Lewicka, czyli nawoływanie do buntu..

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Prezes TVP Janusz Daszczyński w niedzielę wieczorem zawiesił Karolinę Lewicką w obowiązkach prowadzącej program „Minęła dwudziesta” w TVP Info. Prezes TVP uznał, że dziennikarka wobec swojego gościa, wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, zachowała się w niewłaściwy sposób.

Ten suchy komunikat nie odzwierciedla problemu TVP Info, które przez lata władzy Platformy Obywatelskiej stało się istotnym narzędziem przemysłu pogardy. Przemysłu, któremu Polacy powiedzieli „dość” w tegorocznych wyborach. Powiedzmy otwarcie, TVP stało się obok telewizji komercyjnych propagandową tubą Platformy, a dziennikarze tej stacji – agitatorami PO i Bronisława Komorowskiego. Dość powiedzieć, że w trakcie kampanii prezydenckiej Komorowski był obecny na wizji TVP Info osiemnaście razy więcej niż jego konkurent Andrzej Duda ! Okazało się zatem, że nachalna propaganda telewizji publicznej, którą znamy z czasów PZPR, przestała na Polaków działać..

Nie zdziwiło mnie zatem, że właśnie dziennikarze TVP Info stanęli w obronie śledczej Lewickiej, żądając by wicepremier Gliński przeprosił dziennikarzy TVP za swoje słowa: To jest program propagandowy. Wasza stacja uprawa propagandę i manipulację od kilku lat. Tak telewizja publiczna nie powinna funkcjonować…

Powiem wam, że widząc co wyrabia na ekranie Karolina Lewicka wobec działaczy PIS ( i to nie tylko przy okazji wywiadu z prof. Glińskim) – przypominało mi zawsze przesłuchania na ubecji. Mogę dodać, że często ubecy nie zachowywali się tak agresywnie jak Lewicka, która wręcz demonstruje swoją nienawiść do Prawa i Sprawiedliwości. Dodam także, że pracując w Stanach Zjednoczonych nie widziałem, by tak zachowywał się dziennikarz telewizyjny wobec swojego gościa. Gdyby tak się zachował – wyleciał by z zawodu na zawsze !

To, co wyprawia Lewicka oraz dziennikarze TVP Info, którzy domagają się przeprosin od prof. Glińskiego, którego Lewicka potraktowała jak groźnego przestępcę – przypomina przesłuchania oskarżonych w procesach stalinowskich ! Zawieszenie Lewickiej może przyhamuje dziennikarzy, robiących od lat w przemyśle pogardy. W przemyśle, w którym ś.p. prezydenta Kaczyńskiego traktowano jak śmiecia, manipulując scenkami, które mogłyby poniżyć prezydenta RP. Nie inaczej jest dzisiaj, gdy jawnie atakuje się prezydenta Andrzeja Dudę za „zamach na demokrację”, zapraszając do studia wszystkich, zaślepionych nienawiścią do PIS osobników. Często tak egzotycznych, jak b.szef WSI Dukaczewski, Roman Giertych, czy Palikot.

Bo celem TVP Info – stacji uprawiającej propagandę i manipulację od kilku lat – jest podburzenie społeczeństwa, czego nawet już się nie ukrywa. Bo oto, suto opłacany przez TVP info redaktor Tomasz Lis, huknął na Twitterze, jak z „Aurory”: „PIS chce Polakom zabrać wolność. Przeciwstawić się temu mogą tylko obywatele. Mogą i muszą. Gdzie? Nie w Sejmie, a więc?”

Tymi słowami powinna się zająć Prokuratura, gdyż jest to nawoływanie do rewolucji. Do obalenia siłą demokratycznie wybranej władzy ! Ale Prokuratura się tym nie zajmie, gdyż zajmuje się od lat ochroną „świętych krów” III RP, takich jak red. Lis.

