Scena na wielką wojnę jest już ustawiona według projektu elity.

Obrazek użytkownika patria
Świat

Scena na wielką wojnę jest już ustawiona według projektu elity.

 

Nie mogę się pozbyć uzasadnionego podejrzenia, że lat jesteśmy ogłupiani i manipulowani przez „nadludzi” czyli wielkich projektantów, jak sami siebie nazywają.

Tworzą oni, bez pytania o zgodę innych, systemy na które nikt nie dał im przyzwolenia.

Jeszcze kilka lat temu ta grupa „projektantów” szydziła i wypierała się swojej działalności.

Mając chwilę czasu w tzw. sezonie ogórkowym, przebywając od kilku dni nad pięknymi polskimi jeziorami, zastanawiałam się w te upalne dni, kryjąc się popołudniami w cieniu póki co jeszcze polskich lasów, jak to może być możliwe, żeby 7 miliardów ludzi na ziemi, nie potrafiło wyeliminować... tak właśnie !! wyeliminować ! skasować, skazać na śmierć, wysłać na Marsa w jedną stronę, tych paru tysięcy „nadludzi”, którzy prowadzą  wojnę przeciw ludzkości ?

NWO? Informacje na ten temat wyciekające głównie do internetu,  były ośmieszane jako teorie spiskowe nieodpowiedzialnych awanturników.

Teraz na spotkania Klubu Bilderberg jeżdżą już oficjalne delegacje państw... tyle, że podobnie jak dawniej i dzisiaj wciąż nie wiemy o czym się tam dokładnie dyskutuje... ot Klub sobie powstał i dyskutuje o świecie, czują się jakimiś PROJEKTANTAMI  ŚWIATA !

Tutaj klimaty spotkania z ubiegłego roku:

 

 

 

W tym roku też radzili, o czym? Tajemnica, ale na pewno nad depopulacją również...nad wojną? Jak najbardziej.

Zgadzam się z komentarzem pod tym artykułem, że „członkowie rządów i ich rodziny będące częścią jakiejś tajnej organizacji powinni być traktowani jako zdrajcy stanu.”

 

//Przyjazd zapowiedzieli tacy ludzie, jak sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg, była królowa Holandii Beatrycze, premierzy Belgii i Holandii Charles Michel i Mark Rutte, prezydent Austrii Heinz Fischer, niemiecka minister obrony Ursula von der Leyen czy były szef KE Jose Manuel Barroso, amerykańska legenda dyplomacji Henry Kissinger czy były szef CIA David Petraeus. Stawili się także prezesi takich potentatów, jak Shell, Banco Santander, Ryanair, Axel Springer, Airbus, Siemens czy Volvo. Są osoby w sumie z 22 państw, a wśród nich dziennikarka Anne Applebaum, prywatnie żona marszałka Radosława Sikorskiego. //Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/3897397,grupa-bilderberg-2015-tajemniczy-klan-znow-radzi-o-losach-swiata-na-spotkaniu-jest-anne-applebaum,id,t.html

 

Zdjęcia i reportaże z tegorocznego spotkania w/w z udziałem żony Radosława Sikorskiego, A.A są tutaj:

http://www.prisonplanet.pl/multimedia/fotografie_i_reportaze,p1645034875

 

Globalizacja jest już faktem, UE jako jej świadoma część bezceremonialnie odbiera resztki państwowości byłym europejskim nacjom, w końcu kolebki cywilizacji łacińskiej. Według opinii F. Konecznego,  rozgrywający dzisiaj karty w UE Niemcy jak również Rosja to raczej elementy kultury bizantyjskiej i ja się z nim zgadzam, w fakcie głębokiego dziś porozumienia tych nacji jest coś niepokojącego chyba.

