Walka lewactwa z PIS-em: wrzask i paranoja

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Pamiętam tę scenę, gdy poseł PO Kropiwnicki usiłował przerwać obrady Komisji Sprawiedliwości w sprawie aborcji aż do połowy stycznia 2017 roku. Gdy ten manewr Platformie się nie udał, siłom lewactwa(do których przyłączyła się Platforma Obywatelska) pozostał już tylko wrzask i paranoja.

Oto przykład z pierwszej, lepszej telewizji. Przy stole siedzi przedstawiciel PIS oraz przedstawiciel lewactwa. Z PO lub Nowoczesnej. Gdy to się dzieje w TVN24 – przedstawicielem lewactwa jest także redaktor/ka tejże telewizji. Ot, choćby Anita Werner. Mamy więc układ 2-ch na jednego. Gdy zaczyna się „dyskusja” już po paru chwilach wiadomo, że przedstawiciel PIS-u nie będzie miał szans na wypowiedzenie jednego choćby zdania. W połowie zdania przedstawiciela PIS-u, jego wypowiedź będzie przerwana jak nie przez przykładową A. Werner to przez przykładowego posła Szejnfelda. Nikt, niczego z wypowiedzi przedstawiciela PIS nie zrozumie. I oto właśnie chodzi, by wrzaskiem zagłuszyć oponenta. Gdy zaś przykładowy Szejfeld mówi, przykładowa Werner mu nie przerywa, choć to co przykładowy Szejnfeld mówi – to czysta paranoja. To frustracja „postępowca” odciętego od koryta a zarazem paranoiczny obraz Polski wymyślony w głowach frustratów, którzy nie mogą pogodzić się z odcięciem od koryta.

Ale w kraju "gdzie łamana jest wolność słowa" są też programy czysto lewackie. Jak te które prowadzi w Superstacji Eliza Michalik. Tej paranoiczce urodziło się w głowie, że ją Jarosław Kaczyński zabije, a Kościół katolicki w Polsce to sekta, która wierzy w gusła. W programach Elizy uczestniczą wyłącznie paranoicy, gdyż nikt normalny nie będzie przecież z paranoiczką rozmawiał. W normalnym kraju taka Michalik natychmiast wylądowała by na bruku za publiczne propagowanie nienawiści.

Ale nie w dzisiejszej Polsce, w której wolność wyrażania opinii jest najwyższa w świecie – tuż za Stanami Zjednoczonymi. A co dzisiaj bredzi lewactwo w Stanach Zjednoczonych, to widać po debatach prezydenckich i po tych, którzy popierają Hilary Clinton. Jedna z nich – która przybrała imię Madonny – ogłosiła, że zrobi dobrze ustami każdemu, kto tylko na Hilary zagłosuje! Słowem: Sodoma i Gomora.

W cieniu ust Madonny pozostaje więc informacja o tym, ile dziesiątków milionów dolarów otrzymała fundacja Clintonów od szejków z krajów arabskich. Po przejęciu czołowych klubów piłkarskich, szejkom zamarzył się rząd Stanów Zjednoczonych. I mogą ten cel osiągnąć…

Ale Polacy nie gęsi, więc też bredzić potrafią. Oto Kijowski ogłasza, że PIS pozbawia godności Polaków i że sytuacja w Polsce jest gorsza jak za czasów Gomułki. Nie wiem ile lat ma alimenciarz Kijowski, ale gdyby miał tyle samo za Gomułki – już dawno siedział by w więzieniu. Ten lewacki bojówkarz przecież nie wie, co oznacza słowo „godność”. Godność zachowało wielu Polaków w najgorszych dla Polski czasach. W czasach okupacji, w obozach i łagrach sowieckich – w czasie stalinizmu i komuny, gdzie bez przynależności do partii i nie można było liczyć na awans zawodowy. Przykładem zachowania godności jest „Inka” i rotmistrz Pilecki

Dzisiejsza Polska jest jednak tolerancyjna wobec paranoików, czego skutkiem jest to, że ludzie z obłędem w oczach wylegli na ulice. Nie jest ich wielu, więc marzenie Bolka, że stanie na czele dwumilionowej demonstracji kopniętych w czoło, jest zerowe. Bolek sam zresztą przyznaje, że nie ma już żadnego zaplecza, gdyż wszyscy go opuścili. Nic więc dziwnego, że Bolkowi pozostali już tylko wariaci – wszyscy ci, którzy uwierzyli, że Bolek ubecję oszukał.