Prezes TVP naruszył w niedzielę nietykalność Lewickiej. Mam nadzieję, że to nie koniec z nietykalnymi, swoistymi „prokuratorami stalinowskimi”, którzy na wizji wydają wyroki o „Zamachu na demokrację” przez prezydenta Dudę, podpierając się fałszywymi „autorytetami”, wśród których znajdziemy nie tylko byłych komunistów, ale i agentów bezpieki. W TVP – w ramach nawoływania społeczeństwa na barykady – zapraszany jest stały od lat wianuszek „ekspertów”, których przestrogi o nadchodzącym wraz z PIS faszyzmem - społeczeństwo wyrzuciło na śmietnik historii.

I choć sytuacja się radykalnie zmieniła to wiem, że w poniedziałkowym programie TVP Info znów się pojawi prof. Markowski, czy Jacek Żakowski, lub inny autorytet lewactwa. Lewactwa, które doszczętnie przegrało, choć red. Lewicka i jej podobni propagandyści nadal walczą o ożywienie trupa…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Jak myślisz ? Red. Ordyński dalej jest tam pierwszym sekretarzem POP ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


#1499631

To szczyt, aby sekretarz POP z komunistycznej telewizji nadal miał wpływ na telewizję publiczną ! Wychodzi na to, że tow. Ordyński jest jak Lenin - wiecznie żywy.

Nic więc dziwnego, że TVP Info to nadal typowa, neo-bolszewicka propagandówa..

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1499635

Problem łżennikarzy jest stary jak III RP - panstwo z dykty...a Li(z)s nawołujący do "rewolucji" przekonac może jedynie kawiorowych lewackich głupków, no i podnieść ciśnienie stetryczałym dziadkom z PZPR-u...na Polaków ta obłudna i zakłamana propaganda TVPlatforma juz nie działa...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1499637

Witaj Kapitanie! Mam wielki szacunek dla kobiet! Ale ta baba nawolywala do zamachu na obecny demokratyczny wybrany przez Polakow rzad! Ta Pani nic nie ma wspolnego z funkcja ,ktora ma obiektywnie wykonywac! To zachowanie funkcjonariusza POlszewi! 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1499638

prezio Daszczyński niczego nie naruszył, a już na pewno nie zabetonowaną w li tylko jedynie słusznej prawdzie Lewickiej,  raczej zakpił sobie z oglądaczy i całej reszty, która chce zmian w mediach...

Lewicka może dalej przesłuchiwać na antenie ...

Zawieszona, ale nie do końca. Mimo kary - Karolina Lewicka nadal prowadzi rozmowy w TVP Info

http://wpolityce.pl/media/272729-zawieszona-ale-nie-do-konca-mimo-kary-karolina-lewicka-nadal-prowadzi-rozmowy-w-tvp-info

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1499639

Z tym trupem Kapitanie to należałoby tak zrobić jak na tym obrazku:

Osinowym kołkiem dobić, i byłoby po wrzasku.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1499641

Lewatywa BUL ..

oddając urząd państwowy...kradł czytaj ;- juchcił - co się da..

"Rozdysponował" finanse przeznaczone na prowadzenie kancelarii , "ujmując" tym samym -następcy "trudów", z ich wydawaniem.

.Meble, sokowirówki , niszczarki..zostawił -gołe ściany..

Kopacz

jako premier mniej bezczelnie-subtelniej.. od BUL'a ale -jednak.. obdarowała ustępujących nagrodami..

Inne agendy władzy..w tym TVP...

.jak najbardziej, wiedzą , że DNI ICH SĄ POLICZONE..

To nie są gapy! ONI to po prostu wiedzą bo - sami i to ciężko przez lata całe pracowali!!!!

Toteż,z prof Glińskim a przecież v-ce premierem RP, czytaj tym który ich będzie likwidował.. pozwolili sobie..

Przy czym -TO NIE BYŁA TYLKO "minęła 20-ta"..bo-poprzedzająca rozmowa, z Petru..czyniła -WPROWADZENIE do grilowania premiera Glińskiego..

Prawicka, czy też -Lewicka..ciągle mi się to myli..

.wystąpiła jako tępe narzędzie - układu..

