Patologie prawa - Mieć prawo, a móc 3

Obrazek użytkownika miarka
Idee

Każda nierównowaga praw i obowiązków jest niesprawiedliwością, jest przestępstwem, ale już uprzywilejowanie w prawach to gwałt na demokracji jako sprawiedliwości i niszczenie ludzkich wspólnot, a zatem i ostoi życia, i faktyczne zamienianie demokracji w faszyzm, który buduje wyższość, nawet nadludzkość jednych nad drugimi.

Obowiązek to konieczność zapłaty, a więc wymaga zarobienia na to, żeby mieć w rezultacie prawo do tego, czego się chce – pozyskania z natury, wyprodukowania na swoje konto lub jako najemnik, wykonanie usługi społecznie użytecznej za zapłatą.

Nie ma praw bez obowiązków. Lewactwo, co lansuje dziś rozdawnictwo praw to oszuści – nie mówi komu je kradnie, czy zabija żeby obrabować, żeby dać tym, co je dostają, czy też na kogo nakłada obowiązki tych, którzy te prawa dostają, kogo dyskrymiuje, żeby swoje przywileje mogli mieć ci, co dostają „prawa”.

 

Nadto lewactwo robi to dla tematu zastępczego, dla odwrócenia uwagi od spraw jeszcze groźniejszych, bo samo, czy jego korporacyjnoprywatni sponsorzy kradnie przy tym duuuużo duuuuużo więcej – i też z początku nie widać komu. A kradnie i tym, co myślą że nie mają, co swojego prawdziwego potencjału nie znają.

Zaczynając od Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (a dołączyła i UE) rozdawane jest to, czego rozdający nie posiadają. Już „Liga Narodów (pierwowzór ONZ) była spiskiem złodziei i oszustów”. ]]>http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12711/groene-nationalisten-fiume---ostatnia-piracka-utopia]]>

ONZ i UE przy wsparciu paru innych organizacji międzynarodowych rozdają to, co dotąd, przy swoim dobrym funkcjonowaniu, oferowały wspólnoty ludzkie.

Np. chroniły życie swoich członków. I to w ogóle była oczywista konieczność, a nie żadne prawo. I wcale nie potrzebowały tego nazywać prawami. Miały swoje ludzkie wartości, miały cnoty i świętości, a każdy działał nie przez cwaniactwo, czy wyrachowanie, nie przez przemoc waadzy, czy bogatego sponsora, czy wszelkiego pasożyta, tylko z miłości, prawdziwie bezinteresownie, a więc i życie przed wspólnotami trwało otworem.

Wprowadzenie pojęcia prawa tam, gdzie sprawy dotąd skutecznie regulowała sama natura wprowadziła tylko satanistyczny zamęt – zasiała wątpliwości, czy aby wszyscy ludzie na pewno mają te prawa, skoro to trzeba aż ogłaszać. Nic dziwnego, że zaraz przyszli tacy, co zupełnie odwrócili kierunek dla tych już ogłoszonych praw.

Zaczęła się epoka Orwella na poważnie. Starczy poczytać. Np.

]]>Czy ONZ narzuci aborcję całemu światu?]]>

]]>WYKLUCZMY ABORCJĘ Z CELÓW ONZ]]>

]]>ONZ chce więcej aborcji w Irlandii]]>

]]>USA: ONZ promuje antykoncepcję i aborcję]]>

]]>ONZ tresuje dzieci by akceptowały aborcję]]>

]]>ONZ chce stworzyć kategorię osób do zabicia ...]]>

]]>ONZ – aborcja i eutanazja prawami człowieka?]]>

]]>ONZ, czyli to Oni Nas Zabijają]]>

Zdaniem urzędników ONZ, Mauritius ma obowiązek legalizacji aborcji  ...

]]>Polski rząd z ONZ będzie promował pedofilię. www ...]]>

]]>ONZ zaleca Polsce złagodzenie przepisów o aborcji]]>

 ]]>DEPOPULACJA I ŁGARSTWA ONZ | Niepoprawni.pl]]>

]]>EKOLOGIA W SŁUŻBIE DEPOPULACJI]]>

]]>Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja ...]]>

]]>http://www.eprudnik.pl/genderrewolucja-rewolucja-w-polsce/]]>

]]>Ideologia gender. Wykład Gabriele Kuby ]]>

]]>Edukacja albo deprawacja - wybór należy do ciebie]]>

]]>Dzięki ONZ genderyzm atakuje Kongo]]>

]]>To agendy ONZ są źródłem demoralizacji ]]>

Ale to jeszcze mało – ONZ ogłaszając że daje te prawa, zabrała je faktycznie wspólnotom.

