Wydmuszka? Ch**, D**a i kamieni kupa????????

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj

Nie Będę się rozpisywał, jaki to poseł Nitras jest be, a posłanka X jeszcze gorsza.

Krótko. Została naruszona zasada prywatności posła. Więcej, były fotografowane tajne dokumenty posłów PiS, co jest naruszeniem tajemnicy państwowej.

Mam tylko jedno pytanie. Jak wygląda naruszenie prywatności Posła oraz w jaki sposób zakwalifikować fotografowanie tajnych dokumentów, a nazywa się coś takiego zwykłym ordynarnym szpiegostwem, przy czym kopie tych materiałów zostały wyniesione poza salę czy budynek Sejmu. Ponawiam pytanie. Czy w Polskim Prawie są artykuły mówiące na ten temat, a jeżeli są to jak wygląda odpowiedzialność karna za te czyny. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego ci przestępcy nie są aresztowani i nie toczy się przeciwko nim postępowanie karne. Czyżby Państwo Polskie to była wydmuszka? Ch** d*** a i kamieni kupa?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:12)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

l tk zstnówmy sę...kj, skrwl grzbły, l jk t jst mżlw, by zstwć tjn dkmnty byl gdz, tym brdzj, z był wdm, z bnd pwskch klędnków będz &qt;klędwć&qt; w sjm?

cśn m sę tylk jdn...P-PS-w stwk...jstśmy rzgrywn przz t zmrszł twrzystw w rmch gry &qt;zły gln, dbry gln&qt;...Psrm tż n wrzę...pzdr

 

http://trybeus.blogspot.com/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1529122

Popisowska ustawka to raczej nie, ale nie należy wykluczyć, a znając przewrotność Prezesa, mogło dojść do celowego zostawienia pewnych dokumentów i rzeczy osobistych Posłów PiS.

Gremium wiodące w PiS naprawdopodobniej liczyło na to, że te bezmózgowcy rzucą się na pozostawione rzeczy niczym hieny, i okazuje się, że się nie przeliczyli.

Dalej pozostaje otwarte pytanie, jak buszowanie po prywatnych i tajnych rzeczach PiS ma się do kodeksu karnego? Jeżeli tak jak ja myślę, a PiS ma jaja, to te bezmózgie badziewie w dość szybkim tempie może się znaleźć za kratkami. Nie mówiąc już o tym, że to może bardzo ostudzić zapały Gowina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1529128

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

http://trybeus.blogspot.com/

#1529162

Aż dziw, że tak niewielu to widzi... A może bardzo się mylę?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1529219

Dla mnie nie ma znaczenia w pierwszej kolejności, czy takie zachowanie było zgodne z prawem czy nie. Nie da się wszystkich upilnować i to w każdej dziedzinie...bo zabrakłoby policjantów i paragrafów. Nie jest również najważniejsze czy to ustawka....bo jeżeli tak,- to najgłupsza zabawa jaka zdarza się posłom i na tyle niepoważna, że nie warto się tym zajmować.
Najbardziej przeraża mnie poziom moralny tych Polaków, bezwstyd totalny. Zarówno podczas podsłuchiwania jak i podglądania. Czy nie miał ich kto wychować? Wszystkich wysłać na naukę savoir vivre lub na terapię behawioralną. Z tymi posłami, w takim ustroju i z taką ordynacją wyborczą nie da się zbudować wolnej, uczciwej Polski.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1529139

Powtórzę to kolejny raz... Chciałbym poznać myśli portalowych pałkarzy... A może byłoby to zbyt przerażające ?...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1529220

Poseł Nitras po zakończonej pracy w Sejmie wsiada do samochodu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1529236