Kto zestrzelił malezyjski samolot, czyli transformacja Niepoprawnych.pl

Obrazek użytkownika Jinks
Świat
zestaw rakietowy 9k37m1 buk
Zacznę od tego, że nie mogę wyjść z podziwu dla wszystkich mediów, ekspertów, rzeczników, a także dla blogerów. Minęło zaledwie trochę ponad dobę, a cały świat dmie w jedną trąbę, że malezyjskiego Boeinga zestrzelili Rosjanie i to w dodatku na rozkaz Putina. Na ten temat zdążyli się już chyba wypowiedzieć wszyscy i tylko jeszcze nie słyszałem, a może nie dosłyszałem opinii pana Brzezińskiego o tym zdarzeniu.
Nie wiem dlaczego, ale jestem głęboko przekonany, iż nie będzie ona różna od tego, co powielają wszyscy.
Ważnym elementem w sprawie jest fakt, że samolot został zestrzelony nad terytorium Ukrainy, a nie Rosji, a że incydent z TU154M - 101 miał miejsce na terytorium Federacji Rosyjskiej, to chyba nikomu przypominać nie trzeba.
Czyli lecący nad Ukrainą samolot zestrzelił Putin i niemalże wszyscy popierają taką teorię, uznając ją za jak najbardziej słuszną hipotezę. Polski samolot rządowy z Prezydentem i Sztabem Generalnym Armii “rozbija się” na terenie Rosji i ten sam cały świat jednogłośnie uznaje, że to była zwykła katastrofa lotnicza, a wspomniany pan Brzeziński oświadczył publicznie, że tylko człowiek niespełna rozumu może w tym przypadku podejrzewać, że doszło do zamachu.
Może ktoś z Państwa potrafi mi wytłumaczyć, na jakiej podstawie Brzeziński kategorycznie odrzucił możliwość zamachu na polski samolot z wiadomą delegacją na pokładzie?
 
Kto mógł zestrzelić malezyjski samolot pasażerski?
Moim skromnym zdaniem istnieją tylko dwie opcje, które mówią, że dokonali tego Ukraińcy.
Otóż zakładam, że za tragedią stoi ukraińska armia, która z jakichś przyczyn postanowiła zestrzelić Boeinga i tu należy wiedzieć, że pomyłka w takim przypadku jest mało prawdopodobna, choć nie można jej wykluczyć zupełnie.
Druga opcja, to Ukraińcy, którym nie po drodze jest z hamburgerową demokracją, czy unijnym rajem, powszechnie zwani “separatystami”, a także “terrorystami” i w tym przypadku pomyłkę można śmiało założyć.
Media donosiły, że około trzech tygodni temu tzw. “separatystom” udało sie przejąć zestaw rakietowy tupu 9K37 Buk. Te same media jednak informowały, ze system w posiadanie którego weszli przeciwnicy Poroszenki, jest niesprawny i że nikomu się nie uda odpalić rakiet.
Czy istnieje możliwość, że jednak udało się naprawić zestaw rakietowy?
Takiej opcji nie można wykluczyć i jeżeli powstańcy użyli rakiet, to istnieje duże prawdopodobieństwo, iż nieprofesjonalna obsługa mogła wziąć samolot pasażerski za ukraiński wojskowy samolot transportowy.
 
Przy opcji zestrzelenia samolotu przez siły zbrojne Ukrainy sprawa nabiera rumieńców, jeżeli za prawdziwą przyjąć wiadomość, iż tym samym korytarzem powietrznym nieco wcześniej, przelatywał samolot z prezydentem Rosji - Władimirem Putinem na pokładzie.
I tu właśnie pozwolę sobie pospekulować.
Jeżeli celem rakiety ziemia- powietrze miał być samolot Putina, to nijak nie potrafię sobie wyobrazić, ażeby na taki krok zdecydowali się Ukraińcy i tu w grę wchodzą USA, które doskonale wiedzą kiedy i gdzie lata Putin.
Jeżeli na polecenie USA Ukraina postanowiła zestrzelić samolot Putina, to możliwe, że sygnał z respondera pasażerskiego Boeinga ktoś uznał za celową dezinformację, myśląc, że rosyjski “Air Force One” kombinuje i ten ktoś profilaktycznie posłał rakietę, która skutecznie trafiła samolot.
Konsternacja mogła być duża, ale przy tego typu przedsięwzięciach nikt się nie przejmuje jakimiś cywilnymi ofiarami, tak samo jak nie przejęli się Amerykanie ofiarami jetliner’a irańskich linii lotniczych  - Iran Air 655, który został zestrzelony przez USS Vincennes 3 lipca 1988 roku.
Na pokładzie było 290 osób, a w tym 66 dzieci.
Amerykanie uznali ten akt terroryzmu za “godny pożałowania wypadek”.
Powszechnie wiadomo, że o pomyłce nie mogło być mowy.
Takie operacje to standard w poczynaniach Amerykanów ( w razie potrzeby chętnie służę przykładami).
 