Cyt:

//Cywilizacja ta nie upadła jednak razem z państwem bizantyjskim, gdyż wcześniej na przełomie IX i X wieku opanowała znaczną część Niemiec, gdzie rozpropagowała ją cesarzowa Teofano. Stąd miały wynikać późniejsze walki cesarzy niemieckich (zwłaszcza Fryderyka II) z papiestwem. Późniejszymi wcieleniami cywilizacji bizantyńskiej w Niemczech były zakon krzyżacki i Prusy (kultura niemiecko-bizantyńska). Podobnie jak na wschodzie cywilizacja ta wykształciła prawosławie, tak na zachodzie wykształciła protestantyzm, który znów podobnie jak prawosławie faktycznie uznał dominację władzy politycznej nad kościelną (cuius regio, illius religio)[14]. Zdaniem Konecznego Cywilizacja bizantyńska ma dziś znaczny i negatywny wpływ na większość państw zachodnich, co wyraża się min. w: rozbudowie biurokracji i prawa ograniczającego coraz więcej dziedzin życia, eliminacji etyki z życia zbiorowego[15] oraz militaryzacji.//

https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny

 

 Dzisiejsza EUROGERMANIA jest jak najbardziej elementem walki o przyszły kształt globalizmu światowego w wersji europejskiej, tak uważam.

 GLOBALIZM jest walką o prymat jednej z tych cywilizacji.

Są też inne cywilizacje: żydowska, która ma ogromny wpływ w USA, jest arabska...  tylko, że moim subiektywnym zdaniem ta nasza, polska która należy do łacińskiej jest niszczona i przegrywa niestety...

Dlatego trwa walka lewaków europejskich i innych cywilizacji z chrześcijaństwem jako prawdziwym łącznikiem z tą kulturą.

Na całym świecie, trwają ich okrutne prześladowania i mordy a żadna z religii nie jest tak prześladowana, jak obecnie chrześcijaństwo. Mnie to nie dziwi, bowiem jako jedyna głosi zbawienie poprzez ... dobro i żeby była jasność piszę tutaj o wartościach chrześcijańskich, nie watykańskich...to informacja dla tych dla których życzenie m.in. Polaków aby obrać Chrystusa Królem Polski jest powodem do szyderstw.

Żyjemy w tych tzw. ciekawych czasach w których  rozgrywana jest przyszłość ludzkości... a raczej jej brak.

 

Chemitrals? Wymysły, nikt nie pryska niczym naszego nieba, ten „wymysł” jeszcze do dzisiaj jest wyśmiewany w myśl teorii chyba, że najłatwiej jest zabić prawdę śmiechem.

Ale w ciągu tych lat zaprzeczanie przestało się opłacać, czas na następny etap w którym cynizm wprost triumfuje.

Cyt:

//Zarządzanie promieniowaniem słonecznym składa się z wielu technik, skierowanych na odbijanie lub zmienianie kierunku promieniowania słonecznego, zasadniczo zwiększając zdolność do odbijania promieni słonecznych przez planetę. Wielu geoinżynierów wraz z IPCC, jako proces naprawiania klimatu, wolą zarządzanie promieniowaniem słonecznym od metod usuwania dwutlenku węgla, ze względu na złożone pętle sprzężenia zwrotnego CO2 planety, i jako znacznie tańszą i szybszą metodę opylania naszego nieba cząstkami zwiększającymi odbijanie promieni słonecznych

..................................................

Cytując działacza zajmującego się geoinżynierią, Davida Keitha, IRGC wyjaśnia, że codzienne rozpylając 13.000 ton aerozoli siarczanu do stratosfery, chcą zrównoważyć skutki radiacyjne podwojenia atmosferycznego stężenia CO2. Można to porównać do konieczności usunięcia "225 milionów ton CO2 dziennie z atmosfery przez 25 lat."

. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/onz_zarzadzanie,p461734361

 

Szybka metoda spryskiwania świata aerozolami siarczanu jest po prostu tańsza, w dodatku sprzyja depopulacji !

