Robert F. Kennedy i prof. E.Curtin o źródłach pandemii

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

 

Najważniejszy tekst w sieci o "pandemii" w ciągu 2 lat...Tekst w rodzaju "gamechanger". Każde zdanie, każde słowo w zdaniu poniższego tekstu jest ważne i przemyślane. Każde słowo ma niezwykłą wagę i zarazem stanowi inspirację do dalszych, samodzielnych poszukiwań. Warto też podążać za linkami, którymi wzbogaca swój esej Curtin. Niektóre z tych linków są niezwykle ważne, wręcz sensacyjne.

[Edward Curtin is a professor in the Sociology department at Massachusetts College of Liberal Arts.]

 

 

EDWARD CURTIN

Heroiczny opór RFK Jr wobec trwającego, kowidowego zamachu stanu CIA. Medytacja

RFK Jr’s Heroic Resistance to the CIA’s Continuing Covid Coup D’état
A Meditation

 

W swojej niezwykłej nowej książce  ]]>The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma, and the Global War on Democracy and Public Health]]>, RFK Jr. dał jasno do zrozumienia, że ​​nie pozwoli, by totalitarny but Orwella z 1984 r. uderzył go w twarz.


Jest to bardzo rzadka odwaga moralna i on prosi nas, abyśmy się do niego przyłączyli, zanim będzie za późno i zanim wkroczymy w nowy ciemny wiek,dołączyli w rozpoznawaniu i opieraniu się siłom zła, które chcą stłumić demokrację na całym świecie.

Nie miele na próżno językiem, lecz rzeczowo i w sposób udokumentowany oskarża spiskowców polityczno-wywiadowczo-medialno-finansowo-medyczno-korporacyjno-farmaceutycznych o wykonanie „kontrolowanego wyburzenia amerykańskiej demokracji konstytucyjnej”.

Jak na genialnego i wybitnego prawnika oraz znakomitego pisarza i mówcę, wybór tych słów „kontrolowane wyburzenie” jest wyraźnie zamierzony.

Każdego, kto wątpi, że
 

kryzys Covid-19 jest operacją prowadzoną przez wywiad kontrolowaną przez agentów wywiadu współpracujących z technokratami medycznymi, takimi jak  ]]>Anthony Fauci]]>, miliarderami, takimi jak  ]]>Bill Gates]]>, wojskiem, mediami,  ]]>Big Pharmą]]>]]>Światowym Forum Ekonomicznym ]]>itp.

 
uważne przeczytanie tej książki – z jej 2194 przypisami –  wyprowadzi z tej iluzji.

CIA od dawna jest głęboko zaangażowana w szczepionki, wirusy, przemysł farmaceutyczny, narkotyki, broń nowotworową, broń biologiczną i oczywiście masowe operacje kontroli umysłu, czyli mówiąc prostym językiem angielskim w zabójczą propagandę – wykorzystując to w kontrolowaniu zarówno Amerykanów, jak i obcokrajowców.

Jak Kennedy pisze w ironiczny sposób:
 
 
„Wszędobylskie zaangażowanie CIA w globalny pucz w sprawie szczepionek powinno nam dać do myślenia”.  
 
 
Tak, bardzo dużo do myślenia. Kontynuuje [moje podkreślenie]:
W historii CIA, w jej statucie, składzie ani kulturze instytucjonalnej nie ma nic, co by zdradzało zainteresowanie promowaniem zdrowia publicznego lub demokracji. Historycznym zajęciem CIA była władza i kontrola. CIA brała udział w co najmniej siedemdziesięciu dwóch próbach i udanych zamachach stanu w latach 1947-1989, w których udział wzięło około jednej trzeciej światowych rządów. Wiele z nich było funkcjonującymi demokracjami. CIA nie zajmuje się zdrowiem publicznym. Nie robi demokracji. CIA dokonuje zamachów stanu.

Tak samo jak dokonało zabójstwa Kennedy'ego.

Zabójstwo postaci Roberta F. Kennedy'ego Jr. jest tym, co CIA i jej rzecznicy medialni robią od lat. Stało się to coraz bardziej konieczne, ponieważzdali sobie sprawę z wielkiego rosnącego zagrożenia, jakie ten konkretnie człowiek stwarza dla ich programu.

