Führer Tusk przekroczył granice własnego łajdactwa…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Widziałem na video fragment spotkania z mieszkańcami Jaktorowa, gdzie Donald Tusk skrytykował podręcznik do przedmiotu historia i teraźniejszość autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego. Wypowiadając zmyślone przez siebie fragmenty tekstu podręcznika, Führer Tusk zaciskał lewą piąstkę, zaś z mikrofonu do którego Tusk wypowiadał swoje łajdactwa dobiegał trzask – jakby Führer chciał drugą piąstką zmiażdżyć mikrofon:

„Czarnek wymyślił taki podręcznik, który ma uczyć nasze dzieci historii i teraźniejszości. Tam jest wiele różnych bardzo dziwnych, czasami strasznych tez. Ja dzisiaj odkryłem taki maluteńki rozdział o dzieciach in vitro. W tym podręczniku Czarnek i jego współpracownicy zamieścili takie słowa, że dzieci z in vitro, to jest hodowla ludzi. Kto będzie kochał takie dzieci?” — łgał bez zmrużenia oka lider Platformy Obywatelskiej wzruszając się przy tym na wypowiedziane przez siebie łgarstwa:

„I to dziecko dostanie do ręki podręcznik i przeczyta w tym podręczniku, że jest dzieckiem z hodowli, którego nikt nie kocha (…). Te wszystkie złe rzeczy, które zrobili w Polsce one wynikają także z tego, że nie wiem, czy tak się dobrali, czy władza to z nich zrobiła, ale jeśli coś takiego proponuje się polskiej szkole, polskim dzieciom, polskim rodzicom, to znaczy, że moim zdaniem nie ma granic łajdactwa dla nich. Nie ma takiej linii, której nie przekroczą…” — ciągnął Tusk, usiłując zahamować płacz. Führer totalnej opozycji tak się bowiem wzruszył tym, co sam zełgał!

Na reakcję na łgarstwa Tuska nie trzeba było długo czekać:

"Ani Minister Przemysław Czarnek, ani Ministerstwo Edukacji i Nauki nie jest autorem ani wydawcą podręczników. Nie jest więc prawda jakoby Pan Minister umieścił jakiekolwiek słowa na temat dzieci z in vitro. Nie jest też prawdą, że we wspomnianym podręczniku można przeczytać, że nikt nie kocha dziecka z in vitro" – odpowiedział führerowi totalnej opozycji minister Czarnek żądając przeprosin za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jego temat. Oprócz tego minister Czarnek oczekuje, że Donald Tusk wpłaci 100 tys. zł na dowolną Młodzieżową Drużynę Pożarniczą OSP.

Do łajdactwa Tuska odniósł się także autor podręcznika prof. Roszkowski, który w oparciu o  treści podręcznika do HiT-u stwierdził "Jeżeli ktoś uważa, że to jest łajdactwo, jak mówił pan premier Tusk, to niech czyta ze zrozumieniem….Ktoś wezwał nawet do palenia tych podręczników, co można skomentować w ten sposób – brawo! To będzie spektakl na miarę III Rzeszy. Nie chciałbym, aby do tego doszło, ale chciałbym, aby krytycy sobie wyobrazili, jakby to wyglądało i co to będzie znaczyło. Jeżeli nie ma się racji, tylko chce się niszczyć, to trzeba się zastanowić, do jakiej cywilizacji zmierzamy.....Zapytano mnie kiedyś, czy spodziewałem się takich reakcji na ten podręcznik. Do pewnego stopnia się spodziewałem, ponieważ w tej chwili mamy do czynienia z wojną kulturową. Nawoływanie do przemocy, bo czym jest wyprowadzenie prezesa NBP, czy propagowanie palenia książek, to jest ta antycywilizacja. Piszę m.in. o niej w tym podręczniku. Można zatem powiedzieć – uderz w stół, a nożyce się odezwą" 

Tusk przy okazji łajdackiego ataku na podręcznik wykorzystał także katastrofę na Odrze, uderzając w PiS: "Śnięte jest całe państwo pod rządami Kaczyńskiego. PiS jest jak rtęć"…

Skąd ta rtęć? Skąd ona się wzięła? Okazuje się, że to Niemcy podrzucili rtęć w Odrze führerowi z hodowli Angeli Merkel - Tusk zaś łyknął tę rtęć, jak młody pelikan! W ślad za Tuskiem na rtęć rzucili się jego wyznawcy i polsko-języczne media. Minęły raptem dwa dni, gdy...

