Atak na Finkielkrauta i filosemickie marsze, czyli Paryż-Warszawa wspólna sprawa!?

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

MOTTO

1. „W Paryżu Bank Rothschildów odgrywa znacznie ważniejszą rolę aniżeli rządy.”

[kanclerz Metternich]

2. „To wicekról, a nawet król Francji”

[żona ministra rosyjskiego Nesselrode'a po obiedzie u Jamesa de Rothschilde'a]

3. Emmanuel Macron. Od 2006 do 2009 był członkiem Partii Socjalistycznej. W 2007 został zastępcą referenta komisji kierowanej przez Jacques’a Attali i zajmującej się kwestią wzrostu gospodarczego Francji. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012.

Hucpa warszawska (Pompeo,Mitchell, Netanyahu), tel-Awiwska (Katz), paryska ("atak" na Finkielkrauta), rzekomy przełom i nawrócenie Kurskiego mające  polegać na tym, że jednego - słownie jednego - dnia pokazał kilka minut o judenratach i policji zydowskiej), prowokacja zaprzeszła w Świdnicy ("dewastacja" cmentarza żydowskiego udokumentowana zdjęciami autorstwa Danielsa przez Jerusalem Post) i bohaterski nuncjusz Daniels autolegendujący się za pomocą  demaskacji  Jerusalem Post (któremu chyba przesłał sam inkryminowane zdjęcia) robiące fejka o prowokacji świdnickiej   -

czy te pozornie nie mające ze sobą związku wydarzenia coś łączy?

Najpierw kalendarium:

12 lutego – Pompeo – 447 i Blajchman

13 lutego - Andrea Mitchell i getto walczące z polskim reżimem

14 lutego (czwartek) – Netanyahu – Polacy kooperowali w holokauście

17 lutego (niedziela) – Czaputowicz zamiast Morawieckiego na V4

17 lutego – „antysemicki atak” na Finkielkrauta w Paryżu

18 lutego – Polska nie wysyła nikogo do Jerozolimy

18 lutego – prasowanie zwojów mózgowych przez europejskie media w sprawie paryskiego incydentu antysemickiego

19 lutego rano – pomalowanie sprayem grobów żydowskich

19 lutego wczesny wieczór – marsze przeciw antysemityzmowi w miastach Francji

20 lutego – temat rasistowskiego ataku Żydów na Polskę znika przesłonięty antysemickim atakiem żółtych kamizelek na Finkielkrauta – Szach, mat. Ich na górze. Francja jednoczy się przeciw atakom antysemickim. Francja płonie oburzeniem przeciw antysemitom i faszystom.

21 lutego – i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, a najdłużej i najzdrowiej żył Czerwony Kapturek w brzuchu wilka przebranego za babcię.

 

Zbiegi okoliczności są okazją do ćwiczenia kojarzenia faktów : ).

Zapewne każdy zauważył dziwny zbieg okoliczności synchronizacji hucpy i awantury oskarżeń Polski o antysemityzm i o kooperację w holokauście z nazistami – z masowymi w wielu miastach Francji marszami i protestami przeciw antysemityzmowi.

To, co się zdarzyło we Francji podczas trzech dni jest tak osobliwe i kuriozalne, że mogę powiedzieć, iż tak jawnej – i zarazem błyskawicznie zorganizowanej - hucpy nie widziałem już od dawna. Znak to, że obce ciało na bliskim Wschodzie oraz jego sponsorzy są rozgrzani i wzmagają bój.

Najkrócej mówiąc, wielki, ponadczasowy myśliciel, równy w potędze umysłu trzem Mojżeszom (biblijnemu, Majmonidesowi i Mendelssohnowi), Żyd francuski Alain Finkielkraut wyszedł przed swój dom i podszedł do protestujących żółtych kamizelek. Został tam obrzucony kilkoma wiązankami. Wiązanki, jak to wiązanki – na całym świecie wyglądają podobnie, czy to u Wiecha, czy u Rabelais`go. Obiektywnie rzecz biorąc te francuskie były stosunkowo łagodne, nudne w swej klasyczności i w swym braku wyobraźni. Stek wyzwisk pod adresem mędrca nie przyzwyczajonego do dezaprobaty był słabo wysmażony i wcale nie pikantny. To już rezolucje ONZ-u kierowane do Izraela były ostrzejsze niż te, pożal się Boże, wyzwiska. Mimo to wieść o tym rozniosła się po kraj świata przez wszystkie łącza telewizji satelitarnej.

Jak podaje prasa całego świata – potrójny Mojżesz dostał wiązankę taką:

"Brudni syjoniści!", "Francja jest nasza!", "Drań!" i "Spadaj, brudny, gówniany syjonisto!" (Barre toi, sale sioniste de merde).

Hmm. Przyjrzyjmy się bliżej. „Syjonisto” – żadna obelga, stwierdzenie faktu, nazwa wyznawanej ideologii (bardzo nieładnej, nawołującej do rzeczy gorszych niż obrzucenie kilkoma epitetami, bo do obrzucenia dzieci np. granatami). Szukamy dalej. „Brudni”, „brudny” – hmm, Wersal wyzwisk. Aż kusi krzyknąć: „Ty, czysty syjonisto!”. Ale musimy być ostrożni, bo może być tak, jak w tym dowcipie, że zostaniemy potraktowani tak, jak ten oficer pokładowy, który żeby dogryźć bosmanowi zapisał w dzienniku pokładowym: „Dzisiaj bosman był trzeźwy”.

