Dosyć! Już dosyć... tej prymitywnej i zdradliwej totalnej opozycji SKR!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

(jakiekolwiek skróty nie muszą oznaczać lekceważenia lub obrażania osób nimi dotkniętych).

Dosyć SKR! (SKR - może oznaczać: SKuRwieli; Swądu Knurów Radykalnych; Sarkastycznych Kreatorów Realizmu... skłaniam się do tego ostatniego)

Już po prostu nie mogę! Jestem człowiekiem impulsywnym, ale do teraz starałem się nie pisać zbyt emocjonalnie o antypaństwowej, zdradliwej i kryminalnej działalności dzisiejszej totalnej opozycji w Polsce.

Teraz, obserwując dalszy rozwój sytuacji w parlamencie nie wytrzymałem.

Już jasno widać, że zdrajcy z tzw. totalnej, radykalnej opozycji w Polsce realizują interesy naszych wrogów ze wschodu i z zachodu, są kryminalistami, warchołami i najgorszym sortem ludzi niegodnych nawet splunięcia... tylko czy polskim? To antypaństwowe i antypolskie kanalie, współcześni targowiczanie opłacani zapewne przez wrogie nam i obce siły. Są spadkobiercami najgorszych zdrajców w historii Polski, którzy też zrywali sejmy i doprowadzili do upadku Polski i jej zaborów. Tego też chcą im współcześni targowiczanie spod znaku Schetyny, Petru, Kijowskiego, Michnika, Frasyniuka, Smolara i innych a G. Soros wespół z A. Merkel i całym demoliberalnym lewactwem pełni ukrytą rolę dawnej Carycy Katarzyny II... tylko z kim obecnie śpią? Caryca kurwiła się z Poniatowskim... To z kim rozkoszuje się łóżkowo np. G. Soros?  Bo z kim np. antypolski zdrajca Petru to już wiemy, ale  pozostali rodzimi zdrajcy?... Może z Szumełdą? Biedne infantylne idiotki z .N czy PO liczyły, że to one będą wybrankami tych antynarodowych karaluchów a tu nici z ich marzeń.

Miejsce tych wszystkich zdradliwych i łasych jedynie na kasę parszywców jest w więzieniu lub na sławetnym Madagaskarze. Albo jeszcze w innym odosobnieniu w pomieszczeniach bez klamek. Polska jest dla nich za szlachetna i są jej niegodni. D. Tusk to zrozumiał i zwiał przed odpowiedzialnością karną pod skrzydła swojej krajanki A. Merkel. Jednej antypolskiej szumowiny mniej, ale taki los winien czekać wszystkie pozostałe antynarodowe paskudztwa.

Ja wiem, że oni by chcieli, aby polskie władze ich np. pobiły i zamknęły. Ja wiem, że najchętniej doprowadziliby do rozlewu polskiej krwi. Ja wiem, że dla kasy są w stanie nawet całować sorosowych między pośladkami. Ja wiem, że dla nich Polska to "chuj, dupa i kamieni kupa" i "teoretyczne państwo", które dla nich jest niczym, jest tylko dojną krową a Polakami gardzą i ich nienawidzą. Ja wiem, że są infantylnymi idiotami z brakami w wykształceniu i bez żadnego honoru. Ja to wszystko wiem...

Ale chyba nadszedł już moment, aby te warchoły niszczące polską państwowość, niszczące nasz kraj, naszą Ojczyznę zostały potraktowane przez polskie władze i Polaków tak, jak na to zasługują. Nie może być tak, żeby zdrajcy paraliżowali nasze państwo i ośmieszali je na arenie międzynarodowej. W USA już by dawno oglądali świat zza krat. Zresztą jak w wielu innych państwach. To, co oni wyprawiają to niszczenie demokracji, sprowadzanie polityki na dno szamba, to - cytując klasykiem - himalaje hipokryzji i kretynizmu.

Współczuję jedynie moim rodakom, którzy im uwierzyli i głosowali na nich. Ale nie ma co rozpaczać. Dziś widzicie co sobą reprezentują i zawsze jest przecież czas na otrzeźwienie, na co mam wielka nadzieję. Polska w Waszej większości Was potrzebuje i wierzę, że Wy potrzebujecie wolnej, suwerennej i niepodległej Polski.

