Dziś nocny Sabat w sprawie aborcji...!!!

Obrazek użytkownika trybeus
Kraj

Dlaczego w nocy?

 Debata nad sprawozdaniem komisji sprawiedliwości, która chce odrzucenia obywatelskiegoprojektucałkowicie zakazującego aborcji odbędzie się jeszcze w środę w nocy - poinformował dziennikarzy po posiedzeniu Konwentu Seniorów wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15).z Sejmu na żywo...prosze obserwować!!!

 

polityczna.tv/transmisja/sejm/

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:16)

Komentarze

jesteś numerem 116...kiedyś cię namierzę purpuracie pieprzony...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1521293

jestem numerem 117.
 
ale oceny nie dałem
 
i co mi zrobisz :-))
Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1521296

Ta ustawa ogranicza aborcję do minimum, ale jej nie likwiduje. Natomiast nocne głosowanie pokaże w jakim kierunku potoczą się losy Polski. Po której stronie staniemy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

              

#1521298

Nr 116 jest symbolem "rodzaju" punktów i oznacza, że ktoś (z najwyższą "siłą rażenia") twój blog ocenił negatywnie. Wtedy tracisz maksymalą ilość punktów. Ja np. w polecance, przy której negatywnie wyraziłam się o prof. Wolniewiczu, też "zarobiłam" ów nr 116 ze stratą 24 punktów. 

Wolę jeśli "pałkarze" ujawniają się, uzasadniając negatywną opinię. Chyba że "pałują" za nick.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1521299

...dziwne jest to, że nr 116 może spałować dwa razy jeden wpis liczba punktów -24...numer 116 to Satyr i jego "żona"...a nawet ciekawostka, spałowany z numeru 116 zostałem trzy razy:))Gawrionie ujawnij mechanizm pałowania, bo widzę, ze nie grasz fair

rozumiem...przed północą sam Satyr, a po północy Satyr i "żonka"...niech każdy sobie popatrzy jak pałują purpuraci...

Punkty Kategoria Data Powód Status Akcje 6 Punkty komentatora 6 Października, 2016 - 00:12 Pozytywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view -6 Punkty komentatora 6 Października, 2016 - 00:10 Negatywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view -24 Punkty blogera 6 Października, 2016 - 00:10 Negatywna ocena wpisu (116) Zatwierdzone view -6 Punkty komentatora 6 Października, 2016 - 00:04 Negatywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view -24 Punkty blogera 6 Października, 2016 - 00:04 Negatywna ocena wpisu (116) Zatwierdzone view 6 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:42 Pozytywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view 4 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:42 Pozytywna ocena mojego komentarza (4) Zatwierdzone view 24 Punkty blogera 5 Października, 2016 - 23:40 Pozytywna ocena wpisu (516) Zatwierdzone view 6 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:40 Pozytywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view 1 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:34 Twój komentarz do Dziś nocny Sabat w sprawie aborcji...!!!. Zatwierdzone view 6 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:31 Pozytywna ocena mojego komentarza (6) Zatwierdzone view 24 Punkty blogera 5 Października, 2016 - 23:31 Pozytywna ocena wpisu (516) Zatwierdzone view 4 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:20 Pozytywna ocena mojego komentarza (4) Zatwierdzone view 16 Punkty blogera 5 Października, 2016 - 23:20 Pozytywna ocena wpisu (514) Zatwierdzone view 1 Punkty komentatora 5 Października, 2016 - 23:18 Twój komentarz do Dziś nocny Sabat w sprawie aborcji...!!!. Zatwierdzone view -24 Punkty blogera 5 Października, 2016 - 23:15 Negatywna ocena wpisu (116) Zatwierdzone view 5 Punkty blogera 5 Października, 2016 - 23:11 Dodano Dziś nocny Sabat w sprawie aborcji...!!!. Zatwierdzone view  

Źródło: http://niepoprawni.pl/myuserpoints©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1521306

13 dało ci plus, a 5 minus, same plusy byś chciał, nagle taki świętojebliwy się zrobiłeś, wsadzałeś nie jednokrotnie kij w mrowisko.

