Żydowskie inklinacje i co dalej?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Fakty i co z nimi zrobić... Tytuł trochę przewrotny i może znajdę odpowiedź w komentarzach.

 

Wujek żony Sikorskiego Annie jest (lub już był) naczelnym rabinem finansjery Nowego Jorku. Warto o tym pamiętać w kontekście nieuprawnionych roszczeń żydowskich wobec Polski opiewających niegdyś na sumę około 65 mld USD a teraz już na 300 mld USD i ustawa 447 ma podobno to zapewnić. A teraz nawet gazeta Annie (najprawdopodobniej za jej inspiracją) zwróciła się do prezydenta USA o nie przejeżdżanie do Polski. Na szczęście D. Trump nie lubi jak media mu dyktują co ma robić i do Polski przyjedzie.

 

Do tego dochodzi jeszcze polityka historyczna Izraela i żydowskich środowisk amerykańskich dotycząca niby współwiny Polaków za niemiecki Holocaust Żydów. Żydzi amerykańscy chcą m.in. zdjąć z siebie odium braku pomocy Aszkenazyjskim Żydom w Europie podczas ich eksterminacji przez Niemców podczas II WŚ. Oprócz tego cały czas Holocaust jest elementem biznesu żydowskiego, co trafnie opisał N. Finkelstein w książce "Przedsiębiorstwo Holocaust".

 

Innym aspektem jest to, że Niemcy spłaciły Żydów i teraz wspólnie z nimi próbują wybielić swój zbrodniczy faszystowski naród. Czysty interes a dla Niemiec element ich polityki historycznej.

 

Kolejnym aspektem jest to, że większość środowisk żydowskich od zawsze była związana z komunizmem i liberalnym oraz demoliberalnym lewactwem, jednocześnie przejmując sektor światowej gospodarki finansowo (bankowo) - korporacyjnej i prowadząc politykę zadłużania i ubezwłasnowolniania kredytem poszczególnych krajów.

 

Po 17 września 1939 i agresji Rosji Sowieckiej na Polskę wielu Żydów denuncjowało Polaków Sowietom i witało ich jak wybawicieli. Przed wojną antypolska KPP była opanowana przez Żydów (a raczej Chazarów turańskich) a po wojnie żydo-ubecja liderowowo wprowadzała komunizm w Polsce... po prostu J. Stalin wykorzystał Żydów bo wiedział o ich genetycznej antypolskości a nigdy nie ufał Polakom (uraz po przegranej wojnie 1920 roku).

 

Po wojnie wielu Żydów zmieniło nazwiska na polskie i do dzisiaj nawet nie wiemy kto jest kto a żydowskie i antypolskie środowisku A. Michnika tylko potwierdza antypolskość bardzo wielu środowisk żydowskich.

 

Jest to bardzo smutne, ale niestety prawdziwe. Kazimierz Wielki uratował europejskich Żydów przyjmując ich do Polski i dając przywileje jedyne takie w ówczesnej Europie. A Żydzi? Zero wdzięczności a jedynie nienawiść wobec nas, Polaków. Co zresztą jest zgodne z ich Talmudem, który do Gojów - nawet tych pomagających Żydom - odnosi się z pogardą.

 

Nie mówię o wszystkich Żydach, ale światowe organizacje żydowskie skupiające ich mniejszość są w większości skrajnie antypolskie, czego nie jestem w stanie zrozumieć... no chyba, że przeczyta się właśnie ów Talmud i zrozumie nacjonalistyczne podejście Żydów do swojego narodu.

 

Żydzi są najbardziej nacjonalistycznie nastawionym dzisiaj narodem na świecie a Izrael państwem tak nacjonalistycznym, że żaden mu nie dorówna.

 

I tak Annie Apelbaum (pal lich z poprawnym napisaniem jej nazwiska) śmie nas pouczać i pouczać inne narody?

 

Niech opisze prawo Izraela, które w swoich zapisach tworzy z tego państwa czyste nacjonalistyczne i najbardziej nacjonalistyczne państwo na świecie a getta palestyńskie stworzone przez Izrael przypominają getta niemieckie dla Żydów podczas II WŚ.

 

Oczywiście wiem, że morderca ludzkości A. Hitler doprowadził do Holocaustu Żydów europejskich. Rozumiem ich ból i tragedię. Ale tenże Hitler równie mocno mordował Polaków, Cyganów i inne narody.

