Wysłannik żądnej władzy kliki u Prezydenta…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Dziś w orędziu rotacyjnego marszałka usłyszymy tysiąc pięknych słów o demokracji, o przywróceniu ładu konstytucyjnego i o nowej jakości, jaką wprowadzi uchwałami do polskiego Parlamentu była totalna opozycja. „Trzeba kłamać a stare kłamstwo przykrywać nowym” – zalecał tow. Marek Belka, którego zaleceniom można ufać, gdyż od 1976 roku wiernie służył komunistycznej partii. I tej zasady trzyma się nowo-powołany na dwa lata marszałek, którego potem zastąpić ma „stary komuch” z PZPR tow. Włodzimierz Czarzasty. W tym przypadku nowego kłamczucha zastąpi stary łgarz...

„Nowa jakość” opanowała Parlament RP już w pierwszym dniu marszałkowania Hołowni i Kidawy-Błońskiej. Prawo i Sprawiedliwość, które otrzymało najwięcej głosów w wyborach – pokonując nie tylko Koalicję Obywatelską, lecz także Polskę 2050, Lewicę i Konfederację – jako jedyna partia w nie będzie miała wicemarszałków w Parlamencie RP a także – jej kandydaci do KRS nie uzyskali wymaganej większości w głosowaniu!

Co ciekawe – tak jak totalna opozycja nie była w stanie stworzyć koalicji przed wyborami – tak ją natychmiast stworzyła po przegranych wyborach i to przez wszystkie opozycyjne partie. Stworzyli tę koalicję wespół z Konfederacją, której przedstawiciela wybrano na funkcję wice-marszałka! I to takiego przedstawiciela, który nie zhańbił się żadną pracą. Bosak już pierwszego dnia w Sejmie - za dodatkową kasę wicemarszałka opylił Konfederację tym, których Konfederacja obiecała obalić!

Koalicję przegranych połączyła bowiem żądza pieniądza i władzy i to władzy totalnej, co potwierdzają wszystkie wybory dokonane w pierwszym dniu urzędowania rotacyjnych „drugich” i „trzecich” osób w Państwie…

Czy wyobrażacie sobie sytuację, gdy bokserowi wagi ciężkiej nikt nie był w stanie wystawić godnego przeciwnika, gdyż wygrywał on wszystko w poprzednich turniejach? Otóż w ostatnim turnieju ten bokser pokonał wszystkich czterech przeciwników, więc przegrani dogadali się i w czwórkę zafundowali mu po turnieju mordobicie!

Taki jest dzisiaj Parlament RP, w którym tryumf święcą ci, co nie zdołali stworzyć koalicji przed wyborami – lecz połączyło ich koryto, rotacyjne stanowiska i zemsta nad przeciwnikiem, którego żadna partia nie pokonała w pojedynkę! Dla kliki przegranych – nagle „neo-KRS” stał się ostoją praworządności, zaś najbardziej ujadająca na „neo-KRS” posłanka Pihowicz – członkiem KRS-u!

To co nie było do pomyślenia za „reżimu PIS-u” – na naszych oczach już pierwszego dnia działania tego neo-Parlamentu zobaczyliśmy na własne oczy. Neo-marszałek tak się zachwycił głosowaniami, że już dzisiaj biegnie do Prezydenta, by go przekonać do natychmiastowego przekazania władzy klice przegranych partii!

A jakie to ważne zadania do natychmiastowego wykonania mają bandziory, których łączy tylko żądza władzy i pieniądza ? Jaka ważna zemsta totalnej opozycji musi być natychmiast wykonana i to rękami rotacyjnego marszałka, którego klika bandziorów wysłała do Prezydenta przed wygłoszeniem "historycznego" orędzia? Szymek będzie pouczać Prezydenta, czy może go straszyć Trybunałem?

Nie raz i nie dwa zapłaczemy nad chamsko łamaną praworządnością i Konstytucją, nad którą krokodyle łzy wylewał kiedyś Szymon Hołownia…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

  • Celem antypolskiej partii Hołowni - który jako błazen współpracował z bolszewickimi i niemieckimi mass mediami - było odebranie głosów polskim patriotom pod pozorami jej niezależności od mafijnej PO.

Partia Polska 2050 załganego błazna Hołowni - nominata WSI, tak samo jak Komuruski - została założona przez sowieckich zbrodniarzy z UB, SB, WSI-FSB by typowo komunistycznym zwyczajem zakłamać Polaków co do realnych celów tych oszustów.

Oraz by wszelkiej maści przestępcy i mafiozi znów móc rabować i Polskę i Polaków

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1656168

Dlaczego tak zgodnie Wszyscy pomijają Imię i Nazwisko głównego sponsora cudownego dziecka zbierającego po 5 zeta? Podkreślam, Wszyscy.

I jedno, daawno temu gdym młody piękny i bogat...   wróć! Bogaty to ja nie byłem a PiS raczkował, napisałem krótki komentarz.

Jak w Polsce odbywa się zmiana władzy po wyborach?

Klik, klik, klik.

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1656172

Ruska dziwka. Amen

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1656186

No i mamy kolejne pilne spotkanie Marszałkiszcza

 

Czy on przyszedł po dokumenty czy POdzielić się 6 bańkami?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1656190

Z celi do brukxeli oni byli ćwiczeni przez 8 lat przez kacapówi i tych s... synów niemców mają wszysto zaplanowane widze to po wypowiedziach donka to jest s,syn do potęgi ale głupi naród kupi to niestety pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

jerry

#1656330