Murzynek Bambo ością niezgody

Obrazek użytkownika pacyna
Świat

     Jedno trzeba przyznać. Kampania wyborcza skutecznie przykrywa wiele bardzo istotnych tematów, które nie są w stanie przebić się do dyskusji merdialnej z racji tego, iż ważniejsze okazują się spotkania dwóch pozostałych na placu boju kandydatów z włókniarkami, protestującymi w milczeniu pielęgniarkami, spacerki kandydatów po kolejnych nawiedzanych w szale kampanii miastach czy rozdawanie kawy na stacjach warszawskiego metro. Gdy w Polsce gawiedź emocjonuje się nadchodzącymi debatami pomiędzy kandydatami, w tym samym czasie Unia Europejska stara się wepchnąć emigrantów z Afryki pospołu do wszystkich państw członkowskich, aby odciążyć od tego problemu kraje najbardziej dotknięte migracją z Afryki. Gdzieś na marginesie batalii o prezydenturę w naszym ogołoconym kraju, Niemcy starają się rozwiązać naglący problem niechcianych uchodźców. 

    Jak informował portal rmf.fm "Wczoraj ( 13 maja- przyp. red.) Komisja Europejska ogłosiła strategię, która przewiduje rozmieszczenie imigrantów w różnych krajach Unii. W przypadku Polski mówi się o mniej więcej dwóch tysiącach osób."[1]. Nie wiem jak Polska ma temu wyzwaniu sprostać skoro nie tylko panikę wywołała niewielka grupka motocklistów z Rosji, lecz należy pamiętać, iż te dwa tysiące ludzi musi dostać mieszkania, bo w Polsce nie da się przetrwać zimy w namiocie. Oznacza to, że ni mniej, ni więcej dwa tysiące Polaków będących na "życiowym zakręcie" nie doczeka się mieszkań socjalnych, bo trzeba będzie w nich osiedlić przybyszów z Afryki. Oczywiście lokale socjalne będą musiały spełniać "europejskie standarty", więc nie ma mowy o kibelkach na klatce schodowej, czy wygódce, choć takie "lokale zastępcze" są często jedyną ofertą na przykład dla matek z dziećmi, które z takich czy innych powodów nie mają gdzie się podziać. 

    Jakie będą tego realne koszta nadmieniła pobieżnie przedstawicielka Amnesty International, gdyż oznajmiła onaw TVP INFO, iż nie tylko trzeba będzie zapewnić przybyszom z Afryki wikt i opierunek, lecz Polska będzie zobowiązana wysyłać owych przybyszów na kursy językowe, przysposobić ich do życia w naszym pięknym kraju, zapewnić godziwy start, o jakim Polacy we własnej Ojczyźnie mogą jedynie pomarzyć. Zdecydowane weto postawiły w tej kwestii- obok Polski- Węgry i Wielka Brytania. Jednak znając realia unijne- Wielka Brytania wykręci kota ogonem, gdyż Cameron przechwycił w kampanii retorykę antyimigracyjną UKIP-u, natomiast Węgry pod rządami Viktora Orbana prowadzą własną, niezależną politykę w ramach Unii Europejskiej i trudno przypuszczać, aby się w przeciwieństwie do Polski ugięły pod unijnym dyktatem. Stopień uzależnienia Polski od Niemiec jest tak duży, iż ostatecznie Polska będzie musiała decyzję Komisji Europejskiej zaakceptować. Wracając jeszcze do kwestii poruszonych przez przedstawicielkę Amnesty International, odrzuciła ona jednoznacznie możliwość przyjęcia przez Polskę tych uchodźców, którzy deklarują się jako Chrześcijanie, co jest swoistą aberracją, gdyż w kraju katolickim o wiele łatwiej jest "przysposobić" Chrześcijan, aniżeli ludzi o zupełnie innym wyznaniu, co pokazuje, że nie tylko o pomoc owym nieszczęśnikom w tym wszystkim chodzi. Na dobry początek te dwa tysiące uchodźców, to jakieś 50 milionów złotych, a jak wiadomo koszta będą o wiele większe.