A teraz się dziwisz, że jakaś osoba da ci pałę, jeszcze nie tak dawno pisałeś że w dupie masz punkty, ja osobiście dawałem ci plusy gdy pisałeś a nie obrażałeś tu na NP ludzi i minusy gdy w każdym widziałeś żyda.

Więc przestań być dziewicą Orleańską i nie płacz, jacy tu żli na tym NP, nie każdy będzie się zgadzał z twoimi poglądami.

Nie wiem czy zauważyłeś ze u jest portal NiePoprawni, i wielu się z tobą nie zgadza, a ty ciągle jesteś przyzwyczajony do Neonu 24 gdzie większość biła ci brawa i cię popierała.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521327

nie chodzi mi o punkty za komentarze, mogę nie komentować, mam to w dupie dalej, natomiast chodzi o to że ktoś pałuje wpis dwa razy pod rząd, jarzysz już????
Jest to ktoś, kto moze dać ze swojego konta -24 i potem najprawdopodobniej daje znów -24 z konta administracyjnego, czym knebluje mnie trace rangę blogera 2 i nie mogę umieszczać wpisów ani nie mam dostępu do starszych moich notek ...rozumiesz już, czy będziesz szczekał bezmyślnie, chodzi mi o punkty za post!!!
Nr 116 to Satyr, bo jestem pewien, ze ma dostęp do panelu administracyjnego i może zapałować kogo chce i kiedy chce, robi to w nocy, tak jak te wściekłe małpy w sejmie...zrozumiałe???

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1521334

Gdyby tak było to by wyleciał jak Maik Serwisant, Gawrion jest bardzo uczulony na takie harce po za jego plecami, ja się nie znam czy każdy może wejść do systemu, bez zgody Gawriona.

Więc napisz na priv do Gawriona, jeśli tak uważasz, a jak to nie będzie prawdą, to też czekam że publicznie przeprosisz Satyra, skoro go publicznie oskarżasz.

Ale nie musisz mnie zaraz obrazać, porównywując do szczekającego psa, czy jacię porównowuje do osła, lub debila.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521335

taaa:))...nie widziałem nigdzie wyjaśnienia Gawriona odnośnie harców Majtka Servisanta na tym forum...powtarzam jeszcze raz, nikt nie mam możliwości spałowania posta dwa razy na dobę w odstępie kilku minutowym, to się zdarzyło bo jest dowód w postaci tabeli punktów, w tym czasie sprawdzałem, był Satyr, więc trzeba się będzie gęsto tłumaczyć z takiego fenomenu, a to już niestety rzuca ponure światło na to forum i ten system, który jest wybiórczy, dziurawy i który można ręcznie obejść mając w rękach panel administracyjny... czym można kneblować niewygodnych i tych, którzy mają odmienne zdanie...zgodzisz się z tym, czy będziesz dalej brnął?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1521336

Jestem laikiem co do komputerów, ale nie w ciemię bity i wiem, że każde włamanie do systemu zostawia ślad i dlatego Gawrion szybko namierzył Serwisanta.

Przecież to Gawrion budował ten system i nikt nie będzie bezkarnie robił mu zadymy, co już to pokazał.

Skoro oskarżasz Satyra, to wiec że Eva - żona Satyra też korzysta z tego samego komputera, co Satyr.

Więc mogą ci postawić w jednej minucie dwie pały, jeśli im nie pasuje twój wpis.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521338

...no to pytanie, czy moja żona tez może tu założyć konto, mój syn, moja córka, hę?
A jaka jest pewność, czy Satyr sam nie korzysta z konta żony? Bez jej wiedzy...tutaj nie można mieć dwóch kont, widocznie są równiejsi...
..dlatego chce wyjaśnień, gdyby Eva pałowała ze swojego konta, to numer oceniającego byłby inny, człeku nie w ciemię bity:)))numer jest ten sam, to numer 116...

poza tym jak się ma panel administracyjny, to nie trzeba się włamywać do systemu:))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1521341

To domagaj się prawdy u Gawriona, to są za poważne oskarżenia i wątpię by Gawron to zignorował i zostawił ciebie bez odpowiedzi, bo to i jego dotyczy jako właściciela.

