PiS to faszyści, trzeba ich zabić

Obrazek użytkownika tonymld
Blog

Z przykrością należy stwierdzić, ze język nienawiści, o który o zgrozo PO oskarża PiS przyniósł owoce, bynajmniej nie takie, jakich by się można było spodziewać. Widać ciągle wmawianie społeczeństwu, kto jest zły oraz ze taki ktoś nie ma prawa do funkcjonowania do życia, przeniosło się z “niewinnych” sloganów w czyny niepochlebne.

Od 2005 roku nasza debata polityczna przybrała na agresji, pomiędzy dwoma blokami. Jednak co w tym wszystkim najgorsze, naród bardzo chętnie zaakceptował mowę Niesiołowskiego i Palikota. Ciągłe ataki, będące bardziej personalnymi aniżeli merytorycznymi sprawiły, ze urząd prezydenta był przedstawiany jako niepotrzebny balast, niczym Hindenburg w Weimarze. Był już taki jeden, co zrobił z tym “porządek”, korzystając z takiej samej mowy nienawiści. Tyle, że jeszcze wtedy nieco łatwiej było rozdzielić propagandę od rzeczywistości. Dzisiaj się one ze sobą nawzajem przeplatają, a media, które powinny raczej pilnować porządku w tej materii, same robią dodatkowy bałagan - np. ostatnie pomówienie J. Kaczyńskiego.

Zdaje sobie sprawę, że nie każdy musi PiS kochać i się z nimi zgadzać. Jednak martwi mnie, że głównym argumentem jest słynne: “A bo kaczor…”, za którym nie kryje się żaden merytoryczny argument. W sumie słusznie, bo kaczor to nie człowiek, a do kaczek się strzela.

Debata publiczna, jeśli nazwać tak pranie mózgów przez media mainstreamowe, stoczyła się na niski poziom. O dziwno, niekiedy w wyśmiewanym Naszym Dzienniku można znaleźć o wiele dokładniejsze i obiektywniejsze informacje, na żądany temat. Co więcej, bohaterami stały się osoby nie mające dużego pojęcia o tematyce, w której się wypowiadają, a chcące uchodzić za autorytet i drogowskaz dla nas szaraczków - np. A. Chyra popierający Władysława Komorowskiego na stanowisko prezydenta RP czy sam kandydat, który nie wie do końca które kraje są w UE… Przykre, ale prawdziwe!

PiSobolszewiki, tak przecież niejednokrotnie nazywani są przedstawiciele i zwolennicy partii, są niczym jeśli nie komuniści, poprzez brak zaufania do “prywatyzacji dla prywatyzacji”. A jeśli to mało, to bardzo łatwo wcisnąć ich jako zdeklarowanych faszystów, choć należy przyznać, iż ich młodzieżówka o wiele gorzej jest zorganizowana niż ta z PO lub swego czasu z LPR. Następnie PiS w trakcie rządów 2005-07 był bardziej liberalny od obecnej koalicji rządzącej.

Chować się kto może, akcja odstrzału i dorzynania watah rozpoczęta. Nie ma to jak pod skrzydłami słynnej “polityki miłości”. Także nikt już głośno nie mówi o deficycie budżetowym czy cięciu na ślepo budżetu. Liczy się władza i jej utrzymanie, a nie idee.
Dlatego PiS jest przedstawiane jako “zapluty karzeł reakcji” a jeśli historia zatoczy koło, to oprawcy już dziś mogą się czuć bezkarni. Ludzie, ile jeszcze trzeba, abyście się obudzili?

“Naród dobry, ale ludzie kurwa” ?

Brak głosów

Komentarze

Jutro sabat połączonych komisyji sejmowych.

Będą szukać kompromisu w sprawie zamknięcia mordy Pisowi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95688

pier*oleni faszyści!

To się w pale nie mieści. Tak samo zaczynały się rządy Hitlera.

Czarno widzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#95691

Zdarzy się że prezydent gdzieś poleci.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#95692

ich to chyba szlag trafia, że i Jarka za jednym razem nie zaj...ebali

Vote up!
0
Vote down!
0
#95695

Jak wyżej i mam prośbę o niewyręczanie ich.

Z wyrazami szacunku

tadman

Vote up!
0
Vote down!
0
#95696

Pragnalem zwrocic uwage na to, jak daleko poszedl jezyk nienawisci. I ci, co najwiecej o niej mowia, sami ja tworza...

Zreszta ja uwazam, ze nalezy ciagle analizowac i myslec, zeby media nie mogly nam byle kitu wciskac jak im sie podoba.

I o to chodzi. Cel został osiagniety - ktoś zwrócił na to uwagę ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#95708

Aby zapobiec dalszej eskalacji nienawiści (ze strony PIS, ma się rozumieć). Zdelegalizują po prostu PIS.

------------------------------------------------------------
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

Vote up!
0
Vote down!
0

Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

#95699

 Rozprawa z opozycja na stary wyprobowany sposob juz sie chyba zaczela! Wyzynanie wytahy tez zaczyna przybierac realne ksztalty.  Zginal byly wiceminister transportu w tajemniczych okolicznosciach, cialo zatopione w zalewie rybnickim! Nic wam sie nie kojarzy???

Vote up!
0
Vote down!
0
#95701

Mściwość wsioków wyszła przy morderstwie matki senatora K. Piesiewicza, kiedy odważył się być oskarżycielem posiłkowym, to w odwecie zamordowano mu matkę (w ramach remanentów i planowanego okołookrągłostołowego zawieszenia broni pod znamienną datą 22.07.1989) i żeby nie było żadnych wątpliwości dlaczego, jej ciało zostało skrępowane w identyczny sposób, jak ciało ks. Jerzego. Było im mało i po powrocie do żłobu dobili K. Piesiewicza - moralny autorytet - szantażem, narkotykami i zdjęciem w sukience całe 20 lat później.

 

Niehrabio, gratuluję spostrzegawczości.

 

P.S. Szukano ciała Eugeniusza Wróbla 2 dni, w tym wykonywano dla potrzeb TV przejazdy motorówka przez środek zalewu i wypatrywano jego ciała w głębinach. Gdy tym czasem drugiego dnia, pod wieczór(!), przy kładącej się nad wodą mgle(!), poszukujący ciała podczas powrotu do bazy znaleźli korpus wystający z wody 3 m od brzegu.

Zwłoki ks. Jerzego były wrzucane do zalewu dwa razy i po drugim razie nurkowie szukali we właściwym miejscu, a sprawcy porwania i morderstwa od kilku dni  siedzieli już w więzieniu.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#95715

Masz rację wszystko tylko nie zamilczmy tego co się stało.
Może to dopiero preludium do czegoś co może rozlać się na całą Polskę ..
Ale milczeć nie można , czas nadstawiania drugiego policzka jak dla mnie definitywnie się skończył . Może to ktoś i źle odbierać co powiem ale szanując podejście chrześcijańskie zamordowanego Ks.Jerzego ( też wydarzyło się w tym samym miesiącu)nie mam zamiaru czekać aż któryś świr i mnie będzie chciał zadźgać ..choć przecież nie jestem w PiS-ie ..
Dla niech wystarczającym motywem jest to co usłyszą w szkle kontaktowym bądź innych tego typu "przekaźnikach miłości"..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#95789