     Nikt natomiast nie wspomina o tym, że ta sama polityka jakoś nie zadziałała w Unii, gdy Polska zaczęła ponosić konsekwencje wojny gospodarczej z Rosją. Gdy polscy rolnicy liczą straty, Wielka Brytania nadal sprowadza droższe jabłka z Chile, Unia Europejska nie chce też się zająć wsparciem Polski w kwestii emigracji z Ukrainy, lista takich kwestii jest wyjątkowo długa.

    Jak zwykle, gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Pomoc uchodźcom z Afryki, to kolejne administracyjne etaty, kolejne sympozja, rauty, konferencje. Wszystko na koszt podatnika. Nikt jednak nie pochyli się nad głosem prawdy, który popłynął od człowieka, z którym niezmiernie rzadko zdarza mi się zgadzać. "Nigel Farage z eurosceptycznej Europy Wolności i Demokracji zarzucał z kolei UE, że sama doprowadziła do obecnej sytuacji przez postawienie barier, które uniemożliwiają sprzedaż produktów rolnych z Afryki do Europy". [2] To tylko jedna z przyczyn.

    Umieszczanie owych nieszęśników w państwach UE musi zwiększyć liczbę imigrantów, którzy całkiem słusznie będą konkludować, iż skoro tamci otrzymali nie tylko podstawową pomoc, ale i zasiłki, meszkanka i " pełen socjal", to i kolejni muszą to samo otrzymać. Liczba imigrantów będzie więc rosnąć, i w krótce do tych 2 tysięcy najpierw dołączą kolejne cztery, później osiem, i tak dalej.  Z drugiej strony, nikt nie chce głośno powiedzieć, iż owych emigrantów powinni przyjąć ci, którzy zorganizowali "Arabską Wiosnę Ludów" i obalili legalne władze w tych wszystkich państwach, władze, które trzymały rękę na pulsie. To jest główny powód tej "wędrówki ludów", zorganizowanej przez służby "milicjanta świata". Jednak owi sprawcy wolą wypłacać haracz Egiptowi w wysokości 1,5 miliarda $ rocznie w sprzęcie wojskowym( z pełnym "offsetem" naturalnie), za pozostawienie kłopotliwego, wschodniego sąsiada w spokoju. 

   Czy takie obrazki jak ten tytułowy też mają się stać częścią naszego pejzażu? Czy Murzynek Bambo nie może żyć i pracować w Afryce? Może i będzie, gdy zlikwidujemy urzędnicze bariery. Usuńmy bariery a zastopujemy ten proces. 

 

 

   1.  ]]>http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-polska-szykuje-wyliczenia-by-pokaz...]]>

   2.   ]]>http://wgospodarce.pl/informacje/19695-pe-zdecydowal-polska-przyjmie-emi...]]>

   

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (29 głosów)

Komentarze

ale nierozumiany na tym elytarnym portalu..o czym świadczą niskie oceny.Parafrazując Herberta...na takich Polaków (?) nas skazali.Ode mnie 5+ Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-7

Verita

#1479381

Wiem Verito, ale mnie to nie martwi. Ważne, że nawet oni dostrzegają, a to już coś.

Vote up!
7
Vote down!
-7

              

#1479383

Moglibyśmy zażądać  chociaż uchodźców wyznania katolickiego, żeby nie doprowadząć do incydentów na tle religii. A może specjalnie chcą rozsadzić katolickie państwo od środka?

Vote up!
13
Vote down!
0
#1479389

Właśnie o to w tym poniekąd chodzi. W Polsce nie ma miejsca dla Katolików. Tu są potrzebni muzułmanie.

Vote up!
7
Vote down!
-6

              

#1479393

tu sa potrzebni wszyscy, tylko nie Polacy...jeszcze niedawno "ktos " glosil, ze ma nas byc ok. 15 milionow,

a teraz , to pewnie i to zredukuja...

pzdr.