Nazywanie go antyszczepionkowcem, teoretykiem spiskowym i nazwami znacznie gorszymi, jest częścią skoordynowanej kampanii oszczerstw, która ma odwrócić opinię publiczną od jego przesłania, które jest wieloaspektowe i poparte głębokimi badaniami i nienaganną logiką.

Podobnie jak jego ojciec i stryj, stał się niepowstrzymanie elokwentnym przeciwnikiem demonicznych sił dążących do zniszczenia demokratycznego marzenia.

Wraz z napisaniem i opublikowaniem The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma i Global War on Democracy and Public Health, przypiął swoje oskarżenie przeciwko tym siłom do światowej ściany, aby wszyscy mogli je przeczytać.

Tak jak ta nowa książka nie zostanie zrecenzowana przez korporacyjne media głównego nurtu, nawet negatywnie zrecenzowana z obawy przed promowaniem jej w ten sposób, tak też poprzednia książka, którą napisał,  ]]>American Values: Lessons I Learned from My Family]]>, została całkowicie zignorowana przez korporacyjne media udające wolne media.

Jak pisałem trzy lata temu w jedynej  ]]>recenzji]]>  tej książki:
Kiedy książka tak fascynująca, prawdziwa, pięknie napisana i znacząca politycznie jak  "Amerykańskie wartości: lekcje, których nauczyłem się od mojej rodziny", napisana przez bardzo znanego autora o nazwisku Robert F. Kennedy, Jr. i opublikowana przez wybitnego wydawcę (HarperCollins), jest bojkotowana przez głównych recenzentów książek, to wtedy wiesz, że jest to bardzo ważna książka i że odważyła się poruszyć nerwy, które korporacyjne media głównego nurtu chcą znieczulić przez unikanie i zamilczenie.

Amerykańskie wartości  są po części wspomnieniami, po części historią rodzinną, po części wnikliwą analizą polityczną, po części wyznaniową, a ich konsekwencje są na przemian zachwycające, smutne, zabawne, gwałtowne i przerażające.

Jakie więc są wynikające z niej implikacje?

To właśnie serce tej książki sprawiło, że posłuszni recenzenci unikali jej jak zarazy, zarazy wprowadzonej przez małego przedrzeźniacza, jak w Operacji Mockingbird. Żaden członek rodziny Kennedy od czasu JFK lub RFK nie odważył się powiedzieć tyle, co RFK Jr. zrobił w tej książce.

Oskarżył CIA w starannie przygotowany i w pełni rzeczowy sposób o szeroki wachlarz przestępstw. Przedstawił długą wojnę między Kennedymi a CIA, która doprowadziła do śmierci jego ojca, senatora Roberta F. Kennedy'ego i jego stryja prezydenta Johna Kennedy'ego. 

Rzucił agencji CIA rękawicę w trakcie opowiadania zabawnej i wzruszającej sagi rodzinnej, która zawierała krytykę jego własnych młodzieńczych wykroczeń.

Ale zatrudniani przez naród agenci wyczuli niebezpieczeństwo w tej opowieści i już są bardziej świadomi, że muszą go cenzurować na każdym kroku, ponieważ jego przesłanie znajduje coraz szersze grono ludzi reagujących alergią na rządowe kłamstwa i bardzo głodnych prawdy.

Coraz więcej ludzi chce podążać za tym odważnym człowiekiem w mrok naszej historii i aktualnie dziejących się zamachów stanu w kraju i za granicą.
 

Czują zbiorowego demonicznego autora stojącego za propagandą Covid-19.Chociaż dr Anthony Fauci, co zrozumiałe, znajduje się w centrum tej nowej książki i zasłużył na to ze względu na swoje złe machinacje na przestrzeni tylu dziesięcioleci, ważne jest, aby uznać, że jest on jedynie posłusznym, aczkolwiek bardzo potężnym, podwładnym
 

w systemowej strukturze zła,

 
który wielce zarobił materialnie na sprzedaży swojej duszy.