 

Tym bardziej nie rozumiem postawy współczesnych Żydów, no chyba że przyjmiemy, iż chazarskie pochodzenie większości z nich jest sprawcą wszystkiego.

 

I należy sobie uświadomić, że żaden naród nie jest wywyższony a wszystkie są równe...

 

Antyżydowską narracją jest stwierdzenie, że Hitler mordował tylko Żydów a inne narody mniej. Ciekawe ilu ludzi, w tym Polaków, Rosjan, Cyganów, itd zginęło z rąk niemieckich... Jaki procent ofiar Hitlera stanowią Żydzi a jaki procent inne narody, też te które ginęły w działaniach wojennych? Ilu zginęło w Oświęcimiu i innych obozach zagłady Rzeszy i jaki procent stanowią Żydzi i inne narody i nacje? A komunizm? Stalin był większym mordercą od Hitlera a komunizm większym totalitaryzmem od nazizmu. Ilu Żydów zginęło z rąk Stalina a ilu Polaków?

 

Jak zachowywali się wobec Polaków Żydzi w I i II RP i w czasie agresji Stalina na Polskę oraz w czasach 1944-1956? Kim etnicznie byli najwięksi mordercy komunistyczni począwszy od S. Michnika i J. Brystygierowej czy Fejgina? Tzw. żydo-komuna nie jest moim wymysłem a faktem historycznym.

 

Szanuję naród żydowski jak każdy inny i wymagam też szacunku do narodu polskiego od każdego innego narodu, w tym od żydowskiego, tym bardziej, że i tak jest najwięcej drzewek upamiętniających Polaków ratujących Żydów w czasie II WŚ podczas, gdy tylko Polakom za pomoc Żydom groziła z rąk niemieckich śmierć całych rodzin. Ilu Polaków uratowali Żydzi, choćby po 17 września 1939 roku? Przykłady! A w czasie trwania II WŚ?

 

Były natomiast faszystowsko-nazistowskie organizacje żydowskie, które przyczyniały się do mordowania własnych pobratymców, czyli Żydów i bez nich nie byłby możliwy Holocaust Żydów. Arendt (żydowska pisarka) stwierdziła mniej więcej, iż największa hańbą Żydów jest przyczynienie się do Holocaustu niemieckiego własnego narodu. To są fakty historyczne.

 

A dzisiaj... kto włada pieniądzem i kto zadłuża kraje? Kto chce NWO i jednego rządu światowego?

 

Strach przed narodem żydowskim? Wolne żarty. Jestem dumnym Polakiem i znam wielu dumnych Żydów, z którymi nawet mam dobre relacje. Tylko wzajemny szacunek daje podstawę do pokojowego współistnienia wszystkich narodów. Tylko tyle i aż tyle.

 

I jeszcze... naiwnością jest myślenie, że Annie tak sama z siebie indywidualnie krytykuje Polskę. To jest zbiorczy atak i nikt nigdy w mediach nie jest sam, chyba że faktycznie jest niezależny finansowo i nie ma długu do spłacenia lub nie reprezentuje pewnych środowisk. Annie Appelbaum reprezentuje określoną, żydowską narrację. Pomijając fakt, iż antysemityzm dotyczy np. też Arabów i Żydzi sobie zawłaszczyli to pojęcie jedynie do siebie a narodów semickich jest kilka to nie wskazuje Pani Annie ani jednego faktu, który by przeczył moim refleksjom na temat ostatniego listu do prezydenta D. Trumpa.

 

Wielkim problemem współczesnych Żydów (?) jest generowanie przez nich antysemityzmu (tak zwanego). Chodzi najzwyczajniej o kasę i tylko o to. Polacy jakoś mało ulegają tego typu prowokacji, ale to własnie o nas rozpowszechnia się bzdury o genetycznym antysemityzmie (tak zwanym). A co się co dzieje się we Francji, Niemczech, Holandii czy Danii oraz UK. Tam niemal codziennie są akty antyżydowskie, palenie synagog, ataki na sklepy żydowskie i samych Żydów. Oj... tam to naprawdę jest tak zwany antysemityzm... tyle tylko, że te kraje jakoś się wykupiły Żydom i Żydzi o nich nie mówią i nie nagłaśniają tych aktów. Przypadek? Nie... czysta kasa. Ot co!