Vote up!
9
Vote down!
-3

chris

#1479396

40 milionowa Polska, to jednak spory potencjał biorąc pod uwagę starzejący się kontynent. Każdy sposób dobry, by z Polski pozostało jedynie kilka kart w historii.

Vote up!
8
Vote down!
-6

              

#1479399

chcialem sie odniesc, ale " zboczylem " w jakies inne tematy ;-)))))

Europie pasuje tak jak jest obecnie. Spowodowali, ze przystapilismy do EU, zalatwili nasz przemysl,

rozkradli majatek narodowy, narzucili unijne przepisy, slowem calkowicie weszli w strukture naszej domniemanej

panstwowosci.

Polacy bezustannie emigruja do roznych europejskich krajow , to wspanialy " material roboczy " wyksztalcony, pracowity,

zdolny i " cenowo " konkurencyjny. Przeciez wiedza, ze wiekszosc Polakow, ktorzy wyjechali za granice Polski,

zostanie w owych krajach na zawsze...Tak wiec podwojna kozysc. Tak dlugo jak nie odzyskamy panstwa,

tak dlugo beda nami krecic, a szkody beda kolosalne..., bo juz naprzyklad roznego rodzaju mieszanki rasowe,

jak i religijne, prowadza do wielkich zmian. A przeciez nasz Narod od 44 ` jest mielony i masakrowany...

Zmiany , ktore nastapily po otwarciu granic, byly juz bardzo widoczne, a gdy weszlismy do EU , to przyspieszylismy

w niebyt z szybkoscia dzwieku..., to jest poprostu samounicestwienie...

pzdr.

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-4

chris

#1479419

Najgorsze jest to, że Naród nadal daje się prowadzić jak baranek na sznureczku. A zegar tyka.

Vote up!
6
Vote down!
-6

              

#1479420

Wystarczy poczytac kilka wpisow  rowniez na tym portalu i wiadomo dlaczego Narod jest nadal oglupiany...

To jakas metamorfoza michnikowszczyzny podpieta pod goracy patryjotyzm...

A jezeli nie do konca, to przynajmniej jakies zboczenie umyslowe...

Najciekawsze jest to, ze gdy pozbedziemy sie Bronka & Co., to przeciez bedzie komando SPRAWDZAM

i okaze sie kto zacz ...,

na co to towarzystwo liczy ???

na nastepne 60 lat ???

czy ONI nie rozumieja, ze to ich cmokanie  pomalu sie konczy ???

pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1479434

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

t zstn Jzgt ∓ C .Pzdrwm

 

Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1479440

Wydawało mi się do tej pory, iż jest to portal PRAWICOWY (i dlatego tu jestem)..

Faktycznie.. "WYDAWAŁO MI SIĘ"..

Patrząc jednak na oceny jakie dostał autor tego wpisu - i osobiście będąc swego czasu potraktowany jako.. "lewak".. Tak jest, jako "lewak" - cytuję fragment odnoszący się bezpośrednio do mnie i reakcję na mój dialog z "jestem jaki jestem":

-----------------------------------------------------------

- Ula Ujejska - 10 Marca, 2015 - 20:42

"Szkoda nafty. 

Dla lewactwa żądza mordu, odwetu, podważanie głównego przesłania Nowego Testamentu... etc. to główny motyw ich ideologii.".. (...)

-----------------------------------------------------------------

 

- zaczynam się poważnie zastanawiać, czy aby na pewno jest to jeszcze portal prawicowy??

Vote up!
7
Vote down!
-4

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1479400

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie bardzo wiem o co chodziło w dyskusji, więc trudno mi w jakikolwiek sposób odnieść się, do zdań wyrwanych z kontekstu.

Vote up!
3
Vote down!
-6

              

#1479401

pacyna - 16 Maja, 2015 - 20:06

"Nie bardzo wiem o co chodziło w dyskusji, więc trudno mi w jakikolwiek sposób odnieść się, do zdań wyrwanych z kontekstu."

