Strach III RP: "Bolek" - reaktywacja! Próżny Wasz trud, to już jest koniec!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

"Prawda o III RP może przekreślić całą kłamliwą narrację historyczną zdradzieckich elit III RP o wolności uzyskanej w 1989 roku a tym samym sprawi, iż na polskich kartach historii będzie się o nich pisało ze wstydem, niechęcią i odrazą" [1].

 

Skuteczny początek działania polskiego rządu i rosnący krajowy i międzynarodowy prestiż polskiego prezydenta wywołały histerię, lament a przede wszystkim strach całego polityczno-gospodarczo-medialnego mainstreamu III RP.

 

W swoim ostatnim poście [1] wskazałem powody owego strachu, więc nie ma sensu ich powtarzać, tym bardziej, że wielu blogerów i komentatorów wyraża podobne opinie i wysuwa niemal identyczne konstatacje na temat obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Jednym zdaniem można powiedzieć, że elity III RP boją się: po prostu ujawnienia antypolskiej i często przestępczej swojej działalności a tym samym poniesienia konsekwencji (również karnych); powrotu normalności i przez to unaocznienia Polakom o ich miałkości osobowościowo-etyczno-intelektualnej; odbudowanej dumy i godności narodowej Polaków oraz - co zacytowałem na początku tekstu - przekreślenia kłamliwej narracji historycznej o wolności uzyskanej w 1989 roku i całym okresie tzw. transformacji.

 

Dziś w Polsce wraca duma z polskości, polskiej kultury, tradycji i historii. Stajemy się powoli podmiotem a nie przedmiotem we własnym kraju, przestajemy być wasalem zarówno Niemiec (UE), jak i Rosji. Zapowiedzi nowego rządu i pierwsze jego działania oraz postawa prezydenta dają nadzieję na dobrą dla Polski i Polaków zmianę, dają szansę na zwyczajną normalność. Jesteśmy na drodze do prawdziwej wolności i suwerenności oraz odbudowania polskiej siły ekonomicznej i duchowej. Tego nie mogą znieść elity III RP, to ich przeraża oraz przekreśla antynarodowe i antypolskie wysiłki czynione przez całe niemal 26 lat, ze szczególnym naciskiem na ostatnie osiem.

 

Mimo lamentu i piany nienawiści sączonej z ust kreatorów i beneficjentów PRL-bis potęgowanej zmanipulowanym i jednostronnym przekazem medialnym Polacy dalej popierają PiS i prezydenta. Już nie dają się zmanipulować michnikowszczyźnie i jej pseudoautorytetom. Polski naród podjął decyzję 25 października odsuwającą III RP od władzy i dziś konsekwentnie trwa w swoim żądaniu, co obecny rząd realizuje.

 

Zjednoczona Prawica naprawdę więc zaczęła realizować daną Polakom obietnicę dobrej zmiany i to wzbudza szok, agresję i nienawiść obozu postokrągłostołowego a jego działania są coraz bardziej nieskuteczne, szalone i pokazujące jego bezradność.

 

Chaos, strach i panika III RP sprawia, iż tonąc chwytają się już nie tylko jednej ale wielu brzytew i krwawiąc "kładą wszystkie ręce na podziurawiony i zalany wodą pokład".

 

Zdradzieckie i kłamliwe elity III RP robią więc to, co dotychczas potęgując działanie przemysłu pogardy i pedagogiki wstydu oraz dodatkowo inicjują rozpaczliwe działania dla ratowania siebie i swojego środowiska.

 

I tak np. Waldemar Kuczyński - jeden z najbardziej chorobliwie nieznoszących polskości osobników o słusznym etnicznie rodowodzie - powołuje jakiś ruch powszechnego oporu przeciw PiS, czyli naprawdę ruch oporu przeciw polskości, narodowi polskiemu i Polsce.  Śmieszny to rozedrgany człowieczek, który myśli, że jako "nadludzki mędrzec" wraz ze swoimi lewacko-ideowymi przyjaciółmi jest w stanie ponownie narzucić obudzonym z marazmu Polakom sposób ich myślenia i działania. Panie Waldemarze... próżny Pana trud, jak próżny był trud zarówno niszczenia przez 123 lata polskości w czasie zaborów, jak eliminująca fizycznie Polaków okupacja niemiecka czy sowiecka, jak lata komunistycznego panowania i postkomunistycznewj wolności po 1989 roku. To już jest koniec Panie Waldemarze, naprawdę koniec, nie ma już -  dla Pana i Pana podobnych - nic...

