Poputczikowie

Obrazek użytkownika pacyna
Kraj

     Wczoraj znalazłem w internecie tekst, który najpierw wprowadził mnie w osłupienie, później się zagotowałem, gdyż uznałem to za szczyt wszystkiego, a następnie zamyśliłem i przyszło mi do głowy kilka konkluzji. Najpierw zacznę od tego, iż ten tekst, to "List otwarty do prezydenta W.W. Putina" [1], podpisany przez przedstawicieli jakiegoś tajemniczego ( bynajmniej dla mnie) Konwentu Narodowego Polski. Nie będę umieszczał tutaj całej treści owego listu z racji tego, że nie chcę czytelników przyprawiać o torsje i mdłości, lecz jeśli ktoś ma mocne nerwy i żołądek, to link jest w przypisie nr.1. Sam tekst zaczyna się absurdalnie, gdyż autorzy zaczynają go słowami "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus", tak jakby nie zdawali sobie sprawy, iż piszą do rosyjskiego Antychrysta. Człowieka (?), który uznaje "pedagogiczność" fali ( tzw dziedowszczyzny) w rosyjskim wojsku, który wytruł gazem jak szczury własnych obywateli, mieszkańców Moskwy w teatrze na Dubrowce, który jest współodpowiedzialny za tragedię marynarzy z Kurska...mógłbym tak wymieniać i wymieniać. Takie pozdrawianie agenta KGB, to zwykła aberracja i uwłaczanie Chrystusowi. Zadziwiła mnie natomiast zbieżność formy ze słynnym listem Ruchu Autonomii Śląska. Wydawało mi się wówczas, iż "ruchersi" ( bardzo mi się spodobało to określenie- użyte przez któregoś z publicystów, niestety nie pamiętam którego) odpłynęli całkiem, a tu proszę są i naśladowcy. Cała ta wazeliniarsko- poddańcza pisanina mogłaby od biedy przejś bez echa ( ot, tacy nieszczęśliwi i niechciani chłopcy zachcieli zaistnieć), gdyby nie to, że redakcja nawet nie raczyła opatrzyć tekstu komentarzem. Ja też jestem zwolennikiem wolności słowa, nawet jeśli ktoś jej nadużywa bądź kompletnie bredzi, lecz obowiązkiem redakcji jest opatrzenie takiego cuda komentarzem, szczególnie jeśli redakcja nie podziela stanowiska autorów listu. Chyba, że podziela...

    Ostatecznie, to dobrze, że ten list został opublikowany. Jeśli coś się wydarzy ( nie daj Boże), to autorów takich miłosnych liścików będzie można szybciutko wysłać do nowej Berezy Kartuskiej na spytki, połączone z przysmażaniem stópek ( tak jak w "Trylogii" sienkiewiczowskiej), aby się upewnić co do szczerości i prawdomówności owych pisarczyków. W wojsku, na okoliczność trzepania koców, szef kompanii podkreślał, że zawsze kilka pcheł wypadnie...

   Inna kwestia, to pytanie na co oni liczą. Mi osobiście kojarzy się to z satanistami, którzy oddają się pod opiekę Szatana. Służą mu, choć i tak zdają sobie sprawę z tego, że czeka ich piekło. Kotły ze smołą w perspektywie za wierną służbę, to kiepska nagroda. Przecież sataniści wierzą w Boga, oni wiedzą, że On istnieje, że jest silniejszy od wszystkich diabłów, a mimo to, skazują się na wieczne potępienie. Tak samo jest z tymi "ruchersami". Oni nie mogą nie wiedzieć, że Putin ma tu już swoje zaplecze. Wnuczki i prawnuczki dawnych towarzyszy broni stanowią sprawdzone kadry i siedząc na zadkach cichutko skamlą na samą myśl, że tak jak dziadowie, a czasem i prapradziadowie, będą mogli rządzić, dzielić, dusić reakcję, zwalczać zaplute karły reakcji. Juz przebierają łapkami aby tylko spuścić ich z łańcucha, aby tylko wydać komendę, a już one pokażą prawdziwą determinację i wierność...Wystarczy sięgnąć po pierwszy lepszy rzetelny podręcznik do historii, aby znaleźć historie komunistów z bratnich krajów, którzy wierzyli, że się załapią. Dzis nikt nie wie, gdzie wiekszość z nich wykrzyczała swe ostatnie słowa- Towarzysze nie strze....Takiego Bieruta, co to pojechał w futerku, a wrócił w kuferku, to Sowieci oddali chyba ze zwykłej złośliwości, co by Polakom dodatkowo zbezcześcić Powązki.

