Zdrajcy! Won z Polski i to już, natychmiast!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Dziś – o dziwo – króciutki jak dla mnie, ale emocjonalny tekst, choć to już i tak są emocje o spokojniejszym zabarwieniu niż dwa dni temu.

 

Pisałem od lat, że są Polacy i są antypolscy szubrawcy. Przyjąłem pogląd księcia J.A. Czartoryskiego, że tak naprawdę w Polsce są ludzie reprezentujący „partię polską” lub „partię antypolską”.

 

Dotąd też nie byłem tak radykalny jak Pan Wojciech Cejrowski, który od dawna mówi wszystkim przedstawicielom „partii antypolskiej” oraz spadkobiercom komunistów i postkomunistów: „won”!

 

Lecz są jednak takie momenty w życiu polskiego patrioty (ale i każdego innego kraju), które muszą uruchomić zachowania obronne i nawet poprzez mowę stawać się ostre i wyraziste.

 

Nie dziwię się antypolskim wyciom unijnych lewacko-komunistycznych i proniemieckich tzw. elit. Oni chcą po prostu trwać i zrobią wszystko, żeby w miarę uzyskiwania przez nasz kraj samodzielności i niezależności, tej duchowej, i tej gospodarczej nas po prostu stłamsić. I czym bardziej Polska będzie stawała się silna w każdym obszarze, tym oni będą coraz bardziej wyć i ujadać. Tym bardziej, że nawet ich społeczeństwa zaczynają dostrzegać, że są to najzwyklejsi a’la idioci, którzy w oparach alkoholu i narkotyków oraz „panienek do towarzystwa” sprowadzają islamską zagładę dla nich i całą Europę. 

 

Tych – wedle mnie – politycznych unijnych niemal kretynów nie ma co krytykować, bo pustka jest pustką a nawet na krytykę zasługuje jakaś wartość a poza tym… po co zajmować się nimi skoro nie mają z Polską nic wspólnego?

 

Ale… stwierdzam – wobec antypolskiej Rezolucji PE – że, aby wszyscy ci, którzy w moim kraju i w jakikolwiek sposób go reprezentując chcieli lub przyczynili się albo się cieszą z tej Rezolucji poszli won z Polski.

 

Wszyscy antypolacy i zdrajcy won z Polski!

 

Rzygam – jako Polak – na Was. 

 

Targowiczanie byli wieszani na ulicach Warszawy i nie tylko. AK zabijało zdrajców i szmalcowników w imię Rzeczpospolitej lub co najmniej w akcie łaski kobietom goliło głowy. Od samego początku państwa polskiego zdrada Polski i narodu polskiego była i do dzisiaj jest uważana też przez normalnych i zwykłych Polaków za największe szubrawstwo, które winno kończyć się nawet śmiercią a co najmniej długoletnim więzieniem. 

 

Tych radykalnych rozwiązań w sumie nie chcę, choć być może tak należałoby traktować współczesnych antypolaków i zdrajców.

 

Ale zdrajcy, antypolacy i szubrawcy, przedstawiciele "partii antypolskiej"!

 

Jak wam się w Polsce i jak wam się Polska nie podoba to wypieprzajcie z Polski do Waszej Europy. I nie zapomnijcie zabraćvwłasnych żon i córek. Zostaną ubogacone gwałtem ubogacających islamistów a jak się sprzeciwicie to Wasza głowa będzie ścięta i tyle.

 

Nie macie prawa nawet słowa powiedzieć w mojej i nie tylko mojej Polsce. Nie chcę Was widzieć publicznie, ale jedynie – za zdradę – za kratkami polskich więzień lub na wygnaniu…

 

Tak antypolscy zdrajcy: Panie D. Tusku i Panie G. Schetyno, tak antypolski zdrajco oraz niedouczony i śmieszny w każdej chwili Panie R. Petru, tak Panie J. Lewandowski, który powinieneś za działanie na szkodę państwa polskiego już od lat być za kratami i inne śmierdzące oraz zgniłe europejskie, i wewnątrzkrajowe „róże”.

 

Nie podoba się? To won z mojej Polski.