„Francja jest nasza!” – to ma być wyzwisko? : )). I inwektywa antysemicka?? To, do diabła, co mają krzyczeć Francuzi: Francja jest wasza! Weźcie sobie tę pieprzoną Francję (powiadamiam służby francuskie, iż właśnie dokonałem aktu antyfrancuskiego).

 

„Drań!” – a to, ki czort? Wyrazili swoją opinię. Akurat tam, gdzie wlazł, nie było takich, którzy by mu pokrzyczeli: „Autorytet! Autorytet!”, „Wzór moralny!” „Geniusz!”. Niech się cieszy, że nie krzyknęli mu; „Skubany drań!” – to byłoby nie tylko wyzwisko i antysemityzm, ale i nawoływanie do przemocy („skubany” – czyli do oskubania”). „Spadaj!” – hmm, a co nasz Mojżesz by wolał? Zapewne: ”Welcome!”, „I love you” ew. “Kiss me!”. Wymagający ten pan, nie ma co...

To co zostało? „Gówniany” – hmm, toż to zwykły w krajach anglosaskich przerywnik, znak przestankowy, shit.

Jeśli policzyć pojedyncze słowa nie podobające się mistrzowi, a jest ich 9, to i ogłosi cała prasa światowa, że 17.02.2019 miało miejsce w Paryżu 9 groźnych i karygodnych ataków antysemickich.

Jakaś polska TV podała, że miał miejsce „atak słowny”. No, no. Poważna sprawa. Niedługo służby rotszyld..., ups, francuskie będą inwentaryzować „ataki myślowe antysemickie”. Jednak Orwell to był geniusz...

 

Ale to dopiero początek zabawy. Jedźmy dalej.

„Prezydent zareagował Sam Finkielkraut powiedział, że nie ma zamiaru wnieść skargi w tej sprawie, ale prokuratura poinformowała, że otwiera śledztwo w sprawie "publicznego znieważenia z powodu pochodzenia, przynależności etnicznej, rasy lub religii".

To już jest kabareton w stroju władzy państwowej. Syjonista to nie pochodzenie, przynależność etniczna, rasa czy religia. Jak przytomnie zauważył w komentarzu na stronie TVN24 jakiś internauta – jeśli już: syjonizm to rasizm. Więc okrzyk był wyrazem dezaprobaty dla rasizmu, więc o szczytne cele walczył krzyczący. Antifa winna mu medal okolicznościowy. TVN24 podał info w takich słowach: „Prokuratura w Paryżu poinformowała w niedzielę, że wszczyna dochodzenie w sprawie słownych napaści i antysemickich inwektyw . To jest już zupełny „oddział zamknięty”, bo sugeruje (ogłasza, wdrukowuje), że „drań, brudny, spadaj” – są to wypowiedzi ANTYSEMICKIE!!! Wejdźmy w skórę młodzieży, która przeczyta przypadkiem, usłyszy takie opętańcze teksty. I zadajmy pytania: Czy jeśli Polak do Polaka krzyknie: „Ty draniu!” – to też antysemityzm, czy tylko ksenfobia, bo raczej nie rasizm. Ani też znieważenie na tle pochodzenia, religii czy rasy. Nie wiem, czy dla wszystkich jest to wyraźnie widoczne, ale sprawa jest tu ewidentna: Żydzi, media europejskie i amerykańskie prowadzą ludzkość w otchłań obłędu, otchłań, gdzie żadna logika i sens nie obowiązują, albo inaczej: zmieniają się z sekundy na sekundę w interesie... interesów. Alternatywna do wersji obłędu, jest wersja uczenia pokory wobec nietykalnej rasy panów. Bo może tak to trzeba rozumieć, że nie ważna treść, nie ważne CO ktoś krzyczy, ważne do kogo. Po prostu chce się nam wdrukować, że wszyscy są równi, ale niektórzy równiejsi i nietykalni. Nietykalni nawet... niechętnym spojrzeniem. Dozwolony wobec niektórych jest tylko zachwyt. Ponowne pozdro dla... Orwella.

 

Jedźmy dalej. „Prezydent Emmanuel Macron i wielu innych polityków potępiło zachowanie członków ruchu "żółtych kamizelek". Na wtorek 14 partii politycznych (...) zapowiedziało wiece protestacyjne przeciw antysemityzmowi.

Nastał poniedziałek, dzień drugi.

Muszę przyznać, że dezynwoltura operacji francuskich służb o nazwie: Sonda kosmiczna na Marsa, ups, na Marksa, ups, na Herzla – wbija mnie w fotel. I to tempo. Kosmiczne. Prezydent potępił i wezwał.

Nastała noc z poniedziałku na wtorek.

I oto o 2-ej w nocy nagle nie mogący spać faszyści wstali, ubrali się i z wcześniej przygotowanymi, niebieskimi sprayami udali się na cmentarz żydowski. I wymalowali, tak ładnie, równo, z 9 dziesiątek płyt nagrobnych w swastyki. Będą nagrody w resorcie i dodatkowe urlopy. A u nas tyle krzyży niszczą na cmentarzach każdego roku i nawet cieć z parkingu tam nie zawita, nie mówiąc o prezydencie... Ech, są równi i...

W wersji dla niesłyszących, niewidzących i niemyślących brzmiało to tak:

Ostatnim z incydentów, który poruszył opinię publiczną, było odkrycie, że ok. 90 grobów zostało sprofanowanych w nocy z poniedziałku na wtorek na cmentarzu żydowskim w Quatzenheim w departamencie Dolny Ren na północnym wschodzie Francji.