K.. mać. Kto jest tą totalno-radykalną opozycją w Polsce? W wielkiej części to po prostu sprzedajni idioci i prymitywne, antypolskie oraz infantylne istoty.... nawet nie czy ludzkie!?

Biorę odpowiedzialność za swoje słowa! Jak długo można nas... zwykłych Polaków wodzić (już nie) za nos, ale za jaja... targając nimi po barłogu fałszywej walki o demokrację? Przecież oni to są zwykli totalitaryści czerpiący garściami z K. Marksa, A. Gramsciego i Szkoły Frankfurckiej. Chociaż nie... bo oni nawet tego nie rozumieją a tymi wartościami kierują się ich kreatorzy i mocodawcy. Oni to zwykłe kukiełki i pacynki na szchownicy ich kreatorów, których w Polsce reprezentuje m.in. A. Michnik i Smolarowie.

Oskarżam obecną totalną opozycję o zdradę stanu, najcięższe przestępstwo wobec Polski i oczekuję, że poniosą adekwatną karę.

DOSYĆ! Ile można ścierpieć infantylną, zdradliwą, antypolską i destrukcyjną totalną opozycję, która jest po prostu SKR!.

Ostre przekleństwa i oskarżenia?... Oj nie... po prostu na co-dzień i nigdy raczej takich słów nie używam, ale teraz nie mogę... bowiem sytuacja dojrzała do ostatecznych rozwiązań... postawieniem totalnej opozycji przed Trybunał Stanu, przynajmniej liderów oraz innych ważniejszych szmat nimi sterujących.

A jeżeli nie TS to mówię sam za siebie: "WYPIERDALAJCIE STĄD"... serio... mam Was dość....

Pokłony, lizanie stóp, ścięcie na placu, więzienie lub (w najlepszym razie) wygnanie na Madagaskar... jeżeli takich chamów są Oni tam w stanie przyjąć (przepraszam mieszkańców Madagaskaru...).

P.S.

Nazwanie kogoś chamem czy idiotą nie jest w Polsce karalne, bowiem tak orzekły sądy polskie, gdy np. chamem nazwał L. Kaczyńskiego faktyczny cham J. Palikot...

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

że już szybko uda się tę bandę z Polski "wypie*dolić". A może posadzić (tak, żeby nie "urosła"). Bardzo czekam!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1530167

SUPER!!!

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1530169

Po obejrzeniu w TVInfo dzisiejszych wydarzeń w Sejmie, jestem za stawnwczymi działaniami przez obóz rządowy wobec "opozycji". Konieczne jest przejście na drogę prawną - wniosek do prokuratury w związku z blokowaniem sali plenernej Sejmu, i uchwały o zawieszeniu immunitetu osób blokujących. Niech staną przed sądem. Wyrok skazujący oznacza automatycznie utratę mandatu.

Ale dla przypomnienia, dalej uważam, że wprowadzenie do planu obrad Sejmu 16 XII tej dupereli dziennikarskiej, było błędem taktycznym.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1530171

Po obejrzeniu w TVInfo dzisiejszych wydarzeń w Sejmie, jestem za stawnwczymi działaniami przez obóz rządowy wobec "opozycji". Konieczne jest przejście na drogę prawną - wniosek do prokuratury w związku z blokowaniem sali plenernej Sejmu, i uchwały o zawieszeniu immunitetu osób blokujących. Niech staną przed sądem. Wyrok skazujący oznacza automatycznie utratę mandatu.

