Ćwierkający agent na liście człowieka Putina…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Cokolwiek Radosław Sikorski zaćwierka na Twitterze będzie przez Platformę Obywatelską usprawiedliwione, gdyż „za tweety nie karzemy” – oświadczył Borys Budka. Budka poinformował też, że odbyła się „poważna” rozmowa szefa PO Donalda Tuska z Radosławem Sikorskim i w jej konsekwencji Radosław Sikorski „napisał wyjaśnienia”. Ciekawe tylko, czy Radosław Sikorski napisał wyjaśnienia skąd otrzymuje regularne przelewy „za doradztwo” w skromnej kwocie 804 tys. euro – tylko w tym roku?!

Transparency International EU zwróciło uwagę na europosła z Polski – Radosława Sikorskiego, przedstawiciela Platformy Obywatelskiej. „Zadeklarował 40 tys. euro miesięcznego wynagrodzenia za »konsultacje«” – napisano. Z raportu wynika, że Sikorski za 12 dodatkowych zajęć miał dochód od 588048 do 804 tys. euro.

Radosław Sikorski nie musi się więc martwić o swoją przyszłość, skoro - oprócz pensji europosła (8700 euro + diety i zwroty kosztów podróży) - ktoś mu regularnie wypłaca miesięcznie po 40 tys. euro, zaś führer totalnej opozycji nie zamierza go ukarać za ćwierkanie na Twitterze. Nie ulega więc wątpliwości, że Radosław Sikorski jest nadal na szczycie listy wyborczej Platformy Obywatelskiej – tym bardziej, że dobrze zorientowana żurnalistka „Newsweeka” Renata Grochal przewiduje, że Sikorski będzie kandydatem na…. prezydenta z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej (sic!). Dodajmy, że jest to wypowiedź Renaty Grochal już po usunięciu przez Sikorskiego swojego wpisu, który został potraktowany przez USA, jako „funkcja rosyjskiej dezinformacji” – o czym poinformował rzecznik Departamentu Stanu Ned Price.

Dziennikarka „Newsweeka” widzi Radosława Sikorskiego w wyścigu o fotel prezydenta RP w 2025 r. – Byłby lepszym kandydatem niż Rafał Trzaskowski – powiedziała w Radiu Zet. Zapytana o to, czy prezydent Warszawy nadawałby się na ten urząd, odparła że „Trzaskowski byłby lepszym ministrem spraw zagranicznych”. – Mógłby też objąć stanowisko w UE – przekonywała Renata Grochal. Jej zdaniem dużo większe szanse na zwycięstwo mieliby Donald Tusk albo… Radosław Sikorski. – Sikorski ma znakomite kontakty międzynarodowe. Wcześniej był szefem MON i MSZ, czyli sprawował ministerialne funkcje w dwóch kluczowych kompetencjach prezydenta – wyliczała. Grochal nie dodała, że Sikorski - jako człowiek postępu - jest za zabijaniem na życzenie nienarodzonych dzieci a z Krzyżem tez nie ma nic wspólnego - nota bene - wraz z małżonką...

Nie ulega wątpliwości, że po wpisie „Thank you, USA” nad zdjęciem wydobywającego się gazu ze zniszczonego gazociągu Nord Stream – Radosław Sikorski może liczyć na kolejny przelew z jego „znakomitego kontaktu międzynarodowego”. Warto bowiem przypomnieć, że Sikorski jest członkiem komitetu sterującego tajemniczego klubu Bildenberg – masońskiej organizacji słynącej z tajnych spotkań wysoko postawionych funkcjonariuszy wielu krajów...

Nic więc dziwnego, że Radosław Sikorski zapytany przez portal Money.pl, jak wyglądają takie spotkania, odpisał krótko: - Nie mogę, bo by mnie zlikwidowali… Sikorski może jednak ćwierkać na ruską nutę bez żadnych obaw, że ktoś go zlikwiduje. Sikorski nie zagraża bowiem ani Putinowi, a tym bardziej organizacji Bilderberg o masońskiej strukturze.

Sikorskiemu nie podskoczy zatem führer totalnej opozycji Donald Tusk, który chodzi nie tylko na niemieckiej, ale i na ruskiej smyczy. Tajemnicza smycz na której chodzi Radosław Sikorski kwalifikuje go wg. Renaty Grochal do tego, by kandydował na stanowisko prezydenta RP. Nie każdy przecież otrzymuje co miesiąc przelew na 40 tys. euro z niewiadomego źródła… 30 tysięcy złotych miesięcznej emerytury Tuska to przecież jałmużna...

Nie dziwi więc wierno-poddańczy tekst Pawła Zalewskiego (obecnie funkcjonariusza partii Hołowni), który oczyścił Radka a winę za zniszczenie gazociągów Nord Stream zwalił na...rząd PIS-u, oświadczając publicznie: "Sabotaż, który miał prawdopodobnie miejsce wobec rurociągów Nord Stream, ujawnił skalę zaniedbań polskiego państwa, jeżeli chodzi o ochronę infrastruktury krytycznej".  Czyli Rosja do spółki z Niemcami gazociągi zbudowali a Polska ma je chronić i to na międzynarodowych wodach??? Tego nawet agent Bolek nie zdołał wymyślić!

Konkurs na największego debila totalnej opozycji rozkręca się, więc splunięcie Zalewskiego na Polskę to nie ostatnia brednia zdrajców Polski.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (18 głosów)

Komentarze

Od lat donosi wraz z resztą total(trar)nej opozycji donosi na Polskę w Brukseli. Wali podobne brednie o rzekomym braku praworządności w Polsce, jak w sprawie rzekomego udziału USA w ataku na ruską gazrurkę.

Vote up!
7
Vote down!
0

M-)

#1647288

na liście Putina. Wszak jego rozdęte ego na to wskazuje.

pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

antysalon

#1647292

Wczoraj ambasador Rosji przy ONZ Wasilij Nebenzia wykorzystał tweet Radosława Sikorskiego na temat wycieków z gazociągów Nord Stream i Nord Stream 2, by oskarżyć Stany Zjednoczone o odpowiedzialność za sabotaż!

Podczas sesji Rady Bezpieczeństwa Wasilij Nebenzia prezentował wydruk tweeta i cytował wpisy Sikorskiego, wykorzystując je w propagandowej narracji Rosji Władymira Putina!

Tusk i cała Platforma muszą być dumni z tego, że ich funkcjonariusz trafił na usta całego świata co dowodzi, że cały "postępowy" świat (Rosja, Kuba, Korea Północna i Gabon) liczy się z Platformą Obywatelską i ze słynnym "oksfordczykiem", który zdemaskował amerykańską soldateskę!  

Nie zdziwi mnie, gdy US Immigration nie wpuści Radka na teren Stanów Zjednoczonych...

Vote up!
7
Vote down!
0
#1647303