 

Nastało popołudnie wtorkowe.

Prezydent Francji Emmanuel Macron udał się we wtorek do Quatzenheim. Na cmentarz udał się po południu i podkreślił determinację w walce z antysemityzmem.

Prezydentowi towarzyszył naczelny rabin Francji Haim Korsia oraz minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner.

.W swym wystąpieniu podkreślił determinację w walce z antysemityzmem. Szef państwa zapewnił, że państwo będzie reagować na takie czyny. - Będziemy podejmować środki, będziemy ustanawiać prawa i będziemy karać - podkreślił. Prezydentowi towarzyszył naczelny rabin Francji Haim Korsia oraz minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner. - Ci, którzy to zrobili, nie są warci Republiki i ona ich ukarze.

Czy rozważany będzie zakaz sprzedaży niebieskich sprayów? Kto wie. Służby załatwią sobie narzędzia pracy swoimi kanałami, albo z konfiskaty. Może też, by nikt nie zakrzyknął antysemicko: Spadaj, brudny draniu! – wprowadzi się zakaz krzyczenia. Macron, jak pokazuje historia jego życia rodzinnego zdolny jest do wszystkiego, więc czuwajcie Francuzi. Macie 550 tys. Mojżeszów u siebie, trza uważać.

Później Emmanuel Macron wraz kierującymi pracami Zgromadzenia Narodowego Richardem Ferrandem i Senatu Gerardem Larcherem odwiedził również miejsce pamięci ofiar Holokaustu w Paryżu, gdzie razem złożyli wieniec

 

Nastał wczesny wieczór wtorkowy.

I ledwo obiegły świat zdjęcia, już lud wyległ na ulice i place krzycząc: Dość! (domyślnie: Dość antysemityzmu! Chcemy Żydów we Francji! Żydzi nie wyjeżdżajcie! Francja wasza, tylko zostańcie! Już nie będziemy nazywać was draniami!).

Wiece, jak to wiece, odbyły się. Liczne tak, jak ten kto liczył chciałby żeby były (zupełnie jak u nas). Francuscy KODomici (w przeważającej mierze Żydzi francuscy i ich koterie) wylegli, zakrzyczeli, pomachali – zupełnie jak u nas. Foty poszły w świat. Rotszyld wypisał czeki. Netanyahu zatarł ręce – jeszcze nie wiedział czemu, ale zatarł tak na wszelki wypadek. Jeśli nad Sekwaną tak gorliwie bronią honoru państwa Izrael – nie jest źle, pomyślał Bibi.

Świat obiegły zdjęcia wieczorne (mniej dokładnie widać wtedy liczbę osób) tłumów Francuzów.

 

Czym się zajmuje pan nie-drań Finkielkraut na co dzień? Ano głównie tym, jak z przestrzeni publicznej wyeliminować krzyże (itp.). I tak oto nasza peregrynacja zatoczyła koło. Krzyże out! I do wieńców holokaustowych wystąp! Stara gruzińska sztuczka Gustlika zwana: machniom?

A co znaczyła przedziwna synchronizacja wydarzeń z wplecioną w nie błyszczącą nitką syjonizmu, wydarzeń w Polsce i Francji? Niech każdy sam spróbuje sobie odpowiedzieć. Takie ćwiczenie może się przydać, gdyż coś mi mówi, że dziwnych synchronizacji w Europie w tym roku będzie jeszcze sporo...

Są tacy naiwni, którzy parę dni temu cieszyli się z jakiegoś niby przełomu, którego znakiem miało być wydanie Wiadomości, w którym była mowa o żydowskiej policji, judenratach, ojcu Icchaka Szamira. Naiwność nie rozumiejąca za grosz machlojek partyjnych i ich bezideowego, koniunkturalnego, chwilowego podłoża. I co dziś mamy? Temat „win Żydów” i prób obiektywnego ujęcia historii II wojny znika jak kamfora. A co serwuje nam nieoceniony Jacek? Codziennie w TVP Info wielokrotne materiały z Francji, o rosnącym antysemityzmie, o fali nienawiści, o Francji protestującej przeciw pladze antysemityzmu. Co oburzające, to że materiały archiwalne z wtorku pokazywane są bez datacji tak, żeby stworzyć wrażenie, że protesty przeciw antysemityzmowi trwają cały czas drugi dzień z rzędu, że zalewają Francję. Mistrz Kurski, nawrócony Kurski, aż strach pomyśleć jak wygląda Kurski nienawrócony... 

 

Wydarzenia we Francji mogą być brzemienne, gdyż ze strony żydowskiego lobby amerykańskiego (wspieranego przez lobby izraelskie chcące upiec swoją pieczeń „zakazu krytyki państwa Izrael”) od lutego zeszłego roku nasilają się paranoidalne zamierzenia i naciski na ustawodawców państw świata. W aneksie do notki przedstawiam zarys tego, co chodzi po głowie Wielkiemu Bratu spod znaku Tetragrammaton.