 

Wielu z Was – od polityków do celebrytów – zapowiadało, że wyjedzie jeżeli władzę w Polsce przejmą Polacy. 

 

I co? A gówno. Dalej tu siedzicie, bo wiecie, że gdzie indziej bylibyście nikim, anonimowymi i bezwartościowymi jednostkami. Bo nic sobą nie reprezentujecie polskiego, ani też przecież nic innego, które byłoby dowartościowane poza Polską. Dalej chcecie pasożytować na nas Polakach i jesteście antypolakami donoszącymi na „swój” kraj.

 

Nie, nie jesteście Polakami, jesteście antypolskimi ludzkimi karaluchami a karaluchy trzeba tępić, bo to najgorsze robactwo.

 

Pozdrawiam Polaków i tych z innych nacji, którzy mają polskość w sercu a zdrajcom na pohybel.

 

 

Krzysztof Jaworucki (bloger: krzysztofjaw]

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

 Podczas lotu dochodzi do awarii, samolot zaczyna spadać. Stewardesa podchodzi do Francuza:
- Niech pan skoczy i odciąży samolot, uratuje pan wielu ludzi.
Francuz pomyślał, wypił całe wino, krzyknął "Viva la France!" i skoczył.
Samolot spada dalej. Stewardesa prosi Amerykanina. Amerykanin pomyślał, wypił całą whisky, krzyknął "God bless the USA!" i skoczył. Samolot dalej spada. Stewardesa podchodzi do Polaka:
- Niech pan skoczy uratuje pan nas!
- Nie ma mowy!
- No niech pan skoczy będzie pan bohaterem...
Polak pomyślał, wypił wszystko co się dało wypić, krzyknął "Niech żyje Izrael" i wyrzucił Adama Michnika stojącego obok...

Vote up!
12
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1553022

Nic z tego ONI sami nigdzie nie wyjada ,bo gdzie im tak bedzie dobrze jak nie w Polsce ,gdzie bezkarnie mozna okradac i zyc za darmo z ciezkiej pracy Polakow.A jak im sie zabiera to co se bezprawnie zawlaszczyli i sie przyzwyczaili ze im sie to nalezy jak micha psu to sie rozlega taki kwik jak przy biciu na swita swini, i to nie tylko w Polsce ale na calym swiecie.

Jedno jest pewne ze sami Polacy i polscy szebesgoje im to prawo bycia pond prawem i bezkarnego plucia na Polakow i Polske dali i tylko Polacy sami moga to im odebrac i pogonic ta antypolska bande zdrajcow  z Polski .Jak sami tego rozgrzanym zelazem nie wypalimy to ta chora tkanka wciaz bedzie zatruwac nasz organizm.Musimy byc solidarni dobrze poinformowani ,anie zakrzyczani przez wrogie osrodki medialne to przyszly marsz bedzie mial milion uczestnikow popierajacych obecy rzad i pokazujacy swiatowemu lewactwu gest Kozakiewicza.I nikt naszgo patryjotycznego nacjonalizmu nam nie zakrzyczy aby POLSKA BYLA POLSKA oraz BOG HONOR I OJCZYZNA i mysle ze takie hasla musza byc na nastepnym marszu. 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1553031

Wg. Wikipedii :"Banicja (łac. bannitio, od bannire - skazać na wygnanie)[1] – ogłoszone wygnanie z ojczyzny. Skazany na taką karę to banita.Wyrok pozbawiał czci i honoru oraz najczęściej dopuszczał bezkarne zabicie banity, gdyby pojawił się na terytorium swego kraju.(...) W świetle prawa międzynarodowego banicja to nakazanie opuszczenia terytorium państwowego własnemu obywatelowi, co współcześnie jest zakazane (obowiązkiem każdego państwa jest przyjąć swego obywatela, bez względu na okoliczności, "

No i właściwie dlaczego wspólcześnie banicja jest zakazana?

Jestem przeciwnikiem kary śmierci, nawet wobec zdrajców. Dożywotnie więzienie dla nich to zbyt duży  i zbędny koszt  do poniesienia przez ofiary zdrajcy- najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłaby banicja. Niech sobie żyje taki typ gdzie chce, ale  z dala od tych, na których szkodę działał.