 

Drugim takim przypadkiem jest reaktywacja z otchłani niebytu "Bolka" vel L. Wałęsy, który zapowiedział odwieszenie działalności swojej partii pod nazwą "Chrześcijańska Demokracja III RP". Doprawdy dotychczasowi "okrągłostołowo-magdalenkowi" właściciele Polski naprawdę muszą czuć się zagrożeni, naprawdę boją się prawdy, boją się Polaków.

 

Postanowili więc dalej kreować lub odbudowywać określone byty polityczne, które - mają taką nadzieję - nie pozwolą im totalnie utracić panowania na Polską i Polakami a może w przyszłości sprawią, iż ponownie staną się władzą rządzącą lub współrządzącą ratującą ich III RP.

 

Zdając sobie sprawę z upadku PO piewcy i kreatorzy III RP niechybnie powołali więc do życia Nowoczesną R. Petru. Miała i ma ona przejąć elektorat PO a tym samym stanowić "odcinek" liberalno-nowoczesnej polskiej sceny politycznej, która w przyszłości ma objąć władzę lub jej cześć. Jak na razie jednak utrata popularności PO nie przekłada się zdecydowanie na wzrost notowań Nowoczesnej a raczej... wzmacnia PiS i Zjednoczoną Prawicę. Tak "kochani" lewacko-liberalni uzurpatorzy władzy nad Polską... To już jest Wasz koniec, naprawdę koniec, nie ma już dla Was nic...

 

Okazuje się, że Polacy - mimo dziesiątków lat antypolskich komunistycznych i syjo-lewackich starań - pozostali narodem konserwatywnym, godnym i  patriotycznym oraz pragnącym Polski w Polsce. PiS z partnerami politycznymi pozostają dla tej części społeczeństwa wyrazicielami ich przekonań i pragnień. I coraz więcej Polaków i ludzi posiadających w duszy polskość obdarza ich zaufaniem.

 

Bezradni "Chłopcy" w akcie desperacji postanowili więc uruchomić "Bolka", aby reaktywował swoją partię, która jak sam mówi o niej L. Wałęsa ma być chrześcijańską demokracją, ale nowoczesną, utrzymującą się w klasie chrześcijańskiej, ale nie typu Rydzyk - tacy ludzie nie będą mieli do niej wstępu [2]. Oczywiście - co musi być jasne i klarowne dla wszystkich - celem tych działań jest przejęcie chrześcijańsko-demokratycznego (prawicowego) "odcinka" polskiej sceny politycznej, co może się udać tylko poprzez przejęcie elektoratu PiS i Zjednoczonej Prawicy. Zresztą taki cel jasno odsłania L. Wałęsa mówiąc, że jego partia (której nie chce liderować, ze względu na swój wiek) przecież nie musi od razu zajmować miejsca PiS-u [2].

 

Oj... naprawdę dotychczasowi kreatorzy i właściciele Polski muszą się bać i znajdują się w rozsypce, skoro w owym rozpaczliwym akcie desperacji wydobywają skompromitowanego w Polsce L.Wałęsę vel "Bolka", który podobno "sam obalił komunę" a tak naprawdę okazał się chyba największym zdrajcą patriotycznych Polaków, ich idei o wolności, niepodległości i suwerenności. Rozmowy w Magdalence i Okrągły Stół to zdradliwe podstawowe akty założycielskie III RP. L. Wałęsa i jego "komunistyczno-różowi" doradcy z tak zwanej "konstruktywnej" opozycji wespół z komunistami zbudowali PRL-bis, w której zbrodniarze komunistyczni, ich nomenklatura i służby specjalne nigdy nie ponieśli odpowiedzialności za swoje czyny. Wprost przeciwnie - mogli uwłaszczyć się na majątku narodowym i swobodnie w dobrobycie egzystować i współuczestniczyć w dalszym niszczeniu i "zwijaniu" Polski i polskości a "różowi", etnicznie słuszni, opozycjoniści w stylu Michnika, Geremka, Kuronia, Mazowieckiego, Lipskiego, Frasyniuka, Balcerowicza, Lityńskiego i innych im środowiskowo-ideologicznie podobnych współuczestniczyło a z czasem przejęło realizację tego antypolskiego, antynarodowego działa.