    Pewna znajoma mi osoba zwykła mawiać, iż "Nie ma ludzi głupich, są tylko nieszczęśliwi".  Ktoś im powinien wyjaśnić, że pisanie takich listów ani nie jest mądre, ani przydatne, a na koniec i tak kotły ze smołą...I niech zdejmą z nazwy słowa "narodowy" i "polski". Jest tyle innych przymiotników. Znajdą coś.

 

    [1]   ]]>http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/113027,list-otwarty-do-prezyd...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (18 głosów)

Komentarze

Teraz rozumiesz że wywalenie z tego "towarzystwa" mogę sobie poczytywać za zaszczyt  ?! Uznano mnie za niebezpiecznego, bo ....normalsa !

Vote up!
7
Vote down!
-3

#1441360

Moja obecnosc w tym "towarzystwie" trwala 1 godzine

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1441362

Nie bardzo wiem o jakie wywalanie chodzi, szczerze powiedziawszy...

Vote up!
3
Vote down!
-1

              

#1441364

Napisałem ze trzy setki notek na nowymEkranie, jakieś dwieście osiemdziesiąt sie ostało. Przestałem pasować do profilu  portalu i ....... znikłem ! Towarzycho akurat dostało impuls moskiewski.

Vote up!
3
Vote down!
-2

#1441387

oczywiście masz rację, nawet dla kogoś kto stara się widzieć ludzi w samej Rosji, ludzi takich jak my, to ten list jest nie do

przyjęcia. To pomyłka i niewłaściwe wychodzenie przed szereg.

Pozdr.

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1441363

Bibrusie, adresatem tego listu jest Putin a nie Rosjanie...

Vote up!
6
Vote down!
-1

              

#1441365

Putin reprezentuje Rosję a więc i Rosjan.

Komorowski reprezentuje Polskę itp.

Czyżby chodziło Ci po głowie pochodzenie?

Jeśli tak to już jest temat na osobną rozprawę.

Zresztą "Aleszuma" wyjasnił to dość precyzyjnie.

Vote up!
7
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1441366

Gdy Reagan zapalał Polakom świeczkę ( a komu ogarek- pytanie tylko), to raczej nie miał na myśli Spawacza.

Vote up!
4
Vote down!
-1

              

#1441374

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chyba się troche zamotałeś Pacyno. Sądzisz, że Reagan paliłby w Polsce świeczki i ogarki, gdyby spawacza popierało choć 80% społeczeństwa?

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1441432

Oczywiście, że nie. Odpowiadałem Bibrusowi, chcąc podkreślić, iż nie zawsze władza jest utożsamiana z reprezentacją narodu.

Vote up!
3
Vote down!
-1

              

#1441444

Każdy naród ma takiego przywódcę na jakiego zasługuje. Wybierze. Jeśli chodzi o Rosję i Rosjan to Putin jest Rosjaninem dążacym do "wielkości" Rosji kagebowskimi metodami. Innych nie zna. O dziwo udaje mu się to, ale przy tak kunktatorskiej, głupiej i nastawionej na zysk za każdą cenę polityce zachodu, nie powinno to dziwić. Ten zachód zapomniał, że nie tak dawno "przyjaciele" znad Wołgi wybierali się naprawiać zachód w dość dużej grupie i tylko dzielności Polskiego Żołnierza i genialności planu Józefa Piłsudskiego a opracowanego w szczegółach przez Polski Sztab Generalny uniknęli zapakowania ich w drelichy, a tych co mieliby wątpliwości skróciliby o głowę lub strał w potylicę.