Ewentualna likwidacja prezydenta Rosji w postaci Putina z pewnością Stanom Zjednoczonym, a już na pewno Ukrainie byłaby na rękę. 
USA usilnie prą do wojny i to Ukraina ma być pretekstem do jej rozpętania, więc dlaczego Amerykanie nie mieliby dokonać takiej prowokacji?
Ktoś podejrzewa tych terrorystów o jakieś skrupuły?
O skrupuły Amerykanów można zapytać Husajna, albo Kadafiego, bądź ponad milion Irakijczyków posłanych do piachu przez USA i ich koalicjantów.
 
Rosja nie miała najmniejszych powodów, aby dopuścić się zestrzelenia malezyjskiego samolotu i oskarżanie o ten akt Putina, to czysty absurd.
 
Teraz słowem jeszcze odnośnie tytułu.
Niegdyś Niepoprawnych cechowało to, iż uczestnicy tego portalu nigdy, przenigdy nie ulegali bredniom serwowanym przez media i jak patrzę dzisiaj na powielanie przez blogerów idiotyzmów serwowanych im przez owe media, to aż strach mnie ogarnia, że aż tak mocno wszyscy dali się zmanipulować. Nikt nawet nie próbuje rozważyć wszystkich możliwych ewentualności, co jawi się zjawiskiem przerażającym.
 
Reasumując, powiem, że jedynym co się uda ustalić, to będzie to, iż samolot został strącony rakietą typu ziemia - powietrze. Nigdy nie dowiemy się, kto odpalił rakietę.
Wszystkie informacje będą sprzeczne.
Amerykanie w dezinformacji są nie gorsi niż Rosjanie.
 
Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:27)

Komentarze

Pokazywali samolot Putina i malezyjskich linii lotniczych. Prawie identycznie pomalowane.

Gdybyś zechciał odszukać w intenercie i wkleić, jako uzupełnienie do swojego artykułu - może lemingo - forumowicze przejrzą na oczy.

Brzeziński nie ma potrzerby się wypowwiadać.

Nie po to mają teraz swoich wiernych sługusów w Polsce.

Zwróć, proszę uwagę, jacy sie aktywni zrobili.

Grają pierwsze skrzypce w rozmowach.

Chłopcy na posyłki.

Ciekawe, co będzie, jak Putin się zdenerwuje i rzuci na stół wszystkie - ostatnie  karty związane ze "Smoleńskiem".

Bardzo możliwe, że je ma, a polscy politycy już mają i tak gorąco w pięty, więc wykonują każde polecenie swoich panów.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1431924

No, potomkowie Bandery -

jesteście mistrzami prowokacji - ale to jest zbyt grubymi nićmi szyte - celowe puszczenie samolotu nad teren wyzwoleńczych walk na wschodzie terytorium dawnej Ukrainy... ciekawe czy CIA im pomagała czy sami wymyślili tą prowokację???

Następny kurs tej trasy proponuję wyznaczyć nad Strefą Gazy

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1431938

sadzac po minusach to conajmniej juz pieciu-

licze ze i POzostali dadza znac

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1432257

Popatrz, jak się rozbiegali.

Nie dziw się oni są w panice i się za pampersami już od dawna rozglądają.

W dodatku gorąco, pogoda piękna, na grilla ani na działkę nie mają jak iść, bo muszą pilnować, żeby kołderka się nie zsunęła i nikt nie zobaczył, że pod kołderką jest ....nieczysto, bo "król" miał "przygodę".....

Mało, że jest nagi, to jeszcze obs.......y.