Pretekstem była -sztuka teatralna, pt "Śmierć i dziewczyna", którą to prof Gliński odcina od dofinansowania..realizowana przez posła z "nowoczesnej"...

Czyli..: tu "nowoczesna"i Petru.. i GOŁA BABA....którą Petru jak przysłowiowy - pętak, z wypiekami na twarzy.. oglądający "świerszczyka" odkrywa przed osłupiałym narodem..jako oznakę -nowoczesności,,ba - POstępu..

Panie Petru..Panie, panowie "nowocześni"..z "Nowoczesnej" goła baba - nie jest WASZYM wynalazkiem.

Nie zawłaszczajcie, zatem - GOŁEJ DUPY ..jako swojego symbolu..i symbolu "nowoczesności" a nawet POstępu!!!!

Jednak do meritum -premier Gliński- stał się celem ataku przez CAŁE TVP..z chwiląogłoszenia planu zmian w tejże ..

ONI mają świadomość zmian ..bo -zmienić  się MUSIi..ale - metodą "na Bronka"..kradną co się da..

List dóbr finansowych -oczywistym , nie znam..jednak .. ONI kradną ..metodą -spalonej ziemi..nasze umysły - manipulują..

STALking...uporczywe nękanie KOGOŚ jest przestępstwem...

Szefostwo TVP ..nęka od lat naród bezlitosną propagandą..!!!!!

Obywatel Szejnfeld, i jego cytat ;-" nad Polską są ciemne chmury, które przysłaniają Słońce"

oczywistym - mowa o Słońcu Peru..

Tak , tak po stowarzyszeniu towarzyszy SOWA..powstaje inne stowarzyszenie , tych samych towarzyszy.. pt Komitet Obrony Demokracji.. Znaczy jak PO i ZSL zwane PSL-em zawłaszczali państwo..na skalę wzorcową, tą, z podręczników totalitaryzmu...od sprzątaczki po ministry poprzez media..firmy ..urzędy..agendy i agentów.. jak grasował "seryjny samobójca" ..jak dokonywał się mord na ŚP Rosiaku- jako kwitesencja stalkingu - właśnie...czytaj;- jątrzonej do serc propagandy..

Jak; pęczniał dywan od zamiatanych podeń afer..to w/g stowarzyszenia -towarzyszy ..demokracja była i to CAŁOM "GEMBOM"..

Teraz jej nie ma ..bo ryj od koryta PiS towarzyszom odrywa...

Tak , tak w Polsce jest zadawniona od wojny- przyklapnięta  okrągłym  stoemu - opcja towarzyszy ..niezdekomunizowanych, niezlustrowanych a przepoczwarzonych - na dzieci własne.. WŁAŚCICIELI POLSKI...z nadania Armii Czerwonej.. Oni to po WYMORDOWANIU czytaj ;- wyeliminowaniu prawdziwych elit Polski..

Metodą "na Bronka" okradają Polskę.

.A jak Polska, ta splugawiona , sponiewierana.. się buntuje..."ELYTA" poczęta bagnetem krasnoarmieńca..ogłasza- KONIEC DEMOKRACJI..

Paradne to wszystko..paradne..

No , cóż..występują dwa obozy ..NARODOWY ..oparty na narodzie z mandatem społecznym..

i uzurpatorów przeciwstawiających się WOLI NARODU..poprzez Komitety Obrony Demokracji -choćby..

tak , tak ..ONI mówią :- co prawda PiS wygrał..ale..ale..DEMOKRACJĘ NISZCZY

i tu oko do seryjnego samobójcy.Obrońcy demokracji..-przez oczywistosć..

.MY -towarzysze musimy mieć KORYTO i mordę przy nim..co najwyżej - ustąpimy trochę miejsca.Zdają się mówić

robieni-  bagnetem krasnoarmieńca..

.Choćby przy kolejnym OKRĄGŁYM STOLE.....

Towarzysze chcą status Baumana..co to mordował Polaków..ale teraz wysubtelniał i książki pisze..Yntelektualista..

a jednak- morderca..

