Wydmuszka? Ch**, D**a i kamieni kupa????????

Obrazek użytkownika Jurand
Kraj

Nie Będę się rozpisywał, jaki to poseł Nitras jest be, a posłanka X jeszcze gorsza.

Krótko. Została naruszona zasada prywatności posła. Więcej, były fotografowane tajne dokumenty posłów PiS, co jest naruszeniem tajemnicy państwowej.

Mam tylko jedno pytanie. Jak wygląda naruszenie prywatności Posła oraz w jaki sposób zakwalifikować fotografowanie tajnych dokumentów, a nazywa się coś takiego zwykłym ordynarnym szpiegostwem, przy czym kopie tych materiałów zostały wyniesione poza salę czy budynek Sejmu. Ponawiam pytanie. Czy w Polskim Prawie są artykuły mówiące na ten temat, a jeżeli są to jak wygląda odpowiedzialność karna za te czyny. I jeszcze jedno pytanie, dlaczego ci przestępcy nie są aresztowani i nie toczy się przeciwko nim postępowanie karne. Czyżby Państwo Polskie to była wydmuszka? Ch** d*** a i kamieni kupa?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (12 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ale tak zastanówmy się...okej, skurwiele grzebały, ale jak to jest możliwe, aby zostawiać tajne dokumenty byle gdzie, tym bardziej, ze było wiadomo, ze banda peowskich kolędników będzie "kolędować" w sejmie?

ciśnie mi się tylko jedno...PO-PiS-owa ustawka...jesteśmy rozgrywani przez to zmurszałe towarzystwo w ramach gry "zły glina, dobry glina"...Pisiorom też nie wierzę...pozdr

 

Vote up!
5
Vote down!
-8

http://trybeus.blogspot.com/

#1529122

Popisowska ustawka to raczej nie, ale nie należy wykluczyć, a znając przewrotność Prezesa, mogło dojść do celowego zostawienia pewnych dokumentów i rzeczy osobistych Posłów PiS.

Gremium wiodące w PiS naprawdopodobniej liczyło na to, że te bezmózgowcy rzucą się na pozostawione rzeczy niczym hieny, i okazuje się, że się nie przeliczyli.

Dalej pozostaje otwarte pytanie, jak buszowanie po prywatnych i tajnych rzeczach PiS ma się do kodeksu karnego? Jeżeli tak jak ja myślę, a PiS ma jaja, to te bezmózgie badziewie w dość szybkim tempie może się znaleźć za kratkami. Nie mówiąc już o tym, że to może bardzo ostudzić zapały Gowina.

Vote up!
3
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1529128

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ale bądź obiektywy...te paltfusy nie są aż takimi debilami, bo doskonale wiedzieli, że obiekt jest monitorowany...a ci "pisiory" doskonale wiedziały co pozostawiają "kolędnikom" (tajne dokumenty)...czas pokaże, ale ja jestem pewien, że to ustawka robiona w celu dalszej eskalacji "konfliktu"...ja tego nie kupuję, no sorry:))

Vote up!
2
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1529162

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Aż dziw, że tak niewielu to widzi... A może bardzo się mylę?.

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1529219

Dla mnie nie ma znaczenia w pierwszej kolejności, czy takie zachowanie było zgodne z prawem czy nie. Nie da się wszystkich upilnować i to w każdej dziedzinie...bo zabrakłoby policjantów i paragrafów. Nie jest również najważniejsze czy to ustawka....bo jeżeli tak,- to najgłupsza zabawa jaka zdarza się posłom i na tyle niepoważna, że nie warto się tym zajmować.
Najbardziej przeraża mnie poziom moralny tych Polaków, bezwstyd totalny. Zarówno podczas podsłuchiwania jak i podglądania. Czy nie miał ich kto wychować? Wszystkich wysłać na naukę savoir vivre lub na terapię behawioralną. Z tymi posłami, w takim ustroju i z taką ordynacją wyborczą nie da się zbudować wolnej, uczciwej Polski.

Vote up!
7
Vote down!
-5

Verita

#1529139

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Powtórzę to kolejny raz... Chciałbym poznać myśli portalowych pałkarzy... A może byłoby to zbyt przerażające ?...

Vote up!
0
Vote down!
-3
#1529220

Poseł Nitras po zakończonej pracy w Sejmie wsiada do samochodu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1529236