Czy Polacy zdają sobie sprawę co oznaczać będą rządy PO?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Dotyczy to nas wszystkich, którzy biorą udział w wyborach. Nasz bowiem głos, w tej jednej chwili wrzucenia do urn kartki z naszym wyborem, zdecydować może o przyszłości nas samych, naszych dzieci czy wnuków. 

 

Mam takie odczucie, że Polacy przyzwyczaili się do rządów Zjednoczonej Prawicy, które przyniosły im zdecydowaną poprawę ich sytuacji finansowej i jakości życia. Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja i uznaje, iż tak zawsze już będzie. 

 

Jestem niemal w 100% przekonany, że zwykli wyborcy PO i jej akolitów - nawet ci fanatyczni - nie wyobrażają sobie życia bez: 

 

1. 500+ i innych dodatków rodzinnych jak np. maluch+ czy szkolna wyprawka dla uczniów, 

2. obecnego wieku emerytalnego, 

3. realnej i dużej rewaloryzacji rent i emerytur, 

4. obecnej kwoty wolnej od podatku, 

5. niskich podatków (PIT, CIT a nawet VAT) czy też zwolnień z płacenia PIT dla młodych ludzi i emerytów oraz rencistów,

6. obecnego tempa wzrostu płacy minimalnej a dodatkowo też nadążającej lub przewyższającej poziom inflacji, 

7. dumy z Polski za jej pomoc Ukrainie, 

8. uniezależnienia się Polski od surowców energetycznych z Rosji, m.in. dzięki Baltic Pipe i gazoportowi w Świnoujściu.

 

Można by do tego dodać jeszcze wiele rozwiązań, do których Polacy się przyzwyczaili  i uważają je za normalne.

 

Ostatnio moja 78 letnia mama dyskutowała z "opozycyjną" koleżanką nad wysokością marcowej rewaloryzacji emerytury. Liczyły wspólnie i wyszło im na to, że podwyżka u nich wyniesie około 300-350 złotych "na rękę".  I jak na to zareagowała koleżanka mamy? Otóż stwierdziła: "Co to jest..." mając oczywiście w domyśle, że waloryzacja jest za mała. Na to moja mama odpowiedziała: "Wolałabyś 3-7 zł waloryzacji jaka była za rządów PO a teraz jest nawet minimalne gwarantowane 250 zł?". No i dyskusja się dalej potoczyła, ale już na inne tematy.

 

Otóż Szanowni Państwo! Tej względnej normalności, która jest teraz to po zwycięstwie PO i jej akolitów już NIE BĘDZIE! I my wszyscy Polacy - też normalni i zwykli fanatyczni zwolennicy opozycji - musimy mieć tego świadomość. 

 

Powoli aczkolwiek systematycznie będzie redukowany do zera program 500+. O obecnym wieku emerytalnym możemy zapomnieć i nastawić się na jego podniesienie do 67 lat. Skończą się duże waloryzacje rent i emerytur a po "trzynastce" czy "czternastce" zostanie tylko wspomnienie. Wszelkie podatki zostaną na pewno podwyższone i znów obejmą wszystkich bez wyjątków, też młodych do 26 roku życia i starszych emerytów oraz rencistów. Wysokość płacy minimalnej stanie w miejscu na lata. Polska przejmie niemiecki punkt widzenia na wojnę na Ukrainie i pomoc dla niej. Planowany Centralny Port Komunikacyjny (CPK) zostanie jeno w planach na zawsze, bo przecież Niemcy budują podobny. Polska utraci soją walutę i przyjmie Euro wraz ze wszystkimi negatywnymi konsekwencjami. No a przede wszystkim Polski już nie będzie a zostaniemy niewolniczym landem niemieckim w wielkim Jednym i Sfederalizowanym Państwie Europa, czyli nowym ZSRR - Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. 

 

No i oczywiście będziemy jedli robale, smak mięsa czy mleka zostanie we wspomnieniach, nawet czekolady mleczne znikną, nie będziemy mieć samochodów a chodzić będziemy boso i w zniszczonej odzieży, nie polecimy na wakacje i... tak by można sobie popuścić wodze fantazji i mnożyć rezultaty unijnych, zielonych szaleństw, które bardzo ochoczo realizować będą rządy PO.  

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/ ]]>

kjahog@gmail.com 

 

Jeżeli moje teksty nie są dla Państwa obojętne i szanują Państwo moją pracę, to mogą mnie Państwo wesprzeć drobną kwotą. 

Z góry wszystkim darczyńcom dziękuję! 