 

Szanowny Panie Wałęso i całe to Pana mętne środowisko kreatorów III RP i ich następców... "Kochani"! Czasy się zmieniły! Nie jesteście już właścicielami Polski, nie jesteście już w stanie ponownie Polaków okłamać i zmanipulować. Możecie powoływać jeszcze dziesiątki inicjatyw i obleśnych, zdradliwych bytów politycznych. Nic to nie da, nie pozwoli Wam w najbliższym czasie i zapewne jeszcze przez wiele lat - o ile w ogóle - odzyskać panowania nad naszą Ojczyzną. Wyrosły nowe pokolenia dumnych, wykształconych Polaków, którzy nie są już zdani tylko na jedną, Waszą prawdę sączoną z polskojęzycznej Gazety Wyborczej i mainstreamowych innych mediów. Mają internet i własne myślenie, "myślą więc są" i ich już nie zmanipulujecie. Ci młodzi ludzie a także ci, którzy jeszcze niedawno byli Waszymi ideami zaślepieni rozumieją i zrozumieli kłamliwy miraż wolności uzyskanej po 1989 roku i - o czym jestem przekonany - gremialnie odrzucą efemerydę jakiejś Waszej kłamliwej prawicowości pod nazwą "Chrześcijańska Demokracja III RP".

 

Próżny Wasz trud, daremne żale. To już jest Wasz koniec, naprawdę koniec, dla Was w Polsce nie ma już nic...

 

Jest w Polsce miejsce dla wszystkich. Jest w Polsce miejsce dla każdej opcji i idei politycznej. Jest miejsce w Polsce i dla liberałów, i dla lewicy, i dla prawicy, i dla narodowców, i dla republikanów i wszystkich innych... Jest w Polsce miejsce dla wszystkich... oprócz zdrajców, złodziei, antypolaków, niszczycieli niepodległości, suwerenności i wolności naszej Ojczyzny.

 

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2015/11/opozycja-zdziwiona-i-zszokowana-ze-rzad.html

[2] http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/walesa-wespre-moja-partie,15418274935

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:19)

Komentarze

trzeba oficjalnie stracic z piedestalu na jaki go wsadzili falszerze histori.
Walesa to agent bolszewickozydowski, debil umyslowy, zdrajca,ktory za pieniadze i slawe sprzedal Polakow.
Jak jest mozliwe ze imieniem tego kolaboranta ,ktory kapowal na swoich kolegow i od srodka niszczyl Solidarnosc nazwano dworzec lotniczy w Gdansku? Wstyd mi za Gdanszczan ze na to pozwolili i dalej pozawalaja.Zadnej pikiety zadnej wiekszej akcki protestacyjnej ,zadnego zablokowanaia lotniska w protescie przed ta niechlubna nazwa.
Wmawia sie opinie spoleczenstwu, ze Walesa to symbol na caly swiat i dalej trzeba dla dobra Polski odgrywac ten teatr,bzdura totalna klamstwo i tak wyjdzie na jaw, wczesniej czy pozniej,to zydokomuna ktora przejela Polske po 89 roku rozdmuchala klamstwo/legende.Mamy caly szereg polskich patrtyjotow, ktorym nalezy sie pomink, a nie zdrajcom