Polska i Polacy ocalili tych tzw europejczyków od całkowitej zagłady już conajmniej dwa razy. W obu przypadkach europejczycy odwdzięczyli się nam rozbiorami i oddaniem w niewolę wschodniemu satrapie. Te dwie nauczki powinny czegoś Polaków nauczyć, ale okazuje się, że i przed szkodą i po szkodzie pozostali w swojej masie głupi.

Vote up!
8
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1441384

Cały ten szumnie nazwany konwent, to głównie para idiotów z neonu - wojtas i ruszkiewicz. To już nie pierwsza inicjatywa tych wsi-oków.

Ideolodzy tfu...

Pozdrawiam tych, co właśnie na neon wrócili. Zafascynowani...

Vote up!
12
Vote down!
-7

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1441367

Ci dwaj patrioci inaczej lub wielbiciele Rosji zostali usunięci z niepoprawnych kilka lat temu, przy czym ten pierwszy ma rodzinne koneksje z wielikoju rassiju, tak, że nie należy się dziwić. Nieistotne. Obaj pracują nad tym aby zaistnieć jako Wielopolscy w prywislanskim kraju. 

Zastanawia mnie co innego, te trzy minusy. Okazuje się, że na niepoprawnych mamy wielbicieli tej pary czy też konwentu, i to conajmniej trzech co ujawnili, a ile jest śpiochów?

Vote up!
9
Vote down!
-4

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1441375

Odpowiedz jest prosta

desant z polecenia Naczelnego kastraty NEon 24 ru a pozostali to trzebience,skopce

nie trzeba nickow ujawniac bo wszyscy to wiedza

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1441386

Pod tym bełkotem nazywanym "Listem do Putina" podpisali się: 

Dariusz Benedykt Ciesielski i Sławomir Andrzej Zakrzewski

Jeżeli chcemy coś więcej się dowiedzieć o obu sygnatariuszach tego "listu" wystarczy poszperać w Internecie. 

Dla przykładu ten pierwszy na Facebooku https://www.facebook.com/xd.yc.3/friends_all

pokazuje swoich znajomych. Jednym z nich jest niejaki Janusz Górzyński: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007043649342&fref=pb&hc_location=friends_tab

Nazwisko brzmi znajomo? Przypominacie sobie kto na Niepoprawnych najgłośniej protestował za nazwanie NeOnu24.ru "ścierwomedium"? - No właśnie!

Teraz widać wyraźnie, że "przekonania katolickie", są tak naprawdę przykrywką mającą mamić niezorientowanych. 

Ta piąta kolumna neonowa to właśnie pewna grupa blogerów (nie wszyscy) mający konta na neonie i na NP, których zadaniem jest właśnie wroga działalność; w tym się zawiera trollowanie, kierowanie dyskusji na inne tory, "pałowanie" i ataki personalne. Najbardziej poddani są tej wrogiej akcji Jazgdyni i Ja (Mind Service).

Zachęcam do poszukiwania innych nici i demaskowania piątej kolumny oraz wrogów Polski.

Vote up!
9
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1441390

Skąd masz Janusz informacje, że ten Konwent Narodowy Polski to Ruszkiewicz i Wojtas? 

Vote up!
7
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1441380

...takich kwiatków jest więcej...choćby list Wrzodaka...podpisany przez prof Raźny, więc to już znane persony...