Chociaż to prawda, przeczytanie rozdziałów Kennedy'ego na temat dowodzącej roli Fauciego w oszustwie HIV/Aids, próbie AZT, nielegalnych eksperymentach na dzieciach, które zabiły co najmniej 85 itd., wystarczy, aby krew zagotowała się i by zdać sobie sprawę, że takie czyny muszą wypływać ze źródła znacznie głębszego niż pragnienie zysku.

Coś diabelskiego i złowrogiego jest zaangażowane we wszystkie te niezliczone cierpienia i śmierci, które spowodowało, i w sposób, w jaki ogłoszono propagandę COVID-19 i objawiono współudział środków masowego przekazu w obronie Fauciego i jego sojuszników wtedy i teraz.

Kennedy szczegółowo opisuje pracę Fauciego jako dilera farmaceutyków dla Big Pharma, nawet wtedy, gdy jego praca w NIAID polega na ochronie i poprawie zdrowia ludzi, które dramatycznie się pogorszyło w trakcie jego kadencji. (Ważne jest, aby wspomnieć w nawiasie, ale wcale nie przypadkowo, że CIA „zarządza” tak zwaną wojną z narkotykami w podobny sposób.)

W ten sposób mamy wojnę farmaceutykami i “wojnę z narkotykami”, które to wojny działają w tandemie w idealnym schemacie, by odurzyć jak najwięcej ludzi. Oto kilka szczegółów:
  • Fauci dysponuje rocznym budżetem wynoszącym 6 miliardów dolarów, z których większość przeznaczana jest na badania i rozwój nowych leków.
  • Jest najlepiej opłacanym pracownikiem federalnym, zarabia więcej niż prezydent, z roczną pensją w wysokości 417 608 dolarów.
  • Kontroluje 57 procent globalnego finansowania medycyny biomedycznej bezpośrednio i pośrednio za pośrednictwem NIH, Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz Wellcome Trust, a zatem kontroluje naukowców poszukujących pieniędzy na badania.
  • Przez dziesięciolecia nadzorował przejmowanie przez Big Pharma rządowych agencji zdrowia.
  • CDC, organizacja paramilitarna, wydaje 4,9 miliarda dolarów ze swojego 12 miliardowego budżetu na kupowanie i dystrybucję szczepionek, szczepionek, które promuje Fauci. Posiada również 57 patentów na szczepionki.
  • Fauci i inni urzędnicy otrzymują roczne wynagrodzenie w wysokości do 150 000 USD w postaci opłat licencyjnych za produkty, w których rozwoju i zatwierdzaniu pomagają.
  • Od wielu lat promuje fałszywe pandemie, aby promować nowe szczepionki, leki i zyski firm farmaceutycznych.
  • Czterdzieści pięć procent budżetu FDA pochodzi z przemysłu farmaceutycznego poprzez tak zwane „opłaty użytkownika”.
  • Fauci ma „dziwną fascynację” i zainwestował w eksperymenty „wzmocnienia funkcji" (gain of function) , aby opracować superbakterie, co jest częścią długiej historii CIA uzbrajania wirusów itp.

Szczegółowa ekspozycja roli Fauciego przez RFK Jr przypomina mi czytanie  Moby Dicka  i medytację nad opisem Achaba dokonanym przez Melville'a –
 

trzeba wejść w inną mentalną przestrzeń, żeby zacząć pojmować takie zło, a nawet wtedy osłupiają jego rozmiary i współudział mediów w ukrywaniu tego przez tak długi czas.


Kiedy używam słowa zło, nie używam tego słowa luźno, ale bardzo precyzyjnie, bo czyny Fauciego i jemu podobnych są złe, chociaż człowiek Anthony Fauci wciąż jest zdolny do skruchy i odkupienia. Wszystko jest możliwe, jeśli nie prawdopodobne, ale nie wstrzymuję oddechu w pełnym napięcia oczekiwaniu na takie nawrócenie...

Tak jak faktyczni ludzie, którzy strzelali do JFK, RFK, MLK Jr i in. byli posłusznymi sługami systemu, który je stworzył – posłuchaj Boba Dylana  ]]>Tylko pionek w ich grze]]>  – Faucijest produktem strukturalnego systemu zła.