 

 Mamy do czynienia z nieludzką pogardą ludźmi przez twórców „wielkich projektantów”

Cyt:

//Materiały wykradzione z brytyjskich instytutów klimatologicznych przez hakerów i udostępnione później w internecie pokazują, że przez całe lata masowo fałszowano statystyki, by udowodnić tezę o wpływie człowieka na globalne ocieplenie. To ostatnie pozostaje tylko hipotezą, która mimo wielu wysiłków badawczych nie została naukowo dowiedziona. Nikt nie zdołał udowodnić, że powodem podnoszenia się temperatury na kuli ziemskiej jest emisja gazów cieplarnianych, zwłaszcza zaś dwutlenku węgla. Nawet gdyby jednak tak było, to nie człowiek i jego działalność jest głównym tego źródłem. Wystarczy wspomnieć, że 95,3 proc. całej emisji dwutlenku węgla na naszym globie stanowią tzw. strumienie naturalne, czyli przede wszystkim oceany, lądy i wulkany, natomiast tylko 4,7 proc. pochodzi z działalności ludzkiej, przy czym najwięcej owych gazów emitują zwierzęta hodowlane. Same krowy są odpowiedzialne za wydzielanie do atmosfery 50 milionów ton metanu rocznie, co stanowi niemal połowę emisji tego gazu na świecie. Dość powiedzieć, że jedna krowa wydziela dziennie od 200 do 400 litrów metanu i ze swoim układem trawiennym jest – zdaniem wielu ekologów – bardziej szkodliwa dla środowiska naturalnego niż samochód.

Postulat masowego wyrzynania krowich stad się jednak nie pojawia. Pojawiają się za to projekty ograniczania liczby ludności – co pokazuje, że ekologia jest tylko wygodnym pretekstem dla forsowania polityki depopulacyjnej.//

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/idziemy200949_gorny.html#

 

Cyt:„Postulat wyrzynania krowich stad się jednak nie pojawia” -  bo to nie one mają zniknąć z powierzchni ziemi. Na ziemi ma pozostać 1,5 mld. ludzi, bo 7 mld. to zbyt wiele według bandytów zarządzających dzisiaj światem !

Temu ma właśnie służyć dzisiejsza wojna o supremację na świecie.

Ta wojna będzie niewyobrażalna, bo dotyczyć ma wszystkich ludzi a wygrać ma nowa cywilizacja o której F. Koneczny nie wspomina, bo to jest nowa cywilizacja – cywilizacja śmierci.

 

Okazuje się bowiem, że 7 miliardów ludzi na świecie nie wytrzyma nasza planeta. Dlaczego? Bo oni oddychają i zabierają tlen, więc jest pomysł aby przestali wreszcie oddychać i zabierać planecie ten cholerny tlen ! co z tego, że zużywają go mniej niż krowy, co z tego, że niecałe 5%?

Definicja podana w wilipedii nie zostawia złudzeń: //Depopulacja albo spadek populacji – dowolne zmniejszenie liczebności jakiegoś organizmu na wskazanym terenie. Zwykle określa się tym terminem drastyczne zmniejszenie populacji ludzi na jakimś obszarze[1]. Może ono być spowodowane zarówno powolnymi trendami demograficznymi, jak migracje czy ujemny przyrost naturalny, bądź gwałtownymi wydarzeniami, takimi jak katastrofy naturalne, epidemie czy wojny[2

 

Wszystkie „trendy demograficzne” przebiegają zbyt wolno, czas na ostatni trend czyli wojnę.

W świetle tego co napisałam i przedstawiłam na dowód, opinie jak by nie było znawców swych tematów, czeka nas w niedługim czasie po prostu Apokalipsa.

Skoro „Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.”

to pytanie brzmi, kto obroni ludzi na tej planecie? Kto ma wybić tym bandytom z głowy plan depopulacji czyli innymi słowy światowego konfliktu jako lekarstwa na przeludnienie?