Nr konta - ALIOR BANK: 58 2490 0005 0000 4000 7146 4814 

Paypal: paypal.me/kjahog

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

W okresie panowania komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) kontynuującej zbrodnicze, sowieckie tradycje stalinowskiej PPR — komunistyczna propaganda w PRL mówiła, że sowiecka PZPR sterowana przez moskiewską agenturę ze zbrodniczej, stalinowskiej NKWD jest leninowską „Awangardą klasy robotniczej” oraz „Przewodnią siłą narodu”…

Od upadku PZPR-owskiej mafii minęło już ponad trzydzieści lat. Jednak działalność mafijnych PO-PSL, uważających się za nową „przewodnią siłę narodu”, czyli partii Tuska, Kopacz czy Komorowskiego ze Schetyną, jest wyraźnym dowodem na to, że w okresie rządów PO–PSL stworzono — z wykorzystaniem bolszewickich wzorców z PRL na tworzenie mafijnej nomenklatury — szczelny system selekcji negatywnej.

Teoretyczne państwo psychopatycznej elity III RP

Łobaczewski w swojej „Ponerologii Politycznej” znakomicie więc wyjaśnia sposób w jaki psychopatyczna elita III RP — czyli PRL-bis — „odkrywa swoje odmienne sposoby działania i walki o byt”, jednocześnie podporządkowując swoim mafijnym interesom społeczeństwo złożone z ludzi normalnych. A także pozbawiając przy tym wiele osób zdrowego rozsądku za pomocą zezwolenia na mafijne „kręcenie lodów”. Korzystając przy tym z agenturalnych, podporządkowanych, albo wysługujących się władzy PO mass mediów, często współpracujących z tajną agenturą różnego rodzaju zbrodniczych, tajnych, peerelowskich służb.

Tym samym, ta POstsowiecka PO-PSL działała jako znacząca destruktywna siła w państwie, w którym zarządzała. Działając w ten sposób ta mafijna władza PO-PSL sama określa się jako władza antypolska i antynarodowa. Jednocześnie jest partia tworząca swój „światek o swoistych prawach i obyczajach”, w jakim normalne jest odbieranie instrukcji przez posłów PO od przestępców czy członków mafii w czasie spotkań np. na cmentarzu. Czyli mafijne PO ponownie byłoby władzą gotową do rabunku Polski i Polaków, a nawet i do „wyrzynania watah”, czy "strząsania PiS-owskiej szarańczy" byleby tylko — nawet za cenę zniszczenia społeczeństwa, znów dorwać się do władzy w państwie…

Przecież szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz z PO stwierdził nawet, że „Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie”. A różnym mafiom potrzebne jest tylko takie "teoretyczne" państwo zezwalające na rabowanie Polski.

Społeczeństwo podzielone przez mafijne PO zgodnie z bolszewickimi wzorcami

W „Bolszewizm i bolszewicy w Rosji” Jan Parandowski pisał, iż: ”Społeczeństwo podzielono na proletariat, który miał być panem sytuacji, i na coś nieokreślonego, co w bogatej i przedziwnej terminologii bolszewickiej dostawało co dzień nowe nazwy. Była to burżuazja, którą stosownie do okoliczności nazywano: „białą gwardią”, ‘dusicielami’, ‘eksploatatorami’. (…) Ci wszyscy byli wydziedziczeni, prawdziwi pariasi, pozbawieni praw i czci. ” „Bywały chwile”, stwierdził Parandowski, „kiedy rząd wołał po prostu: ‘Róbcie sobie z nimi, co chcecie’. Można ich było grabić i zabijać, i być pewnym, że żaden trybunał rewolucyjny tego nie poczyta za zbrodnię.”

Takie typowe bolszewicko-nazistowskie wzorce wykorzystywane są od początku istnienia III RP, czyli PRL-bis.

Całość: https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/banalizacja-zla-przez-po-i-mafijne-elity-z-iii-rp

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1650670

Problem jest jeszcze szerszy. Żyliśmy w sowieckiej komunie, ale zawsze Polacy patrzyli na zachód, w kierunku państw. które żyły wolnością po drugiej wojnie światowej. I niby taką wolność uzyskaliśmy i dołączyliśmy do zachodniej Europy. Spełniły się więc nasze marzenia, ale ten upragniony Zachód w międzyczasie zmienił się w neokomunę, tym razem w komunizm kulturowy i... weszliśmy z deszczu pod rynnę. No i okazało się, że teraz przyszło nam bronić wolności, ale teraz przeciw atakowi neokomuny europejskiej, która niszczy wolne narody zachodnie.  Historia bywa przewrotna...