Przez stulecia banicja  załatwiała sprawę, czy ktoś wie czemu  międzynarodowe prawo zakazuje banicji? Tak by się tu i teraz przydała...

Vote up!
6
Vote down!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1553034

Z banicją jest jak z małym Jasiem, co bąka śmierdzącego okrutnie  w klasie był popuścił, a Pani go wyrzuciła za drzwi. Myśli sobie Jasio na korytarzu - oddycham nieśmierdzącym powietrzem, a oni z Panią na czele, siedzą w klasie i na womity im się zbiera od smrodu - gdzie tu logika?

Banicję powinien zastępować... kamieniołom. Turnus resocjalizacyjno-wypoczynkowy półroczny. Zajęcia min. 18h/d . Kuracjuszom można - cumbajszpil - organizować "pracownicze warsztaty naprawcze". Praca czyni podobno wolnym, tak przynajmniej stało napisane w recepcjach polskich obozów koncentracyjnych dla obywateli III Rzeszy, dlatego tam używano języka niemieckiego - "Arbeit macht frei".

Modelowym ośrodkiem może być nieczynny kamieniołom w Miękini. Rewitalizacja oczywiście przy 90% wsparciu funduszami unijnymi z zadania1.3(innowacyjność)...

Czyż nie lepsze od banicji? Można też zawczasu pomyśleć o eksporcie wewnątrzunijnym usług i zaoferować 50% rabatu dla wszystkich lewackich euroosłów, a 100% rabatu dla guja...

P.S. Trzeba tylko zawczasu ustalić czy VAT 0%  na wewnątrzunijny eksport usług wypoczynkowo-resocjalizacyjnych bedzie kosher i halal

Vote up!
5
Vote down!
0

xylen

#1553061

Super pomysł :-), zwłaszcza z tym dofinansowaniem unijnym :-). Kurcze, ale  to  raczej się nie ziści...

A z tym  Jasiem ,co bąka puścił, toż on będzie dalej bąki puszczać, ale poza klasą. No i nie jako jej reprezentant. Nie w imieniu  Joli i Stasia.

Vote up!
2
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1553124

 
Historia pamięta instytucję infamii. To minimum tego na co zasługują. 
Kiedyś tak było, śni mi się, że dobrze by było, gdyby to wróciło.

W systemie prawnym Rzeczypospolitej Obojga Narodów infamia była orzekana wobec szlachty za najcięższe przestępstwa, takie jak rozboje, kradzieże, gwałty i oznaczała utratę czci, zakaz sprawowania funkcji urzędnika zaufania publicznego oraz częściowe wyjęcie spod prawa. Niekoniecznie wiązała ze sobą nakaz opuszczania kraju. [link]

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1553111

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1553118

Vote up!
7
Vote down!
0
#1553040

Jozio, Twoje obrazki (z Nebraski) są niepowtarzalną ozdobą Niepoprawnych. Tak trzymaj bracie.

Vote up!
6
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1553042

PRZYWRÓCIĆ BANICJĘ I KARĘ SMIERCI! i dać im do wyboru.

Vote up!
5
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1553041

emocje opanować i nie przelewać ich na elektroniczny papier, który pełni role gwizdka do upuszczania nadmiaru emocji;-)

Jest inny, w moim doświadczeniu lepszy sposób na kanalizowanie emocji: http://niepoprawni.pl/blog/xylen/oto-glowy-zdrajcow Prokuratury nudzą się, dajcie im trochę zajęcia;-) Nie zastrzegam praw autorskich do mego zawiadomienia, każdy może je skopiować, podpisać jak swoje i zanieść do prokuratury, z potwierdzeniem przyjęcia na kopii:-)

Zapewniam Was, że moje emocje przelane na prawdziwy papier skanalizowały się i z szatańskim uśmiechem na "giembie" czekam na rezultaty. :-)

Aha, i zaliczyłem dobry uczynek - dałem zajęcie znudzonym prokuratorom;-)

Vote up!
4
Vote down!
0

xylen

#1553059

Bardzo dobre posunięcie. Chyba zrobię podobnie, ale też dodam swoje argumenty.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1553075

Bardzo dziękuję za komentarze i to zdecydowanie pozytywne. Przepraszam, że nie odpowiadam na bieżąco, ale korzystam gościnnie z laptopa i nie zawsze mogę śledzić na bieżąco dyskusję. Zmieni się to za jakieś dwa tygodnie. 

