Bo z narodem polskim to należy skończyć

Obrazek użytkownika Jinks
Kraj
Ciekawy tytuł, prawda?
Historia lubi się powtarzać, o czym powszechnie wiadomo i co jakiś czas ta historia zatacza swoje magiczne koło. Z tejże historii wiemy, że w przeszłości byli już tacy, którzy chcieli z Polakami skończyć. 
Nawet średnio rozgarnięty gimnazjalista wie, iż żyli niegdyś tacy panowie jak Adolf Hitler, Stefan Bandera, czy Józef Stalin. Wszyscy oni zasłynęli tym, że nie przebierali w środkach, eksterminując inne narody. Wszystkich tych panów łączyła kliniczna nienawiść do narodu polskiego oraz do Polski i uczynili oni bardzo wiele, aby historia nadała im miano ludobójców.
Historia ma również to do siebie, że się zmienia i nietrudno jest dostrzec, że w Polsce także się zmieniło. Mamy supermarkety, mamy metro w Warszawie (nie pamiętam już ile nitek), mamy Pendolino, mamy demokrację, mamy Unię Europejską i mamy także NATO, ale najważniejsze jest to, że mamy w końcu w Polsce wolne wybory. 
Wielu uważa, że mamy również wolne media, a jak są wolne, to i czytać, czy oglądać przyjemnie, bo można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Do najbardziej wolnych mediów, jeżeli można stosować taki ranking, należy “strefa wolnego słowa”, w której pisują wyzwoleni, niczego się nie lękający dziennikarze.
Ja to lubię tam zaglądać, bowiem “wolnościowcy” zawsze potrafią uraczyć jakimś skeczem, żartem, ale także makabreską o Putinie np.
Kiedy zajrzałem tam wczoraj, to przyznam, że wcale mi nie do śmiechu było, po tym gdy natrafiłem na bardzo obszerną analizę tego, co to dzieje się z wyborami do samorządów w naszym kraju. Autorem tego dociekliwego opracowania jest niejaki Targalski Jerzy, który w swoim materiale pokusił się o uświadomienie Polaków w zakresie ich egzystencji.
Pan Targalski zwieńczył swoje dzieło kodą, która brzmi:
 
“Po naszej stronie wybór będzie prosty – albo okaże się, że warto być Polakiem, albo należy z tym narodem skończyć, bo sam wybrał nieistnienie jako najlepszy wariant samoobrony.”
 
Ciekawe jaką metodę przewiduje pan Targalski w “skończeniu z tym narodem”, no i pozostaje jeszcze wykonawca.
Od siebie powiem panu Targalskiemu, że butelka do tego nie wystarczy.
 
 
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:12)

Komentarze

Butelką to ich mogą potraktować na Ukrainie, ale Polacy mogą w końcu "ten naród" wyprosić do siebie!!

 

pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1451929

Ja uważam, że mu się nic nie pomyliło. Tak wybory, jak równiez i takie konkluzje, to swoisty papierek lakmusowy. Testują nas, na ile jesteśmy tolerancyjni i jak daleko mogą sie posunąć.

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1451933

Szok! Oni u tego agenta SB Sakiewicza, już zupełnie w opozycji do Polaków się postawili i nawalają antypolonizmy na wyścigi, dzisiaj na swoim profilu gejwidek wildstein napisał,  "typowo polski burdel" ... zaś w następnym zdaniu już w samych superlatywach o Upainie... z burdelu to on może sam jest, to było tłumaczyło, że zachowuje się jak ladacznica. Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1451936

Trudno jest się do tego odnieśc w racjonalny sposób. Działania III RP uodporniły mnie na takie zjawiska. Mało rzeczy dotyczących Polski jest w stanie mnie zdziwić i jedną z tych niewielu jest to, że pod tą prowokacja Targalskiego toczy się dyskusja. Pojawia się pytanie, czy ludzie nie rozumieją tego, co czytają, czy też najemne trolle robią tam frekwencję?

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1451941

Proszę zauważyć cynizm tego antypolaka Targalskiego, w tym wpisie wypisuje takie rzeczy, a dzisiaj na protestach pod PKW go nie ma, co więcej, PIS odciął się przed chwilą od tego, a zaraz pewnie zaobserwujemy zmianę retoryki na Niezależnej... 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1451944

Targalskiego to można się prędzej spodziewać w redakcji GW, a nie wśród protestujących. Idee wszak te same.

Fakt, że PiS się odcięło od protestujących, stawia tych "opozycjonistów" w jednym szeregu z Sakiewiczami, Olejnikami, czy Michnikami. PiS także boi się narodowców i w ich kwestii będzie pogrywało w tym samym teamie do spólki z PO i całą resztą  szemranego towarzystwa. Narodowcy doprawdy musieli osiągnąć niezły wynik w tych wyborach, skoro wswzyscy wpadli w panikę, a może i wygrali nawet. Teraz się już nikt prawdy nie dowie, nawet wówczas, jeśli doszłoby do powtórnych wyborów.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1451956

Stawiam na te najemne trolle robiące frekwencję.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Lotna

 

#1451981

Dr TevelDe niedawno, kiedy tzw. konwój humanitarny podążał na Ukrainę radził, że najpierw trzeba do niego strzelać, a potem się zastanawiać.

A jeśli idzie o to czy warto być Polakiem to po raz kolejny przytaczam wyjątek z art. Marci Shore z Gazówy, który doktorowi TevelDe pomoże zadecydować:

W swojej autobiografii pierwszy prezydent Izraela pisał ciepło o matce, która z pogodą akceptowała ostre spory dzieci: „Jak mawiała: »Co by nie było, ja wyjdę dobrze. Jeżeli rację ma Szmul, będziemy szczęśliwi w Rosji, jeżeli Chaim, to będę szczęśliwa w Palestynie «”.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,97737,6810201,ZA_DUZO_KOMPROMISOW___STOP.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1451980