PAD 007 vs KOD. Dla mnie bomba

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Tym razem zadanie mam najprostsze z możliwych. Muszę skomponować jakieś w miarę atrakcyjne wprowadzenie bo reszta broni się sama.  Prezentowan film nie ma na celu nikogo obrazić. Jest on humorystycznym podsumowaniem tego wszystkiego, co wszyscy od dluzszego czasu sami mają możliwość zaobserwować na polskiej scenie politycznej

 Materiały użyte do produkcji to głównie oficjalny zwiastun filmu "Spectre", kilka wywiadów i relacji telewizyjnych oraz zdjęcia publiczne..

Całość jednak daje mozliwość relaksu. Być może my wszyscy powinniśmy prezentować takie własnie podjescie do komedii jaką grają politycy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:12)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawiedzony został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Super

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1533496

Obejzałem dwa razy  ale nic z tego nie rozumie oprócz pewnego rodzaju obrazy Pana Prezydenta Dudy.Chyba jestem niereformowalny i zle wychowany,ale tak mam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1533531