 

„Wydarzenia” we Francji (prowokacja paryska) pokazały, że już nawet samo poruszanie tematu własności jest karalne. Ktoś z protestujących miał krzyczeć w stronę Finkielkrauta (przedstawiciela kontrolerów dyskursu i własności): FRANCJA JEST NASZA! Zostało to odczytane jako... INWEKTYWA ANTYSEMICKA I NAWOŁUJĄCA DO NIENAWIŚCI NA TLE RASOWYM!!! Abstrahując od tego, że zgłoszenie do prokuratury tego okrzyku odsłania... prawdziwych właścicieli Francji, to jest to ewenement, gdyż wprowadza tylnymi drzwiami próby zakazu mówienia o kwestiach FAKTYCZNEJ WŁASNOŚCI i FAKTYCZNYCH WŁAŚCICIELI MAJĄTKU POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW. Dlaczego tak mówię? Pomyślmy. Francuz krzyczy do Żyda: Francja jest nasza! I zostaje skazany. No więc drugim razem będzie nauczony doświadczeniem krzyczał do Żyda: Francja jest wasza!!! I co? Też zostanie skazany z tego samego paragrafu, z tym, że wyrok dostanie dwukrotnie większy. I to jest mistrzowski pokaz ZAMKNIĘCIA UST w pewnych kwestiach. Czego byś nie powiedział w kwestiach własnościowych tyczących się twego państwa, twej ojczyzny i jej głębokich struktur własnościowych – łamiesz prawo. Oprócz efektu zamknięcia ust (stopniowego eliminowania wybranych tematów) drugim efektem tej inżynierii społecznej jest zainfekowanie systemu emocjonalnego ludzi s t r a c h e m, nieokreślonym strachem przed niewidzialnym kontrolerem oraz s t r a c h e m przed tym, co się wypowiada.To jest świat paranoi kontrolowanej, neobolszewizmu. Podsumujmy – krzyczysz pod adresem Żyda „Francja jest nasza!!” – sąd interpretuje, że oskarżasz Żydów o zamiar i planowanie kradzieży. Krzyczysz – „Francja jest wasza!! – oskarżasz Żydów, że już ukradli. Jakbyś diabła nie obracał – ogon ma z przodu.

W skrócie i obrazowo ujmując te „akcje” chodzi o to, by sfabrykować taką rzeczywistość społeczną, kiedy osoba będzie na wolności, a jej mózg w więzieniu poprzez pozakładanie pułapek słownych. Pułapki słowne konstruuje się tak sprytnie, że stają się one więzieniem dla przeciętnego obywatela. Nowoczesna niewola docelowo jest dobrowolna, słowna, subtelna i lepka jak pajęczyna oblepiająca głowę podczas przedzierania się przez chaszcze. Jeśli głowa, centrala zniewolona, to już żadne ruchy podobne do swobodnych ruchów nie mają znaczenia. Jest to nowoczesny bolszewizm. Człowiek sam siebie wsadza do więzienia w swojej głowie i sam siebie pilnuje. A wszystko to po to, by w końcowej fazie złożyć w ofierze swój majątek tym, co go niewolą. A kiedy biorą się do tego, by karać cię za samo mówienie o tym, czyją własnością jest twoja ojczyzna, znaczy to, że wchodzimy w fazę przedostatnią prób budowy neobolszewizmu. Wspominamy słowa premiera Olszewskiego „Czyja jest Polska?” jako dowód patriotyzmu i czujności. Nie zdajemy sobie sprawy, że pod mury grodu zdrowego rozsądku i zachodniej cywilizacji chrześcijańskiej, zarazem cicho i z... wrzawą orientalną coraz nachalniej podchodzą ci, którzy zadawanie tego typu pytań gotowi są natychmiast penalizować lub co najmniej piętnować. O zasadach zaś tej tresury chcą informować nasze dzieci już od przedszkola i wpisywać je w nasze konstytucje. Niezmierzona jest bezczelność Orientu.

 

 

=============================================

 

ANEKS 

An end to antisemitism!

catalogue of policies to combat a antisemitism . Armin Lange, Ariel Muzicant, Dina Porat,  

Lawrence H. Schiffman, Mark Weitzman

Based on the contributions of participants to the international conference “An End to Antisemitism!”, Vienna, February 2018,  

organized by the European Jewish Congress, New York University, Tel Aviv University and the University of Vienna.

""(...) kilka wybranych punktów:

 

1. Walka z antysemityzmem powinna znaleźć się w legislacji każdego państwa, najlepiej jako zapis w konstytucji.

2. Ze względu na umiędzynarodowienie mediów tradycyjnych i internetowych, walka z antysemityzmem może być skuteczna jedynie wtedy gdy stanie się kluczowym elementem polityki zagranicznej oraz polityki organizacji międzynarodowych takich jak Unia Europejska i Organizacja Narodów Zjednoczonych.

3. Każde państwo i organizacja międzynarodowa powinny mianować swojego przedstawiciela do walki z antysemityzmem.

4. W zależności od wielkości, każde państwo powinno mieć przynajmniej jeden lub nawet więcej, instytut do studiów nad antysemityzmem.

5. Każde państwo powinno wesprzeć finansowo walkę z antysemityzmem roczną kwotą w wysokości 0,02% swojego produktu krajowego brutto.

6. Każda grupa, organizacja i instytucja powinna przeznaczyć rocznie kwotę w wysokości 1% swojego budżetu na walkę z antysemityzmem w kontekście własnej działalności.

7. Osoby, które głoszą lub mają poglądy antysemickie, nie powinny mieć prawa do zajmowania znaczących stanowisk ani też do sprawowania funkcji umożliwiających wywieranie wpływu na polu kultury, religii i edukacji.