Właśnie podają: WOŁOMIN...Kolejny bank, po SKOK-u Wołomin w tym mieście ogłasza niewypłacalność..

Mała mieścina ..z całym szacunkiem dla mieszkańców ...a już DWA BANKI (!)się wyłożyły

Klimat ..w tym Wołominie dla bankowości - szczególnie niesprzyjający?

Do rządzących..

Uzyskaliście od NARODU -władzę.. lecz jej sprawowanie w/g woli narodu..napotyka na spuściznę zaszłości: brak dekomunizacji ..lustracji...UKŁAD z OKRĄGŁEGO STOŁU..i co tu dużo taić- zwykłej BEZCZELNOŚCI "właścicieli" RP...

Przez lata ONI ..nabrali pewności i BUTY..MORDERCY ..tak , tak -mordercy własnego narodu obrośli "dworami"..sługusami..LISOdupami...

W Waszych GODNYCH rękach..jest ten "polski statek" przeprowadzić , przez "odmęty szaleństwa"...

ONI..to "lwica jaguarowa"..ONI, to- nażarci bankowcy..krwiopijcy..

Wy - MY..to naród..

zatem - macie ostoję w NARODZIE i to z NARODEM ..powinniście się komunikować

ale do tego potrzebne są media..

ZAMIATANIE po zaszłości wymaga a nawet WYMUSZA na was- rządzących zachowania nietypowe.. często drastyczne.

.To tak "krajowa" ( brak dekomunizacji) specjalność.. ale

rząd - Olszewskiego...

lata 2005-2007..

od WAS rządzący ten "trzeci raz" zależy..

Bez możliwości komunikowania się z narodem - waszą bazą...będziecie mieć trudniej..

Z całego serca..Jestem z Wami..

Pozdrawiam..

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

poko

#1499642

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika anjagi został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jsl "któś", nwt dmkrtyczn wybrny, łm t przcwstwć s mżn n lcy. "Gwłt nch s gwłtm dcsk" - Mckwcz dm zrsztą t npsł kdys... Trzb zrbc zjzd "Hjż n Stlcę" jszcz jdn grzcznść kżdm sę nlzy lcz kżdm NN, n m pwdów gdy pltyk chc cnzrwć przdstwn nwt "zkzywć" j w ttrm nwt n glądjąc g n n czytjąc scnrsz - t wbrw Knstytcj jst n mżn tkg pltyk trktwć z grzcznnm ...b m s w główc pmsz:)

anjagi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-9
#1499644

Jednak Michnik z Lisem zrobili co niektórym kaszankę z mózgu. Skoro brak zgody rządu na finansowanie z budżetu państwa „sztuk” pornograficznych, do których „teatr” zatrudnić musiał aktorów filmów pornograficznych, to „zamach na demokrację” – to wyjdźcie na ulicę pod przewodem Michnika i Lisa ! Tam się policzymy…

Jedno jest pewne. Perspektywa braku finansowania z budżetu państwa lewactwa i zboczeńców, którzy nie potrafili wybrać jednego posła do parlamentu – zmusiła ich do podjęcia radykalnych działań. A więc do nakłonienia co niektórych do nowej rewolucji październikowej, w wyniku której tacy osobnicy jak brat Michnika znowu będą skazywać - pod pozorami demokracji... 

A propos „łamania Konstytucji”. Jaki to przepis Konstytucji został złamany przez brak zgody na finansowanie pornografii ? Z jakiego przepisu Konstytucji wynika, że mecenas ( a więc sponsor) sztuki nie ma prawa nie finansować „dzieła” obrażającego moralność ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1499653

A mówi ci coś takiego, Bóg Honor Ojczyzna. Armia zbawienia dla plujących na wartości dane nam przez Boga, to nie NP. Wyborcza to dobre miejsce na twoje komentarze i tam takimi tekstami zyskasz przychylność nad redaktora z gazety żydowskiej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1499655

Próbujesz przekierować ta prowokacje na tory gołego zadka..