Jaki sad wydal orzeczenie ze Walesa jest poszkodowany, jak to przeciez to on szkodzil Solidarnosci na zlecenie SBecji, gdyz byl on przez nich wykreowany i caly czas prowadzony.
Zreszta do odbrazowienia ``wielkich``jest cala masa,juz zmarlych i jeszcze zyjacych i tych i tamtych trzeba historycznie rozliczyc ,chociaz tych zyjacych to ja bym rozliczyl w sadzie jako zdrajcow i zlodzieji,ale potrzeba jeszcze sady odTuleic.
Trzeba tej zydobolszewickiej hydrze, ktora teraz tez czasem ma barwy niemieckie leb ucinac na kazdym kroku wszedzie, gdzie tylko sie wychyli, moze sie w koncu uda ja zniszczyc.
V kolumna, ktora rozrosla sie jak pajeczyna we wszytkich dziedzinach i zakatkach Polski ma wielu poplecznikow wsrod zlemingowacialego polactwa, ktore za ochlapy z panskiego stolu nie tylko zaprzedala wlasna dusze, ale tez bez kiwniecia palcem sprzeda wlasnego brata czy matke.
Te badziewie trzeba nawrocic poprzez sprawny system prawny,
Cala rzeczpospolita biurokratyczna i urzedasow przetrzepac tak, zeby drzazgi lecialy i dac mlodym pole do dzialania,przeciez to jest panstwo w panstwie, butne i nietyklanez wielka wladza nad petentem ktory ta bande chamow utrzymuje i ktorzy powinni pdnozkami Polakow,a nie panem zycia i smierci.Za ryje tych urzedasow i wont z ich stolkow, jak nie potrafia sluzyc spoleczenstwu,oni hamuja rozwoj Polski na kazdym kroku.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1499431

Ogólnie masz wiele racji. 

Po II WŚ komunizm liderowo wprowadzali komuniści-Żydzi z często jakimś związkiem z Polską, których postanowił wykorzystać Stalin wiedząc o ich genetycznej nienawiści do Polski i Polaków. Nie ufał polskim komunistom... zresztą wielu ich zamordował bodajże w 1938 (lub 1937) roku. 

Ci żydo-komuniści tłamsili Polaków przez cały okres PRL-u i starali się niszczyć też własna konkurencję w postaci Polaków komunistów. 

Niestety oni i ich potomkowie opanowali struktury władzy, mediów, kultury, historii, filmu, sztuli i biurokracji. Są dzisiaj wszedzie a w okresie tych kilkudziesięciu lat przeistoczyli sie w lewackich unionistów-Europejczyków. Kiedyś był komunizm wojenny teraz jest komunizm kulturowy i on kreuje myslenie w skali Unii Europejskiej. Tp dwie strony tego medalu.

A Wałęsa i innni "obalacze komuny"?. To zwykłe sprzedawczyki bądź cyniczni niszczyciele Polski i polskości. Tak ich oceni polska historia i mocno w to wierzę. 

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1499451

Kuczynski,Walesa,Michnik, z ich opini,straszenia to pewnie i nie jeden by sie usmial ........kon oczywiscie

                

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1499440

Chciałam serdecznie Panu podziękować za ten wpis.Mam ogromną nadzieję, że tak się stanie, Polska będzie wielka i suwerenna, na pohybel wszelkim "Bolkom" i jemu POdobnym.

Czołem Wielkiej Polsce!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

eni

#1499444

             

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1499447

Pyszne te memy. Uśmiałem się mocno. Widać, że nasz naród jest - mimo lat lemingizacji - zdrowy, inteligentny i właściwie oceniający rzeczywistość... przynajmniej jegoi ogromna zdrowa psychicznie część. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1499454

byle naprawdę poszedł! :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1499463

pocztowym i jeszcze się tym chwali.
https://www.facebook.com/ldembski?fref=ts
http://wirtualnapolonia.com/2015/11/21/bedziemy-to-lizac-od-tylu/

http://www.miastopoznaj.pl/blogi/polityka/2344-znaczek-pamieci-ministra-wladyslawa-bartoszewskiego

Wobec powyższego Stefka można spokojnie spuścić, mamy większych idiotów.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

eni

#1499464

A ja dziękuję za to, że Pani mi dziękuje. To zawsze miłe i podnoszące na duchu.

Ja też wierzę mocno, że polskosć pokona antypolskość i zdrajcy kiedyś będą tak traktowani jak zdrajcy. Mam nadzieję, że juz to następuje i tak będzie i tak się stanie. 