Pzdr

 

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1650673

Jakby doszli do władzy i zabrali to wszystko, to tamci i tak by POpierali peło, bo w tefałenie POwiedzieliby, że to Kaczyński z ukrycia piłuje nogi stołu.

 

Союз Советских Социалистических Республик Европских (CCPE) byłby.

Vote up!
5
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650674

Czy większość Polaków ma świadomość tego, że to z poczatkiem XXI wieku rozpoczęła się na dobre, informacyjno ideologiczna wojna z Polską, Polakami i fundamentami naszej cywilizacji, którymi jest etyka KRK?

Każdy zdroworozsądkowo myślacy Polak wie, że nawet najpotężniejszą budowlę można zniczyć, poprzez zniszczsenie jej fundamentów.

Tę wojnę  przeciwko Polsce prowadzą globaliści, których kwatera główna wg D.Trumpa jest w Ameryce a ich ekspozytura na Europę jest w Niemczech.

Ideowe fundamenty pod te globalistyczne  teorie storzono w Niemczech, gdzie M. Luter rozpoczął kruszenie fundamentów naszej łacińskiej cywilizacji, poprzez przeprowadzenie tzw. reformacji. Z biegiem lat te działania zaczęły zataczać coraz szersze kręgi prowadząc do rewolucji francuskiej, potem do powstania marksistowskich podwalin zbrodniczych ideologii komunizmu i narodowego socjalizmu, I WŚ, rewolucji bolszewickiej, powstania III Rzeszy, II WŚ ze zbrodniami ludobójstwa.

Po II WŚ rozpoczęto budować globalistyczny porządek poprzez plan Marshalla i budowę wspólnot europejskich, powierzając głowną rolę pogrobowcom niemieckich narodowo socjalistycznych zbrodniarzy, w towarzystwie francuskich eurokomunistów.

Ataki na nasze wartości i autorytety, jakim jest JPII, to atak na te fundamenty naszej cywilizacji i tożsamości, prowadzone przez partie i media związane z tymi globalistycznymi siłami nie tylko w Niemczech, ale także te z kwatery głównej w Ameryce.

Po 1989 roku to głownie niemieckie media opanowywały nasz rynek medialny, ale po 2015 roku zostały one przejmowane przez kapitać z kwatery głównej w Ameryce.

W związku z przejęciem władzy w 2015 roku przez PIS i przejęciem kontroli nad mediami publicznymi, dla utrzymania wpływu na polską opinię publiczną, zdecydowano o przejęciu kontroli nad najpoważniejszym medium opozycyjnym(obok koncernu Agory będącej już pod kontrolą Sorosa) czyli nad  TVN.

16 marca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A. za 584 mln euro grupie Scripps Networks Interactive.

Już 28 września 2015 roku(3 dni po wyborach parlamentarnych, wygranych przez PIS/ZP), amerykańska firma Scripps Networks Interactive ogłosiła, że skupiła wszystkie pozostałe akcje TVN, zostając tym samym właścicielem pełnych 100 procent akcji TVN.

31 lipca 2017 roku(czyli po przejęciu władzy w USA przez administrację D.Trumpa), firma Discovery Communications ogłosiła, że kupi Scripps Networks Interactive za 14,6 miliarda dolarów w ramach transakcji gotówkowej i akcyjnej.

6 lutego 2018 roku Komisja Europejska wydała warunkową zgodę na tę transakcję oraz odrzuciła wniosek Polski żeby decyzję w tej sprawie podjął krajowy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

26 lutego 2018 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zakończył postępowanie dotyczące kupna Scripps Networks Interactive przez Discovery Communications i nie zgłosił zastrzeżeń do tej transakcji.

26 lutego 2018 roku Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych zakończył postępowanie dotyczące kupna Scripps Networks Interactive przez Discovery Communications i nie zgłosił zastrzeżeń do tej transakcji. Firma ogłosiła też, że będzie działać pod nazwą Discovery,

W dniu 8 kwietnia 2022 r. w wyniku fuzji spółek WarnerMedia i Discovery. powstał koncern Warner Bros. Discovery, czyli globalny koncern medialny.

Jeśli chodzi o media skupione w niemiecko szwajcarkim koncernie Ringier Axel Springer(Onet, Newsweek, Fakt i wiele innych tytułów), to pakiet kontrolny nad nim przejął amerykański fundusz private equity KKR.

Dodając to, że koncern Agora, wydawca Gazety Wyborczej i właściciel wielu mediów(telewizje, stacje radiowe, kina i wiele innych, też posiada kapitał z Ameryki(G.Soros), to kilkadziesiąt procent rynku medialnego w Polsce kontroluje kwatera główna z Ameryki a Polakom pokazuje się tylko Niemców.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1650704