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

Nie chcę być złym prorokiem, ale trzecia i czwarta dekada XXI wieku może być zapisana na kartach historii dramatycznymi dla żydów zgłoskami. W końcu działania wielu żydowskich mafii znudzą się cywilnym obrońcom Rzeczpospolitej i koniec dla nich widzę w czarnych barwach.

Pozdrawiam,
Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1600894

Co to dokładnie oznacza? Takie ogólnikowe odgrażanie się czy wiarę w mile widziane, masowe pogromy?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600917

Też tak to widzę. Poszczególne nacje już zaczynają nienawidzić Żydów i ich uważania się za jako naród wybrany. To będzie postępować i nie piszę tu o jakichś spiskach. To są fakty: NWO żydowskie, lichwa i handel żydowskie, ONZ żydowskie, rządy żydowskie, UE żydowska... Z Francji czy z Niemiec już uciekają Żydzi i tam ta nienawiść jest już powszechna. Co dalej... nie wiem, ale widzę to czarno i tylko z winy talmudycznych Żydów. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1600955

Zawsze gdy pojawia sie temat tzw. antysemityzmu polskiego ogarnia mnie uczucie tak silnego rozczarowania, ze to jest ciezkie do opisania.

Lobbysci zydowscy wystawiaja nam bardzo zla opinie..... i za co ? Za to ,ze przez setki lat Polska chronila ich przed pogromami, ze w pewnym okresie historii Polski Zydzi mieli wieksze prawa niz rodowici Polacy, za to, ze podobny los spotkal nas Polaküw jak i ich podczas drugiej wojny swiatowej?

Moja opinia jest prosta - oni sa zdania , ze holocaust spotkal tylko ich ... i nie pozwola, zeby ktokolwiek mogl  byc meczennikiem tak jak oni ( i moze zbijal na tym interes)

Ta ksiazke: "Przedsiebiorstwo holocaust" musze sobie zamowic, duzo o niej slyszalam, mysle, ze jest tym bardziej wartosciowa bo napisana przez Zyda.

Mam pewna idee, juz od dluzszego czasu, czy nie powinnismy my Polacy - w Polsce zalozyc muzeum na wzori izraelskiego Yad Vashem, w ktorym my Polacy honorowalibysmy osoby innych nacji, pomagajace Polakom przetrwac, albo przezyc wojne. Nazwa tego muzeüm powinna byc internacjonalna, i prosta. Czy to beda drzewka czy moze cos w rodzaju wybitych  w masiadzu, srebrze, zlocie tablic,serc z nazwiskiem pomagajacego. Moze wtedy  odwrocilibysmy perspektywe.

Nie zajmujmy sieciagle Zydami( maja w Polsce duzo pomnikow ich gehenny i unicestwienia), tylko nami, naszymi poleglymi, naszymi tragediami i uswiecajmy tych, ktorzy nam pomagali, byc moze bedzie wsrod nich tez i Zyd.

Odwrocmy perspektywe

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1600898

W Toruniu jest Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i Św. Jana Pawła II. Na dolnym poziomie Sanktuarium znajduje się Kaplica Pamięci z witrażami autorstwa Andrzeja Kałuckiego, przedstawiającymi sceny z pontyfikatu papieża Jana Pawła II. Stanowi ona unikalny w skali międzynarodowej pomnik powstały z pragnienia oddania czci Polakom, którzy z narażeniem życia swego i swej rodziny ratowali Żydów w czasie II wojny światowej. Na ścianach Kaplicy zostały wyryte nazwiska 1174 osób, które straciły życie pomagając ludności żydowskiej w czasie okupacji niemieckiej. 

 

 

Pozdrawiam,
Satyr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1600904

Tak, wyobraz sobie, ze w tym roku bylam 3 dni w Toruniu i odwiedzilam ta Kaplice Pamieci.

Tez wywarla na mnie duze wrazenie.

Myslisz ewtl. o poszerzeniu  tej Kaplicy o  inne Narody pomagajace Polakom?

