Będą nas ścigać za... myśli

Obrazek użytkownika patria
Blog

 

Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że pan Adamowicz zmarł...
Teraz się zacznie cyrk medialny, teraz będzie puste gadanie i słowa.
Prawda jest taka, że dzisiaj żyjemy a co będzie jutro? 
Jutro każdego z nas może zarżnąć jakiś bandyta . Taki, który czuje się pokrzywdzony i... na przykład kogoś mu przypominamy z widzenia.
Może nas zaszlachtować banderowiec krzycząc, że czuje się wyalienowany w Polsce.
Co wtedy? ano nic... bandyta pójdzie siedzieć i tyle..
Obawiam się, że władza i opozycja wykorzysta  fakt morderstwa na prezydencie Gdańska wzmożonym zamordyzmem. Oni wszyscy w końcu zwalą winę na społeczeństwo polskie i jak w sejmie przemówią w sprawach naprawdę ważnych jednym głosem. 
Obawiam się, że będziemy pociągani do odpowiedzialności nie tylko za słowa ale może niedługo i za myśli...
Za spalenie kukły można wsadzić Polaka, to i za niepraworządne myśli, czemu nie? 
Jak to się zwołują, prezydent, premier ... za chwilę obawiam się debaty sejmowej i tam dopiero dadzą nam popalić.
Jakaś ustawa? czemu nie? znowu wszystkie łapki w górę !!
Spętają nas wszystkich sloganem "przeciw mowie nienawiści" i pójdzie jak z płatka.
Jakoś dziwnie jestem przekonana, że tak się właśnie stanie i to jest na rękę tym wszystkim łajdakom, którzy nas pchają do wojny, a to nie są bynajmniej jedynie rządzący. Przypominam, że ci, którzy rządzili też w du...sko włazili naszym "jałtańskim sprzymierzeńcom".
Polityka zagraniczna bowiem w wykonaniu i jednych i drugich jest dokładnie taka sama!
Sprzedać lasy czy oddać majątki żydom? Cóż to za różnica?
Żeby ten szmugiel przykryć za chwilę zacznie się cyrk medialny!
Robić sobie wrogów w świecie arabskim? Jak najbardziej!! to jest na rękę wszystkim oprócz... Polaków.
Kiedy sobie pomyślę jak bardzo mi wstyd za tą haniebną nagonkę na Iran, kraj któremu życzliwości i pomocy tyle zawdzięczamy... co mogę zrobić?
Powiedzieć im,  że przepraszam?  za ubliżającą politykę naszych elit?
Chciałabym powiedzieć rządzącym jedno, jeśli nas wciągniecie w wojnę a na to się zanosi  to ja myślę, że naród nigdy wam tego nie zapomni. Nawet nie uciekniecie, bo wygnaliście miliony Polaków ze swojej Ojczyzny i jesteśmy wszędzie!! Jeśli nas zaorają bombami  to mam nadzieję, że rozliczą was nasi i w USA i Europie.
Takie są moje i wielu innych tutaj żyjących póki co myśli Bardzo jestem ciekawa kiedy po orwellowsku zaczniecie ścigać takich jak ja za.... myśli właśnie.
Obserwujmy ten cyrk - reagujmy i nie dajmy  im się nigdy  !!
Na koniec.. czy zauważyliście jak tresują nas -ludzi- na skalę światową? Terroryści i to wszyscy giną po dokonaniu zamachów? W jakim celu zawsze są utylizowani? Żeby nie zeznawali kto i dlaczego każe im robić te zamachy!
Właśnie dlatego jestem przekonana, że mord na prezydencie Adamowiczu był zwyczajnym bandyckim napadem, bo morderca przeżył, czyli akcja nie była sterowana.
Tyle, że to nie przeszkodzi naszym włodarzom wykorzystać tego faktu przeciwko społeczeństwu... słuchajmy i reagujmy..

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (15 głosów)

Komentarze

- dla "współorganizacji" konferencji, w zamyśle antyirańskiej. 

Nie mniej, co do zabójstwa (morderstwa) prezydenta Adamowicza - nie byłabym całkiem pewna "bandyckiego napadu". To, że morderca przeżył nie jest tak dziwne - mamy żadne (no, może małe) doświadczenie z terrorystami i ich "utylizacją". To zabójstwo sprawia jednak wrażenie, że stał za nim "ktoś", komu potrzebny był platformerski "męczennik", przy okazji - "zniknięty" z pozycji niewygodnego świadka. Dwie "pieczenie". 