Bo sugerujesz że Satyr korzysta z panelu administracyjnego, za wiedzą czy nie wiedzą Gawriona.

A tego Gawrion nie odpuści, a karę któryś z was otrzyma.

Więc jak jesteś pewny swego to pisz do Gawriona i domagaj się wyjaśnienia.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521345

... totalnie "przegiąłeś! 

Dlaczego jesteś taki podły i mną oraz moją żoną Evą wycierasz sobie buźkę??? W dodatku w jednym z komentarzy napisałeś słowa "żona", "żonka" w cudzysłowie! Co to miało znaczyć??? Czy była to insynuacja, że moja żona Eva jest żoną tylko na niby, czy co??? Jesteś po prostu bezczelny! Dlatego też wiele straciłeś w moich i mojej żony oczach, co zapewne boleśnie odczujesz tutaj na NP.

Co do oceniania twoich wpisów, to zdaje się zapomniałeś, że wolność polega także na możliwości oceniania bez nacisków osób trzecich. Więc nie rób burzy w nocniku. Ja oceniam niezależnie i autonomicznie i Eva również. I tego w żaden sposób nie możesz kwestionować.

Natomiast jeśli chodzi o twoją wiedzę na temat mojego dostępu do systemu, to jest zerowa. Więc nie wymądrzaj się, tylko zapytaj o to Gawriona na priv. 
A za publiczne oszczerstwa i pomówienia pod moim i Evy adresem - domagamy się przeprosin, ale nie na priv, lecz publicznie tu na serwisie NP! 

Wkurzyłeś mnie też stwierdzeniem, iż AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion. jest "wybiórczy" i "dziurawy"! Napisz to Gawrionowi. Jeśli już jest coś dziurawego, to twoja głowa, z której wyciekł "oleum" - jak mawiał imć pan Onufry Zagłoba.

Na koniec napiszę tak: - widzę, że dla ciebie dzień bez "zadymy" - to dzień stracony. Jeśli chcesz robić "zadymę", to rób ją na przykład na Salon24.pl, ale nie tutaj na Niepoprawnych.

 

Satyr

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1521346

...najpierw kolego sympatyczny wyjaśnij swoją rolę na tym forum, wyjaśnij jak korzystasz z dwóch kont, bo moja żona też by chciała mieć tutaj konto...
poza tym co ma znaczyć, ze "zapewne boleśnie odczujesz tutaj na NP"...co to kuźwa jest "zapewne"...będziesz błagał Gawriona o bana dla mnie, czy sam dasz...żadnych przeprosin, dla mnie jako "nocny pałownik" jesteś skończony...

...sam masz się wybronić, albo poproś Gawriona o tabele, ilość wejść, statystyki, numery oceniających..tak samo jak to robił tym co stąd poszli na blog&amp;roll...potrafił wtedy wszystko wypatroszyć, aby pokazać jak mu robili koło pióra, teraz też powinien udostępnić publicznie pałowników, którzy pałują z jednego konta dwa razy na dobę...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1521373

Przed chwilą zalogowałam się na NP. Zrobiłam screen o godz. 19:02. Widać na nim, że nie oceniałam twojego wpisu.

Jest takie przysłowie: Kdo seje vítr, sklidí bouři (kto sieje wiatr, ten zbiera burzę). 

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1521407

...co wynika z tego screenu?...nic nie wynika...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1521411

Czy ty jesteś taki głupi, czy tylko takiego rżniesz?