 

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1432261

dalbym wszystko by to na wlasne oczy zobaczyc 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1432266

 do tego zestrzelonego, ale nie sądzę, aby w sprawie miało to jakiekolwiek znaczenie. Radar nie ocenia celu po wyglądzie, jak to sugerują "eksperci", bo oto jeden z nich i to publicysta "Przeglądu Lotniczego" , oświadcza, że malezyjski Boeing był maszyną dwusilnikową, a Iluszyn Putina posiada cztery silniki, co można dostrzec nawet z ziemi. Idiotyzm w czystej postaci. Facet sugeruje, iż obsługa takiego Buka np., jeździ po łące i patrzy przez lornrtkę ile silników posiada samolot, który chce zestrzelić, a wiedzieć trzeba, że rakiety Buka posiadają zasięg 30 km, więc chyba nawet Rosjanie nie posiadają takich lornetek.

Jednak wygląd mógłby zadecydować podczas zestrzelenia przez ukraiński myśliwiec, pilotowi którego wystarczyłyby barwy samolotu. Jednak USA oficjalnie ogłosiły, że użyto rakiety typu ziemia-powietrze i to będzie rozpatrywane jako pewnik. Jak USA mówią, to tak ma być.

 

Co do Smoleńska, to Putin zapewne jest rozdającym karty w tej grze. Nie wielu wie, co w istocie wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku na Siewiernym, a Putin wie to napewno, ale czy zrobi z tego użytek? Niewykluczone, ale uważam, że to nie nastąpi przy tej okazji.

 

A tu zdjęcia:

 

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1431964

Jedną z nich jest "zamach na Putina". No cóż, pomarzyć można. Trzeba być jadnak pozbawionym wyobrażni, o wiedzy nie wspomnę, żeby "chwytać bajkę", że przywódca Rosji dałby się bezkarnie strącić taką rakietą. Putin nie lata na drzwiach od stodoły, tylko fortecą z całym systemen obronnym. Ludzie, wyłączcie telewizję, włączcie rozum. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Anka1

 

#1432109

że czasami to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Całe szczęście, że to wogóle nie działa. No chyba, że na Ruskich i to dla nich jest wymyślane. Niedawno ruskie media donosiły, że w Odessie zakotwiczył statek z Polski z działami samobieżnymi i polską obsługą. Całość po wyładowaniu zapakowano na wagony i pociąg ruszył na wschód. Nie wiadomo dlaczego akurat drogą morską naokoło globu miało by się to dozbrajanie odbywać skoro Ukraina ma z Polską bezpośrednią granicę lądową. No ale za ruską logiką nie nadążysz. Parę dni temu wszystkie rosyjskie stacje i płatna agentura rozwodzili się nad rzekomym ukrzyżowaniem jakiegoś chłopca na wschodniej Ukrainie przez "banderowców". Rosyjska TV przepowadzała nawet wywiady z jego matką i naocznymi świadkami... Innym razem informowano, że podpisano porozumienie o przejęciu sporej części ziem ukraińskich przez Polskę. Te relacje i doniesienia ich mediów są tak absurdalne, że nikt poważny nie chce nawet tego komentować.
 
Teraz ruszyła kampania dezinformacyjna po zestrzeleniu przez rosyjskie wojsko cywilnego malezyjskiego samolotu. Różni "fachowcy" wypowiadają bez zastanowienia takie brednie jak to, że niby Putin miał lecieć jakimś samolotm i to jego Ukraińcy chcieli zestrzelić. Nie wiadomo akurat dlaczego z Warszawy. Albo co mają wspólnego barwy samolotu lecącego na wysokości 10km, skoro go wogóle nie widać. A wystarczy tylko włączyć internet aby zobaczyć jaki samolot, jakich linii, skąd dokąd akurat nad nami przelatuje. Jak leci do nas w odwiedziny babcia, to moje dzieci śledzą gdzie się ona aktualnie znajduje: Flightradar24.com. No ale Rosjanie na tak prosty pomysł nie mogą wpaść więc strzelają na oślep do wszystkiego co się rusza... Głupota i nieudolność ruskich w wypieraniu się zbrodni nie ma granic. Wczoraj "Striełkow" stwierdził, że samolot przewoził ciała nieżywych od kilku dni (przed strąceniem!) ludzi! 
 