------------------------------------------------------------------

 

Nie musisz odnosić się do niczego.. Zostałem  tak potraktowany, gdyż miałem ODMIENNE  zdanie nt. kary śmierci niż sfora - i natychmiast nastąpił atak "ad personam"..
Czyli była to drobna potyczka - choć charakterystyczna ich reakcja - z grupą osób, z  którą nigdy nie miałem przedtem do czynienia, i z miejsca zostałem uznany za... wroga! - i "lewaka" na dodatek :)))

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1479411

Więc witam wśród wrogów publicznych. Jeśli tak jak ja popierasz karę śmierci, to mnie to wcale nie dziwi.

Vote up!
7
Vote down!
-7

              

#1479413

wytrzy nos i nie siorp :-))))))))))))

zostaniesz lewakiem, antysemita, jak rowniez anty, anty, anty...

czy to sa problemy ???

Pisz co masz do powiedzenia i tyle...

WOLNOSCV SLOWA PONAD WSZYSTO ! 

to jest prawem Polakow i nie daj sobie nic innego wmowic;-)

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

chris

#1479423

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Bibrus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

walczymy o ten portal i jego Polski charakter dniem i nocą.

Nie zważaj na niskie oceny.

Teraz niskie oceny świadczą o wartości wpisu.

Byłbym rad, gdybyś wsparł te działania swoją twórczością.

A teraz patrz co będzie się działo pod moim komentarzem.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-12

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1479425

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tak Bibrusie. Alleluja i do przodu.

Vote up!
4
Vote down!
-7

              

#1479431

Bo JAK on walczy, to już wszyscy wiemy.

Vote up!
7
Vote down!
-2

kassandra

#1479452

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dl przyszłych pklń wlczy kssndr. Dl przyszłych pklń. Gdy zrzmmy, ż dl ns jż "szklnych dmów" n będz, łtwj przyjdz nm współprc.
Vote up!
2
Vote down!
-8

              

#1479466

Żadnych przybłędów z Afryki.

Co oni potrafią? 

W jaki sposób wpłynął na rozwój Polski czy UE? Przecież oni nawet ulic by dobrze nie posprzątali.

Należy ich odsyłać tam skąd wypłynęli. Kilka statków odcholowanych z powrotem do Afryki i problem emigrantów skończy się w kilka miesięcy.

Dlaczego tzw. solidarność europejska polega na tym, że Polska ma w jej ramach murzynów przyjąć. 

Gdy pojawia się temat zrównania dopłat do rolnictwa dla polskich rolników solidarnośc europejska znika.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1479427

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ale Naród kocha Unię. Nawet w serialach bohaterowie czerpią z Unii garściami.

Vote up!
5
Vote down!
-7

              

#1479428

dodajmy: książkę dostępną w politycznie poprawnych księgarniach, np empikach.

"Pogląd, że każdy rodzaj myślenia, który zakłada wykluczenie, jeżeli pojawia się wśród jakiejś części Amerykanów – a zwłaszcza wśród tych pochodzenia europejskiego – nieubłaganie prowadzi do Holocaustu, nie jest dla Żydów jedynym powodem, dla którego organizacje żydowskie popierają masową imigrację. Ustaliłem jeszcze dwa inne: przekonanie, że większa różnorodność etniczna zapewnia Żydom większe bezpieczeństwo i głębokie poczucie historycznej urazy i żalu w stosunku do tradycyjnej kultury Europy i Stanów Zjednoczonych oraz kultywujących ją ludzi. Te dwa odczucia ilustrują także żydowski partykularyzm moralny, ponieważ w rozważaniach nad polityką imigracyjną nie chcą oni brać pod uwagę etnicznych interesów pozostałych obywateli.