Ale dla przypomnienia, dalej uważam, że wprowadzenie do planu obrad Sejmu 16 XII tej dupereli dziennikarskiej, było błędem taktycznym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1530172

patrząc na to co się dzieje ... cisną się na usta !@#$##$@$##%^$^! . Ale tak na spokojne ,to jak chcą się kompromitować ,to niech się awanturują . Ważne żeby byli NIESKUTECZNI . Niczego pozytywnego nie proponują . Po kolejnych wyborach parlamentarnych atmosfera powinna być już zdecydowanie bardziej merytoryczna .
A poza tym to dobra okazja by ćwiczyć odporność na zaczepki,prowokacje ,fałszywe oskarżenia ,wyzwiska i lepiej im tym samym nie odpowiadać . :-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1530173

Tak wiem, że nie można dawać się prowokować i zniżać się do poziomu idiotów. Tylko i ja - który zawsze stara sie być kulturalnym - nieraz nie wytrzymuję i potrafią mi "puścić nerwy". I tak teraz się stało. Oglądając te przebrzydłe gęby totalnych zdrajców i ich działania w sejmie po prostu szlag mnie trafił. Ile można? Ile można działać tak antypolsko? Jestem patriotą i gdy trzeba będzie to zdrajców sam pomogę wieszać lub wyganiać z kraju. Dosć juz w historii mielismy takich zdrajców., Wystarczy!

Sądzę, że ochłonę, tym bardziej, że PiS robi swoje i Senat uchwalił ustawę budżetową i jutro lub pojutrze prezydent zapewne ją podpisze i będzie po ptokach.

Pozdrawiam

Nie wyrzuciłem telewizora i mi ulżyło :)))

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1530176

Masz racje jak część tej pseudoopozycji udaje nasladować knurów itp samców. Stwarzają niesamowity niesmak w naszych obyczajach. Pierwszy raz na kilkadziesiąt wiosen swego życia oglądam plującą i biegającą dzicz w tak świętym miejscu.

1000 procent gorzej jak w domu Dulskich. I czego ta dzicz nas uczy? Czyżby nie wiedzieli że patrzy na nich cała Polska i nie tylko. Czy to mają być nowe wzorce moralności? Jak obserwuję przyrodę, czyli jak zachowuje się po wykastrowaniu knur, buhaj czy ogier, jest jedno wyjście wobec wściekłych przywódców pseudoopozycji - KASTRACJA. Kaftany w ruch i do chirurga. Lekarze weterynarii tez załatwią problem. Dostają 10 k diety. Trudno, dołożę 1000 złotych na kastrację. Zróby zrzutkę.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1530181

Chołocie z totalnej opozycji wydaje się że posiadła monopol na demokrację i władzę a każdy inny jest faszystą i oszołomem - który nie może być w żaden sposób legitymizowany do władzy, nie ważne że wygrali wybory (choć nie glosowała na nich większość polaków - ale jednak większość). Wydaje się im że tylko oni - totalniacy są namaszczeni do wysokich stanowisk i władania polakami i naszą kochaną Ojczyzną (która dla nich jest Dojną Krową - przepraszam za to określenie).

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1530190

W całej tej zadymie chodzi o to że opozycja mówi wynieście nas stąd a PiS mówi sami się wynieście

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1530191

Bo jezeli garstewka zydokomuszej swoloczy i postPRLowskiego balastu POmiotow sowieckich bezkarnie niszczy Polske i demokratyczny rzad z oslona polskojezycznych antypolskich mediow i na to nie ma reakcji spoleczenstwa w zorganizowaniu kontry ,to moje pytania postawione na poczatku nie sa takie idjotyczne.
Jak jest to mozliwe zeby tyle patryjotow polskich nie moglo sie zorganizowac i ta bande przyslowiowymi czapkami nakryc, tak zeby do konca zycia ze swoich nor nie powychodzili.
Czy naprawde Polacy nie widza co sie dzieje i ze wlasnie teraz rozgrywa sie walka o Polske ?
Jesli teraz sie nie zareaguje swoja chociazby obecnoscia to niewolnctwo nam nalozone w 39 roku bedzie dalej nieprzerwanie trwalo jedynie tylko zmienia sie okupant.
Przeciez nie wszytkie jednostki patryjotyczne zostaly wyciete przez Niemcow i zydokomune jak nam sie TO wmawia w polskojezycznych mediach ,wiec dlaczego ci patryjoci spia, gdzie sa srodowiska narodowe i oswieceni kibice ,czy ich tez spacyfikowano?
Oni -zdrajcy sa tylko dobrze oplacani,zorganizowani i maja antypolski podziemny zarzad,ktory nimi dyrguje mozliwe z Moskwy Berlina i Brukseli,ale tych kundli- nie obrazajc nierasowych psow jest malo i zlikwidowac ich nie jest zadna sztuka trzeba tylko chciec byc wolnym i dac fizyczny odpor tej bandzie chociazby poprzez pojscie i wmieszanie sie w KODowcow i buczenie czy gwizdanie ,to nie boli.Niech wiedza ze Polacy sa czujni i sie nie dadza na rzez zaprowadzic tak jak prowadzil Polakow na pewna zaklglade Tusk.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1530193

