzyjaźń, bo jakaż może być przyjaźń pomiędzy Chrystusem a Belialem? A każdy człowiek, bez względu na to jaka jest jego przynależność etniczna lub państwowa, może i musi należeć tylko do jednego z tych Miast.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24119&Itemid=100

Vote up!
7
Vote down!
0

Verita

#1574460

Tylko podziękować @wawelu za tę wspaniałą, mocną notkę. Rozsyłam!

Nawet zamroczeni nachalną propagandą zrozumieją, co nam szykują, mam nadzieję.

Ta notka zainspirowała mnie, by po przerwie też coś napisać. Pozdrawiam i Viva Cristo Rey!

Vote up!
4
Vote down!
0

CISZA

#1574571