Budka na plaży czyli refleksje po sezonie

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Krótko i na temat. Gdyby Budka nie biegał po plaży nie nasypałoby się mu piasku w tryby. Reszta tego co się ostatnio dzieje to tylko skutki uboczne.

Nic nie dzieje  się przypadkowo i nie przypadkowo podszeptał ktoś nagle nagle taki odcinek w ucho prezesa.

Nie przypadkowo pan Budka, który ucharakteryzował się ostatnio na młodego Lenina (łysinka, broda i brak tylko cyklistówki) i ruszył do organizacji rewolucji - dostał fangę w nos w czasie konwencji PO.

Wygląda na to ze nowy PiS czyli P(etru) i S(schetyna) nie ma szans bo wajchowy się obudził - co widać nawet w TVN.

I to by było na tyle ( w tej kwestii) ...Aha. Nie przypadkowo też pana Budkę broni Taki a nie inny obrońca...

Schetyna wygłosił ostrzeżenie dla Narodu.

Głównym motywem tego ostrzeżenia była informacja o zmianie sposobu okradania państwa. Dotychczas odbywało się to przez spółki skarbu państwa. Teraz ma to trwać poprzez samorządy.

Przykłady Warszawy i Gdańska potwierdziły że można to robić bezkarnie.

Decentralizacja państwa, wzmocnienie finansowe samorządów, likwidacja wojewodów- totalne bezhołowie.

Kierunek zmian widać było do początku sabatu który otworzyła pani prezydent na której też już ciążą zarzuty. Bufetowa krzątała się na zapleczu. Szkoda że drugim mówcą nie był pan Adamowicz.

Odśpiewanie hymnu Narodowego brzmiało w wykonaniu tego chóru jak klątwa." Jeszcze Polska nie zginęła więc co jeszcze ukradniemy.... ". Wśród zapowiadanych zmian zabrakło tylko oferty zmiany słów hymnu......

Gierwazy obiecał zawłaszczenie największych polskich firm i osadzenie w nich gospodarzy na miarę tych z Amber Gold. Akcje tych firm z kolei – jak dodał – zasilą prywatne konta emerytalne akcjonariuszy Poland Gold. Podobno mają skorzystać ze skarbca gdzie ukryto Amber złoto. Przewodzić te skarby będą linie OLT działające teraz w podziemiu.

Totalna opozycja totalnie zgłupiała i wydaje się im że Polacy doznali totalnej amnezji.

Ale my to totalnie pamiętamy.

Pani Zdanowska mówiła, że Łódź przechodzi renesans i zmieniła się w kwitnącą metropolię, która ubiega się obecnie o organizację Expo 2022 z takimi miastami jak Minneapolis i Buenos Aires.

A mnie się wydaje że pod rządami Platfonsów i Łódź i Polska może skończyć ja renesansowe miasto Detroit ( na zdjęciu powyżej).

Przychodzi czas na "spoty". jeden podoba się wszystkim:

Tak powinna wyglądać prawdziwa satyra polityczna. Równo po wszystkich... Ale jak równo, to równo choć gwiazda Belwederu, Romaszewska nie będzie zadowolona.

Pieśń o "dudzie" powstała w Ameryce

Pieśń ta powstała już dawno i jest to pieśń prorocza. Wideo zawierające ją jest bardziej prorocze niż szepty do "ucha prezesa".

Atmosfera pioseneczki a także styl bohatera bardzo przypominają wyczyny naszego PAD ( nie mylić z padalcem).

Zresztą zobaczcie sami:

I to by było na tyle....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)