Nowym elementem tej wojny z PIS-em są wariatki, demonstrujące swoje czarne macice oraz – już całkiem jawnie – swoje szparki. One teraz będą demonstrować przeciwko ustawie której nie ma oraz przeciwko prześladowaniu kobiet. Bynajmniej nie w Turcji, lecz właśnie w Polsce ! Będą więc blokować przejścia podziemne licząc, że jakiś faszysta (oczywiście z PIS-u) wkurzy się i nazwie ich macice po imieniu. Albo odepchnie, z czego zrobią histerię na wzór ciężko „poturbowanego” Kijowskiego, który pojawił się przed gdańską katedrą na pogrzebie Inki…

Niech tak prowokują Polaków, gdyż niezauważalnie dla nich samych – w Polsce narasta sprzeciw wobec terroru lewactwa. Bo niby dlaczego lewactwo może być nietykalne, usiłując narzucić innym swoją wolę ? Choćby do swobodnego przejścia tunelem, do swobodnego przejścia po pasach lub też do godnego uczestnictwa w pogrzebie narodowego bohatera – bez wrzasków lewactwa.

Lewactwu oprócz wrzasku pozostała ostatnia nadzieja. To nadzieja na męczennika. Cwani gracze w rodzaju Kijowskiego, Środy, Fuszary lub Dyrańskiej liczą na to, że znów będą finansowani z budżetu państwa, by szerzyć ideologie LGTB. Dlatego swoje paranoje przenoszą na innych, korzystając z lewackich stacji telewizyjnych i funkcjonariuszy postępu w TVN 24, Polsacie ,Superstacji i w niezawodnej Gazecie Wyborczej. Mogą tez liczyć na wsparcie Unii Europejskiej i lewaczki Rózy von Thun und so weiter - jako prawdziwi postępowcy, walczący z elementarną moralnością, którą przyniosło Europie chrześcijaństwo.

Oni są jednak tak głupi, że nie dostrzegają, że za nimi stoją znacznie więksi od nich gracze, którym się marzy władza nad całym światem. Żeby to osiągnąć, trzeba jednak pokonać Boga. Stąd się więc biorą te wszystkie szatańskie pomysły lewactwa i manipulowanie umysłami ludzi.

Facet z helikopterem na głowie i wrzeszczące feministki z głowami w papierowych torbach - to najlepszy przykład paranoi, do jakiej może lewactwo człowieka doprowadzić...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:26)

Komentarze

Hrabia Skrzyński pyta - "Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio" - odpowiedział Józef Piłsudski.

Warto skorzystać z tej rady i wreszcie wdrożyć program Więzienie 25 lat +, innej drogi naprawy RP nie ma!

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1523218

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1523220

Wszystko fajnie, jednak jakoś nie widzę determinacji w PiS, aby na ten przykład wywalić z Polski Fundację Adenauera. Orban i Putin pozbyli się tego typu "organizacji pozarządowych", podczas gdy w Polsce mają się świetnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

              

#1523223

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1523224

Nie pozostawić fundację Putina, a żydowskie fundacje, think-tkanki i masońską łożę żydowską przywrócone przez Lecha Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-11

Lotna

 

#1523231

 

Polecam Autorowi komentarz ,,Kasi", który pasuje jak ulał do powyższego wpisu. 

,,Rząd PIS postanowił przyjąć umowę CETA. Mówiąc wprost, jest to oddanie resztek władzy najpotężniejszym korporacjom na świecie oraz poddanie się jednemu sądowi arbitrażowemu, który będzie działał na zlecenia korporacji. Firmy będą mogły pozywać całe państwa jeśli tylko uznają, że szkodzi ono ich interesom. Z taką ochroną wprowadzą do kraju produkty genetycznie modyfikowane – żywność i nasiona, po czym zmonopolizują rynek wykańczając uprawy organiczne i lokalne. Pod pretekstem ochrony, wtłoczą w nasze dzieci kolejne szczepionki unikając wszelkiej odpowiedzialności za powikłania, zaś prywatne banki zyskają nietykalność absolutną praktykując lichwę na niespotykaną dotąd skalę. W ekspresowym tempie wprowadzane są środki cenzury i inwigilacji dyktowane koniecznością „ochrony przed terroryzmem”. Zobaczcie, jak szybko PIS zmienił zdanie o GMO, jak ochoczo podejmuje decyzje szkodzące nie tylko interesowi suwerennej Polski, ale prawom człowieka i wolności słowa. Zauważcie jak jednolita jest ich polityka w kontekście działań poprzednich rządów, gdy odfiltruje się drobne pokazowe sprzeczki i odciągające uwagę afery. Mają jeden cel – wypełnienie woli Panów. Wszystko będzie nadzorowane i rządzone przez ludzi, których nie zobaczycie w polityce, w gazetach czy w mediach. To ludzie tak potężni, że dyrygują wszystkim z cienia, spoza kurtyny politycznej szopki, gdzie pacynki posłusznie wykonują rozkazy. Takim rozkazem było wprowadzenie TTIP i CETA, i właśnie to obserwujemy. Wkrótce zobaczymy prawdziwą moc władzy bo w życie wchodzi to, co dawno zaplanowano i spisano na wielu kartach, czyt. Nowy Porządek Świata z CETA, TTIP, międzynarodową armią i pełną kontrolą pieniądza. Zniewolenie absolutne. Wówczas zobaczycie, czym jest władza, but korporacji, opresja Panów tego Świata. A wy dalej żryjcie się między sobą o to kto jest gorszy i kto więcej nakradł. Obudzicie się z ręką w nocniku."