Albo to:  niejaki „Carlos”, kontroler z kijowskiego lotniska dopadł do Twittera i w ciągu dwóch następnych godzin w kolejnych krótkich wiadomościach przekazał między innymi: - do wieży kontroli lotów w porcie lotniczym Kijów-Boryspol 7 minut po zniknięciu samolotu z radaru wkroczyły ukraińskie służby specjalne wraz z obcokrajowcami, już wtedy mówiono o zestrzeleniu; - w ciągu trzech ostatnich minut lotu MH17 towarzyszyły dwa ukraińskie myśliwce, widziane na radarach przez personel kontroli lotów; - o eskorcie MH17 przez ukraińskie myśliwce wiedzieli ludzie z ministerstwa spraw wewnętrznych, ale nie wojskowi; Z racji użycia we wpisach języka hiszpańskiego, pozostały one niezauważone przez większość komentujących bieżące wydarzenia 17 lipca. Krótki wywiad z „Carlosem” przeprowadziła jedynie hiszpańskojęzyczna redakcja kanału Russia Today – mówi w nim on, że z racji swoich ostatnich wpisów otrzymał liczne pogróżki od ludzi związanych z „Majdanem” a ukraińskie władze dały mu i jego rodzinie 24 godziny na opuszczenie kraju. I ci ruscy propagandziści są tak tępi, że nie potrafią na bieżąco nawet skorygować swoich wymysłów. No bo co mają wspólnego ukraińskie myśliwce, które rzekomo miały malezyjski samolot eskortować a potem go zestrzelić skoro wiadomo, że został on strącony rakietą ziemia-powietrze wystrzeloną z terytorum okupowanego przez terrorystów.
 
Albo z tą trasą przelotu, i nie zamkniętą jakoby celowo przez Kijów przestrzenią powietrzną nad terenem walk. A wystarczy zapytać wujka Google jak to się ma do rzeczywistości zamiast powtarzać bzdury: http://www.defence24.pl/analiza_dlaczego-malezyjski-boeing-lecial-nad-donbasem
 
Ręcę opadają. I śmieszno i straszno...
Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1432118

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432123

Macie Myszki niesamowitą zdolność uaktywniania systemu AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) ©, który bombarduje jedynkami nawet uśmieszek, który Wam posłałem. System chyba nie lubi postaci ze studio Hanna - Barbera. Co innego Jacek i Agatka, albo Ptyś i Balbinka. Chyba te produkty, ale innego już systemu bardziej byłyby przyswajalne dla tutejszych intelektualistów.

 Pozwole sobie Was pozdrowić, co czynię niniejszym i oczekuję ukrycia tego komentarza przez ... AIM(S)  :) 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1432138

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1432298

Ruski, jak ruski, ale dlaczego tyle głupków i wręcz idiotów u nas ?????????????

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1432146

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

też się nad tym zastanawiam. Wielu jest naprawdę takich, co nie potrafią samodzielnie myśleć i powtarzają brednie jak te stado baranów. Bo są zmanipulowani w dużym zakresie poprzez nahalną propagandę i (niestety) skuteczne jej metody. Ale wielu jest też płatnych zadaniowców (kilku nawet osobiście zidentyfikowałem a nawet skłoniłem do przyznania się do pracy za kopiejki). Jest też pokaźna grupa tzw. kolaborantów (pamiętasz moje artykuły i opracowania na ten temat?), którzy błędnie upatrują sojuszników, bo niewłaściwie zidentyfikowali interes narodowy i osobiste zagrożenia. Wielu nie potrafi rozumować racjonalnie bo myślą że świat jest czarno-biały. A nie jest. Nie ma takich alternatywy jak np.z jednej strony usrael (używając ich terminologii), jacyś masoni, NWO, a z drugiej jedyny autentyczny obrońca chrześcijaństwa - Putin. No może to trochę despota, ale to lepsze rozwiązanie niż Judeopolonia. Nie ma takiej alternatywy, bo ani Putin ani Judeopolonia w Polsce są nie do przyjęcia. Inna sprawa czy to wogóle realne. Ale jeśli tak to jednych i drugich (a może i trzecich - mam na myśli fanatyków islamskich) trzeba pogonić natychmiast kopniakami. I na tym polega polska racja stanu a nie jakies wojtasowe bredzenia o Cywilizacji Polskiej...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1432189

o tym juz 5 lat temu. Biedak nie widzial w tym wszystkim Putina. Trzeba go wyslac do SBU - czyli ukrainskiego SB. Juz oni wycisna od niego, ze to Putin.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1431934

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Publikacja jak zwykle po fakcie. Norma.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1431965

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1431941

zeby separatysci zestrzelili samolot z 10 km to potrzebowaliby super sprzetu Sam BUK to za malo - musisz miec system radiolokacji. to zrobili banderowcy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1431943

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przyznam, że wszystkie trzy wymienione powyżej formacje, także i ja osobiście obszczekuję przy każdej okazji.

