Ksiądz Natanek do naiwnych małżonków.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Okres Bożego Narodzenia jak żaden inny jest wprost wymarzony do tego aby zastanowić się nad rzeczą w życiu człowieka najważniejszą - nad Rodziną.

Najpierw należy sobie uświadomić że najwaąniejszych prezentów nie znajduje się pod choinką a przy wigilijnym i świątecznym stole. Te prezenty to nasza miłość do członków rodziny i przyjaciół. O potrzebie chrześcijańskiej miłości do nieprzyjaciół nawet nie wspomnę bo to jednak w dzisiejszych czasach mrzonka.

Przy świątecznym stole spokojnie, konsekwentnie dajmy odczuć swoim bliskim że niczego tak bardzo od nich nie potrzebujesz i nie chcesz jak ich miłości, sympatii i obecności. daj im do zrozumienia co w nich lubisz i cenisz.

A zanim tak się stanie odrób pracę domową i posłuchaj ksiądz Natanka. Kapłana kontrowersyjnego bo mówiącego w oczy prawdę.

A mówienie prawdy w dzisiejszych czasach to czyn rewolucyjny.

A teraz zrób własny rachunek sumienia. Dziś kiedy żona nazywa męża partnerem ( i odwrotnie) zapominając że są  mężem i żoną.

Traktując swój związek nie na poziomie stajni a stajenki i nie sprowadzając wzajemne kontakty do poziomu miłości klaczy i ogiera.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)