Czy policja złapała bandytów w kominiarkach ?

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

    Minister Cichocki uważa, że podczas Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie policja zachowała się prawidłowo. Wobec krążących w internecie  filmów pokazujących ludzi w białych, zielonych i oliwkowych kominiarkach atakujących kordony policji kostką brukową i racami, którzy za kilka chwil chronią się za kordonem uzbrojonej formacji policji, odpowiada że jest to niemożliwe, aby do takiej sytuacji doszło.

   W wyniku działań operacyjnych policji w tym dniu podczas zamieszek aresztowano 176 osób, w tym schorowanego 62 letniego mężczyznę pod zarzutem napaści na policjanta będącego na służbie.

   Nasuwa się jednak pytanie :Ilu z 176 osób zatrzymanych przez policję w tym dniu za udział w atakach na policjantów i wszczynanie bójek ulicznych miało w chwili zatrzymania nałożoną kominiarkę na twarz ?

   Dzisiaj policja na swej stronie internetowej publikuje zdjęcia domniemanych inicjatorów zamieszek na zbiegu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej w dniu 11 listopada w Warszawie będących bez nakrycia głowy, z prośbą o pomoc w identyfikacji podejrzanych o wszczęcie zamieszek. Może lepszym pomysłem byłoby opublikowanie zdjęć zamaskowanych osobników rzucających kostkę brukową i odpalane race w stronę policji. Po ubraniu i posturze może ktoś ich rozpozna i zadzwoni na 997 ?

 

 

 

 

Źródła :

]]>http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/wywiady/news/cichocki-policja-zachowala-sie-wlasciwie,1862205,766]]>

]]>http://wpolityce.pl/wydarzenia/40539-kuriozalne-zadanie-warszawskiej-prokuratury-trzy-miesiace-aresztu-dla-62-letniego-chorego-na-cukrzyce-uczestnika-marszu-niepodleglosci]]> 

]]>http://www.policja.pl/portal/pol/1/82256/Wizerunki_podejrzewanych_o_udzial_w_zbiegowisku_11_listopada.html]]>

 

Brak głosów

Komentarze

Już pisałem w innym miejscu, że wyprowadzali swoich po ich zdemaskowaniu jako prowokatorów a teraz siedzą na komisariatach i piszą raporty z wykonania zadań.
Pzdr.
To ya.

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#306114

"w tym schowanego 62 letniego mężczyznę"
Chyba schoROwanego? Jeśli możesz, to popraw.

Vote up!
0
Vote down!
0
#306153