Nie chodzi o to, by go usprawiedliwiać, ale o umieszczenie jego działań w kontekście historycznym i strukturalnym.

Oczywiście nie jest on biednym, niewykształconym białym człowiekiem z południa, używanym przez KKK, jak w piosence Dylana, ale wyrafinowanym i wykształconym przez jezuitów nowojorczykiem wychowywanym do świadomości politycznej w ramach systemu, który hojnie nagradza posłuszeństwo władzom. Jest absolwentem tej samej jezuickiej szkoły średniej, do której ja uczęszczałem, elitarnej Regis High School w Nowym Jorku (a następnie Jezuickiego Kolegium Świętego Krzyża) i przez wielu moich kolegów z klasy jest uważany za bohatera narodowego graniczącego ze świętym.

Takie kształcenie uświadomiło mi, jak system pożera swoją młodzież obietnicami bogactwa i prestiżu, jeśli wprzęgną swoją intelektualną przenikliwość w wierność regułom gry i staną się tym, co Hannah Arendt nazwała  „schreibtischtäter” – „ zabójcami zza biurka”, czyli tym, co wielki amerykański poeta Kenneth Rexroth nazywał: hieny o wypolerowanych twarzach w biurach miliardowych korporacji oddane „służbie” ["The hyena with polished face and bow tie,
In the office of a billion dollar
Corporation devoted to service", przyp. mój, wawel
].


To, że taka socjalizacja jest przedstawiana w jezuickiej tradycji kontroli umysłu jako „człowiek żyjący dla innych” ["filantrop", przyp. mój, wawel], podwaja jej skuteczność jako "gry w zaufanie" ["confidence game", skomplikowana operacja oszustwa, w której wykorzystuje się zaufanie ofiary do oszusta]. Dlatego tak wielu przyzwoitych młodych ludzi ulega temu syreniemu śpiewowi. Wymaga to jednak stłumienia wyrzutów sumienia.

Jean Paul Sartre nazwał to złą wiarą ( mauvaise foi), formą mentalnego oszustwa, w którym próbuje się „okłamać” samego siebie – jest to niemożliwe, ponieważ kłamca i ten, który skłamał, to ta sama osoba – co oznacza, że ​​zwodziciel musi naprawdę znać prawdę, którą stara się ukryć przed zwiedzionym.

Ta forma podzielonej świadomości pozwala tym, którzy służą drapieżnemu systemowi, próbować oszukiwać siebie i innych, że służą słusznej sprawie. Takie próby wymagają od nich aktorskich umiejętności i tłumienia wewnętrznego głosu [identyczny jest modus operandi naszego premiera i rządu, przyp. mój, wawel]

Ale jest wśród nas bardzo wielu aktorów, jak powiedział Nietzsche, nie prawdziwych, ale złych aktorów. Fauci, Gates i in. są złymi aktorami w filmie propagandowym, przynajmniej dla tych, którzy wiedzą, jak produkuje się propagandę i ujawniają niecne działania. Robert Kennedy jest takim bystrym krytykiem.

Moim celem nie jest wchodzenie w szczegóły dotyczące powiązań Fauciego i Gatesa z amerykańskim wywiadem i przemysłem obronnym, ponieważ mój tekst to medytacja, a nie przegląd. Ale te połączenia są ogromne.Przeczytaj końcowy rozdział 12 w  The Real Fauci: Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna z demokracją i zdrowiem publicznym.

Sprawdź jego źródła,  ]]>298 dla samego tego rozdziału]]>. To nie spekulacje czy teoria, ale fakty. Odrób swoją pracę domową. Studiuj to. Kennedy mówi:
"Po dwudziestu latach [od  ataków wąglika po 11 września 2001 r.: patrz Graeme MacQueen’s,  ]]>The 2001 Anthrax Deception]]>  ( ]]>isbn.nu]]>)] ćwiczeń modelowania, CIA – współpracując z technologami medycznymi, takimi jak Anthony Fauci i miliarderami internetowymi potentatami dokonało ostatecznego zamachu stanu: jakieś 250 lat po historycznej rewolcie Ameryki przeciwko zakorzenionej oligarchii i rządom autorytarnym, amerykański eksperyment z samorządnością upadł. Oligarchia została przywrócona, a ci panowie i ich oficerowie prowadzący wyposażyli rozwijającą się technokrację w nowe narzędzia kontroli, niewyobrażalne dla króla Jerzego czy jakiegokolwiek innego tyrana."