Ostatnio, Leonard S. Glickman, prezes i naczelny dyrektor Hebrew Immigrant Aid Society (Towarzystwo Pomocy Hebrajskim Imigrantom – przyp. tłum.), ugrupowania, które od ponad stu lat opowiada się za wolną imigracją do Stanów Zjednoczonych, podniósł argument dywersyfikacji jako [gwarancji] bezpieczeństwa. Glickman stwierdził, że Im bardziej amerykańskie społeczeństwo jest zdywersyftkowane, tym bezpieczniej dla Żydów. Obecnie HIAS głęboko zaangażowało się w rekrutację uchodźców z Afryki, aby wyemigrowali do USA. ......

 

Widzimy tutaj moralny partykularyzm w połączeniu z głębokim poczuciem historycznej urazy – mówiąc wprost, nienawiścią – w stosunku do cywilizacji europejskiej, oraz pragnienie upadku Europy jako cywilizacji chrześcijańskiej z jej tradycyjną bazą etniczną. Według CSW, groźby ekstremizmu, nienawiści i fundamentalizmu – skierowane pierwotnie wobec Żydów – mogą być usunięte poprzez odrzucenie tradycyjnych, kulturowych i etnicznych podstaw cywilizacji europejskiej. Wydarzenia, które rozegrały się pięćset lat temu, nadal żyją w umysłach żydowskich działaczy. W czasach, kiedy Izrael dysponuje bronią nuklearną i środkami jej przenoszenia na duże odległości, zjawisko to powinno wszystkich nas zmusić do zastanowienia."

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1479464

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

My też mamy swoje koncepcje, które mają 500 lat i więcej. Jednak nie podoba mi się sytuacja, gdy ktoś realizuje swoje szkodliwe dla mnie koncepcje moim kosztem. Co za dużo, to nie zdrowo.

Vote up!
3
Vote down!
-5

              

#1479465

usprawiedliwiać ich "wraźliwości":)) (cokolwiek to moźe znaczyc),   tylko by wskazać (jak to opisal KMDonald) na etnocentryczny, by nie rzec egoistyczny  :)) partykularyzm etniczny, ktory bardzo silnie mentalnie, a przede wszystkim realnie, wplywa na życie  narodu gospodarza, budowanego (kiedys, kiedyś, dawno temu) w oparciu o kulturę europejską. Tu chodzi o USA, ale przeslanie o wspieraniu imigracji kolorowej w celu "odbielania" i tworzeniu w "bialych" krajach nowych frontów konfliktow rasowo-etnicznych, po to by odwrocic uwagę od swoich dzialan/swojej częsci konfliktu etnicznego, ma bardziej uniwersalny charakter.

M.in. tlumaczy w jakis sposob, dlaczego Zydzi skonfliktowani wszak z Arabami muzulmanskimi, muzulmanami itd, optowali w Szwajcarii za dopuszczeniem do budowy meczetów.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1479468

Tylko uważaj, bo tego typu spiskowe teorie mogą obrazić "lokalne autorytety moralne". Twój komentarz jest solidną bazą dla całego artykułu, do czego zachęcam. Wszelkie konflikty w społeczeństwach są przez wielu mile widziane, lecz ile czasu można podgrzewać kotlet wojenny pomiędzy mafią a sektą? Konflikty religijne czy cywilizacyjne same się napędzają.

Vote up!
4
Vote down!
-5

              

#1479471

"obosiecznej" "Idy". Film - jak czytam - przedstawia tezę absolutnie sprzeczną z linią oficjalną mówiącą że: komuniści/wdrażacze komunizmu z żydowskimi korzeniami, to zafascynowani ideą wprowadzania równości marksiści, oderwani od korzeni etnicznych". Albo teza bardziej "okołogazpolowa": to komuniści/zbrodniarze komunistyczni, kierowali się uwielbieniem komuny i ZSRR, nie ma co patrzeć na ich narodowość".

Wygląda na to, film pokazuje że wdrażacze komunizmu, także ci zbrodniczy, absolutnie nie byli oderwani od korzeni narodowych, lecz że ich główną motywacją była zemsta na tle etnicznym za "krzywdy z rąk Polaków" - abstrahuję już jak bardzo domniemane, jak bardzo "wynikające" z propagowania "słusznej tezy" o "polskim a-semizmie".

