Adolf Kudliński Odezwa do prezydenta Dudy.

Obrazek użytkownika norwid
Kraj

Wypadki chodzą po ludziach a nieszczęścia parami. Rządowe parami wielu par.

 

Opublikowany 11 grudnia 2015

Stenogram, czas od: 6.30min

 

A teraz najważniejsza rzecz. Powinienem to powiedzieć.

 

Pan jako prezydent, Minister Sprawiedliwości, Pani Premier i Naczelnik Kaczyński staliście się celem. Staliście się celem finansjery międzynarodowej jak również oligarchów pochodzenia polskiego.

 

Dlatego Panie Prezydencie ochronę którą Pan zmienił na inną winien Pan zweryfikować. To samo tyczy się do Naczelnika Kaczyńskiego. Tych dwóch bubków co pilnuje Pana Naczelnika Kaczyńskiego powinno być zmienionych.

 

Pamiętajcie że Wy jesteście teraz tymi którzy rozgrywają teraz cała partię w Polsce. Wystąpiliście praktycznie przeciwko ludziom którzy nie mają skrupułów. Ludziom tym samym co zlikwidowali naszą elitę polityczną. Dlatego bardzo proszę Panie Prezydencie o wzięcie moich słów pod uwagę. To znaczy wzmocnić Pana ochronę, Naczelnika Kaczyńskiego, Ministra Ziobry i Pani Premier Szydło.

 

To są główne osoby które ciągną cały ten kram. Jeżeli to zrobicie to przetrwamy. Jeżeli nie zrobicie to pogłębimy Polskę w takiej stagnacji jakiej świat nie widział. Dziękuję.

 

https://www.youtube.com/watch?v=BDWEL5mMQwA

 

 

Październik 2016

 

Znany preppers Adolf Kudliński – skazany

 

Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński (pierwszy polski preppers) tzw. leśne dziadki – został skazany wyrokiem sądu za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok 3 lat pozbawienia wolności i 18 tys. zł kary pieniężnej.

Podczas rozprawy zgodnie twierdzili, że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści. W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie dot. zbierania środków na zakup broni i amunicji – jest zmuszony zawiesić nagrywanie nowych filmów na YouTube. Napisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz nie otrzymał jeszcze pozytywnej odpowiedzi (brak decyzji).

 

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/znany-preppers-adolf-kudlinski-skazany-2016-11

 

 

 

Luty 2017

 

Wypadek kolumny z Beatą Szydło. Nowe informacje o stanie oficerów BOR

 

W piątkowym wypadku rządowej limuzyny w Oświęcimiu poszkodowane zostały trzy osoby - premier Beata Szydło i dwóch funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Ciężej ranny oficer jeszcze nocą śmigłowcem zostanie przetransportowany do szpitala w Warszawie - dowiedziała się PAP od wicedyrektora szpitala w Oświęcimiu Andrzeja Jakubowskiego.

http://fakty.interia.pl/polska/news-wypadek-kolumny-z-beata-szydlo-nowe-informacje-o-stanie-ofic,nId,2351007

 

Konkluzje.

 

Odezwa starego legionisty ciągle aktualna. Niesłuchający Naczelnik zamiast wesprzeć działania prepersa zwyczajnie wystawia się na niebezpieczeństwo. No cóż, prawo do posiadania broni dla zwykłych polskich obywateli musi być reglamentowane, Naród Polski – rozbrojony... EH!

 

Na własne życzenie..

 

.. ducha gasicie i siebie na śmierć wystawiacie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)

Komentarze

pały od jakiegoś ratlerka.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1532644

Na spotkaniu w niemieckiej ambasadzie w Warszawie.

Merkel:

- Panie Kosiniak pan tu poczeka bo mam ważną sprawę do omówienia z moim padawanem wrocławskim.

Merkel ze Schetyną przechodza do pokoju tajnego wraz z zeszytem i żelkopisem. Tel. kom zostaja zapakowane do uziemionej metalowej skrzyneczki (klatka faradaya) przed wejściem do pokoju. Zegarki i wszelka elektronika prześwietlona wykrywaczem.

W szklanym pokoju Merkel wydaje rozkaz:

- szurmbanfirer (fon) bierz kajecik i pisz..

Shetyna:

-- ja vohl meine liebe fuhrerin!

Merkel:

- agentów śpiochów 127, 341 i 48 aktywować. Hasło: broszka kaput.

Ma wygladać na zdarzenie losowe. Najlepiej w miejskiej zabudowie przy porządnej niemieckiej przepisowej prędkości 50/h.

Użyć naszego wozu AUDI nr. operacyjny 22-57k z wbudowanym mikroładunkiem w zawieszeniu oraz stabilizatorem jazdy przeprogramowanym na przeszkodę. Kierowca choćby się zestrał (Scheiße) takiego auta nie wyprowadzi na wolną przestrzeń.

Shetyna:

- keine sorge meine liebe fuhrerin! (proszę sie nie martwić moja kochana fiurerzyco)

Merkel:

- Schweigen! Raus! Schnell! (zamknij mordę! precz! szybko!)

Po chwili Merkel w gabinecie ambasadora zwraca się do szefa placówki w te słowy:

- Agencie Gruppenfuhrer SS-KAT zrobić badania temu idiocie Schetynie, wszczepić mu zdalny mikroładunek pod tętnice. Jak skrewi robote po raz kolejny to go skasujemy. Aha, byłabym zapomniała, wysłać grupe specjalna do szpitala do którego dostarczona zostanie broszka żeby dokończyć robote.

Ambasador RFN:

- Tak jest szanowna pani Kanclerz.

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1532664