Bo za tym poszły potężne naciski na rządy zwłaszcza z użyciem Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Konsensusu Waszyngtońskiego, UE, Rady Europy, ETPC itd. Do tego poszły ogromne fundusze korporacji prywatnych uczestniczących w całej związanej z tym rewolucji faszystowskiej, które dostały tysiące partii i fundacji prywatnych, organizacji pozarządowych, korupcyjnych szkół, szkoleń i promocji polityków, płatnych lobbingów, darowizn na fundusze wyborcze, kinematografii i pop-kultury, a nadto podniesionych do rangi bezkarnych i niekontrolowalnych obywatelsko mediów nadających na rynek publiczny, a stanowiące potężne armie propagandy i dezinformacji.

ONZ już całkiem otwarcie idzie za prądami lewackimi, chyba już tylko pedofilii nie promuje, ale to pewnie dlatego, że z zarzutu pedofilii wobec Kościoła (który stanowi tu niemal wzorcową grupę społeczną, choć przypadki są) robi sposób na odgryzanie się za poważne zarzuty stawiane przez Kościół tej już zbrodniczej organizacji.

Nadto ONZ manipuluje definicjami, by Powszechną Deklarację Praw Człowieka zachowywać fasadowo, a zza niej praktykować już jej zaprzeczenie, podobnie jak zresztą zza bliźniaczej fasady – fasady demokracji praktykowany jest faszyzm – korporacjonizm-syjonizm-globalizm i kryje się cała rewolucja faszystowska.

 

Teraz wspólnoty tracą swoją spójność, suwerenność, a nawet podmiotowość w życiu publicznym, bo już nad ich głowami decyduje się o ich funkcjach. Nawet w życie rodziny pod byle pretekstem może ingerować faszystowski biurokrata, nawet dzieci odbierać kochającym je i wzajemnie kochanym rodzicom. Wspólnoty się rozpadają, to i cały świat dobrych ludzi się rozpada, a więc i wszystko, co miało wartość nawet dla pasibrzuchów/pasożytów_najpotężniejszych przestanie mieć znaczenie. Zaczyna się świata kończenie – chyba że dość szybko nastąpi realne otrzeźwienie i naturalnego porządku przywócenie.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (4 głosy)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ktoś kiedyś powiedział ,że na napisanie długiego tekstu potrzeba zaledwie godziny. Natomiast aby napisać krótki, zwięzły i sensowny tekst potrzebuje kilku dni. Myślę, że coś w tym jest. Czy brakuje Ci ostatnio czasu? Jeżeli tak..to napewno ze szkodą dla czytających bo wielu się zniechęca do długich tekstów. Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1490566

I vice versa.

Ode mnie dyszka ! W ONZ psy dupami szczekają i powinna zmienić nazwę, no chyba że ten skrót oznacza "Orgia Niedorobionych Zajobów" no to może zostać.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1490572

Dziękuję. Temat ONZ-u zamierzam drążyć. Zwłaszcza "Prawa do życia", które ONZ najpierw łaskawie nam dał, a teraz zabiera.

Przeczytaj choćby zalecany powyżej artykulik: 

ONZ, czyli to Oni Nas Zabijają

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
0
#1490575

Niestety działania ONZ tak zmieniły w ostatnich latach  "profil" tej organizacji, że jest w tej chwili bardziej szkodliwa dla ludzkości niż pożyteczna. Swiatu nie jest potrzebny psuj, sięgający po zwyrodniałe "narzędzia naprawy" jakimi jest gender.

Ja osobiście ONZ w obecnej postaci uważam za organizację antyhumanitarną, wspierającą, popierającą genocyd w wymiarze globalnym!

Wystąpienie z ONZ?

Niestety dopóki "rząd" jest przez narody i społeczeństwa utożsamiany z "narodem" i jego "wolą", częstokroć dyrygowaną  przez tzw."ruskie serwery", bez znaczenia czy są one "ruskie", "paryskie", "berlińskie", " bilderbergowskie", "kozio-wólcze" itd., to się nie uda. 

Wg mnie Polska powinna wystąpić z ONZ. Powinny wystąpić z ONZ wszytkie państwa, których bazą powstania i istnienia jest cywilizacja łacińska. Nie można jednocześnie spełniać posłannictw Papieży i doktryn wiary, i jednocześnie je łamać w imię jakichś lewackich ideologii idiotów bo... oni są święty NWO, gwarantujący trwanie przy korycie nawet "Magdalenom" ("rozgrzeszają" wszelkich i nie takich "grzeszników", wystarczy być  BMW), a poza tym... dają ciężką kasę do wzięcia no to grzech, żeby tyle szmalu się "zmarnowało"...