Pozdrawiam

P.S.
Oczywiście, że większość partii antypolskiej od przedwojnia to albo chazarscy Żydzi albo filosemici, albo ludzie przez nich przekupieni. Są i naiwni Polacy myślący kategoriami antypolaków myśląc, że to kategorie polski. Tych mi jest żal, ale to już oni są straceni dla Polski. Ich nie nie da nawrócić

Vote up!
4
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1553074

Antypolscy szubrawcy to efekt ośmiu lat trwania nie-rządu PO-PSL...oni się nie zmienią i nie ma sensu takich ludzi reedukować...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1553081

Tak, najpierw 10 listopada 2017 jechałem pociągiem do Warszawy, gdzie w przedziale zaatakował mnie brutalnie facet, na szczęście tylko słowami. Facet stwierdził, że zapewne jadę na ten marsz faszystów.
  • Gdy nie ustapiłem, facet tłumaczył się, że nie jest agresywny, ale asertywny.
  • Później usłyszałem wypowiadaną powoli jadowitą przemowę Grzegorza Schetyny.
  • Przynajmniej pięć wyszukanych przymiotników, wyskandowanych bez złości, nic jak tylko wyrachowana nienawiść. Rząd powinien podać się do dymisji z powodu wielkiej i uroczystej demonstracji miłości do Ojczyzny.
  • Później dotarła do mnie informacja o paskudnym głosowaniu w Parlamencie Europejskim. I głos pani Thun, która stwierdziła, że kiedyś pochylanie się nnad polską sprawą musi się skończyć, w końcu cierpliwość ma swoje granice. Rozumiem, Europa ma już dość polskiej miłosci do Ojczyzny i szacunku do polskiej kultury i tradycji. Zapewne ta pani widzi już kolumny czołgów Heintza Guderiana wjeżdżajacych do Wielunia. Niemiecka cierpliwość znoszenia niepodległej Polski zawsze się kończy.

Ale to wszystko to prawie nic. Rozpoczęła się seria spotkań gadających głów w różnych telewizjach, w których muszą być reprezentowane wszystkie siły polityczne, przecież wszyscy maja wolne prawo wypowiedzi.

  • I tak na każdego przedstawiciela zjednoczonej prawicy minimum trzech statecznych gadaczy z namaszczeniem dowodzących, że najwyższy czas faszyzmowi powiedzieć stop. ... Te antysemickie transparenty, ta ksenofobiczna erupcja rasizmu i ta zastanawiająca bierność rządu, żadnego odcięcia się od Niepodległości, żadnej sprawnej interwencji, nic tylko milczące poparcie dla nazizmu ... Rząd musi odejść. Tak zagadała pani wicemarszałek, Małgorzata Kidawa-Błońska.

Wyrachowana, intelektualna elita zdrady. Historia pamięta instytucję infamii.
To minimum tego na co zasługują.
Kiedyś tak było, śni mi się, że dobrze by było, gdyby to wróciło.

  • W systemie prawnym Rzeczypospolitej Obojga Narodów infamia była orzekana wobec szlachty za najcięższe przestępstwa (rozboje, kradzieże, gwałty), oznaczała utratę czci, zakaz sprawowania funkcji urzędnika zaufania publicznego oraz częściowe wyjęcie spod prawa. Niekoniecznie wiązała ze sobą nakaz opuszczania kraju. [link]
Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1553106

A może założą nową partię polityczną. Na lidera (liderkę) typowałabym tę Rózię von Hohenloche czy jakoś tak (z domu - Woźniakowską): odpowiednio urodziwa i odpowiednio mądra.

No i wtedy nikt już z Platformy nie mógłby się ich "czepiać" - o ostatnie głosowanie w PE. A hasło - Infamia - wciąż masz alternatywę.

Pzdr,

Vote up!
3
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1553120