Pozdrawiam,

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1578407

Konferencja antyirańska  to jest mieszanie się w sprawy arabskie i to się może źle skończyć i ja się nie dziwię, że Iran tak ostro odpowiedział.

Z tym zabójstwem ... no cóż - można wietrzyć jakiś spisek ale moim zdaniem to był ohydny mord ale nic ponad to.

 

Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1578408

"Za spalenie kukły można wsadzić Polaka, to i za niepraworządne myśli, czemu nie?"

piękne porównanie. apokalipsa idzie, jeszcze będą czipować i zdalnie sterować.

 

"jest na rękę tym wszystkim łajdakom, którzy nas pchają do wojny, a to nie są bynajmniej jedynie rządzący. Przypominam, że ci, którzy rządzili też w du...sko włazili naszym "jałtańskim sprzymierzeńcom".

kto pcha nas do wojny i jakiej niby? niech zgadnę, żydy i usa chcą zaatakować niewinną, szlachetną rossijuszkę ale, oczywiście koniecznie, potrzebują do tego Polski.

co do "jałtańskich", to kojarzę sojusznika Polski- rząd brytyjski, USA i ruskie to byli "sojusznicy naszych sojuszników". Churchill ujmował sie za Polską ale miał niewiele do gadania a jego kraj sam stracił status imperium, wielkiego mocarstwa i zaczął byc uzależniony od USA, co zaczęło się od wymuszenia kursu antyniemieckiego.

"Sprzedać lasy czy oddać majątki żydom? Cóż to za różnica?
Żeby ten szmugiel przykryć za chwilę zacznie się cyrk medialny!"
A rozważałaś leczenie? zabito typa to zaraz będą karac za mysli, wciągną nas w wojnę i ukryją zwrot majątków żydów?
Przypomne też, że słowo szmugiel oznacza przemyt, kamienic pod zapasową oponą raczej się nie przemyci.

"Robić sobie wrogów w świecie arabskim? Jak najbardziej!! to jest na rękę wszystkim oprócz... Polaków."
Jak najbardziej. Kochasz islam i zamordyzm? Walka z zamordyzmem jest oczywistym obowiązkiem wolnego człowieka. Rozbicie groźnych, barbarzyńskich państw było bardzo korzystne dla świata ale ruskie psy muszą obwiniać za to, co i same robią. sorry, ktoś musi odwalać brudną robotę, nawet jeśli głownie we własnym interesie. Polska juz od dawna zmieniła swą politykę wobec państw arabskich i juz nie wspiera ani nie przechowuje ich terrorystów, był czas przywyknąć. A ludzie to pewnie ubóstwiają islam i nachodźców?

"Kiedy sobie pomyślę jak bardzo mi wstyd za tą haniebną nagonkę na Iran, kraj któremu życzliwości i pomocy tyle zawdzięczamy... co mogę zrobić?"
dzisiejszy Iran nie ma sie nijak do dawnego. Przypomnę też, że sowieci, Brytyjczycy (ale i później Polacy) mają swój udział w okupacji tego kraju. w 1941 nastapiła inwazja sowiecko-brytyjska dla zabezpieczenia pól naftowych i linii zaopatrzeniowych. Kraj był okupowany do 1946. Rządził taki przyjemniaczek, którego tajna policja wrzucała później ludzi do worków z wężami. Rewolucja islamska 1973 też nie była niczym przyjemnym. Nic im nie zawdzięczamy, zawdzięczać to mogą ci, którzy doświadczyli pomocy od tubylczej ludności, której też było niełatwo, czyli ludzie- ludziom. A i Polacy im pomagali. Równie dobrze można wskazywac na pomoc Iraku, Palestyny czy Włoch. W Iranie był sierociniec dla dzieci, prowadzony przez siostry nazaretanki, na takie miejsca przeznaczano rządowe budynki. Polska jako sojusznik Brytyjczyków okupowała ten kraj, zanim posłano ich w podobnym celu do Iraku. Iran był tylko wezłem przerzutu polskich uchodźców z ZSRR.

 

"Na koniec.. czy zauważyliście jak tresują nas -ludzi- na skalę światową? Terroryści i to wszyscy giną po dokonaniu zamachów? W jakim celu zawsze są utylizowani? Żeby nie zeznawali kto i dlaczego każe im robić te zamachy!
Właśnie dlatego jestem przekonana, że mord na prezydencie Adamowiczu był zwyczajnym bandyckim napadem, bo morderca przeżył, czyli akcja nie była sterowana".

szur, szur, szur...

 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1578493