Terror bractwa„obrońców demokracji”

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Czy po 300 latach od historycznej Targowicy, ktoś mógłby się spodziewać, że w wolnej Polsce dojdzie do zablokowania obrad Sejmu? Zamiast liberum veto – dzisiejsza targowica zastosowała bbowiem równie skuteczną metodę, by uniemożliwić przegłosowanie ustawy budżetowej i deubekizacyjnej. To blokada mównicy i Sali sejmowej. Ta blokada trwa do dzisiaj, ku zadowoleniu wszystkich mediów lewackich oraz samych „męczenników demokracji”.

Nikt z tych lewackich mediów nie protestował po zapowiedzi akcji nieposłuszeństwa. Więc to co się teraz stało w Sejmie RP, siłą rzeczy przypomina najgorsze czasy warcholstwa, w wyniku którego Polska zniknęła z mapy świata na okres 152 lat. Gdy dla każdego powinno być oczywiste, że nie da się walczyć o demokrację przy pomocy terroru, to były prezydent z nieukrywaną satysfakcją podkreślił z kodziarskiej mównicy, że widział strach w oczach posłów PIS-u oraz posłanki Pawłowicz, którą policja uchroniła przed linczem zmanipulowanej tłuszczy kodziarzy. „I niech tak już zostanie” – zakończył Komorowski – kolejny idol bractwa „obrońców demokracji”.

Z równą satysfakcją posłanka Platformy Obywatelskiej Pomaska, relacjonowała zablokowanie przez hordy kodziarzy prezesa Kaczyńskiego, który chciał odwiedzić grób swojego brata ś.p. Lecha.

Zdziczenie totalnej opozycji oznacza złamanie kodu kulturowego, wyznawanego przez Polaków. To złamanie zasad demokracji, która nie może posługiwać się terrorem, ograniczającym wolność innych. To także złamanie zasad chrześcijańskich, w tym szacunku dla zmarłych, że nie wspomnę plugawych inwektyw wygłaszanych nie tylko przez szefa KOD-u, lecz także przez b. marszałka Sejmu, Niesiołowskiego.

Z kolei, opanowanie Sejmu- serca demokracji przez posłów, walczących jakoby o demokrację – ostatecznie skompromitowało całą opozycję – oprócz partii Kukiz 15’ – która w tej akcji terrorystycznej nie uczestniczy. Ten cały scenariusz, który być może został napisany w innym kraju i wspierany jest przez europejskie lewactwo – wspierany jest także przez żurnalistów, nawołujących ludzi do demonstracji.

Za tymi demonstracjami stoją jednak cyniczni gracze- obłowieni na III RP, którzy nie potrafią pogodzić się z przegraną w demokratycznych wyborach. Jest charakterystyczne, że ci cyniczni gracze nie mają niczego do zaoferowania tym, którzy zbierają się tylko po to, by nakręcić się do nienawiści. Jej skutkiem może być tylko wojna domowa.

Bo tylko ten cel przyświeca przegranym politykom, byłym „legendom” opozycji, którzy zblatowali się z komuną i ubecją. Słowa b. premier, że teraz przyszedł czas, by podpalić Polskę – jest zatem sygnałem dla nas: dla ludzi dobrej woli, dla młodzieży patriotycznej, dla osób represjonowanych przez komunę – dla prawdziwych Polaków:

Jednoczmy się w obronie Ojczyzny, zagrożonej przez totalitarną i terrorystyczną opozycję! Nie pozwólmy zdziczałym hordom kodziarzy opanować nasze miasta, ulice i urzędy! Domagajmy się ukarania kretynów rzucających się pod auta i udających trupy w wyniku rzekomej strzelaniny Policji!

Paradoksem jest, że zdjęcie „trupa” kodziarza pod polskim Sejmem, jeszcze dwa dni temu pokazywała prasa niemiecka. Dziś bowiem na ulicach Berlina pojawiły się prawdziwe ofiary terroryzmu islamskiego – w tym zabity polski kierowca porwanego tira, którym dżihadysta wjechał w bożonarodzeniowy jarmark.