 

W notce nie wykluczyłem możliwości zestrzelenia przez "separatystów".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1431968

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1431942

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1431969

Zauwazcie jak wyglada Tupolew na zdjeciu i porownajcie go z polskim wrakiem, dla mnie wygladaja bardzo podobnie. Oczywiscie nie ma tu mowy o prezydenckim samolocie, poniewaz nasz "nie byl zestrzelony", tylko byly.......... naciski, duzo alkoholu, brzoza, a Kopacz nadal kopie, i to na metr.

 

4 października 2001 roku nad Morzem Czarnym zestrzelono samolot Tu-154M należący do Siberia Airlines. Maszyna startowała z Tel Awiwu, zmierzała w stronę lotniska w Nowosybirsku. W czasie przelotu nad Morzem Czarnym tupolew został trafiony przez rakietę wystrzeloną przez ukraińską armię prowadzącą ćwiczenia w okolicach Krymu. Na pokładzie było 78 osób, wszyscy zginęli. 

 

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1431946

Czyli ćwiczenia nie poszły na marne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1431970

W czasie kazdego konfliktu zbrojnego -a taki mamy na Ukrainie -ludnośc cywilna jest chroniona prawem miedzynarodowym .Przyczyny tragedii powinne zostać zbadane przez miedzynarodowe gremium z wyłaczeniem Ukrainy i Rosji .Winni tej tragedii powinni zostać sprawiedliwie osadzeni przez społecznośc międzynarodowa.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1431972

W moim wpisie nie napisałam, że to Putin jest odpowiedzialny. Zestrzelono go nad terytorium separatystów. Zarejestrowano nagranie i wspomniałam, że być może jest fałszywe. Do tej pory nikt nie powiedział, że jest i tyle.

Sam natomiast grzecznie zmieniasz trop na amerykański, bardzo możliwe, że tak było, ale tego nie wiesz.

Putin nie miał żadnego celu a Amerykanie mieli??

Wyśmiałam natomiast ruska prasę, która twierdzić zaczęła, że to mógł być zamach na niego.

No, chyba, że też tak uważasz :))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1431947

Amerykanie nie mieli celu. Ale zydzi mieli. Stad tez twoja i innych reakcja. wszyscy w interesie Izraela.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1431957

i mieli ruskie. W interesie Izraela? Napisałam o nieludzkim ataku na Gazę. Nie chcesz, nie czytaj wpisu, ale głupot nie opowiadaj!!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Astra - Anna Słupianek

#1431960

Nie dramatyzuj.

Oceniłem sytuację patrząc na tytuły i lidy przy tych tytułach, z których jasno wynikało, że wpis dotyczy tragedii, o której mowa.

 

To my lemingi hodujemy Putlera

Putin przekroczy jeszcze niejedną "czerwoną linię"

Putin, krwawy pajac, przy okazji wykańcza Tuska

Kto jest winny katastrofy?

 

Proszę zwrócić uwagę na lidy przy tych tytułach.

Twój tytuł - "Wojna, wijna, wojna", nie zwrócił mojej uwagi.

Jeżeli czymkolwiek uraziłem, to przepraszam.

Cztery zacytowane tytuły i to wszystkie wiszące jeszcze na SG, jednak mogły wzbudzić we mnie taką, a nie inną reakcję.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1431973

ok :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1431980

Kijów we łzach

Ukrainka płacze przed holenderską ambasadą: "Ludzie  zginęli! Prawdziwi ludzie  zginęli!

Tak, jakby śmierć, codzienna  obecnie w Donbasie, dotyczyła kogoś, kogo za ludzi się nie uważa. Nie dawniej jak wczoraj widziałam na filmie porozrywane ciała młodych dziewcząt leżące przed zburzonym domem. To była jakaś wioska na wschodzie Ukrainy. Jedna z nich miała połowę głowy. Przestraszyłam się. Wokół nich krążył oszalały z bólu ojciec.

Ale tamci, to nie ludzie! Nie prawdziwi ludzie!