 

To jeszcze nie wszystko. Autorzy sformułowali konkluzje mówiące m.in. o: konieczności nauczania o antysemityzmie na wszystkich poziomach nauczania (od przedszkoli po uniwersytety!), przetłumaczenia jak największej ilości książek o judaizmie i… rozdawania ich nieodpłatnie, opatrywania komentarzami wszelkiego dorobku kulturowego zawierającego nieprzychylne odniesienie do Żydów i judaizmu, kultywowania obyczajów i tradycji żydowskiej przez władze poszczególnych państw oraz ich społeczeństwa. Hmm… Przyznam, że niektórzy mogą uznać powyższe za humbug lub – jak to obecnie zgrabnie się określa – fake news. Sam tak pomyślałem. Niestety, krótka kwerenda w sieci pozwoliła na dotarcie do dokumentu źródłowego, do którego link zamieszczam poniżej."

Linki:

]]>https://www.123rf.com/photo_12222107_censored-stamp.html]]>

]]>https://www.youtube.com/watch?v=u13SJt3MH0k]]>

]]>https://anendtoantisemitism.univie.ac.at/fileadmin/user_upload/p_anendtoantisemitism/PDF/Catalogue_FINAL_webversion_short.pdf]]>

 

źródło: ]]>https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/934158,eksplozja-obledu-czyli-katalog-zasad-do-walki-z-antysemityzmem]]>

=======================

]]>https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/08/12/apel-organizacji-zydowski...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (8 głosów)

Komentarze

Z antypolonizmem należy walczyć za pomocą faktów a nie teorii spiskowych.

Fakty:

1. Jerusalem Post zieje nienawiścią do Polski i Polaków. Gazeta nie cofa się nawet przed manipulacjami aby przedstawić nas w jak najgorszym świetle i udowodnić, że "wypiliśmy antysemityzm z mlekiem matki". Przykładem takiej manipulacji jest fałszywa informacja na temat zdewastowania cmentarza żydowskiego w Świdnicy opublikowana w najbardziej gorącym momencie polsko-izraelskiego konfliktu. Gazeta powołuje się na dwie polskie strony jako źródła tej informacji - Publiszer i Wmeritum. Sprawdziłam obydwa portale i nic na ten temat nie znalazłam. Zdjęcie, którym Jerusalem Post się posłużyło, nie ma nic wspólnego z cmentarzem w Świdnicy.Jest wizerunkiem aktu wandalizmu w Jedwabnem, pochodzącym z agencji gazeta.pl.
Fałszywe informacje zostały zdementowane przez polskiego ambasadora Marka Magierowskiego.

2. Cmentarz żydowski w Quatzenheim został rzeczywiście zdewastowany. Widać tutaj bardzo wyraźnie czego Żydzi mogą oczekiwać w Europie Zachodniej - tym bardziej Europie Zachodniej, której populacja zawiera tak wysoki procent wyznających islam imigrantów. Czy w takiej sytuacji ataki na Polskę ze strony Żydów powinny zmaleć? Nie spodziewajmy się tego. Oni muszą kogoś nienawidzić. Poza tym, chodzi tu o wyciągniecie od nas pieniędzy. Polska polityka walki z antypolonizmem powinna być bardziej agresywna.

3.Nienawiść i antypolonizm nie jest zjawiskiem nowym. Istniał na Zachodzie, a w szczególności w USA, od dziesiątek lat. Ewidencją tego jest zawartość tamtejszych bibliotek uniwersyteckich, gdzie antypolskie opracowania "historyczne" i literatura tzw. "faktu" wymieszana jest z antypolską beletrystyką autorstwa pokolenia, które nie ma nic wspólnego ani z II Wojną, ani Holokaustem. A zdarza się, że autorzy znają Polskę tylko z bardzo stronniczych opowieści babek i dziadków, którzy spędzili w naszym kraju krótki okres czasu po ucieczce z Rosji, zanim udali się do Nowego Jorku. W korygowaniu kłamstw powinno być bardziej zaangażowane IPN i powinno to robić w języku angielskim.

4.Zauważyłam, że na stronach żydowskich portali, które publikowały ostatnio antypolskie artykuły, komentowali bardzo ładnie, z duża wiedzą historyczną i z dobrym angielskim Polacy. A było czemu się opierać. Takie chamstwo, bezczelność i nienawiść rzadko się spotyka. Jaki mają do nas stosunek Żydzi najlepiej pozna się po przeczytaniu ich komentarzy pod publikacjami na żydowskich portalach.

Vote up!
11
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1581453

Drażnią mnie teorie spiskowe.
Widuję, jak wykształceni i dobrzy ludzie, powielają mity, na podstawie informacji błędnych, wypaczonych, lub tendencyjnie zinterpretowanych.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1581507

"Jaki mają do nas stosunek Żydzi najlepiej pozna się po przeczytaniu ich komentarzy pod publikacjami na żydowskich portalach."

Tak, to prawda
"polecam"

https://www.neon24.pl/

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1581516

Kliknęłam na zieloną strzałkę, bo mnie Pan rozbawił, ale niestety nie mogłam dodać punktu.

