Bronisław Komorowski – Tymczasowy Prezydent RP

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Humor i satyra

W związku z decyzją Tymczasowego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego o powołaniu, w dniu 17 maja 2010 roku, na podstawie Wilkipedii, Rady Bezpieczeństwa Narodowego, z udziałem byłych prezydentów RP tj. gen. Jaruzelskiego, Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego i Tymczasowego Prezydenta Bronisława Komorowskiego - zaleca się, by we wszystkich urzędach państwowych oraz spółkach Skarbu Państwa wywieszone zostały portrety Tymczasowego Prezydenta RP.

Zaleca się, by rozwieszenie portretów Tymczasowego Prezydenta Bronisława Komorowskiego w urzędach i zakładach pracy odbyło się w sposób uroczysty, w atmosferze pojednania i wzajemnego zaufania do prowadzonego śledztwa w sprawie katastrofy samolotu TU-154M oraz do Tymczasowego Prezydenta RP.

Uroczystości wywieszenia portretów Tymczasowego Prezydenta RP powinny stać się okazją do zjednoczenia wszystkich postępowych sił Narodu wokół Tymczasowego Prezydenta Bronisława Komorowskiego – wybitnego patrioty, który objął urząd tymczasowego Prezydenta już po 1,5 godziny od katastrofy samolotu pod Smoleńskiem, zdając w ten sposób egzamin przed premierem Tuskiem i partią.

Przemówienia z tej okazji, zgodnie z wolą Tymczasowego Prezydenta RP powinny być – w przeciwieństwie do kiełbas - krótkie. Zaleca się zatem, wydanie pracownikom bonów na kiełbasy wyborcze, dla upamiętnienia tej doniosłej chwili.

Równocześnie przestrzega się, by uroczystości wywieszenia portretów Tymczasowego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, nie zostały wykorzystane dla celów politycznych przeciwnika Tymczasowego Prezydenta, który żeruje na nastroju nieuzasadnionej żałoby, po śmierci dotychczasowego Prezydenta, który – w przeciwieństwie do Bronisława Komorowskiego, nie posiadał genu miłości, współpracy i porozumienia

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Oni to wiedzą już od czasu rewolucji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#59394

Zagarnia wszystko, co tylko da się wziąć póki ma ster w ręku - a nuż mu go odbiorą!
"Ale za to jak ładnie się uśmiecha, jaki on wesoły. Nie to co ten smutas Kaczyński." Tak sąsiad wczoraj mi tłumaczył decyzję o głosowaniu na Komorowskiego.
No, skoro takie mamy społeczeństwo, takimi kryteriami kierujące się w wyborze rządzących... Czarno widzę los Polski. Cała nadzieja w satyrykach (szacun dla Pana i np. Pietrzaka), tylko oni mogą nam dziś pomóc w otwieraniu ludziom oczu. Żałoba ludziom przeszkadza, kole w oczy... A po co to, na co. W zasadzie (zdaniem niektórych) nic się nie stało. To nic, że w zasadzie całe państwo polskie poszło do nieba pod Smoleńskiem; że rząd oddaje znów Polskę walkowerem Rosji i Niemcom; że głosi propagandę przyjaźni międzynarodowej kosztem prawdy i wolności. Niektórym to nie przeszkadza. Nigdy nie przeszkadzało. Nie oszukujmy się: byli tacy, którzy w ogóle nie chcieli dociekać, co się stało z ks. Popiełuszką, Suchowolcem i wieloma innymi. Nadal im nie przeszkadza. Im było dobrze i jest - w telewizji mówią, że wszystko jest OK, znaczy że jest. Po co jątrzyć? Dociekać prawdy? Cóż to jest prawda? Przypominam, że to pytanie Piłata. Nie pozwólmy piłatom wydawać wyroki. Im wisi, kto jest Jezus, a kto Barabasz. Musieliby stracić urząd, gdyby byli zbyt dociekliwi.