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12129/zygmunt-wrzodak-list-otwarty-do-narodu-rosyjskiego-i-wladz-f

...uważam adresowanie tych "listów" do Putina za szczyt głupoty i nieuprawnionego wazeliniarstwa, które nic i tak nie wniosą w  "stosunkach" polsko-rosyjskich...stosunki rosyjsko-niemieckie są w dużo lepszej formie  i tego to towarzystwo powinno się się najbardziej obawiać...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
8
Vote down!
-3

http://trybeus.blogspot.com/

#1441382

Ani prof. Raźny, ani Wrzodak nie dorośli do robienia bardzo poważnej polityki. Niechęć do syjonistów, co jest całkowicie zrozumiałe,  przesłania im perspektywę bardzo poważnego zagrożenia ze strony Rosji. Nie rozumieją, że poważna polityka nie polega na pisaniu listów do śmiertelnych wrogów, a do zabezpieczania się przed nimi, nieważne czy to ze wschodu, zachodu czy syjonistycznego lobby. Wszyscy razem pracują bardzo nad tym aby skończyć z Polską, i pisanie listów do któregokolwiek z nich jest poprostu śmieszne. Poważna polityka polega na umacnianiu własnego państwa działaniem a nie pisaniem idiotycznych listów, bowiem może się okazać, że tak jak w starym przysłowiu "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane", i na końcu zostaje się poprostu zdrajcą.

Vote up!
8
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1441389

Tak można by tłumaczyć ich czyny, gdyby byli zwykłymi "pożytecznymi idiotami"; niestety w moim przekonaniu jest gorzej.

Zygmunt Wrzodak to ruski agent wpływu - wiedza o tym jest powszechnie dostępna w Internecie. Zresztą Wrzodak nigdy tego nie zdementował.

Podobnie jest z tzw. "Konwentem Narodowym Polskim" i osobami, które się za tym kryją. Niekoniecznie wszyscy są agentami, ale przynajmniej niektórzy z nich napewno. Zamieszczane przez nich propagandowe teksty na przestrzeni co najmniej roku nie budzi żadnej wątpliwości z czym mamy do czynienia. Ten "List do Putina", to nie pierwsza i i nie ostatnia taka inicjatywa o wyraźnie wrogim Polsce i Kościołowi nastawieniu. Obliczone jest to na dyskredytację Polski, Polaków i osób wierzących - dlatego są w nim zawarte tak obrazoburcze sformułowania. Trudno uwierzyć, żeby celem było przekazanie go Putinowi. To jest obliczone na podział i kompromitację Polaków.

- Tak to działa.

Po to jest potrzebna cała otoczka nieświadomych lub udających katolików aby to uwiarygodnić. 

Vote up!
11
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1441394

W tej chwili jest 16 użytkowników na stronie.

Mindzie mamy "nasza znajoma" po kilku godzinach przerwy 

zacznie sie szalenstwo

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1441400

Ruch narodowy w Polsce bezkrytycznie podchodzi do poczynań Dmowskiego, który to Dmowski jest ikoną dla narodowców. "Konwent Narodowy", o którym wspominasz, a którego członkowie są autorami listu, niekoniecznie musi być uznawany przez narodowców z innych ugrupowań, bo dzisiaj, tak jak wszystko w Polsce, to narodowcy także są podzieleni i trudno jest się doszukać ładu i składu w ich działaniu. Nie ma konsolidacji w ruchu narodowym. Poza tym nikt nie potrafi odnieść się do poczynań Dmowskiego w sposób racjonalny i nikt nie bierze pod uwagę, że realia od czasów Dmowskiego i Piłsudskiego jednak się zmieniły.

List, który przytaczasz, nie jest pierwszą wpadką narodowców, bowiem już w 2012 roku, niejaki Paweł Ziemiński, uchodzący za prezesa stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, także błysnął na niwie epistolografii, pisząc swój list, którego adresatem był również Putin.

Moim zdaniem ruch narodowy powinien dążyć do utworzenia z Polski kraju zupełnie niezależnego, co oznacza suwerennego, ale jak to zrobić? 

Pomimo wszystko, to ja rozumiem poczynania narodowców. Putin, którego Ty nazywasz antychrystem, jest tylko małym kupidynkiem przy Obamie, a Dubrowka nie jest tu żadnym argumentem na to, ze Putin jest antychrystem. Osobiście znalazłbym wiele bardziej rzeczowych dowodów, ale i te przy działalności Bambo, to tylko "igraszki z diabłem". Jaką szansę mają dzisiaj narodowcy, aby zmienić rzeczywistość w naszym kraju? Ci ludzie są zdesperowani i chyba stąd ich mało jednak rozsądne przedsięwziecia.