Vote up!
5
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1581566

https://demotywatory.pl/4888284/Kiedys-nie-bylo-takiego-strachu-o-antysemityzm

https://demotywatory.pl/4910633/Tymczasem-w-Polsce-

PS

https://www.tvp.info/36933503/wzrost-antysemityzmu-w-niemczech-zydzi-ostrzezeni-przed-noszeniem-jarmulek

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/825262,jarmulka-na-glowach-polskich-politykow-to-tylko-przykrywka

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1581455

Doskonała analiza Wawelu24. Przyznam, że w swym już dość długim życiu nie czytałem nigdy czegoś podobnego, podobnie WARTOŚCIOWEGO. żydostwo światowe zawładnąć chce całą Ziemią. Już chyba włada, choć jeszcze wciąż udaje, że nie. Że jest święte - choć nie jest! 

Przecież wiemy, i widzimy, i słyszymy, i myślimy. Uważam tak prywatnie, że Biblia, Księga Ksiąg - jak zawsze i we wszystkim ma rację. Nie ma dla mnie większego autorytetu, i coś w tym chyba jest, że choć nigdy na pamięć nie uczyłem się jej wersetów, (oprócz jednego, którego niestety i tak, mimo uczenia się, nie zapamiętałem)                                           TO ONE, te wersety, "żyją" we mnie swym życiem, i zawsze, gdy potrzebuję je - "pod ręką" znajduję. Kiedyś nawet jeden księżulek, długoletni znajomy, podczas rozmowy zwrócił mi uwagę, taką niezbyt przychylną, zarzucając, że nauczyłem się na pamięć, i tutaj jemu próbuję zaimponować czy coś tam. A ja miałem mówić, że nie jestem wielbłądem ??? Zamilczałem chyba. Pamiętam tę z nim rozmowę, choć wiele lat minęło, a on pewnie już prawie może biskup. No ale.... Niech ta sobie będzie czym chce. Mnie nie zaimponuje..... Wracając do sedna, czyli do tego cytatu biblijnego, który na myśl mi przyszedl, jako podsumowanie Twego Wspaniałego wykładu Wawelu24. Oto TEN cytat, zresztą Słowa Jezusa Pana Naszego - PLEMIĘ ŻMIJOWE, DZIECI SZATANA,......SZATAN CZĘSTO PRZYBIERA POSTAĆ ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI, A JEGO SŁUDZY POSTAĆ SŁUG SPRAWIEDLIWOŚCI. 

i drugi cytat, także Słowa Jezusa - CAŁA ZIEMIA W MOCY ZŁEGO...koniec cytatu.

Czyż możemy wątpić i kwestionować ten biblijny przekaz ? Po "nobliwych" wypowiedziach Natanjahu....a, i pozostałych czarownic z tego warszawskiego sabatu???  Nie możemy!  Wiemy także, ze stron Świętej Księgi, i tu następny cytat, że W DNIACH OSTATNICH WZROŚNIE BEZPRAWIE I OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU. To wszystko widzimy, że dzieje się! No i jakby nie patrzeć, to dzianie się zła na tym naszym łez padołku, TO skutek działalności TEGO plemienia żmijowego. Patrząc na to od strony faktów, od strony historycznej, nie można zakwestionować tego mojego uważania. Z faktami dyskutować nie da się! Trzeba FAKTY przyjąć do wiadomości.

- TO żydzi finansowali pierwszą światową wojnę.

- TO oni "wylansowali" żyda Lenina i finansowali krwiożerczy bolszewizm i komunizm.

- TO oni finansowali żyda Shickelbauma chyba, czy jakoś tak podobnie, austriackiego psyhola, co zapisał się krwawo w światowej historii jako Adolf Hitler. 

- TO oni stali się więc przyczyną, i tym "kamieniem węgielnym" czegoś, co dziś miano nosi - holocaust industry, które to przedsiębiorstwo zaczęło przynosić im profity na całej naszej Ziemi! I które to przedsiębiorstwo tak kwitnące jest, i by kwitło wciąż, i jeszcze bardziej, i było jeszcze bardziej dochodowe dla beneficjentów - wymaga TEJ pracy, bezustannej - polegającej na opluwaniu innych narodów, innych ludzi, szukaniu winnych - UKRZYŻUJ GO! UKRZYŻUJ! wyli, żądając wolności dla zbrodniarza, zabójcy Barabasza, a śmierci dla NIEWINNEGO SYNA BOŻEGO.   Wymyślają dziś "fakty" nie mające nigdy miejsca w przeszłości, szkalują i opluwają niewinnych. Szatańskie dzieło plemienia żmijowego.

- TO oni, amerykańscy żydzi finansują wszystkie obecne agresywne działania na całym świecie. TO oni stoją za TĄ destabilizacją, co zaczęła się TYM słynnym "terrorystycznym" atakiem - "porwaniem" samolotów, 9/11. WTC. Irak, Syria, Afganistan. Setki tysięcy niewinnych ofiar najechanych przez niosące "pokój" wojska.....Polowania na Bin Ladena, na talibów, na Kadafiego, na Saddama Husajna, & & & & &. Destabilizacja świata całego.

- TO oni stoją za TYM najazdem "emigranckiej" dziczy na Europę.... Wciąż widzę ten filmik, nagrany gdzieś ciemną nocą z jakiegoś drona, pokazujący ogromną rzekę "emigrantów", "uchodźców", którą to rzeką kierują jakieś tajemnicze postacie. TAM nie było żadnego chaosu. Chaos jest TERAZ:

https://youtu.be/4_G5DmVN008

To nie był ogromny tłum. Niezorganizowana kupa ludzi. Tam był ład i porządek jak w wojsku.....W ciemności nocy, skąpanej bladym światłem Księżyca (?) widać było, że stoją te tajemnicze postacie na jakichś beczkach może, ponad tą "rzeką", kolumną uchodźców (?), jak policjanci na skrzyżowaniach, i nadają kierunek tej "rzece", tej kolumnie. Przeraźliwy w swej wymowie dokument. Nie zapomnę tych obrazów do Sądnego Dnia.....