Zastanawiam sie jednak czy nie lepiej by bylo, zeby takie muzeum stalo na neutralnym gruncie? Chce zabrac ewentualnym krytykow " wiatr z zagli"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1600908

Dokładnie tak jest. Niby powstała jakaś rządowa fundacja broniąca imienia Polaków, ale jakoś to mrawo idzie. Świrski obiecywał, że będzie bronił Polaków... i co? Czyżby ciepła posadka mu zaszkodziła. A jeżeli chodzi o honorowanie tych, co pomagali Polakom to sądzę, że wśród Żydów można ich policzyć na palcach i nie wiem czy jednej ręki. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1600957

cyt. "Na 18 noblistów, związanych z Polską, ośmiu jest Żydami, trzech z nich dostało Pokojową Nagrodę Nobla — Menachem (Mieczysław) Begin, Szimon Peres i Józef Rolblat (...)"

https://pl.sputniknews.com/opinie/201803067487476-Byc-Zydem-w-Polsce-IPN-Anne-Applebaum-Zofia-Babczynska-Jelonek/

1. Józef Rolblat... hmmm... W lutym 1944 trafił do miasteczka-laboratorium Los Alamos w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Wraz z zespołem wybitnych uczonych z całego świata pracował tam nad tajnym projektem Manhattan w wyniku czego powstała bomba atomowa.

2.  Szimon Peres? cyt. "Polska była 800 lat w ciąży i urodziła Izrael.

~ Spotkanie Prezydenta RP z delegacją Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC), prezydent.pl, 16 marca 2006

3. cyt. "Begin był hersztem bandy o nazwie Irgun, która zasłynęła z niebywałego okrucieństwa. Ta terrorystyczna grupa współpracowała z innymi grupami terrorystycznymi. 26 lipca 1946 brał udział w przygotowywaniu zamachu na Hotel Króla Dawida w Jerozolimie, gdzie miały swoje siedziby sztab wojsk brytyjskich i sekretariat palestyńskiego rządu. W akcji, której głównymi motorami byli Mosze Sneh z Hagany, Menachem Begin z Irgunu i Nathan Yallin ze Sterna, a która została przeprowadzona siłami Irgun i Stern, zginęło co najmniej 89 osób "

https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/960165,zbrodniarz-i-terrorysta-upamietniony-w-holu-uniwersytetu-warszawskiego

PS

Trzeba jednak przyznać, że Szymon Peres jako jedyny żydowski przywódca wobec Polski czuł wdzięczność i przypominał, że  przez bardzo długi czas Polska była dla Żydów domem”.

W 2008 roku jako prezydent Izraela na zaproszenie Lecha Kaczyńskiego brał udział w obchodach 65. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wygłosił poruszające przemówienie w polskim Senacie. Mówił nie tylko o przeplatających się losach dwóch wielkich narodów – polskiego i żydowskiego, ale wspominał także swojego ukochanego dziadka, rabina Cwe Melzera, który był najważniejszą postacią jego dzieciństwa: „Pomimo mojego młodego wieku dziadek uczył mnie Talmudu, polecił mi też czytać Tołstoja i Dostojewskiego. Z Talmudu dowiedziałem się, że w życiu nie ma dróg na skróty, a «Zbrodnia i kara» Dostojewskiego odebrała mej młodej duszy spokój. Zarówno zbrodnia, jak i kara niepokoiły mnie bezustannie”.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

casium

#1600909

Mądry i wyważony komentarz. Jedynie co chciałbym dodać to jest fakt, że nawet Karski czy Pilecki nie zostali wysłuchani przez Żydów a po wojnie założyli owe przedsiębiorstwo holocaust. Hipokryzja wynika z ich Talmudu. 

Pzdr

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1600958

 

MS ST. LOUIS - przeklęta podróż = przeklęci żydzi

amerykańscy!

 

Napisałeś Krzysztofie

::

.........Żydzi amerykańscy chcą m.in. zdjąć z siebie odium braku pomocy Aszkenazyjskim Żydom w Europie podczas ich eksterminacji przez Niemców podczas II WŚ.........

 

 

oni, ci żydzi amerykańscy, nie tylko, że nie udzielili żadnej pomocy żydom w Europie później, ale skazali na śmierć swych braci żydów, którym udało się dotrzeć do Ameryki na pokładzie wielkiego statku pasażerskiego. TO jest fakt tak odrażający, tak wstrętny, że brak jest słów by opisać to całe zdarzenie. szatańskie plemię żmijowe. Sa w nim jednostki godne szacunku, oczywiście, jak choćby autor tej książki o tym przedsiębiorstwie holokaust. Ale ogromna większość tego plemienia, to są.......ich czyny świadcza o nich!