Plan ten jest realizowany z przerażającą konsekwencją:

Cyt:

//Ameryka nabyła bazy w Rumunii, Bułgarii, Polsce i Czechach – oraz stworzyła największą bazę wojskową, jaką kiedykolwiek zbudowano w regionie, w Camp Bondsteel w Kosowie. Według raportu w rosyjskiej gazecie Kommiersant 3.03.2011 r., do końca 2020 roku ma być w pełni zrealizowany 4-fazowy plan wdrażania systemu przeciwrakietowego w Europie. Ameryka jest także zajęta dwustronnymi wojskowymi więziami na podwórku Rosji z Azerbejdżanem, Kazachstanem, Uzbekistanem i Turkmenistanem, oraz dąży do osiągnięcia celu, stworzenia „Wielkiej Azji Centralnej” od Afganistanu do Bliskiego Wschodu, wielkiego korytarza, z którego do kasy elity USA wpłyną ropa, gaz, a także wielkie bogactwa mineralne tego regionu, krwawym kosztem dla mieszkańców tego regionu.

Jak zauważył indyjski dyplomata M K Bhadrakumar: „Nie jest daleko, zanim zaczną odczuwać, że ‚wojna z terroryzmem’ daje dogodną sytuację, przez którą Ameryka stopniowo zapewnia sobie stałą rezydencję w górach Hindukuszu, Pamiru, stepach Azji Środkowej i na Kaukazie, które stworzą strategiczne centrum z widokiem na Rosję, Chiny, Indie i Iran”. Scena na wielką wojnę z udziałem wielkich współczesnych mocarstw – USA, Rosji i Chin – jest teraz ustawiona według projektu elity. Jest to tylko kwestia czasu.//

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/32463-elita-wielka-gra-i-iii-wojna-%C5%9Bwiatowa#

III wojna światowa to doskonały biznes, a przy okazji sposób na unicestwienie tych niepotrzebnych ponad pięciu miliardów ludzi.

Warunek? Trzeba podpalić cały świat...

Propaganda prowojenna już się rozpoczęła, należy zaogniać sytuację tak, by mieć pretekst do ataku. Dano  czas Iranowi na tworzenie koalicji by jak najwięcej państw wciągnąć w konflikt, by wojna była na jak największą skalę. Wtedy kasy ze sprzedaży broni dla obu stron będzie więcej, a państwa się zadłużą pożyczkami na zakup broni.

Decyzja o wybuchu III wojny światowej już zapadła. Myślę, że atak na Iran miał ją początkowo rozpocząć, ale „możni świata” stwierdzili, że wojny światowe najlepiej rokują swój pełny „sukces” rozpoczynając się w starej Europie, mamy więc Ukrainę... na początek oczywiście...

Sezon ogórkowy niedługo się kończy, do zaplanowanego scenariusza włącza się Turcja coraz bliższa wojny z Syrią. Jaka jesień czeka nas po tym lecie? Zdarzenia pędzą jak w napisanym już wcześniej scenariuszu, szybko i złowrogo. Za kilkadziesiąt dni odbędą się najważniejsze od lat wybory w Polsce. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ich wynik nie ma jednak żadnego znaczenia.         Dlaczego? Ponieważ jest  nieważne „lobbyści” jakiej opcji zostaną zwycięzcami. Zostaliśmy już wplątani w część tego światowego planu. Do tej pory żadna z partii, ani żaden liczący się polski  polityk nie odważył się publicznie wypowiedzieć ani zająć swojego stanowiska na temat Rządu Światowego i ich planów, skrytykować tą chorą ideę a depopulacja na odcinku polskim odbywa się wręcz po mistrzowsku. Znaczy chyba jest na to zgoda!

Nie przemawiają do mnie również żadne argumenty typu;  Rosja jest agresorem a USA broni przed nią świat, również te dokładnie odwrotne, że Rosja jest super a wszystko przez zgniły Zachód. Gdyby tak było, to wszyscy obecni na tych tajnych zjazdach politycy różnych opcji  – przypominam- z  22 krajów (Rosji również), otóż wszyscy oni od dawna i natychmiast po wylądowaniu w swoich jak najbardziej „uczciwych” krajach powinni być aresztowani  i osądzeni za zdradę interesów narodowych a pani sekretarz ONZ powinna wylecieć ze swojej posady na zbity pysk po swoim oświadczeniu na temat depopulacji ludzi.