A tutaj żyd, żydowski rabin mówi jak jest, jak było z WTC, kto przyciskał guzik, i komu żydzi służą, kto jest ich bogiem:

https://www.youtube.com/watch?v=y7POLK-2hnE  

No ale, na zakończenie tego mojego wywodu jeszcze jeden cytat z Księgi Ksiąg, optymistyczny akcent pesymistycznego komentarza - SZATAN WIE, ŻE MA MAŁO CZASU...

i z tym optymistycznym akcentem  Pozdrawiam Moich Niepoprawnych Przyjaciół 

 

P.S. 

Przed chwilą otrzymałem i MUSZĘ !  jeszcze niestety dopisać, dołączyć link do informacji o tych "aniołkach", co to ich potomkowie wszędzie widzą jakiś mityczny antysemityzm, a o FAKTACH !  o zbrodniach swych przodków, tatusiów, dziadków czy pradziadków sza! O zbrodniarzarzach - żydach, którzy mordowali Polaków cicho sza, milczenie !!!

Ani mru mru! Mordy w kuble!

Czemu o tym nic nie mówi Beniamin Natanjah.....j?!  i te czarownice z sabatu warszawskiego?!

Czemu nic nie mówią te stada myckowatych opluwaczy i kłamców, co to wszędzie widzą antysemityzm, a ścierwa nigdzie nie dostrzegają ANTYPOLONIZMU?!

Przez żydów zbrodniarzy dokonanych zbrodni  na

OBYWATELACH NARODU POLSKIEGO!!!

żmijowe plemię! dzieci Szatana. CO oni wyssali z mlekiem matek żydówek???

POCZYTAJCIE, POPATRZCIE na TE wstrętne żydowskie mordy - mordy zbrodniarzy żydów: 

 https://iczytamy.pl/2019/608-warszawska-gazeta-082019.html

NA Świat z TĄ INFORMACJĄ!

UPUBLICZNIAĆ W ŚWIATOWYCH MEDIACH! W NBC, skąd była jedna z tych szczekających na warszawskim sabacie czarownic. UPUBLICZNIĆ JAK ŚWIAT DŁUGI I SZEROKI JEST!

NIECH świat - PRAWDY dowie się.

Niech świat zobaczy jak BYŁO, bo dzisiaj zakłamanie TOTALNE! i niewiedza, i ignorancja jest.........................

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1581476

  Witam! Przecież, tu nie chodzi o antysemityzm! To Nowa twarz Polski wywołała te lawinowe nerwowe zdarzenia sterowane przez Moskwę. Żydzi, już nie są w stanie doić Niemcy, więc całym paktem ruszyli na Polskę. W tle reparacje wojenne od Niemiec, a to łakomy kawał tortu do wyrwania. Putin dąży do chaosu UE i ostro mąci, aby nie dopuścić do stałych baz NATO wojsk USA w Polsce, bo wtedy zamknie mu się strefa wpływu na zachód. To będą gorące miesiące, bo w tle wybory do PE, ale również wybory parlamentarne w Polsce, więc Moskwa uruchamia całą agenturę wpływu aby utrzymać swoją pozycję. W Polsce jednoczy się cała Targowica, aby odsunąć Prawicę od władzy. Boją się, że następna kadencja rządu PISu przejmie umacniając rzeczywistą władzę w kraju i wówczas ich rozliczy, a to byłby koniec komuny, koniec zagrabionego dobra. W ciągu tej kadencji widzimy cały czas ataki na obecny rząd, zewnętrzne i wewnętrzne, aby zmęczyć i zniechęcić społeczeństwo. Idzie walka o Polskę, o przyszłość naszych pokoleń, więc życzę wiary, siły i wytrwałości w naprawie Polski, bo dopiero od kilku lat mamy wreszcie taką namacalną możliwość. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1581479

teksty Wawela24.

A ja dołożę jeszcze mój komentarz, zawierający istotny wniosek, może ostry, ale moim zdaniem konieczny w tej sytuacji.

Jeśli chodzi o sprawę udziału przedstawicieli niby polskich elit na nikczemnej, kłamliwej i antypolskiej konferencji w Paryżu. Antypolskiej, kłamliwej, paszkwilanckiej konferencji antypolaków z Polski.

Panie Premierze, Panowie Ministrowie, Panie Prezydencie wysoce amoralne jest, że niby przedstawiciele Polski, którzy na konferencji w Paryżu nikczemnie pomawiali Polaków o niepopełnione winy, którzy zakłamywali historię, bezczelnie kłamali na temat polskiego udziału w II wojnie światowej, sa pracownikami polskich instytucji, uczelni opłacanymi z naszych podatków!!! Jak to możliwe, że to tolerujecie???

Panie Premierze, Panowie Ministrowie, panie Prezydencie wnioskuję do Was, aby te kłamliwe, nikczemne, antypolskie mordy niszczące dobre imię Polski i Polaków natychmiast wyrzucić z polskich instytucji podległych Państwu na "zbity ryj"!

Tacy nikczemni, amoralni i nieuczciwi ludzie nie zasługują, aby być opłacani z naszych polskich podatków, skoro tak nas nienawidzą i pogardzają animi, takie kłamliwe hieny nie zasługują, aby kogokolwiek w Polsce uczyć - bo uczą jedynie nienawiści i pogardy do Polski i Polaków!

