Likwidacja Krzyży wstępem do przekazania Francji islamistom.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Po socjalistach - islamiści będą rządzić Francją. Historia lubi się powtarzać. Przypomnę że był czas gdy islamiści podbili półwysep Iberyjski. Tak Hiszpania to były kraj Islamski.Muzułmanie podbili Iberię w 711 roku. O ironio zostali oni wówczas powstrzymani przez Franków. Dziś to Francja z Niemcami otwiera wrota do podboju Europy.

To chyba dlatego Francja, jak czyściciel kamienic, usiłuje pod pozorem laicyzacji, zlikwidować symbole chrześcijaństwa, po to aby po wprowadzeniu szariatu, ocalić swoje głowy przed "kęsim"  (za wspieranie chrześcijaństwa).

Nie może być żadnych znaków chrześcijańskich w przestrzeni publicznej Francji.

A to co? Nie jest to miejsce publiczne?

Może ktoś zaprzeczyć że francuscy libertyni to są idioci?

Modlący się ( forma czynna) Papież może zostać. Natomiast Krzyż (forma bierna) musi być usunięty?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Tak to się dzieje, gdy naród odrzuca Boga ze swych serc, a przyjmuje multi-kulti za swego bożka i drogowskaz w którym kierunku podążać.

Rewolucja multi-kulti, zostanie zjedzona przez rewolucję islamską i taki będzie upadek wielkiej Francji.

A kto się będzie opierał, albo przejdzie na islam, albo mu ten lewacki łeb zetną.

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1551454

Piszesz: "Dziś to Francja z Niemcami otwiera wrota do podboju Europy", owszem Francja i Niemcy działają razem (a raczej ich rządy), gdyż są podstawą przyszłego "Super państwa". Francja  - bankrut, Niemcy - krezus; Francja - kraj posiadający broń jądrową, Niemcy - starający się o broń jądrową, czyli idealny układ.

Islamiści są potrzebni do odwrócenia uwagi od realizacji planu. Te wszystkie tzw. "zamachy" póki co robione chałupniczo i nieudolnie (być może przy cichej pomocy służb) nie są adekwatne do możliwości islamistów: mają przeszkoloną armię, i uzbrojenie oraz struktury, a działają jak amatorzy. Ale lak przyjdzie co do czego, jak się im popuści cugli, to będzie co podziwiać, ... a karawanę będzie szła dalej.

Vote up!
8
Vote down!
0

Apoloniusz

#1551460

Swego czasu niewolnicza praca czarnych niewolników na Haiti przynosiła dochody w wysokości przekraczającej połowę budżetu Francji.Może komuś się to zamarzyło? Zwłaszcza, że na Haiti rolę nadzorców pełnili mieszańcy a czasem i oswojeni czarni.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1551502

Wszyscy grają znaczonymi kartami ale to diabeł je tasuje.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1551503