Jak sądzisz, co Polska powinna zrobić, aby być państwem suwerennym? Jeżeli przytoczysz mi wiele przykładów na to, nie pomijając swoich przemysleń o obronności kraju (cennych dodam), to zapytam wówczas - a kto to wszystko ma zrobić?

Tak więc przez chłopaków przemawia desperacja, nic innego. Poza tym narodowcy widzą przemiany, które jednak w Rosji się dokonały i wspomnę tu choćby na przywrócenie pozycji cerkwii w dzisiejszej Rosji, na walkę z wszelkimi przejawami pedalstwa, czy jak kto woli gender - zakaz pedalskich parad na okres stu lat w Moskwie i Petersburgu. Czy się to komuś podoba, czy nie, to jednak Putin zrobił z Rosji silne, narodowe państwo, które to państwo odnosi się do tradycji i wartości narodowych z szacunkiem. Tutaj powiem, że imperializm, to nie grzech, a polityka imperialna przyświeca bardzo wielu państwom w dzisiejszej dobie, także Niemcom, o czym Polska niebawem się przekona. Tutaj zaznaczę, że dzisiaj większe niebezpieczeństwo utraty terenów przez Polskę, czai sie za Odrą, a ze wschodu to nie Rosja, a Ukraina nam zagraża, choc ta sterowana jest, była i bedzie przez Rosję, a dzisiaj także przez Niemcy, które w jedną trabę dmą z Rosją.

Na koniec pół żartem, pół serio :)

Czytałeś "Panią Twardowską" A. Mickiewicza? Mistrz Durentius nie jest postacią negatywną i suma sumarum wyjeb.. czarta na lewe sanki :D

 

Pozdrawiam!

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1441385

    Jinksie, ja tego nie pisałem w odniesieniu do całej endecji a jedynie do tego potworka, który ten list spłodził.

    Dmowskiego bardzo cenię i uważam, że szczęściem Polski było to, iż mieliśmy dwóch tak wspaniałych Polaków jak Piłsudski i Dmowski w jednym czasie.

     Przykłady wybrałem  z brzegu, najlepiej znane. "

    Przemiany w Rosji to pic na wodę. Ludzie nadal zamarzają w mieszkaniach, nadal nomenklatura może mordować "żuczków" bez białych rękawiczek. Ta cała walka to są ochłapy rzucane tłuszczy.

   Rosja nigdy nie była i nie będzie silnym państwem narodowym. Wysadzanie wieżowców z własnymi obywatelami obróci się przeciw KGB-istom. Innych metod jednoczenia oni nie znają. stosowanie terroru, to jedyne co potrafią, choć robią to po mistrzowsku.

    Zgadzam się co do zagrożenia niemieckiego, lecz pamiętajmy, że zło wygrywa wtedy gdy porządni ludzie milczą. Taki był cel tego tekstu. Aby nie przemilczeć czegoś, co jest głupie i szkodliwe.

Vote up!
6
Vote down!
-2

              

#1441408

Co byś nie pisał i jakich argumentów byś tu nie przytaczał, to Rosja jest państwem narodowym. Wspomniana Dubrowka, Czeczenia, Litwinienko, Jandarbijew wraz z synem, Krym, Donbas - to wszystko są czynniki, które spowodowały, że dzisiaj Putina w Rosji popiera niemal 90% wyborców. Samym Rosjanom nikt nie może odmówić cech narodowców, więc nie ma żadnych podstaw, aby nie uznać Rosji za państwo narodowe. Przy jakiejkolwiek ocenie należy byc obiektywnym i należy oceniać wszystko z dwóch perspektyw, bowiem nie wszystko, co jest dobre dla Polski, będzie dobrym dla Rosji i na odwrót. Tak samo sprawa wygląda z Francją, UK, czy też Niemcami np.