Won otwarci wrogowie głoszący jawnie i publicznie mowę nienawiści wobec Polski i Polaków z polskich instytucji - won!!!

Niestety Wasza jest winą Polscy Rządzie i Prezydencie, że dopuszczacie do tego, aby jakieś nikczemne indywidua opluwały nas publicznie i pozostało to bez żadnej kary, rozzuchwaliliście to nikczemne antypolactwo do takich zachowań i już byle gnidziak czuje się w prawie do opluwania Polaków. Brak kary za karygodne czyny zachęca ich i ośmiela do dalszych pomówień, kłamstw, plucia na Polskę i Polaków!

Wybory przed Wami - zróbcie z tym coś, bo sromotnie przegracie i nie pomogą żałosne ustawki kurskiej TWKłam, jakieś bzdurne sondaże. Wierzcie mi złość w narodzie polskim, powoli, ale nieuchronnie narasta i już dość mamy, dość do k**** nędzy tego chamskiego szkalowania Polaków, dość kłamania o Polskich Bohaterach, dość mamy tych żydowskich, chamskich nienależnych roszczeń!

To naprawdę ostatni czas na Wasze skuteczne działania, nie cokolwiek, nie bla blanie, nie żałosne lelum polelum, nie jakieś tanie chwyty tylko pod kątem młodych wyborców, bo to nie oni dominowali wśród Waszych wyborców!

Wzywamy Was do okazania szacunku polskim wyborcom, o to abyście zadbali o nasze dobre imię - to nie jest trudne, trzeba tylko chcieć - tylko chcieć!!!

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1581539

i także wzywam Rząd Polski i Prezydenta do natychmiastowego wydalenia z polskich instytucji opłacanych z naszych podatków wszystkich nikczemnych antypolaków, którzy w kraju i za granicą, w tym ostatnio na konferencji w Paryżu obrażali nas Polaków, opluwali i pomawiali o winy niepopełnione!

Mowa nienawiści głoszona przez tych nikczemnych kłamców i antypolaków powinna jak najszybciej zostać ukarana, czyli należy im poza "wyrzuceniem na zbity pysk" postawić zarzuty prokuratorskie!

Wzywam Tez Polski Rząd i Prezydenta do natychmiastowego wydalenia ambasadora Izraela, który niejednokrotnie wypowiadał się kłamliwie i obraźliwie o Polakach, a teraz przedstawiciel rządu Izraela obraził Polaków w sposób chamski i nie przeprosił - ambasador Izraela to persona non grata!

Wzywam też Rzad Polski i Prezydenta do przywołania do porządku panoszącego się ambasadora USA, którego zachowania wielokrotnie bylo nachalne, wrecz obraźliwe dla Polaków, a teraz w sytuacji, kiedy Żydzi ponownie zachowali się wobec Polski obraźliwie, ta niewychowana osoba usiłuje nas pouczać – dość mamy tej taniej i nieobytej „amerykańskiej duplomacji”!!!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Tantum nudam veritatem

#1581648

Wolność badań naukowych i autonomię szkół wyższych i instytucji naukowych gwarantują Art.73 i Art.70 ust.5 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Dlatego ustawa o IPN nie obejmowała działalności naukowej i wypowiedzi Jana Tomasza Grossa. Również grupa kontrowersyjnych naukowców mogła swobodnie wyrażać swoje antypolskie opinie na konferencji w Paryżu. Do grupy tej, oprócz wspomnianego Grossa, należeli: Barbara Engelking, Jacek Leociak, Joanna Tokarska-Bakir, Agnieszka Haska, Anna Bikont. Polski rząd, wbrew Konstytucji i standardom europejskim, ale zgodnie z sugestiami "neonowych doradców", nie może tych naukowców "wyrzucić na zbity ryj", ponieważ rząd, a przez to i cały naród, poniósłby nieprzyjemne konsekwencje takiego działania przeciwko prawu i demokracji. Przedstawiciele antypolskiej opozycji tylko czekają na taką gratkę i już ich palce swędzą aby pisać donosy. Niestety, niektórzy napastliwi krytycy PiS besztają rząd niezależnie od kierunku jego działań, bo im wcale nie chodzi o obiektywną ocenę. Naga prawda obrzydliwą jest.

Antypolonizm krzewiony był na Zachodzie od dziesiątek lat, a walka z nim, z zachowaniem demokratycznych norm i przepisów prawa, jest prowadzona dopiero tak naprawdę od dwóch lat. Nie można w tak krótkim czasie oczekiwać wielkich sukcesów od rządu, a jednak sukcesy jakieś są. Ze stronniczymi antypolskimi naukowcami o prawdę powinni walczyć bezstronni naukowcy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i szczycą się ważnym dorobkiem naukowym. Takich ekspertów Polska posiada. O wiele szerszą role w kraju i za granicą może odegrać IPN. Są również organizacje typu liga antydefamacyjna, czyli eksperci od szybkiego reagowania na zagraniczny antypolonizm. Nie umniejszam też roli indywidualnych Polaków z dobrą znajomością języków obcych, którzy mogą odegrać bardzo pozytywną dla Polski rolę w Internecie.

http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
https://napiss.blogspot.com/2019/02/konferencja-naukowa-w-paryzu-z-udziaem.html

Vote up!
5
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1581665