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-ceta/aktualnosci/news-powazny-blad-w-polskim-tlumaczeniu-ceta,nId,2292958

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

Lotna

 

#1523233

Człowiek z helikopterem zamiast mózgu rzeczywiście jest emanacja PO-stepu elyty III RP. Jakże trzeba być głupim przeciw temu, że władze polskie odebrały mozliwość wpompowania do Francji miliardów zlotych z ustawionego geszeftu. Czyli broni Francji przez własnym krajem...no własnie, czy broni przed własnym krajem?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1523235

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1523306

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika gaj123 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niemal dokładnie tak szydził w 90-tych latach na łamach tygodnika NIE Jerzy Urban. Wówczas chodziło o "Cywilizację życia", którego obrońcami były "Mohery". Szyderstwo płynące z przedstawionej ilustracji ma ten sam podtekst.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8
#1523355

Po internecie krąży zdjęcie takiej osoby z torbą na głowie. Jest jednak różnica : torba ma otwór na usta i napis "tanie robienie laski". To była chyba odpowiedź ( na zgniłym zachodzie) na takie protesty z torbą na głowie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0


#1523373

 Witaj Kapitanie! My nie mamy w państwie konstruktywnej opozycji.Obecna opozycja,to szumowiny postkomuny działające na rzecz swoich i obcych interesów.To plastikowa opozycja,której dobro kraju jest jej obce. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1523376

To są żałosne i przestępcze widowiska zwariowanych komediantek obrończyń zabijania dzieci. Niech wrzeszczą ile się da!! Czy komu się podoba czy nie życie człowieka zaczyna się od jego poczęcia i trwa aż do naturalnej śmierci. Jest to nieuchronne i bezdyskusyjne potwierdzone nie tylko przez religie ale przede wszystkim przez naukę. Zatem tzw aborcja jest po prostu MORDERSTWEM . Zgodnie z kodeksem karnym zabójstwo, zwłaszcza dokonane z premedytacją podlega karze, przy czym o wysokości kary decyduje niezawisły sąd, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności zabójstwa i jego przyczyn itp. Ponadto nakłanianie , propagowanie i domaganie się zabójstwa również podlegać powinno karze Zbyteczna jest zatem jakakolwiek ustawa dotycząca aborcji, ale bezwzględnie konieczne rygorystyczne przestrzeganie prawa. Za każde przestępstwo kara powinna być dotkliwa i nieuchronna. Zatem publiczne domaganie się zabójstwa jest wyraźnym wykroczeniem wymagającym również dotkliwej kary. Zatem imprezy czarnych komediantek to typowe naruszanie prawa, kwalifikujące się do interwencji stróży prawa .

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1523526

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Bombowy Szybowi... został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Bombowy Szybowiec Antka

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje - Mark Twain

#1523530

Wszystko rozumiem. Lewactwo wrzeszczy, świnie kwiczą, koryto zabrane. Nie rozumiem jednak jednego. Po jaką ch...ę posłowie PiS łażą do tefauenów i innego rynsztoka na ustawki. Tak im odpowiada ten smród. Mało tego, zgadzają się na ustawkę z Szejnfeldem, kimś tak prostym i prymitywnym jak konstrukcja cepa, któremu do zyciorysu po zootechniku dorobiono (w szkółce niedzielnej) wyższe wykształcenie, prawnicze żeby było śmieszniej. Przed wyborami jakoś tego nie robili. Po wyborach to stało się to normą. Albo mają tak wielkie parcie na szkło albo robią to celowo, dając zrobić z siebie głupa co PiSowi chluby nie przynosi. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1523540