"...nadal nomenklatura może mordować "żuczków" bez białych rękawiczek."

Proszę mi powiedzieć, jak sprawa ma się w Polsce w kontekście zacytowanych słów? Z ostatnich czterech lat, mogę tu przytoczyć dziesiątki przykładów na to, że w Polsce giną ludzie i nikomu nie zależy na tym, ażeby wyjasnić przyczyny ich śmierci.

Zielonka, Michniewicz, Wróbel, Petelicki, Lepper - to zaledwie pięć z brzegu nazwisk, które świadczą o tym, że Polak widzi wszystko dokoła i wytknie wszystko wszystkim, nie widząc tego, w jakim sam syfie zyje i to mnie najbardziej wkurza. 

Do kogo ja mam się zwrócić o pomoc w wyjaśnieniu pięciu powyższych przykładów śmierci, czy w wyjaśnieniu tego, co stało stało się na Siewiernym? Do kogo?

 

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1441420

Poprzez swoje blogi i komentarze zmuszasz do myślenia, a nie każdy ma tę zdolność. Dlatego najłatwiej jest uderzać w Ciebie pałkami, których masz więcej, jak miejsca na swoim komentatorskim "ciele". Ciesz sie, że blogów nie można minusować, bo pewnie musiałbyś.....wnosić rekompensatę strat na jakie narażasz portal. HAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To, jak  ciężko jest rozbić skałę bezmyślnego łykania bzdur podawanych przez medialnych oszustów - widać po reakcji na Twoje i innych blogerów wpisy.

Należy słuchać i obserwować tych, którzy nam łgarstwa przekazują, ale też trzeba umieć kojarzyć obecną sytuację z wydarzeniami, które miały miejsce kilka lat temu, a jakieś niezrozumiałe fakty również teraz mają miejsce. Dlaczego tak wiele bardzop ważnych faktów nie jest wyjaśnionych? Komu zależy na ukryciu prawdy?

Myślę, że mało kto obserwuje wnikliwie to, co sie dzieje i dlatego idą po najmniejszej linii oporu.

Leming woli za 50 groszy nafaszerowaną chemią czekoladę z "pierdonki" , jak polską landrynkę, albo krówkę - ciągutkę z Milanówka.

Zatrutą czekoladę łatwiej połknąć, jak męczyć się z landrynką lub krówką - ciągutką.

Media i politycy skłócali Polaków przez wiele lat naszymi, wewnętrznymi problemami, teraz dołożyli do tego Ukrainę i w Polsce aż wrze nawet pomiędzy członkami rodzin.

Dlaczego nagle mam wierzyć łże -dziennikarzoim , którzy trzymali Polaków na swojej smyczy medialnej przez wiele lat?

Lemingi wiedzą, że byli okłamywani. Lemingi otwierają swoje kaprawe oczka. Zaspane jeszcze, ale już się budzą.

Nikt nie ma patentu na mądrość i nieomylność, ale myśleć trzeba.

Na pewno sytuacja nie jest czarno - biała.

Polacy skłóceni i zagubieni. Każdy z nas musi kierować się własnym rozsądkiem. A nie każdym spostrzeżeniem, opinią i wnioskami można się dzielić publicznie, żeby nie narazić się na błędne oskarżenia. Nawet czasami bardzo brutalne, co widać po reakcji na wpisy blogerów, którzy piszą i chcieliby aby podjąć dyskusję nad ich spostrzeżeniami.

 

Nie ma pytań, nie ma "rozmowy" tylko jest od razu "obuchem w głowę".

Kierowanie pod czyimś adresem podejrzenia lub wręcz oskarżenia o agenturalność jest największą podłością.

Nie znam portalu, z którego większość obecnych tutaj Forumowiczów pochodzi.

Nie rozumiem awantur z zaszłości.Nie wiem, o co chodzi i wiedzieć nie chcę.

 

Jestem osobą "niezrzeszoną" na żadnym portalu i chcę tylko mieć swobodę wyrażania swoich opinii.