W każdym razie motywacja do antypolskich działań w filmie nie jest marksistowsko-komunistyczna, lecz etniczno-narodowa, a tej tezie zaprzeczały raczej, a przynajmniej przemilczywały/odwracały od nie j uwagę, ale  raczej dosłownie: wręcz zaprzeczały, środowiska okołogazwybowe i -co tu dużo gadać - okołogazpolowe.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1479502

Nasze białe murzyny za dużo kradną, żeby zostało coś dla czarnych.
Nawet jeżeli umieszczą ich na siłę, to po krótkim czasie wyjadą do swoich kolesiów we Francji albo do innych krajów tzw. starej europy

Vote up!
2
Vote down!
0
#1479494

Obawiam się, że eurokraci są na tyle cwani, by ustanowić odpowiednio europejskie socjale dla owych imigrantów, jedne dla wszystkich krajów przyjmujących. W ten sposób Polska może się nawet okazać atrakcyjniejsza od innych państw, szczególnie państw "starej Unii". Tyle, że u nas czasem śnieg spadnie.

Vote up!
3
Vote down!
-4

              

#1479495

Jednak nie mogę sobie wyobrazić aby wyeksploatowane kondominium z którego uciekają tubylcy, było na dłuższą metę atrakcyjniejsze od "starej Unii".
Wydaje mi się że, w dobie internetu nawet ci biedni uchodźcy to wiedzą.

Przecież za chwilę u nas i w nowej unii będzie tak jak u nich.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1479509

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika pacyna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pecunia non olet. Za kasę można i na Antarktydzie zimować. Nie jest ważne gdzie, ważne za ile...Szczególnie gdy się daje drapaka z Afryki. Nie ma co grymasić.

Vote up!
3
Vote down!
-5

              

#1479516

Bialy czlowiek Europy, kaze na morzu Srodziemnym zawracac przeladowane lodzie, czesto gina ludzie,

a w tym samym czasie tenze bialy czlowiek dalej prowadzi w Afryce swoje postkolonialne interesy, exploatuje dobra

naturalne, niszczy przyrode, deprawuje afrykanskie narody, slowem nadal niesie smierc i tragedie.

To jest hipokryzja i to w najgorszym rasistowskim wydaniu.

I o zgrozo, centrala tego niegodnego ciala miesci sie w Warszawie. Te podle bruxelskie wladze EU

jako tzw. zachod, kolejny raz w historii posluzyli sie Polska, by polskimi rekoma zalatwiac swoje brudne interesy.

Tego typu zachowania i sposob myslenia, obce sa polskiej mentalnosci.

Ale spetani w EU i w tym temacie musimy sie wstydzic. To jest  kolejnyprzyklad, w ktorym " kladziemy glowe "pod topor "

, topor historii ....

http://uniaeuropejska.org/frontex/

 

pzdr.

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1479721

W Eu jest taki przepis, ktory stanowi o tym, ze uciekinierzy-przybysze, ktorzy skladali podanie o azyl w jednym kraju unijnym,

nie moga tego powtornie uczynic w innym kraju EU. Zrozumialym jest, ze po otrzymaniu tegoz azylu mogliby sie

przemieszczac, jednak nic prostrzego jak ustanowienie kolejnego paragrafu uzupelniajacego.

Np. jako wymog dla nowych przybyszy -  otrzymanie azylu powiazane z przymusowym zameldowanie na lat...np. 10

 

Vote up!
1
Vote down!
-1

chris

#1479719

Za kasę euroPejczyków  można kastę Tubylców - na  dziesięć  pokoleń zadłużyć= wykluczyć z Ojczyzn...

Zostawiając Tubylcom  szerokie  możliwości „gospodarcze” - dania  drapaka  do  Afryki...

aby  nie  grymasili na klimaty: maniPuli - Kaliguli bez skrupułów– kanikuł od sumaRycznych BANKructw  pieniężnnej  piany "wartości"…

Pozdrawiam europejskich  neoAfrykanerów.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1479529