 

 

Izrael walczy o pokój.

Kolejny "news";Jakieś babsko z Knesetu twierdzi, że należy pozabijac Palestyńczykom matki. Żeby więcej nie rodziły.  Dzisiaj giną i matki, i ich dzieci.

W mediach ani słowa. Wszyscy w żałobie po ofiarach z malezyjskiego samolotu.

 

Boję się najbliższych dni. W cieniu katastrofy, w izolacji medialnej, nasilają się walki z "nieprawdziwymi" ludźmi. W Ługańsku zginęły dziś dziesiątki cywilów. Ilu w Gazie?

 

 Czy my, kiedy Rosjanie w końcu ruszą na zachód, będziemy uważani przez świat za ofiary godne uwagi? Za prawdziwych ludzi?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1431949

// Czy my, kiedy Rosjanie w końcu ruszą na zachód, będziemy uważani przez świat za ofiary godne uwagi? Za prawdziwych ludzi?//

Ostatnia wojna dostarczyła chyba odpowiedzi?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1431953

Jestem ciekaw jakie konsekwencje były wyciągane dla Państw, które zestrzeliwały zagraniczne cywilne samoloty?? Wg mnie zestrzelenie cywilnego samolotu jest jednoznaczne z atakiem na Państwo/a zamorodowanych obywateli, a to grozi wojną...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1431956

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1432007

Co do samej Ukrainy i Ukraińców, to mamy chyba zbliżone zdania. Natomiast co do marszu Rosjan na zachód, to osobiście bardziej obawiam się marszu Niemców na wschód i to niekoniecznie za Bug.

 

Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1431976

No, ja też "zachód" ograniczam do Odry:)

Mam w myszce "news" o którym wspomniałam w poprzednim komentarzu. Wrzucę go tutaj, przy okazji:

http://narodowcy.net/europa-i-swiat/10071-zydowska-poslanka-matki-wszystkich-palestynczykow-musza-zginac

 

 

 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1431985

Dziękuje za ten link.

Mnie w najmniejszym stopniu nawet nie zaskakują słowa pani posłanki. Zaskakuje mnie natomiast fakt, że już tyle czasu świat przygląda się eksterminacji ludności Palestyny przez Żydów i co? Jakie kroki podjęły inne państwa, aby powstrzymać Izrael w jego szaleństwie?

To są kpiny. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1431987

.......

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1432126

Mamy temat dzieki ktoremu nie ma ani slowa, ile kobiet i dzieci zamordowal Izrael w dniu dzisiejszym. To juz teraz wiecie, jak dzialaja POlszewico-zydowskie media?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1431966

Poczekajmy spokojnie na raport Anodiny

bo ona może dojść do tego że pilot był pijany lub że ten samolot został ostrzelany nad Polską a spadł na Ukrainie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1431971

To ja dopiszę do Twoich dwóch jeszcze trzecią hipotezę - na mój ogląd, znacznie bardziej prawdopodobną.

Posłał putas swoje małpy na Ukrainę, dając im na drogę brzytwy (tak dla pewniejszej obrony interesów rosji).

Nie mógł kremlowski pokurcz dodać co bardziej inteligentnych osobników do specnazu, bo

wybitniejsze jednostki  (IQ ponad 70) zajęte są dezinformacją w Necie.

Dlatego też pozbawione nadzoru wojenne małpy pomyliły brzytwę z organkami i coraz szerzej się śmieją,

a konus razem z nimi.

Dlaczego moja hipoteza jest bardziej prawdopodobna?

Bo ja nie usiłuję przypisać mózgów zapijaczonym nomadom, znanym także jako naród Amorków.

Uzbrojonych po zęby gołodupców.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1431974

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Dlczg mj hptz jst brdzj prwdpdbn?&qt;

 

N jst brdzj prwdpdbn.

N tym tp wszystk pzstj w sfrz hptz włśn.

Mn mrtw brdzj gólny mk, którm klg lgł, jk wdzę.

 

Szczęść Bż!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1431979

Na wstępie - proszę Boga nie mieszać do naszych - ludzkich życzliwości.

Co zaś do amoku, to z pewną dozą samozadowolenia napiszę, że na tak zwane tryndy i mody jestem zupełnie odporny.

I pewnie dlatego NIGDY nie uważałem putasa za człowieka (bo jak sam podkreślał - jest czekistą), a ruskich za przyjaciół.