Jednak walka jest daleka od zakończenia, a ci z narzędziami i mechanistycznym, materialnym sposobem myślenia muszą zmagać się z rosnącą falą sprzeciwu wobec ich planów „ ]]>Wielkiego Resetu]]>” i  ]]>świata transludzkiego]]>.
 

Może znajdujemy się w samym środku decydującej bitwy tej wojny, ale duch ludzki jest silniejszy niż ci, którzy chcą stłumić ludzką wolność. Robert Kennedy, Jr. prowadzi walkę o duszę świata, i to zarówno polityczną, jak i duchową.


Nie trzeba wielkiej inteligencji, aby zdać sobie sprawę, że kiedy kraje na całym świecie działają w zsynchronizowany sposób, blokując swoje populacje i powtarzając na zawołanie tę samą wiadomość, iż takie wydarzenia są centralnie koordynowane.

Cała kampania propagandowa COVID-19, której kulminacją jest nacisk na egzekwowanie wielu szczepionek, które nie są szczepionkami i są oparte na  ]]>oszukańczych testach PCR]]>, była od dawna przygotowywana,
 

a odciski palców agencji wywiadowczych są na całym jej planowaniu.


Scenariusze gier wojennych, uzbrojone szczepionki, CIA, NIH, Gates, Fauci, NIAID, DARPA, magazyn Wired , elity finansowe i ich ośrodki władzy, takie jak Światowe Forum Ekonomiczne itp. – wszyscy oni są zaangażowani w spisek na rzecz tego, by narzucić sztywną globalną tyranię zwykłym ludziom  ]]>z korzyścią dla superbogatych władców świata]]>.

Od skoordynowanych lockdownów Fauciego na początku 2020 r. nastąpiło przesunięcie bogactwa o 3,8 biliona dolarów w górę do superbogatych,  ]]>tworząc 500 nowych miliarderów]]>, jednocześnie niszcząc klasę średnią, niszcząc małe firmy, wzbogacając Fauciego i jego partnerów korporacyjnych z branży farmaceutycznej i innych rabusiów  powodując ogromne cierpienia i śmierć na całym świecie. 

Nic z tego nie jest przypadkowe. Kennedy to wszystko dokumentuje. Pisze:


 

"Dark Winter, Atlantic Storm i Global Mercury to tylko trzy z kilkunastu gier Germ Games zorganizowanych przez planistów wojskowych, medycznych i wywiadowczych - gier prowadzących do COVID-19.

 

Wszystkie z tych kafkowskich ćwiczeń stały się niesamowitymi predyktorami dystopijnej ery, którą planiści pandemiinazwali „nową normalnością”. Spójną ich cechą jest dążenie projektantów symulatorów do militaryzacji medycyny i wprowadzenia scentralizowanego, autokratycznego zarządzania.

 

Każda próba kończy się tą samą ponurą puentą: globalna pandemia jest pretekstem do narzucenia tyranii i przymusowych szczepień. Powtarzanie tych ćwiczeń sugeruje, że służą one jako rodzaj próby lub ćwiczenia szkoleniowego dla podstawowego programu koordynacji globalnego demontażu demokratycznych rządów…

 

… Praktycznie wszystkie scenariusze planowania pandemii opierają się na założeniach technicznych i strategiach znanych każdemu, kto czytał osławione podręczniki CIA dotyczące wojny psychologicznej w celu niszczenia rdzennych społeczeństw, niszczenia tradycyjnej ekonomii i więzi społecznych, używania narzuconej izolacji i burzenia tradycyjnych gospodarek miażdżenia oporu, sprzyjania chaosowi, demoralizacji, zależności i strachowi oraz narzucaniu scentralizowanego i autokratycznego zarządzania."