Jest kilka przyczyn które decydują o większej demonstracji  wobec warcholstwa. Pierwsze to zima. Młodzi zapracowani, starsi w tym okresie spoza dużych miast obciążeni wieloma obowiązkami wobec dzieci itp. Nie znaczy to że nie obserwują sytuacji i nie mają własnego zdania na partyzantów w sejmie. Wręcz przeciwnie, czego buntownicze warcholstwo nie bierze pod uwagę. Buntownikom wydaje im się że paru dzieciaków oraz niegolonych, nieostrzyżonych bezdomnych oraz świrnietych sukienek pod sceną kijowskiego to cały polski naród. Otóż NIE buntownicy. I tu masz rację WILKI na KACAPY , gdyby faktycznie ten naród ze wsi i miasteczek wyszedłby na występ fana francuskich perfum to by go przykryli czapkami. Nie trudno zauważyć jak o opinie narodu (a nie grupek swojaków) i o przywództwo w opozycji  walczą między sobą bosowie - Grzechu,Rychu,Kamysz. Dzisiaj najlepiej zaprezentowali się Kukiz i Kamysz z tym że Kamyszowi pomaga stary komuch - sawicki tłumacząc że on się w harcerstwo nie bawi jak PIS. Otóż kiedy po 1960 roku w niektórych wsiach powiatu siedleckiego wisiały jeszcze druty po kołchoźnikach z muzyką mongolską, ów działacz Kółek Rolniczych na ul. T. Kościuszki wypędzał młodych ze wsi do miasta.Bronił SKR-ów i POM-ów, no i swego świeżego stołka (pewnie wiedział że praca na ziemi była cięższa od służby czerwonej zarazie) więc dzielnie służył ówczesnej władzy ludowej broniąc tych tworów, które jeśli nie upadły z powodu marnotrastwa, to zostały sprzedane za grosze. Moim zdaniem lepiej byłoby dla Kamysza aby występował bez pomocy ludowej,  bo MY na  dole wiemy kto jest w samorządach (prawie jak w stolicy, tylko że tu gorzej z kamienicami) Wiemy co się w tych samorządach (w niektórych raczej nierządach) dzieje. Prezes RM w ramach nadzoru nad radami gminnymi  w myśl ustawy o sg. mógby powoli ruszyć w teren a przynajmniej poczytać skarg mieszkańców wsi. Po drugie niech Kamysz przestanie opowiadac bzdury o sprawności tej jego władzy ludowej a zapewni iż zlikwiduje kolesiostwo albo zapędzi je do roboty a przede wszystkim zainteresuje się jak wydawane sa pieniądze unijne, państwowe i podatników na wsi. Jak powiedział Miller; "faceta poznaje się..." pamiętamy? Zdaje mi się że tow. Kamysz już dawno zaczął pracę w psl-u ale  porządku w samorządach  ani widu ani słychu.A ludzie na wsi to nie debile. Na gospodarce trochę się znają.Dobrze że przestał okupować salę plenarną. To duży plus dla niego.Jeśli pomoże porządkować ten syf PIS-owi na pewno wieś go doceni i nie zapomni. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1530201

Ale to dobrze. I jest dobrze.

Do wyliczanki "Pokłony, lizanie stóp, ścięcie na placu, więzienie lub (w najlepszym razie) wygnanie na Madagaskar." dodałabym jeszcze obwoźny pręgierz. Każdy by mógł sam napluć na nich czy olać ciepłym strumieniem lub pomyjami tych "przywódców totalnie opłacanych". Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1530303