Każdy ma swoją własną ..a śmiem twierdzić, paru z nas ..widziało już gołą dupę i to z bliska.

Nijak, z tego POstępu i to choćby nowoczesnego nie da się zrobić..

Dupa ..to dupa ..i już!

Jedyny BURDEL jaki chce obecny rząd rozpirzyć..to ten nastawiony przez PO i PSL..

Nie słyszałem aby PiS zamierzał krucjaty różańcowe prowadzać do agencji towarzyskich.

Imputowanie , prof Glińskiemu ..że działał nieroztropnie ..czytaj -nie oglądnął spektaklu jest NIEUCZCIWE.

.Pan premier Gliński to właśnie wyjaśniał ..podczas gdy Prawicka czy Lewicka mu to, dość ostentacyjnie uniemożliwiała.

.BYŁY materiały na temat tej sztuki gdzie czarno na białym stało..będzie PORNOGRAFIA..

I to było podstawą decyzji prof Glińskiego..

Inną rzeczą, że realizator - człek od Petru..mogli działać CELOWO - "wpuszczali w maliny" prof i opinię publiczną ..znaczy- stosowali prowokację.

.Aby na jaśnie oświeconych wyjść. 'nowoczesnych POstępowych..A tu -ciemnogród..itp...

Tego wykluczyć nie można..

My tu panie Pertu ku chwale Nowoczesnej...i oby dokopać PiS-owi i innym ..to my, tu, pokażemy gołą dupę.

.Będzie jazgot zabobonnych a my Nowoczesna POszybujemy jako obrońcy gołej dupy!!!

Tymczasem jeden z frankowiczów popełnił samobójstwo.    o czym w sztuce -cisza..

Naród cierpi od polityki banksterów , wiele firm splajtowało. ale - nie bakster- Petru i" nowoczesna.".

Banki na okradają..I gdyby rządy PO i PSL-u potrwały jeszcze trochę

to bez cienia wątpliwości ..to NARÓD miał tzw "goła dupę"..

i nie byłoby potrzeby chodzenia na sztuki aby ową -nieszczęśnicę, siła banksterów z dobra odartą -zwyczajnie zobaczyć na ulicy ..przystanku ..w metrze czy szosie..

W tym co, tu, piszesz -jesteś,zwyczajnie nieuczciwy.

.Widocznie , takie są wymogi "nowoczesnej".

P.S. następną sztukę proponuje o uszach ...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

poko

#1499656

Przedstawienie w Teatrze Polskim we Wrocławiu to masturbacja publiczna. Może Pan tak lubi jak się ludzie patrzą?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1499658

Czy zachowanie Lewickiej (czy lewackiej) było "okazywaniem grzeczności", a może pokazem buty i arogancji?

"Najśmieszniejsze", że - bez oglądania "sztuki" - same jej plakaty obrażają dobry smak, są niekulturalne, prymitywne, wulgarne. Dziw, że np. feministki nie protestowały - bo przecież te plakaty poniżają kobiety.

Czy akceptacja tego "czegoś" ma być przejawem "wolności", "demokracji", "swobody" itp. Dowodem na..., no właśnie - dowodem na co?

Neo-modernizm niczego jak dotychczas nie zbudował. Wręcz odwrotnie! Przykładem, do czego prowadzi ta pseudo-filozofia są kraje, które TRACĄC WŁASNĄ KULTURĘ - STRACIŁY TOŻSAMOŚĆ. Vide Szwecja.

Chcemy, czy nie chcemy uznać - granice MUSZĄ istnieć! Granice między kulturą i jej brakiem, granice między artyzmem a zgorszeniem, granice między moralnością a rozwiązłością, granice między Dobrem i Złem, Pięknem i Brzydotą, kwiatem w rozkwicie - a... szajsem. Przekraczanie zwyczajów i praw - to wcale nie większa wolność, czy nowa kultura. To chaos, degrengolada, a ostatecznie - śmierć.

Za wpis - ode mnie - minus (i 6 punktów mniej).

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1499685