Program PO-KO - najkrótszy post w historii mojego blogowania...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Zapoznawszy się z przedstawionym dziś wyborczym "planem" PO, chciałbym li tylko nadmienić, że nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób się do niego ustosunkowywać, bo nie lubię polemizować z czymś tak pustym, że go nie ma. I tyle...

 

Pozdrawiam

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

A jeszcze... z racji tego, że przedstawiona w poście myśl jest nader "odkrywcza i błyskotliwa" pozostaje w mocy stwierdzenie, iż:

 

Post jest chroniony prawem autorskim. Może być kopiowany w całości lub w części jedynie z podaniem źródła tekstu na bloggerze lub innym forum, gdzie autorsko publikuję. Dotyczy to również gazet i czasopism oraz wypowiedzi medialnych, w których konieczne jest podanie moich personaliów: Krzysztof Jaworucki, bloger "krzysztofjaw".

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:6)

Komentarze

"Planem" a nie "programem", bo to, co zostało przedstawione to pusty "plan programu", z tym, że to nie jest ani "plan", ani "program". 
Pzdr 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

#1601739

O szóstce - oszustce. 

Opak - w odwrotnym kierunku niż trzeba, inaczej niż pnwinno.

 Dla POwrotu do tajnego okra-dania, do-dali pałę, by zrobił sieDym (siedem)- siedem dni w tygodniu chcą ciągle dymić, żeby Polaków (tajnie- w dymie POdwędzić) - zwędzić z Polski "pinindze" wydymać rodziny z wszelkich- prawdziwych wartości.

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1601761