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#59398

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#59399

Powiesić ? - tak !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59400

Towarzyszu Komorowski !!! Twój dziad w grobie się przewraca !!! Ale co on może na to, że mu się wnuk nie udał - przecież to nie Jego wina. Ciekaw jestem jak na nowy WRON zapatruje się Towarzysz Jaruzelski... Czyżby w imie demokracji to zostało przekonsultowane ? Nie cierpię jak moje dzieci i wnuki są pozbawione wieczorynki bo to jakoś na ich zdrowie nie wpływa. Ale właśnie - w Wiadomościach TVP1 było powiedziane, żeście Towarzyszu zaprosili samego Brzezińskiego by Wam błogosławił !!! No jeśli on Wam pobłogosławi tak samo jak Carterowi to na pewno Towarzysz Jaruzelski da Wam naganę. Ale mam pomysł Towarzyszu Komorowski: przecież czekają "intektualiści polscy", prawda ? Wystarczy odkurzyć takich wielkich "intelektualistów" jak Wajda, Morgenstern (kto tam jeszcze popierał pedofila Polańskiego ?), Michnik na pewno (on podpisuje wszystkie listy ostatnio)... no kto tam jeszcze ?
Mam nadzieję, że Putin tę listę zatwierdził w pełnym porozumieniu z Merkel. Przecież sąsiedzi nas obronią, prawda ? Przed... sąsiadami... To samo głosiła Targowica w XVIII wieku - dokładnie to samo, kiedy wyprzedaż Polski miała być zaletą a Rosja i Prusy za obrońców naszych.
Towarzyszu Komorowski - ja tam się cieszę, żeś zabrał ze sobą Towarzysza Jaruzelskiego do Moskwy na paradę zwycięstwa. Ale potepiam Ciebie, żeś ofiary Katynia zbeszcześcił swoją obecnością. Bo Katyń to wierzchołek góry lodowej milionów Polaków zesłanych na Syberię i do Kazachstanu i gdziekwiek tam. To miliony ofiar Workuty, Kołymy i Magadanu !!! To te miliony, które krzyczą dzisiaj przez nas wszystkich, a z których to głosów robisz sobie podśmichujki.
Ostatnie lata rzekomej niepodległości, wbijanej nam przez różnych TW "Bolek", Stolzmanna czy ostatnio POwskie gadziny, niewarte nawet przekazania ich istnienia dla naszych dzieci, kryminalne, aferowe elementy, wspierane przez mass media, to inna strona medalu ale wciąż ta sama strona.
Chwała tym mass mediom, w których po tragedii smoleńskiej ruszyło się sumienie. Ja sam mogę powiedzieć, że chwała portalowi Interia.pl oraz Wiadomosciom TVP1. Na razie tyle ale od razu pytanie: na jak długo ? Czy rzeczywiście reporter zacznie się cieszyć zaufaniem wszystkich ? Czy znowu jakieś ciołki potępią wspaniałego człowieka, twórcę filmu "Solidarni 2010" oglądanego na YouTube przez Polonię z zapartym tchem ?
Film "Solidarni 2010" najlepiej pokazuje to, co musiało się wydarzyć - prawdziwą Solidarność Polaków na całym świecie.
Towaryszu Komorowski - widzisz, Ty wyżej dupska nie podskoczysz - jak by to powiedział pewnie na Twój widok nasz Wielki Marszałek Józef Piłsudski. W 1979 roku na ówczesnym Placy Zwycięstwa padły słowa: "Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi". Teraz, kiedy nasz Prezydent ukochany Polski spoczął wśród królów na Wawelu ja - durny się zapytuję - kim jesteś szmatławcu Komorowski ????

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59403

dzięki Panie Stanisławie,pieknie Pan to ujął

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

granda

#59509

 jak każdy polityk z PO zgarnia wszystko oprócz gówna i gorącego żelaża

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59411

brak mi tylko na tym plakacie cytatu Komorowskiego na temat tego , ze "..szczątki to żaden problem!"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#59414

- każdego 17 września, każdy obywatel zobowiązany jest postawić w oknie symboliczną świeczkę dla upamiętnienia wkładu Armii Czerwonej w pojednanie między narodami rosyjskim i polskim.
Tym samym dzień ten stanowi się "Dniem pRezydenta".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#59465

Tekst dobry, ale zdjecie jeszcze lepsze! ;)
Mila odmiana po dniu spedzonym wsrod lemingow :(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#59475