Joe Chal: - „Co chciał ukryć i czego sie bał Adolf Hitler”?

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

Na początkiem 2016 roku media dużo pisały o liderze III Rzeszy w związku z jego książką Maine Kampf, której prawa autorskie wygasły i przestały obowiązywać, co wcale nie oznacza, że każdy wydawca może sobie ją drukować i sprzedawać do woli.

Przy okazji pisano o stanie psychicznym autora tego dzieła, jego dzieciństwie, inteligencji, marnych ocenach i postępach w przedszkolu i szkole a nawet o jego chorobie psychicznej.

Jak wynika z dokumentów medycznych Hitler miał drobny ale wstydliwy feler pod postacią zdeformowanego penisa " jak również posiadał tylko jedno jądro.

Od dawna podejrzewano, że Hitler chciał brak swojej naturalnej potencji zrekompensować podbojem Europy.

Nigdy nie zostało udowodnione, że przywódca III Rzeszy dobrowolnie dał się zarazić syfilisem przez Żydówkę, aby potem ze zdwojoną mściwością mógł represjonować całą populację semicką, (przecież sam pochodził z żydowskiej rodziny).

Według historyków Jonathana Mayo i Emma Craigie Hitler cierpiał na schorzenie zwane spodziectwem, które objawia się bardzo małym członkiem.

W swojej książce „Dzień ostatni Hitlera” - minuta po minucie -, odkryto dokumentację medyczną, która potwierdza deformacje narządu Führera.

Deformacje tego typu są często dość nieprzyjemne dla chorego a pacjent oddaje mocz otworem w dnie trzonu, zamiast z wierzchołka żołądzia.

Jeden z niemieckich historyków powiedział, że znalazł dowód z 1939 roku, że Hitler rzeczywiście miał jedno jądro.

"Hitler sam uważał, że ​​miał dwie formy nieprawidłowości narządów: cryptorchidism jądra (jądro źle umieszczone w worku mosznowym) i rzadki stan zwany hypospadias prącia, gdzie cewka moczowa otwiera się na spodniej stronie penisa".

Te trochę wstydliwe deformacje mogłyby wyjaśnić, dlaczego Hitler „rzekomo” bał się, aby ktokolwiek mógł zobaczyć jego nago i było to najprawdopodobniej przyczyną słynnych napadów wściekłości nazisty.

Osobisty lekarz Adolfa Theodor Morell /co jest również potwierdzone/, zdiagnozował u Führera spodziectwo i przepisywał jemu hormony i amfetaminę, próbując poprawić jego popęd płciowy.

Poprawne życie seksualne Hitlera - lub jego brak - jest ostro kwestionowane przez historyków.

W biografii Hitlera, brytyjski historyk Ian Kershaw powiedział, że Austriak urodzony przywódca nazistowski czuł antypatie do jakiegokolwiek rodzaju  aktywności seksualnej a wręcz panicznie bał się złapania jakiejkolwiek choroby.

Jeden z niemieckich biografów Heike Görtemaker podkreślał, że para była szczęśliwa i prowadziła zdrowe życie seksualne.

Co najważniejsze to brak potwierdzenia, że Eva Braun była Adasiem Braunem.

Nie ma wystarczających dowodów, aby zawierał on jakieś romantyczne znajomości z kobietami w swoim życiu w tym z jego kochanką Ewą Braun, z którą to rzekomo popełnił samobójstwo w dniu 30 kwietnia 1945 roku.

Czy Hitler uciekł do Argentyny? Odpowiedź brzmi: tak

Po przeanalizowaniu wielu odtajnionych dokumentów FBI i faktów doszedłem do wniosku (tak jak i wielu), że Adolf  Hitler i Eva Braun po ucieczce z nazistowskich Niemiec udali się przy wiedzy i pomocy agencji wywiadowczej USA, która zacierała ślady ich podróży do Argentyny, ale tym zajmę się w moim kolejnym artykule.

Należy również wykluczyć, że poszło coś nie tak w ceremonii obrzezania, gdy Hitler był niemowlęciem.

Rytuał obrzezania

Obrzezanie wykonuje się trzema działaniami:

milah - Cięcie napletka za pomocą noża,

periah - zgrywanie membrany paznokciem,

mezizah – osoba przeprowadzająca ceremoniał obrzezania (Rabin) wysysa krew z rany po cieciu, po czyn aplikuje się kompres z dodatkiem przeżutego kminku;

Na podstawie tych wszystkich domniemań z lat 30-40 tych ubiegłego wieku powstało wiele piosenek humorystycznych i ballad kabaretowych.

Oto jedna z nich napisana przez autora tego artykułu.

                         

Duży czy malutki, aby wesolutki!

(Piosenka kabaretowa)

 

Hitler w spuściźnie dostał jedno jajo

drugie trzymał w sejfie w Raistagu!

Jego matka jako młoda panienka

Przekazała to jemu w swoim posagu.

 

Hitler miał tylko jedno jajo,

Göring miał małe jak dwa korale,

Himmler miał coś, co nikt nie pamięta

a  biedny Goebbels nie miał ich wcale.

 

Hitler miał jedno małe jajo

i jeszcze coś wisiało mu z dołu.

Można to było nazwać pędrakiem,

bo nieprzydatne było nikomu.

 

Nie martwcie się bo Stalin miał wielkie

i nie mieściły się jemu w rozporku!

Podobno miał je całe w mendach

i ciągle drapał się Józek po worku.

 

Jeden morał z tego wynika,

że robią się małe od ciągłego stania

a jak się ściśnie je mocno w dłoniach

to facet skory jest do płakania.

 

Joe Chal – autor

 

Linki

https://en.wikipedia.org/wiki/Sexuality_of_Adolf_Hitler

http://www.strangehistory.net/2013/02/03/hitlers-bizarre-sex-life/

http://yournewswire.com/fbi-hitler-didnt-die-fled-to-argentina-stunning-admission/

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:17)

Komentarze

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/9209796,adolf-hitler-mial-tylko-jedno-jadro-przywodca-iii-rzeszy-cierpial-na-wnetrostwo-mogl-byc-bezplodny,id,t.html

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

casium

#1507901

... wyniesiona z Ludowego Wojska Polskiego czy z PZPR, a może z marszów z KOD-owcami?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1507902

ten mówiący o ucieczce Hitlera. Przeczytałam gdzieś, niestety nie pamietam źródła informacji, że Hitler został wywieziony samolotem przez kobietę - pilota, bardzo oddanego Fuhrerowi.

Kolejny ciekawy watek w życiorysie Hitlera, to informacja, o której nie wspominasz zupełnie, że Hitler był prawdopodobnie masonem i ta wiedza oraz wyuczone techniki oddziaływania na podświadomość pozwoliły mu na osiagniecie takiej władzy nad tłumem. Nie byla to zwyczajna charyzma, a manipulacja.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1507911

Hanna Reitsch (ur. 29.03.1912 r. w Jeleniej Górze zm. 24.08.1979 r. we Frankfurcie nad Menem) – niemiecka pilot   wojskowa o światowej sławie, rekordzistka lotnicza, pierwsza kobieta-kapitan lotnictwa wojskowego, jedna z dwóch kobiet w historii Niemiec odznaczona krzyżem Żelaznym I Klasy. 

W dniu 26.04.1945 r. roku podjęła desperacką próbę przelotu do oblężonego przez Armię Czerwona Berlina. Usiłowała tam namówić Adolfa Hitlera do ucieczki, ale odmówił. Z wielkim trudem udało jej się wylecieć z Berlina i w maju trafiła do amerykańskie niewoli, gdzie przebywała 15 miesięcy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

casium

#1507913