Tomasz Lis jeszcze na żywo

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Humor i satyra

Z kraju

Tomasz Lis o mało nie wykitował w Holandii. Uspokajamy fanów jego programu. Tomasz Lis jeszcze na żywo już w przyszły poniedziałek.

Tak czy siak, zachęcamy Tomka do wzięcia udziału w bardziej wymagających maratonach, bo ponoć ten rotterdamski jest jak końcówka wskazuje, damski. Biegać po płaskim to każdy może.

Lis ciągle uczestniczy w jakichś maratonach. Najczęściej są to jednak maratony nienawiści.

Ponoć Tomek wciągnął maraton nosem (czas 3 godziny 3 minuty wskazuje, że tak było), ale co cztery nogi to nie dwie.

To, że Tomek coś wciągnął jest pewne, wszak w Holandii można więcej.

Kolega Tomka po fachu nie molestował seksualnie koleżanek z pracy. Kamil Dupczok wróci? Jak się Lis posypie to musi wrócić ktoś sprawdzony.

Bronisław jeździ po Polsce i bredzi jak to ma w zwyczaju.

Wrak nie jest potrzebny do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej– oznajmili Komorowski i Niesiołowski. No i czy po takich wypowiedziach Ruscy mają się czym przejmować?

Donald T. w 5 rocznicę katastrofy schował się. Pewnie to była nora lisa.

Po 60 miesiącach od katastrofy jest jedna pewna wiadomość – zginęło 96 osób. Cała reszta jest nieznana, ale oczywiście państwo polskie zdało egzamin.

Czy Tomasz A. zna już arabski? Bo jeśli nie, to niech lepiej prędko się uczy, bo tylko Państwo Islamskie skusi się na tę kanalię.

AJ – Andrzej Jarubas. Inicjały wskazują, że będzie blisko wygranej, ale ciut zabraknie, jakieś 49 proc.

MO – Magdalena Ogórek. Inicjały wskazują, że nawet stokrotki we włosach nie pomogą i kozaki na nogach.

BK – inicjały BeKa jasno pokazują, że ktoś kto beka prezydentem być nie może (raz się zdarzyło i wystarczy).

JP – Janusz Palikot. Ktoś pewnie dla dowcipu dałby JPII, ale tak się składa, że akurat on znajduje się na zupełnie przeciwległym biegunie. Nie ten poziom.

JKM – prezydent Janusz nie brzmi godnie. To samo tyczy się Palikota.

PK – Paweł Kukiz. Z gościem, któremu tylko Piersi w głowie daleko byśmy nie zajechali.

AD – Andrzej Duda AD 2015 prezydentem!

Bronek podpisał konwencją antyprzemocową. To co teraz zrobi Donald T.? Nie będzie już mógł lać swojej żony? Bo to, że Bronek nie może bić swojej to rozumiem, bo to raczej w swojej obronie ją podpisał.

W Ministerstwie Zdrowia był mobbing. Ponoć pokrzywdzona była zapraszana na seanse gorącego krzesła. Pewnie krzesło było za zimne. Sprawą zajął się agent (swego czasu wygrał program Agent, przyp. red.) Bartosz Arłukowicz.

]]>http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/04/tomasz-lis-jeszcze-na-zywo/]]>

Ze świata

Przez Polskę ma przejechać gang Putina. Nie wiem jak jest z drogami w Rosji, ale może pozwolić im wjechać i nawet nie łapać za przekraczanie prędkości. Sami wpadną w jakąś dziurę i będzie paru mniej.

W Szkocji odbywają się manewry NATO z udziałem rosyjskich wysłanników. Czekamy kiedy zaproszenie dostaną członkowie Państwa Islamskiego.

Hilary Clinton pewną kandydatką Demokratów na prezydenta USA. Biega krzyczy pan Hilary, gdzie są Bill’a okulary.

Delhi najbardziej zanieczyszczonym miastem na świecie. Kraków nie jest taki zły.

Chile to kolejny kraj, w którym geje mogą brać śluby. Powinien w związku z tym zmienić nazwę na Chili.

Nie wolno śmiać się z Putina. Mówią, że w Rosji nie ma demokracji, a co zatem jest w Polsce? Otóż w Polsce nie wolno zadawać trudnych pytań Bronkowi. No chyba, że odpowiedź ma na kartce.

Kuba spotkał się z Obamą. Tzn. przywódca Kuby spotkał się z Barakiem. Spotkanie trwało kilka minut, ale tylko dlatego, że przywódcą Kuby nie jest już Fidel. Gdyby nim był pewnie spotkanie jeszcze by trwało, znając zamiłowanie Fidela do długich przemów.

Swoją drogą po śmierci Fidela Kuba w hołdzie powinna zmienić nazwę. Co za różnica, czy Kuba, czy Fidel.
 

Sport

Błękitni ze Stargardu Szczecińskiego o mały włos a nie zagraliby w finale Pucharu Polski. Błękitnych załatwiła czerwona kartka. Niesłuszna zresztą, ale być może sprawę załatwiono przy zielonym stoliku.

Swoją drogą to wstyd, żeby drużyna kelnerów, strażaków i innych fryzjerów walczyła jak równy z równym z ponoć zawodowcami.

Żadna z pięciu czołowych drużyn Ekstraklasy nie wygrała meczu w ostatniej kolejce. Ktoś powie, że liga jest wyrównana. Szkoda, że wszyscy równają w dół.

Nasza Ekstraklasa jest ciekawa jak Primera Division Ligue 1 we Francji. Tam walczą Barcelona z Realem, PSG z Lyonem i Marsylią, a u nas Legia z Lechem. Tylko te trzy ligi są w miarę równe, reszta mistrzów dawno już jest znana. Wiem, marna to pociecha, ale trzeba szukać pocieszenia.

Radwańska przegrywa jak nigdy. Może czas zamienić lesbijkę Navratilovą na faceta co ma jaja i się zajmie karierą Isi?

Może w Rio de Janeiro w 2016 r. wystawić w maratonie Lisa? Skoro mógł biegać człowiek o tytanowej nodze, to dlaczego nie mógłby biegać czworonożny człowiek-lis?

 

Pogoda

Wiosna przyszła jak co roku. Przynajmniej pogoda jest w miarę stała. No i sondaże, z których wynika, że Bronka nic nie wywieje.

Wiosna ma być krótka w tym roku, bo ponoć w przyszłym tygodniu ma być lato, a za 2 tygodnie ma wrócić zima.

Odpowiadając na pytanie czytelników, czy wiosną lisy są chronione, informujemy, że nie są, więc można swobodnie na nie polować. Może Bronek w końcu ustrzeli jakiegoś lisa? No chyba, że sam się biedak wykończy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

zaniechanie placzu, jak po Geremku i wielu innych swoloczach.
Widac Lis znowu sie wywinol i kity nie zawalil.

Nie zawsze czyn zaniechania jest grzechem.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1473978

Vote up!
5
Vote down!
0
#1474010

 Witam! Amerykanie przejeli TYN ,wiec powoli oczyszczaja to bagno funkcjonariuszy! Najpierw Durczok,teraz lis! Jak prawica przejmie wladze,jak wygra Pan A. Duda, to te kanalie z Lisem na czele,nawet nie beda mogli liczyc na posade ciecia! Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1474038