Dziś się okazuje, że Niemcy wycofali się z rtęci na Odrze(sic!) :„Nadal nie jest jasne, co spowodowało masowe wymieranie ryb w Odrze” – informuje niemiecki portal RBB24!  Początkowo informowano o wykryciu rtęci w rzece; teraz minister środowiska Brandenburgii Axel Vogel ocenia, że przyczyną mogą być duże ilości rozpuszczonych soli i niski poziom wód…

I tak Donald Tusk – łajdacki führer totalnej opozycji pozostał z podrzuconą mu przez Niemców rtęcią jak ten Himilsbach z angielskim…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Ukrywając doWody  POgoRączki do  "rządzenia"... - POwpadały im do gŁów << rtęćowe słupki termometrów >>... [ Sześciennych celi POlitycznych...].

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1646285

uczyłam się do egzaminu będąc na III roku studiów historycznych. Bardzo sobie chwalę jakość merytoryczną i opowieści o kluczowych wydarzeniach prowadzonych ze swadą. Czytałam też inne publikacje profesora.

Czekam właśnie na podręcznik, zamówiłam kilka dni temu. Lewactwo się wściekło i bije pianę za prawdę.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1646292

na lewackie śmieci, i lewackie ścieki

:

lewactwo w ściekać siem tylko może. 

TAM ściek tylko jest! 

niemiecka w mózgownicach rtęć.

a przykładem matoł - germański śmieć 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1646294

Vote up!
1
Vote down!
0
#1646301

Pospolita zdrada:

„Wirtuozowie od pióra, od fletni,

Mędrcy wpływowi, uczeni szlachetni,

Tak zawsze czuli na okrutny los,

Na wyrok sądów, na murzyńskie krzywdy,

Nawet na dolę psów – czemuż to nigdy

Wasz owej nocy nie podniósł się głos?!

Popatrzcie jak dziś ten ideał wygląda.”

O sprawiedliwych:

„Gdzie jest ten upiór, co przez długie lata

Zwodził nas wojny? To sumienie świata

Co tak niezłomną sprawuje tu straż?

Ten mądry sędzia, co wszystko rozsądzi

Kto jest bez winy, kto zbrodniarz, kto błądzi?

Pokażcie mi go- niech plunę mu w twarz.”

I chyba mamy , jak na talerzu tego upiora, o którym pisał prawie 80 lat temu autor. Nic dodać, nic ująć. Jak długo jeszcze będzie działał i reprezentował  bezkarnie, siły wrogie Polsce?

 

Vote up!
3
Vote down!
0

yenom

#1646293

PO wodach Odry - POlitycznie błądzi, karnie pływający (płynny) mezytylen, który w pewnym miejscu - fizycznie się uwolnił z balastu towarZyskiEgo GALAretOwego szlamu - nie rzekomo, do rzeki podrzuconEgo - komu (?) ni stycznie, ni prostopadle - do koryta Odry.

Dzieci Ojczyzny - znają znikomą rozpuszczalność w wodzie - mezytylenu ...( 48 mg. - w 1 litrze rzeki).

Fizyczne właściwości mezytylenu (dobrego pływaka)- mogą górować nad analityczną wyobraźnią ludzkich zesPołów zamierzających mierzyć fAkty wstępne (stężenia roztworów rzecznych i składy mieszanin fazowych płynów rzecznych) do rzeczowych - właściwych śledztw prokuratorsko-policyjnych... - przygotowujących Polaków do zasadniczego sondowania - właściwości teorEtycznego Sądownictwa Państwa Prawa.

Pozdrawiam. J. K.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1646296

Vote up!
2
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1646297

Czy mówiłem coś o rtęci????

Vote up!
2
Vote down!
0
#1646300

Brzegiem Odry szlo dwóch agentów wpływu. Kombinowali jakby tu do reszty zatruć stosunki polsko szwabskie. A że wszystkie pomysły były "gie" warte, wyrzucili je do najbliższego cieku wodnego.

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1646309

Prikaz prowadzącego (zasadNiczego) -> niczego nie pamiętaj !  

POwTarzaj sobie w pamięci - "nie ZnajDuję"...

"Duje" : - wieje... - Duję : - wieję - z Polski do Niemiec.

Prikaz - nie ZNAJ (POjęcia) DUJĘ : - WIEJĘ z Polski...

NaTych(z)miast masz wracać i POwywracać - Prawo i Sprawiedliwość praworządnych Polaków.

Pozdrawiam. J. K.

 

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1646314

Tusk nie jest łajdakiem!

Prawda jest inna:on nie jest Polakiem!

On cały czas dziala przeciwko nam!

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#1646323