Ze screenu wynika, że to nie ja spałowałam twój wpis!!! I nie pluj już więcej, bo zachowujesz się jak gówniarz, któremu nauczyciel zabrał procę.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1521413

...bo jak na razie to razem z mężem obrzucacie mnie epitetami to wynika, a ze screenu nic nie wynika...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

http://trybeus.blogspot.com/

#1521414

Wróciłem z pracy, siadam do komputera i... co czytam?

A Eva to twoja koleżanka??? Więcej szacunku! 

Dla kogo Evcia, to Evcia!!! Dla ciebie, - to Pani Eva, prostaku! Co to za spoufalenia???

Moja żona pokazując ci screen udowodniła, że nie mogła w czasie przez ciebie wskazanym "spałować" twojego wpisu, a ty swoje. Do tej chwili też nie spałowała!

Wiesz co trybek? - Złóż dłoń w pięść i... walnij tak porządnie siebie między oczy. Może otrzeźwiejesz i nie będziesz "wieszał psów" na mnie i na mojej żonie.

EOT,... dymiarzu!

Satyr  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1521419

//Złóż dłoń w pięść i... walnij tak porządnie siebie między oczy//

tak zrobię, skoro ty nie możesz mnie dosięgnąć:))))z Panem Bogiem, czcigodny:))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1521420

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1521442

Już chyba wyjaśniałam, że "nr 116" oznacza funkcję "przypisaną" do tego "purpurowego" blogera, który stawia komuś "jedynkę" vel "pałę" za wpis na blogu. W momencie, kiedy zaczęła sią cała dyskusja - obecnych na stronie było kilku "purpurowych" - zapamiętałam Małą Mi, Gawriona, Satyra, samą siebie... Nie pamiętam, żeby była tam Eva. Każdy z blogerów, oceniając jakikolwiek wpis czy komentarz - może postawić tylko jedną ocenę, drugiej oceny od osoby z tym samym nickiem "system" nie przyjmie. Na twym własnym komputerze możesz oczywiście "użyczyć" miejsca innym domownikom, pod różnymi nickami, choć system rozpozna numer identyfikacyjny komputera, więc zapewne - pojawią się problemy.

Powtórzę jeszcze raz "nr 116" jest numerem funkcji, a nie osoby. Jeśli ja Ci postawię "pałę" za wpis na blogu - to także zobaczysz "nr 116". Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś (a w dodatku - takiej "pały" nie sposób cofnąć, co np. jest możliwe przy omyłkowej "pale" w komentarzach).

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1521375

aby ktoś to wytłumaczył bardziej kompetentny...
..poza tym do każdego numeru jest przypisana liczba punktów, według rangi...EVY nie było, bo dwa razy po 24 punkty ujemne były z jednego konta (nr 116)...niech się tłumaczy ten, kto spałował dwa razy z jednego konta i niech powie jak to jest możliwe...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1521377

Bardziej kompetentnej osoby na tym portalu nie znajdziesz. I to w każdej dziedzinie.!!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1521380

Bez twojego śledztwa wiadomo było kto tu wyładowuje swoje frustracje i kompleksy w postaci pałowania....bo nic innego już.... albo wcale nie może. Co do tego satyrycznie inteligentnego AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion. Ten sytem jest nie tylko "wybiórczy" i "dziurawy" ale przede wszystkim niesprawiedliwy. Już lata temu próbwaliśmy z miarką wytłumaczyć to inteligentnemu gawrionowi, ale on tego nie rozumie albo nie chce zrozumieć. Spróbuj nie zwracać uwagi na te satyryczne pały bo szkoda nerwów. Warto jednak zadać pytanie wszem i wobec, komu i czemu służy ten portal? Bo dobru Polski napewno nie! Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1521368