To tak w telegraficznym skrócie.

Bardzo się cieszę, że ktoś poruszył temat "ONZ". Mnie dziś ONZ kojarzy się... były takie tabletki poronne za czasów PRL-u - "Globulka "Z"" się to świństwo nazywało,  więc zanim wymyślę nową "abrewiaturę" ONZ, pozostaje w sile "Organizacja Niedorobionych Zajobów".

Choć powinno być raczej... Orangutanizacja.

Reszta b/z.

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1490608

Cieszę się contesso, że jesteśmy zgodni. Po zainteresowaniu dyskusją widać, że trzeba go jeszcze popularyzować, bo "antycywilizacyjna" propaganda wywindowała ONZ niemal do pozycji należnej jakiejś "instytucji społecznego zaufania".

Niestety w rękach złych ludzi to teraz "zabójcza broń".

Do tego do rangi "przynajmnie wartości" zostały wywindowane prawa, co już powoduje "logiczne odwrotki" w myśleniu, czyli ogłupia, "pierze mózgi" otwiera na implementację ideologii w miejsce idei, a to już odczłowiecza, zbydlęca, bestializuje, satanizuje.

Od chwili, kiedy wciśnięto ludziom do głów idiotyzm, że istnieje "prawo do życia", świat zwariował. Teraz już łyka rozwinięcie tego idiotyzmu w postaci stwierdzenia, że również: "aborcja i eutanazja są prawem człowieka", czy z modyfikacją do "prawa wyboru w kwestii in vitro" (to już nie ONZ, tylko Kopaczowa, ale w konsekwencji satanistycznej ideologii propagowanej przez ONZ).

Co do "profilu ONZ, to rzeczywiście  - stał się łatwodostrzegalnie przeciwstawny temu, co oficjalnie było głoszone na początku, ale jak się przyjrzeć, to to wszystko już od początku było.

Samo wystąpienie z ONZ to mało - nawet w gronie innych państw - choć to wieli krok i wielka szansa.

Problem, że cały świat się jeszcze musi dowiedzieć dlaczego, bo ta organizacja nie ma prawa istnieć w żadnej cywilizacji - to samo zło.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
0
#1490665

Tak, bo edytując te trzy teksty pod wspólnym tytułem, a tylko z numeracją zasugerowałem, że stanowią jedną całośc i to zamkniętą.

Po Twojej, opinii widzę, że lepiej było edytować jeden i odczekiwać z następnymi przynajmniej dzień.

Nie, bo każdy z nich stanowi całość samodzielną i gdy mu się pod tym kątem przyjrzysz, jest to  "tekst krótki, zwięzły i sensowny".

Co do czasu pisania, to Twoja intuicja zupełnie Cię tu zawiodła, bo to trzy dni pracy i streszczenie (choć część do dalszych tekstów zostawiona).

Same obrazki to pół dnia szukania.

Powinnaś już zauważyć, że na masówkę, czy marudzenie nie idę. Już piszę najpierw w brudnopisie i streszczam - jedynie uważam, że pewne rzeczy trzeba pisać dobitniej jakby się chciało, bo często później widać w odpowiedziach błędne interpretacje, albo przewiduję szczupłość dyskusji, więc i brak możliwości rozwinięcia uzasadnień. Tu zostało raczej treściwie ... więc ... skoro nie ma obfitości piątek, :-(, a nie ma dyskutantów, to pewne rzeczy można było szerzej ;-)

Pamiętasz jak pisałem, że szykuję odpowiedź na polecany przez Ciebie artykuł pani Polak-Pałkiewicz? Wciąż szykuję. Też będzie cykl wpisów. Samodzielnych.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1490574

"Same obrazki to pół dnia szukania".

chetnie pomoge w tym, mam wprawe a to kwestie kilku minut :-))))))

Vote up!
2
Vote down!
0
#1490586

Dzięki. Też miewam szczęśliwe trafienia, ale czasami łatwiej by było samemu coś skomponować ;-)

Czasami też dopiero po puszczeniu sobie filmu z możliwościami zawęża się obraz tego, co trzeba ilustrować  Tu miałem wszystko akurat pod wiatr. Weżmy tą wagę: "prawa-obowiązki" - z prawami na dole. Byle waga tego nie załatwi, różne zestawienia praw i obowiązków też. I tak musiało pójść po angielsku i bez wyraźnego wskazania, że o sprawiedliwość chodzi.

Jak trafię na podobne problemy, to skorzystam z propozycji :-))))))))

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
0
#1490592