Czynem, który najbardziej TĘ RAWDĘ pokazuje, jest właśnie historia MS St. Louis.....

A wojny wszak jeszcze nie było!

 

Wybuchła dopiero 1 Września 1939. Statek wyruszył z Hamburga w Maju 1939. Uciekali żydzi do swych braci by znaleźć życie, a ich bracia odesłali ich z powrotem w objęcia śmierci

:

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/przekleta-podroz-czyli-historia-statku-ms-st-louis

 

https://search.yahoo.com/search/?ei=UTF-8&p=sy%20st%20louis%20przeklęta%20podróż

 

dokument żydowskiego "braterstwa"

:

https://www.youtube.com/watch?v=AmVRb_MxC3g

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1600949

No niestety tak było i trzeba o tym mówić... ale jak się "mówi" to zaraz się jest "antysemitą". Śmieszne a owszem. Żydzi boją się swojej historii. 
Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1600959

Axel Springer została wykupiona przez Żydów.

Teraz dopiero zobaczycie jakie jazdy będą w "Fakcie" "Newsweeku" czy na "Onecie"

RePolinizacja mediów...

??????

Kiedy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1600953

O!!! Dowiaduję się od Ciebie. No to teraz będzie jazda bez trzymanki... Repolonizacja mediów... No w końcu trzeba wzorować się na Niemczech w zakresie tego tematu. 

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1600960

MOCARSTWO ANONIMOWE (ANKIETA W SPRAWIE ŻYDOWSKIEJ) - ZEBRAŁ ADOLF NOWACZYŃSKI

(fragment)

Rabbi Reinhhorn

(Mowa wygłoszona w Pradze, w r. 1869 nad trumną, rabina ben Jehudy).

Co stulecie — my uczeni Izraela, przyjęliśmy jako zwyczaj

zbierać się w sanhedrynie, by sprawdzać, jakie zrobiliśmy postępy

nad opanowaniem świata, obiecanego nam przez Jehowę, i jakie

zwycięstwa odnieśliśmy nad nienawistnym chrystjanizmem.

W tym roku zebrani nad grobem naszego wielebnego Symeona

—ben—Ihudy możemy z dumą powiedzieć, że wiek ubiegły zbliżył

nas do celu i że ten cel będzie niedługo osiągnięty.

Złoto zawsze było i będzie siłą niepokonaną. Kierowane umiejętną

ręką będzie najużyteczniejszą dźwignią dla tego, który je

posiada, a przedmiotem pożądania dla tych, którzy go nie mają.

Zlotem kupujemy sumienia najbardziej uporczywe, ustalamy całość

wszystkich wartości, kurs dla wszystkich produktów, przychodzimy

z pomocą, kredytem (pożyczką) państwom, które później zdane są

na naszą łaskę.

Wszystkie ważniejsze banki i giełdy wszechświatowe,' wierzytelności

dla wszystkich rządów, są w naszych rękach.

Inną wielką siłą, jaką posiadamy, jest prasa. Powtarzając nieustannie

pewne ideje, prasa przyjmuje je w końcu jako prawdy.

Teatr oddaje usługi podobne. Wszędzie; prasa i teatr są posłuszne

naszym wskazówkom.

http://rcin.org.pl

- 38 —

Przez nieustanne pochwały systemu demokratycznego, podzielimy

chrześcijan na partje polityczne, zburzymy ich jedność narodową

i zaszczepimy rozłam. Bezsilni poddadzą się prasie naszegokapitalizmu

zjednoczonego, oddanego naszej sprawie.

Pchać będziemy chrześcijan do wojen, wyzyskując ich pychę

i ich głupotę. Wyginą i zostawią miejsca wolne dla naszych.

Posiadłość ziemi zawsze tworzyła wpływy i władzę. W imię-

sprawiedliwości socjalnej i równości będziemy dzielili wielkie majątki.

Część ziemi damy chłopom, którzy tak bardzo tego pragną,

a którzy niedługo będą obdłużeni przez wyzysk. Nasze kapitały

zrobią nas panami. My staniemy się teraz wielkimi posiadaczami,,

a posiadanie tej ziemi zapewni nam władzę.