Polska zawsze była dumna, godna, wielka i tolerancyjna z sercem miłosiernym nawet dla wrogów. Ale kiedy trzeba było to nasi rodacy walczyli oddając swoje zycie za Ojczyznę. Nigdy nie udało sie nas zniszczyć i sie nie uda... Przed nami dobra przyszłość i musimy cały czas o nią walczyc bo wrogowqie sa wściekli i nienawistni... Ale na "pohybel im". :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1499453

Banalizacja zła przez mafijne elity III RP

(...) W propagandzie PO odwołującej się do bolszewicko-nazistowskich wzorców nienawiści do politycznych adwersarzy, możemy więc zobaczyć wspomnianą na początku „banalizację zła“. Czyli zła jakie spowodowała w Polsce okupacja sowiecka i jakie jeszcze zostało w mentalności pewnej części społeczeństwa po rozpadzie komunistyczno-sowieckiego „imperium zła“ – jak je nazwał prezydent Reagan.

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata”

Marian Zdziechowski, filozof, publicysta, profesor i rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie oraz krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych, w swojej książce z 1937 r. „W obliczu końca” napisał:

Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.

Dzisiaj doskonale odpowiadają temu opisowi różne wyzute z godności, indywidualności oraz sumienia załgane typy, których wzorce podziwiane przez politruków michnikowszczyzny widzimy w różnych: Tuskach, Kopacz-kach, Schetynach, Komorowskich i Sikorskich oraz ich mafijnych wspólnikach w rabowaniu oraz niszczeniu kraju w rodzaju różnych: Zbychów, Mirów czy Rychów…

Andrzej M. Salski

________________________________

Cały artykuł pt. „Jak mafijne elity III RP banalizują zło“ został opublikowany w „Gazecie Polskiej“, nr 40 (1156), 7 października 2015 r., s. 34.
W sieci: „Jak mafijne elity III RP banalizują zło“, http://www.gazetapolska.pl/33358-jak-mafijne-elity-iii-rp-banalizuja-zlo

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-mafijne-elity-iii-rp
 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1499465

"Jest w Polsce miejsce dla wszystkich. Jest w Polsce miejsce dla każdej opcji i idei politycznej. Jest miejsce w Polsce i dla liberałów, i dla lewicy, i dla prawicy, i dla narodowców, i dla republikanów i wszystkich innych... Jest w Polsce miejsce dla wszystkich... oprócz zdrajców, złodziei, antypolaków, niszczycieli niepodległości, suwerenności i wolności naszej Ojczyzny."

Szkoda, że zdrajców nie skazuje się już na banicję.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1499468

Rzeczywiście przynajmniej prawicowa część polskiej nacji w doskonałej formie i nie do pokonania - ja także dziękuję, aż "serce roście patrząc na te ... komentarze" :)))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1499506

a ja Krzysztofie pozwolę sobie przytoczyć piękny wiersz Wielkiego Poety, Adama Asnyka, który słowem sprzed lat dotyka przypadkiem tego POtuskiego badziewia, które tak skowyczy i wyje po batach, które dostało 25. A to przecież dopiero początek chłosty. Nie unikniecie przeznaczenia WSIowe łajdaki, naćpana, POstkomusza hołoto.

Daremne żale, próżny wasz trud, bezsilne złorzeczenia.....

 

 

 

   

Daremne żale

Daremne żale - próżny trud, 
Bezsilne złorzeczenia! 
Przeżytych kształtów żaden cud 
Nie wróci do istnienia.
 Świat wam nie odda, idąc wstecz,
  Znikomych mar szeregu -
  Nie zdoła ogień ani miecz 
Powstrzymać myśli w biegu. 
Trzeba z żywymi naprzód iść, 
Po życie sięgać nowe... 
A nie w uwiędłych laurów liść 
Z uporem stroić głowę. 
Wy nie cofniecie życia fal! 
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal! 
Świat (A POLSKA) pójdzie swoją drogą.

 1 kwietnia 1877

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1499546

"Płynie Wajda płynie

po ojczystym kinie

a dopóki płynie

Wałęsa nie zginie

cieszą się esbeki

cieszą się esbeczki

był "Człowiek z zelaza"

będzie "Człowiek z teczki"

 

i o Schetynie; " Idzie Grześ przez wieś,

                      worek piasku ma

                      a za Grzesiem;

                     CBŚ, ABW, i CBA "

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

eni

#1499646