Apel! - katolicy, zawalczmy!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj
 

W swoim felietonie zatytułowanym: "Dosyć! Już dosyć antykatolickiego ataku na Polskę i Polaków!" napisałem m.in.:

 

"Szanowni Katolicy! Nie możemy nadstawiać w tej sytuacji "drugiego policzka"! Nie możemy pozwolić na profanowanie naszych świętości, naszej Matki Boskiej i jej Syna Jezusa Chrystusa. Bo jakoś nikt nie zauważył, że jednocześnie z profanacją Matki Boskiej Częstochowskiej został sprofanowany jej Syn, czyli nasz Mesjasz Jezus Chrystus, któremu też dołączono flagę anaturalnych odmieńców. Nie nawołuję do żadnej siłowej reakcji, ale wzywam wszystkich do jednoznacznego protestu, również hierarchów KK w Polsce a nawet w Rzymie. Nie może być tak, że można nas tak obrażać bez żadnej konsekwencji. Na to nie ma zgody".

 

Dzisiejszej nocy w Warszawie sprofanowano po raz wtóry wizerunek Matki Bożej i Jezusa Chrystusa, tym razem przez kilka osób, które postanowiły się ujawnić.

 

Zdaję sobie z tego sprawę, że jest to prowokacja skierowana do nas-Katolików w imię niby obrony pierwszej profanatorki Matki Bożej i Jezusa Chrystusa, Pani Podleśnej. I wiem, że chodzi też o powszechność takiej akcji, czego cele też potrafię sobie wyobrazić: opozycja nie ma nic do zaoferowania, więc oferuje wojnę religijną i ostateczne emocjonalne skłócenie Polaków, tak, aby decyzje wyborcze podejmowane były na poziomie owego rozedrgania emocjonalnego.

 

Innym i o wile ważniejszym jest tak naprawdę lewacki atak na rodzinę, na Polskę i Polaków, na podstawowe wartości kształtujące nasz naród i europejska tradycję. Aby zniszczyć nas to trzeba uderzyć w KK, tak mówił nasz prymas kardynał i prymas Stefan Wyszyński. Ja może tylko dodam, że atak na rodzinę też wpisuje się w ten atak na nasz naród.

 

Niemniej dalej uważam, że musimy reagować, mimo, że w sumie oni tego chcą... Są jednak zdarzenia przekraczające wszelkie granice. I jeżeli ich nie zastopujemy, to będą przekraczane następne.

 

Zwracam się wobec tego z apelem do katolickich prawników. Może znajdzie się wśród nich kilku, którzy potrafią sporządzić dobry prawnie pozew zbiorowy, pod którym na pewno tysiące osób mogłoby się podpisać. To na początek.


Apeluję też do hierarchów Kościoła Katolickiego o ostrą, odgórną reakcję na te profanacje.


A do profanatorów naszych symboli religijnych, którzy kreują się na walczących o równość, tolerancję, wolność słowa i wyrażania swojej ekspresji to też zwracam się z prośbą... sprofanujcie dla równowagi jakiś meczet lub jakąś synagogę, bo przecież np. plakat świni na meczecie i np. krzyż na synagodze nikogo nie mogą obrażać.

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

apel słuszny - i przy tej okazji przypomniało mi się, ze przecież PAD miał zrobić u siebie mozliwość dla każdego dostatnia pomocy prawnej - czy to powstało, bo mija juz 4 lata?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1589704

Staniem jak stawali nasi dziadowie za Jezusem Chrystusem i Matką Boga, Królem i Królową Polski i nie pozwolim by nam plugawili co dla nas katolików jest święte.

Pisałem o tym wiele razy, że PiS to faryzeusze a ich chrześcijaństwo jest tylko na pokaz, a w sercach pustka, teraz udają obrońców wiary. A ustawy antyaborcyjnej, jak nie ma tak nie ma, bo słupki poparcia ważniejsze jak Prawo Boga.

Pozdrawiam Ciebie Krzysztofie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1589707

Pierwsze zdanie popieram w 100%! Dalszą część już niekoniecznie akceptuję. Siła jest w JEDNOŚCI, a nie w dzieleniu.

Serdecznie pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1589783

Nie wiem, ale ja na razie nie ruszałbym obecnej ustawy dotyczącej aborcji. Jest to zgniły kompromis, ale każde jego ruszenie wywołałoby wojnę totalną a być może w konsekwencji jeszcze gorszą dla katolików ustawę, choć zgadzam  się, iż sprawa musi wcześniej czy później być rozwiązana. Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1589806

Nawołujesz do walki....przeciw profanowaniu obrazów świętych i jednocześnie popierasz zgniły  kompromis gdy idzie o zabijanie świętego życia?  Zdecyduj się...