Starajmy się zastąpić w obiegu złoto przez monetę papierową;

nasze kasy będą przepełnione złotem, będziemy regulowali

wartość papierów, co nas uczyni panami wszystkiego, co istnieje.

Mamy pomiędzy sobą zdolnych mówców, którzy potrafią zdobyć

się na entuzjazm i przekonywać tłumy; rozpowszechniać będą pomiędzy

ludem, oznajmiając im zmiany, jakie mają zajść a któreurzeczywistnione

dadzą szczęście całemu rodowi ludzkiemu.

Przez złoto i pochlebstwa pozyskamy proletarjat, który się

podejmie zniszczyć kapitalizm chrześcijański. Przyrzekniemy robotnikom

płacę, o jakiej nigdy nie marzyli, podniesiemy jednak

równocześnie ceny towarów potrzebnych, tak iż nasze zyski będą

jeszcze większe.

W ten sposób przygotujemy Rewolucję, którą chrześcijaniesami

będą prowadzili, a z której my zbierać będziemy owoce.

Przez nasze szyderstwo i nasze napaści ośmieszymy i zohydzimy

ich księży; ich religja stanie się tak samo śmieszna i wstrętna,,

jak ich kler. Będziemy więc także panami ich dusz, bo nasze nabożne

przywiązanie do naszej religji i naszych obrządków wytwarza

wyższość naszą i wyższość naszych dusz.

Posłaliśmy już naszych ludzi na wszystkie ważne posterunki.

Postarajmy się dostarczać gojmom adwokatów i lekarzy; adwokaci

są wtajemniczeni we wszystkie interesy; lekarze raz wprowadzeni

w dom, stają się spowiednikami i kierownikami sumienia.

Ale przedewszystkiem tam zajmujmy stanowiska, gdzie mo­

żemy nauczać. Przez nauczanie możemy wszczepiać idee, które są

nam potrzebne, przygotowując umysły dla naszej wygody.

Jeżeli jeden z naszych wpadnie nieszczęśliwie w szpony sprawiedliwości

u chrześcijan, śpieszmy mu z pomocą, znajdźmy tyle

świadectw, by go uwolnić od jego sędziów, czekając cierpliwie, aż.

sami staniemy się sędziami.

— 39 —

Monarchowie chrześcijańscy, nadęci ambicjami i próżnością,,

otaczają się zbytkiem i liczną armją. My dostarczymy im potrzebnych

pieniędzy, których domaga się ich szaleństwo i będziemy

ich trzymali na smyczy.

Starajmy się nie przeszkadzać małżeństwu naszych ludzi z chrze­

ścijankami, bo przez nie dojdziemy do kół najwięcej dla nas

zamkniętych. Jeżeli nasze córki wyjdą za gojmów, nie będą nam

mniej użyteczne, bo dzieci z matki żydówki należą do nas.

Szerzmy ideje wolnych związków, by zniszczyć u kobiet

chrześcijańskich przywiązanie do zasad i praktyk religijnych.

Od wieków synowie Izraela, pogardzani i prześladowani, pracowali,

by sobie utorować drogę do władzy. Dobiegają kresu.

Badają życie ekonomiczne przeklętych chrześcijan; ich wpływ jest

przeważający w polityce i obyczajach.

W godzinę oznaczoną, zawczasu, rozpętamy Rewolucję, która

rujnując wszystkie klasy chrześcijaństwa, ujarzmi nam wszystkich

chrześcijan. I tak dopełni się obietnica Boża dana swojemu

ludowi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1600963

"Kwiatki" wyrastają jeden po drugim. Do czego prowadzi milczenie, ustępowanie i udawanie, że pada deszcz.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-07-09/izraelski-men-wprowadza-obowiazkowe-zajecia-z-polskiego-antysemityzmu/?fbclid=IwAR3Ay_4X1BFepHP5NWzN4FeF95frGi0vLxfV4AaDoXlvsKdCof8HlWJ3ZOE

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600982

Rozwiązanie nasuwa się samo. Trzeba do polskich programów szkolnych wprowadzić zajęcia o żydowskim antypolonizmie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1601009

sprawę przemilczy.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1601011