Opanujcie się „obrońcy demokracji”, jeśli waszym zamiarem nie jest zamiana ulic Warszawy w drugie Aleppo…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

nie zależy na tym, czy warszawskie ulice  będą wyglądały tak jak po drugiej wojnie światowej lub obecne Aleppo. Ta HOŁOTA chce podpalić Polskę, oni nas nienawidzą, koniecznie trzeba znależć sposób na jej zneutralizowanie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1528424

Dziwi mnie dlaczego wśród tej HOŁOTY tak mało samobójstw, wypadkow i zdrowie nigdy nagle im się nie pogarsza.

Jak długo będziemy nadstawiać SWÓJ drugi policzek?  

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1528461

W przedstawionym panteonie sitwy brakuje wielu twarzyczek. Gdyby uwzględnić tylko najbardziej zasłużonych towarzyszy doli, kółko byłoby ogromne lub trzeba by dodać kilka kółek (kiłka kółek? :-).

Sięgając od uwidocznionej na obrazku góry aż do struktur powiatowych, powstałym panteonem sitwy jednokółkowym z łatwością opasalibyśmy równik.

Wyszłoby to na dobre jednostkom pływającym różnych bander, bowiem wystraszylibyśmy piratów senegalskich, chińskich i malezyjskich, którzy przy naszej sitwy mordach chciwych to niedojdy. Ciamagi mogące się uczyć, że napadać i okraść własny naród, zwykłych biednych ludzi, najbardziej się opłaca i uchodzi to bezkarnie...

Do czasu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1528469

Obecna Targowica niczym nie różni sie od tej z końca XVIII wieku...zmieniają sie ludzie a mocodawcy zawsze ci sami -Niemcy i Rosjanie...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1528520

Padły pierwsze strzały na proteście opozycji.
osłowi Kierwińskiemu strzelił guzik przy spodniach po zjedzeniu kolejnej pizzy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1528522

Jeżeli tzw "opozycja" ma w istocie szczere intencje (w co b.wątpię) to rozwiązanie ich postulatu dot. budżetu wydaje się możliwe i dość proste. Jak mi wiadomo budżetem zajmować się będzie jeszcze senat, w którym "opozycja " jest reprezentowana. Może zatem składać poprawki, a wówczas budżet wróci do sejmu i to właśnie sejm będzie musiał się tymi poprawkami zająć. Tym sposobem opozycja będzie miała możliwości wypowiedzi na temat budżetu również w sejmie. O co zatem chodzi? Czyżby o podtrzymywanie awantury?! Oczywiście decyzje o budżecie podejmuje większość parlamentarna. I to jest nieubłagana zasada demokracji, o którą podobno walczy tzw KOD. Oczywiście to rząd wybrany przez większość parlamentarną odpowiada za realizację budżetu, a nie opozycja zatem logiczne jest , że ostateczny kształt budżetu musi należeć do większości parlamentarnej. Takie są reguły! Natomiast co do marszałka sejmu procedury są proste . "Opozycja" może zgłosić wniosek o votum nieufności po zebraniu odpowiedniej ilości podpisów, zaś o powodzeniu takiego wniosku decyduje również większość sejmowa. Jeżeli w przyszłości (co nie daj Boże), ale tylko na zasadzie demokratycznych reguł przejmie władzę będzie miała podobne metody osiągania swoich celów. W tej sytuacji blokowanie sejmu to zwykła AWANTURA i WARCHOLSTWO, które powinno natychmiast zostać przerwane bowiem jest klasycznym przykładem łamania prawa, zaś to powoduje bezprawie. Osoby łamiące prawo powinny zostać bezwzględnie ukarane w sposób jaki określa prawo . Jeżeli to nie nastąpi to w przyszłości nie zależnie kto będzie rządził blokowanie sejmu stanie się "normą" prowadzącą do anarchii . Dodatkowo jest to sygnał do społeczeństwa, że ustalane prawo można mieć w d..... Oczywiście takie państwo przestaje istnieć. A może o to właśnie chodzi tym awanturnikom i ich poplecznikom.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1528643