Tym tekstem tracisz wiarygodność jako bloger  (jestem za a nawet przeciw) no i jako katolik  (exkomunika  latae sentetiae).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1589814

Nie wiem, ale ja na razie nie ruszałbym obecnej ustawy dotyczącej aborcji. Jest to zgniły kompromis, ale każde jego ruszenie wywołałoby wojnę totalną a być może w konsekwencji jeszcze gorszą dla katolików ustawę, choć zgadzam  się, iż sprawa musi wcześniej czy później być rozwiązana. Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1589807

Wszak prawników w kraju , jak perzu na polu. I co? I nic. Reakcji brak, inicjatywy żadnej! Środowisko, wychowane przez polskie uniwersytety widać niezle ustawione. Czy w myśl porzekadła, że kruk krukowi oka nie wykole, czy są głębsze przyczyny, powody i kalkulacje? Co i jak kalkuluje swym milczeniem ( bo to, co zrobiono, to nawet nie popiskiwanię) Konferencja Episkopatu Polski? Zneutralizował was Sekielski na amen?

Oczywiście Serdecznie pozdrawiam Autora. Tytaniczną pracę Pan wykazuje i cierpliwość!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

yenom

#1589766

Z tym "zneutralizowaniem" przez Sekielskiego, to lekka przesada. Sekielski z tym filmem przeminie jak smród unoszacy się nad szambem...którego usunie lekki wiatr.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1589786

Dziękuję za dobre słowo. Obecnie zaczyna się jakiś amok. KE traci i nie ma nic do zaoferowania więc oferuje nam tylko emocje a do tego religijne. Boi się ogromnie dyskusji merytorycznej. 

Sądzę jednak, że uderzenie to znów jest antyskuteczne. Zmobilizuje katolicki elektorat do wyborów samorządowych, które były przez nas traktowane jako mniej ważne od krajowych. Jest inaczej i być może ten atak na nas skłoni w końcu wielu katolików do pójścia do urn wyborczych. 

Pozdrawiam serdecznie 

P.S.

Sytuacja hierarchów jest trudna i trzeba ważyć słowa, ale też jestem za ostrym potępieniem profanacji, bardzo ostrym

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1589808

Krok po kroku.
Najpierw "sztuka" Klątwa, później jazgot o pedofilię w wśród księży/udokumentowane 2% w całej skali, Ciekawe gdzie pozostałe 98%/, później film ''Kler'',
Wizyta rudego sqrwysyna i rzucenie nowego Palikota, sodomickie malunki na Obrazie Częstochowskim. Przypadek?
Żadna grupa społeczna nie może powiedzieć, że jest wolną od tego ZŁA.
Przypomnę zjawisko "galerianek" i zamieszane w to towarzystwo celebrycko-menedżerskie.
Przypomnę przybytek prominenta PO Gawlowskiego i jego burdel

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1589776

A o psychologu dziecięcym, guru lewactwa Samsonie to nie pamiętasz? :). Te jego tłumaczenie, że ma nowy sposób pacy z dziećmi a był (jest) zwykłym pedofilem. 

W każdej grupie społecznej znajdują się ci wynaturzeńcy. Jestem za ich karaniem bezwzględnym i koniec. Ogólnie nie wiem, ale tych pedofilów jest podobno około 2% populacji i znajdują się wszędzie, ale to nie oznacza, żeby owe 2% wpływało na ocenę całości, też w przypadku księży, ale innych grup społeczno-zawodowych. 

Ogólnie jestem mocno przeciwny upolitycznianiu tego tematu, to sprawa prawa i jego egzekucji. Ale niestety lewactwo ima się już wszystkiego, bo wie, że już przegrywa. 

Masz rację... Podałeś pewną sekwencję zdarzeń. Oczywiście nic nie jest przypadkowe. Chłopcy źle się bawią, ale oni nie mają żadnego programu, NIC. Aż śmiesznym jest, że wszystko zżynają z PiS-u: i konwencje i tematy, i zawsze odnoszą się do PiS-u a nie do Polski czy Polaków. Śmieszni są, ale gdy tonący brzytwy się chwyta może być niebezpieczny. 

Podobno wyniki sondażowe KE są tak słabe, że poszukują nowych do kolekcji. Może to będzie Wiosna albo Jaruga-Nowacka czy Razem... zobaczymy już w niedalekiej przyszłości. 

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1589804

jak po burej suce "niewidzialna, czerwona, ręka rynku niepokornego", za poprzedni komentarz do Pańskiego wpisu. Ale nic to, świadczy to o tym, że miałem rację w twierdzeniach i zabolało. Szczur z zasady nie atakuje, ucieka, lecz zagoniony w róg, nabiera odwagi. Ot, taka szczurza mentalność 1/3 mieszkańców Polski. Nie mam wątpliwości, że wytwór PO_KO, KO_PO, KE-PO-KO, czy jak tam jeszcze , miota się w konwulsjach i padnie lada chwila. Żeby jeszcze Gadaczkę oczyścić z magla, to będzie git, jak mawia mój wnuk.

Niezmiennie pozdrawiam

Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1589835

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mrzc 2016.

Sjm chwl stwę przcwdzłn zgrżnm przstępczścą n tl skslnym (twrzącą rjstr pdflów). PS Kkz głsją z stwą. P, Nwczsn wększść PSL wstrzymją sę d głs.

Wystrczy?

Babies Lives Matter
White Lives Matter

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1589849