oczywiście jest wiadomo, natomiast bezczelnością jest że jeszcze domagają się przeprosin za zwykłe chamstwo z ich strony...jak widziałaŚ dostałem pogróżki, ze moje życie tutaj będzie bolesne, tak powiedział wielki SATYR...więc pytam jaką funkcję tutaj pełni i pytam czy ma panel administracyjny, a gość nawija, ze moja wiedza na ten temat jest znikoma...kłamstwa, półprawdy, wrzutki ...jazgot pompował sobie odsłony-milczenie, Satyr pałował nocą i szantażował nowych, pojawiających się użytkowników- milczenie, Mind Servis "korygował" komentarze-milczenie...ileż można ściemniać do jasnej cholery...można nie zwracać uwagi i nie zwracam na punkty za komenty, ale niestety co post jestem kneblowany i moje starsze teksty są niewidzoczne...bezsens pisania tutaj...pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1521372

to stare, es-beckie metody panowania nad światem. Spotykały i spotykać będą nie tylko ciebie ale i wielu,wielu innych tych żyjących i tych świętych , jak np.ks. Popiełuszkę.Ten portal istnieje teoretycznie. Jak  nasze państwo , jak Polska..a gawrion....hmmm. Widać nie zasłużyliśmy ,my Polacy,   jeszcze na wolną Polskę ani nawet na wolny ,mizerny portalik. A sens pisania tutaj? Też sobie zadaję to pytanie....ciągle jeszcze mam nadzieję.... Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1521376

jaka buta i determinacja, aby mordować nienarodzonych...następny Czarny Tampon...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1521297

jest bezdennie głupie. Czy ona też należy do Nowośmiesznych?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1521301

Nienarodzonych dzieci w łonie matki.

A na Wielgus, Bakułę i inne lewackie ścierwa, przyjdzie czas gdy szatan upomni się o nie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1521302

Dlaczego zwolenniczki aborcji to jakieś zgryźliwe,smutne i zgorzkniałe kobietony?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1521300

... dlatego są zgryźliwe, smutne i zgorzkniałe, bo z kobiecością, bycia żoną i mamą wychowującą swe dziecko mają tyle wspólnego, co ja z byciem astronautą zbierającym próbki z masjańskiego globu.

One chcą być kochane, ale tylko fizycznie (bez tzw. wpadki), by mieć orgazmy,... kasować szmal za te orgazmy od "samców", bądź lesbijek. To są prymitywy moralne i intelektualne, które w swym zaślepieniu nie są w stanie myśleć mózgem, a cipą.

Pozdrawiam,

Satyr 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1521307

Wszyscy ludzie, ktorzy sa za mordowaniem nie narodzonych, ale juz zyjacych w lonie matki dzieci sa automatycznie mordercami i tak trzeba to widziec ! I teraz patrzac pod takim katem widzimy kogo czesto mamy obok siebie...i to powinno nas bardzo przerazac, bo osoby te podobno sa rowniez Polakami i Polkami...To co my tutaj o polityce, o budowie lub odbudowie naszego kraju...z kim , pytam sie ? z kim ? Tylko jedno, kij bejzbolowy do reki i lac w te puste lby !

Jak mozna mordowac niemowlaki ? pytam, jak mozna ? przeciez to cud od Boga nam dany...Ktos, kto nie kocha dzieci, a je morduje zasluguje jedynie na pogarde, no i odpowiednia kare, ma sie rozumiec ! 

Powtorze to co juz napisalem...pomysl miernoto umyslowa, ze i ciebie ktos kiedys mogl  WYSKROBAC ! a jednak tego nie uczynil i tak mu dzisiaj odplacasz ? ...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1521361

Czy w  debacie nad sprawozdaniem komisji sprawiedliwości poruszana była kwestia punktacji,logowania,podwójnych kont,systemu punktacji  Artificial, Intelligent Moderation (System),plusów dodatnich i plusów ujemnych. 
I jaką rolę odegrał w projekcie ustawy aborycyjnej szef Gawrion.
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1521396

miały też być przeprosiny, czy to może niezbyt katolickie?

co do zamieszczania wpisów, to każdy system można obejść, starczy pomysleć.

A innym rozwiązaniem może być i prośba do administracji.

O ile ma się coś ważnego do powiedzenia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1521449