Joe Chal – Imigracja a terroryzm!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat

Foto: Wyspa Bożego Narodzenia australijskie centrum zatrzymań nielegalnych emigrantów zostało doszczętnie spalone przez zatrzymanych, kiedy to dość liczna grupa około 250 agresywnych muzułmanów wyłamała bramy i zaatakowała ochronę tego obiektu. Straty szacuje się na wiele milionów dolarów.

Niedawno na blogu Fronda ukazał się artykuł o tym jak to Premier Australii chciał wyganiać muzułmanów i jakoby słowami skierowanymi do tej grupy etnicznej powiedział „Jak się Wam nie podoba w Australii to wynocha tam skąd pochodzicie!” zagrażając, ze proces o wydalenie niebawem się rozpocznie.

Po moim komentarzu zmieniono tytuł ale nie napisano kiedy ta sytuacja się zdarzyła?

http://www.fronda.pl/a/premier-australii-do-muzulmanow-jesli-wam-sie-nie-podoba-to-wyjezdzajcie,26004.html

Otóż ten fakt mógł mieć miejsce 3 – 4 lata temu., kiedy Kevin Rudd był Premierem Australii. Problem w tym “Dlaczego dopiero teraz się o tym pisze a nie wtedy?” Tak na dobra sprawę muzułmanie a obywatele Australii kiedy nimi zostawali mieli dwie możliwości do wyboru podczas ślubowania – albo Ślubując przysięgali w imię Boga lub na Jej Wysokość Królowa Australii Elżbietę II,

W Australii w ośrodkach pól zamkniętych i zamknietych przebywa wiele tysięcy nielegalnych emigrantów, którym stworzono lepsze warunki socjalne niż ma w Polsce wielu ponad przeciętnych obywateli.

Wielokrotnie odwiedzałem takie ośrodki i naocznie mogę stwierdzić, że to nie są więzienia a ośrodki odseparowane od autoktonów i tam zamieszkują czasowo aż się skończy ich proces emigracyjny. Żyjąc sobie w dostatku i pod opieka lekarzy na koszt Państwa.

Gdyby ktoś zobaczył tych ludzi w momencie przekraczania przez nich nielegalnie granicy; wychudłych, zarobaczonych często z zakaźnymi i niebezpiecznymi chorobami a po kilku tygodniach tam przebywania nie sposób ich poznać!

Ci ludzie muszą przejść kwarantannę w odosobnieniu od zdrowych!

Często podburzani przez własne grupy etniczne już wcześniej osiadłe w tym kontynencie wywołują bunty paląc dobytek i cały sprzęt wielomilionowej wartości tam dla nich zorganizowany.

Nie należy zapominać, ze ci nielegalni emigranci z punktu prawa są „przestępcami” ponieważ złamali prawa australijskie nielegalnie wtargajac na terytorium obcego Państwa często mając ze sobą bron, której posiadanie na antypodach jest nielegalne.

Pioniewaz ilość nielegalnych przyjazdów ciągle rośnie Rząd nie miał innej alternatywy jak obciąć plan wsparcia rodzin /rodzinne/ australijskich matek o 745 miliony dolarów aby z tych środków można było wspierać nielegalnych emigrantów i budować nowe ośrodki socjalne dla nich.

Tylko sam koszt utrzymania 11 tys nowych nielegalnych emigrantów w ciągu 6 miesięcy wynosił dwa lata temu 62,77 miliona dolarów wydanych dodatkowo.

Zasiłek dla nielegalnego emigranta w Australii w ciągu 6 miesięcy wypłacany co dwa tygodnie wynosi: $ 439,- X 26 tygodni czyli 13 wypłat = $ 5 707,- X 11 tys emigrantów = $ 61 777 000,-

Nie będę poruszał sprawy terroryzmu ludzi zmuszonych do opuszczenia swego kraju a chcacych zmusic do dzialania na ich rzcze rzady tych krajow do ktorych oni wyemigrowali, poniewaz prawie wszyscy maja wyrobione swoje zdanie na ten temat

Jeśli komuś się zdaje, że do jakiegoś kraju nagle przybędzie spora grupa ludzie z obcego kraju wraz ze swa kultura, religia, przyzwyczajeniami kultywowanymi od wieków i dostosują się do społeczności tam zamieszkałej to się grubo myli.

Polski rząd również powinien się głęboko zastanowić nad konsekwencjami swego planu otwierając nasz kraj na masową imigrację z zewnątrz „górali z Palestyny”.

Joe Chal vel Chalubowicz

Ocena wpisu: 
Brak głosów