Indyjski dyplomata miał rację, wojna jest ustalona według projektu elity. Jeśli   7 miliardów ludzi nie jest w stanie tej elity wyeliminować, to jako ludzkość jesteśmy już przegrani...

Wyjeżdżając dzisiaj znad pięknych polskich jezior, nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że żyję w momencie ogromnego przyśpieszenia biegu historii... i pomyślałam coś jeszcze. Zagonieni przez tych łobuzów do pracy często ponad siły, mający swoje rodziny, kredyty ... iluzje, że to spotka innych lecz nie nas, poddani praniu mózgu przez media, po prostu wytresowani jak małpy w cyrku, idziemy na rzeź jak bydło, nie ludzie. Może dlatego traktują nas gorzej jak krowy, bo one mają przetrwać ... ich plan depopulacji nie dotyczy...

Co się dzieje

Stało się

i dzieje w dalszym ciągu

i będzie dziać nadal

jeśli nic się nie stanie co to wstrzyma.

Niewinni nie wiedzą o niczym

bo są zbyt niewinni

Winni nie wiedzą o niczym

Bo są zbyt winni

Biedni nie pojmują tego

bo są zbyt biedni

Bogaci tego nie pojmują

bo są zbyt bogaci

Głupcy wzruszają ramionami

bo są zbyt głupi

Mądrzy wzruszają ramionami

bo są zbyt mądrzy

Młodych to nie obchodzi

bo są za młodzi

Starych to też nie obchodzi

bo są zbyt starzyDlatego nic się przeciw temu nie dzieje

i dlatego to się stało

i dlatego to się dzieje

i dziać będzie nadal
- Erich Fried -

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:15)

Komentarze

Nam Polakom wystarczy ,jak posprzatamy nasz kraj nie Globalistycznie,ale zasadami AK! To bedzie bolesnie,ale krotko i sprawiedliwie! Szybko odrodzimy Polske!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1488747

To jest część globalistycznego pomysłu na świat i jeśli się ten eurokołchoz  nie rozleci, to sprawy dobrze nie wyglądają.

Głosowałam przeciw wejściu do UE, ale w najczarniejszym scenariuszu nie zakładałam Lizbony i dalszych działań ograniczających naszą suwerenność.

Ale Polskę odrodzimy, wierzę w to!

pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1488754

Tez glosowalem przeciwko eu. Niestety wiekszosc lemingowatych zaglosowala za. Dlatego moim pierwszym punktem odzyskania Polski jest wyjscie z eu. Pozniej AK. Z malej literki nielubiani z duzej lubiani.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casey

#1488856

Prawdę trzeba poznawać, ale trudna prawda bez wiary i nadziei powala i zabija ducha. Nie zgadzam się z pesymizmem w końcówce artykułu.
Polska będzie istnieć gdy będzie wierna Bogu, przez codzienne oddawanie się Matce Bożej Królowej Polski. Pan Jezus założył na wierze świętego Piotra swój kościół i powiedział że „bramy piekielne go nie zwyciężą”. Nie patrzmy na słabości pojedynczych ludzi kościoła ale na Jego założyciela. Któż jak Bóg. Może trudności są po to żeby Naród i Kościół się oczyścił?

Dla uzupełnienia wpisu.

Goj Musi Służyć Oraz Przyjąć Religię Wywiad D.Rockefeller Iluminata
https://www.youtube.com/watch?v=Veyt5_1kOaU

Już się nie kryją ale nie upadajmy na duchu. W piątek czuwanie krucjaty różańcowej na Jasnej Górze.
Przez różaniec do wolnej ojczyzny

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

trzeźwy

#1488751

Bogu, czasem mam wrażenie, że jesteśmy jakąś wyspą w Europie, laickiej i lewackiej.

Może dlatego tak bardzo chcą zniszczyć Polskę i Polaków ci, którzy jak wspominasz już się nawet nie kryją..

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1488757

z "ostroznosci" komentarz nieco pozniej :-))))

za tekst +5

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1488819