 
 
 

Amerykańskie i zagraniczne agencje wywiadowcze od początku zdominowały projekt wojskowy związany z COVID-19.


CIA i Fauci mają kluczowe znaczenie dla oficjalnej „teorii spiskowej” – dokładnie nazywanej faktem – w tym „ ]]>Operacji Warp Speed]]>” pod rządami Trumpa.

Trump po prostu kontynuował pracę swoich poprzedników, w tym Obamy, ale zachowywał się tak, jakby był jej przeciwny. Zawsze był to program dwupartyjny, ponieważ CIA kieruje obiema partiami.

Kiedy przebywał w więzieniu w Niemczech po powrocie w 1939 r. z Union Theological Seminary w Nowym Jorku, aby przeciwstawić się Hitlerowi, niemiecki teolog Dietrich Bonhoeffer napisał ze swojej celi więziennej, zanim został stracony:
Nie mamy obrony przed głupotą. Ani protesty, ani siła nie mogą jej dotknąć. Rozumowanie jest bezużyteczne. Faktom, które są sprzeczne z osobistymi uprzedzeniami, można po prostu nie wierzyć — w rzeczywistości głupiec może je negować, krytykując je, a jeśli są niezaprzeczalne, może je po prostu odsunąć na bok jako trywialne wyjątki. Tak więc głupiec, w odróżnieniu od łajdaka, jest całkowicie zadowolony z siebie. W rzeczywistości głupcy mogą łatwo stać się niebezpieczni, ponieważ nie trzeba wiele, aby stali się agresywni. Z tego powodu w przypadku człowieka głupiego wymagana jest większa ostrożność niż w przypadku człowieka do gruntu złego. Nigdy więcej nie próbujmy przekonywać głupiego człowieka tłumacząc mu przyczyny rzeczy, bo to jest bezsensowne i niebezpieczne.
 

Przez głupotę Bonhoeffer nie ma na myśli tego, że tacy ludzie nie mają zdolności intelektualnych, bo często są bardzo mądrzy, ale chodzi mu o to,  że wpadli pod urok władzy publicznej i stracili wszelką niezależność umysłu. 


Dlatego dodaje: „Jest pod urokiem, zaślepiony, niewłaściwie wykorzystany i nadużywany w samym jego istnieniu. Stając się w ten sposób bezmyślnym narzędziem, głupia osoba będzie również zdolna do wszelkiego zła, a jednocześnie nie będzie w stanie dostrzec, że jest to zło”.

Robert Francis Kennedy Jr. wciąż próbuje dotrzeć do tych ludzi. Jego zadanie jest heroiczne. Nic dziwnego, że Kennedy nosi imię św. Franciszka, któremu jest oddany; Św. Franciszek uczył jego i nas, że Bóg wymaga od nas wszystkich odwagi i poświęcenia.

Jeden z ulubionych cytatów jego ojca również opisuje syna; pochodzi od Edith Hamilton, autorki  The Greek Way, która napisała:
Ludzie nie są stworzeni do bezpiecznych schronień. Pełnia życia tkwi w życiowych niebezpieczeństwach… W bohaterskim, desperackim  rzucaniu wyzwań przeciwnościom.


Robert Francis Kennedy, Jr. podjął wyzwanie. Jest odważny i genialny. Jesteśmy błogosławieni, że możemy mieć jego świadectwo.

 

    Edward Curtin jest niezależnym pisarzem, którego twórczość przez wiele lat ukazywała się szeroko. Jego strona internetowa to ]]>edwardcurtin.com,]]>a jego nowa książka to ]]>Poszukiwanie prawdy w kraju kłamstw]]>.

Źródło: ]]>https://off-guardian.org/2021/12/12/rfk-jrs-heroic-resistance-to-the-cia...]]>

==============

Niezbędne uzupełnienie tekstu: 

https://niepoprawni.pl/blog/wawel24/gamechanger-czyli-dr-fuellmich-dr-wodarg-prof-mschwab-w-rozmowie-z-dr-dmartinem

 

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.8 (4 głosy)

Komentarze

różyczka i tężec? ;)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1640198