Przykro mi, kiedy z niezrozumiałych dla mnie powodów są kierowane przykre słowa, pałki  nie tylko w moją stronę, ale stronę każdego, komu przyznaję rację.

 

Jinksie!

Pisz, pisz, pisz, może obudzisz świadomość w otumanionym Narodzie albo przynajmniej zmusisz go do myślenia.

Jesteś już bardzo  poobijany, ale za ten mój wpis bądź przygotowany na to, że na Twoim grzbiecie znajdą się kolejne baty.

 

 

Przepraszam i pozdrawiam.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1441465

Bursztynie, cała moja pisanina jest wyliczona właśnie na to, ażeby choć jedna osoba się wybudziła. nie zależy mi na tym, aby po wybudzeniu podzielała moje poglądy, ale na tym, żeby ponownie nie wpadła w letarg.

Co do ocen, to łatwo jest dostrzec jak ten system działa. Czytelnicy lubią obrazki, jak również szukają schronienia za wytartymi frazesami. Myślę, że wielu wie, iż tkwią w matrixie, ale chyba lęk, nie pozwala im się do tego przyznać. Wolą główny ściek i banał, bowiem w stadzie czują sie bezpieczniej.

Dzięki za dobre słowo i pozdrawiam miło!

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1441565

 No cóż, mamy demokrację. Może to i śmieszna pisanina, gdyby nie była niebezpieczna. Ostry wydźwięk antysemicki tego tekstu może spowodować reakcje Rosji. Już to widzę: polscy żydożercy próbują znaleźć poparcie u Rosjan!  Niedawno, w ruskiej TV, słyszałam komentarz na temat przyczyn istnienia dużych grup żydowskich uchodźców na "zachodnich rubieżach Rosji" w 1939 roku. Oni wszyscy uciekli z Polski przed faszyzmem! Rzucone mimochodem zdanie nie budziło wątpliwości, przed kim uciekli. Wiadomo, że przed Polakami.

 Nie wiem, czym kierują się ci przyjaciele Putina. Na pewno nie dobrem Polski.

 Jeszcze niejedno nas zaskoczy. I białe flagi też się pojawią. 

Pozdrawiam, 5

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1441397

    Ja ne jestem demokratą ale jestem zwolennikiem wolności słowa. Zaznaczyłem, że pies trącał tych lizusów, ale sam portal powinien się odnieść...

Vote up!
6
Vote down!
-3

              

#1441409

Ten list jest jak najbardziej po linii i na bazie "tego portalu" *. Niestety !

* neon.

Vote up!
4
Vote down!
-1

#1441422

Jeżeli Putin zobaczy ten list, to chyba zakrztusi się od śmiechu z głupoty autorów listu.

A swoją drogą jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Autorzy listu są na etapie kiedy już nadają się do psychuszki.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-1

Szpilka

#1441427

Po co Putin miałby cokolwiek czytać ?!

Chodzi o to,  by można było głosić  wszem :" z Polski dochodzą LICZNE otwarte listy poparcia dla polityki naszego kochanego i genialnego wodza " . Treść się mało liczy. 

Vote up!
5
Vote down!
-1

#1441459

poputczik

 

z ust tego towarzysza

kaperskie słowo nie znika

więc przysiądź się doń

boś oto znalazł poputczika!

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1441461

Tak zatytulowałem swój komenarz po tym dla mie lizusowskim listem.

Jak tutaj w jednym z komentarzy było wspomniane i dla mie jest najwazniejsze,wszelkie iniciatywy które mają wspomóc by Polska rosła w siłe,wzrastało jej międzynarodowe znaczenie,podkraślające jej obyczaje,tradycje dla mie są priorytetowe.

Uważam ,że jedynie pewna droga do jedności narodu,to jest dialog  i moc argumentów.To,że na tym portalu neon.24 są przez administratora czy blogierów blokowane,czy wymazywane wpisi,kometarze świadczy o słabości ,czy wręcz o celowej agenturalności niektórych blogierów.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1441463