Gwałt, kłamstwo i złodziejstwo to życiowa droga tych przyszywanych "słowian".

Nawet ich język nie przewiduje trwałego bytu - "u mienia jest żena i awtomobil".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1431984

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1431986

Służę uprzejmie Kolego drogi:

Ja MAM żonę, MAM także samochód, i nie JEST to tylko stan przejściowy.

Co do Amerykanów czy Niemców, to nie będę się wypowiadał, bo nie znam ich tak organoleptycznie jak ruskich.

Bo widzisz Kolego, ja nie znam ruskich z podręczników, tylko z moskiewskiej ulicy.

Brudnych zapijaczonych, małych złodziei, którzy patrząc Ci w oczy, myślą tylko jak opróżnić Ci kieszenie.

Powiesz pewnie, że to były siniaki jak pod sklepikiem w Polsce?

Nie.

Dobry muzyk z jednej z najlepszych moskiewskich knajp, wolał mnie okraść na 5 rubli, niż załapać się na uczciwą robotę, w której dniówka

przekroczyłaby jego marzenia za rok.

Nie truj zatem o podręcznikach - ja czułem osobiście jak śmierdzą.

Być może od korzeni.

Bo te przecież wyrosły z komunistycznego ludobójstwa, nie mającego przecież żadnego odniesienia w historii ludzkości, ani co do skali, ani co do okrucieństwa.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1431988

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432002

Co widziałem w Moskwie, to pamiętam.

Pamietam także, że nie był to widok, jaki można zobaczyć podczas kurso-konferencji na łubiance.

Ja zaglądałem także na podwórza, i widziałem ruiny za wielkimi fasadami.

Co do samokrytyki, to najbardziej oględnie się wyrażę, spośród tego, co mi przychodzi na myśl.

WAL SIĘ. Ja mam już dość słuchania o poljaczkach!

Jeśli się czegoś wstydzę, to tego że ruskim wolno chodzić po Polskiej ziemi.

Uparłeś się zejść na temat Amerykanów, zupełnie jakby dla odwrócenia uwagi od potomków Wikingów i Mongołów, jakimi w istocie są Rosjanie.

Ale proszę, wedle życzenia.

Dziwisz się Kolego, że w Stanach opowiada się dowcipy o debilach z Polski?

A jacy to debile zaludniali Stany po II WŚ?

Nie z partyjnego i ubeckiego nadania?

Intelektualiści z pzpr?

Buachacha!

Ilu normalnych Polaków wypuściła komuna na Zachód?

A jak popatrzeć z tej perspektywy, to już chyba łatwiej zrozumieć, jakie osobniki urabiały nam opinię.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432121

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432133

Oczekujesz ode mnie argumentów, jednocześnie odpowiadając na nie próbami obrażania mnie, nie odnosząc się do sedna.

Ale to nic - znamy ten styl - Użytkownicy także.

Nie poprawi Ci ten styl autorytetu.

Co zaś do argumentów, to służę.

O ile wiem, to nie Stany podarowały nam 200 tysięcy czołgistów "z Rzeszowa" i nie one również zamieniły

stacjonowanie krasnoarmiejców na obsadzenie agenturą newralgicznych miejsc w Państwie Polskim.

Nie Stany również płaciły nam za żywność statkami (do odremontowania).

Nie Stany kontrolowały naszą policję polityczną, i nie Stany okradały nas ze wszelkich wynalazków i myśli technicznej.

Zacznij więc leczyć swoją manię prześladowczą i zacznij spostrzegać rzeczywiste zagrożenia dla Polski.

A jeśli łakniesz poklasku, to zacznij pisywać na forum niezawisimoj gaziety.

Pa tymczasem, harmoszko.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432169

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wdzsz, pdczs nszj t wymny zdń w pwnym mmmnc wyplsz m &qt;wl sę&qt;, ddjąc jks dtyzmy, ż mrykńk Plnę stnwą twrzysz z PZPR, p t, by zrz ptm pwdzć, ż j próbję Cę brzć.

Kmplksy brk rgmntów, czyną C grsywnym.

Wylzj pmyśl sb, ż wcl n mssz ndwyrężć swjj ntlgncj, wchdząc ttj.

Nc t wnsłś prócz nfrmcj, ż msz żnę smchód, c njk n krspndj z tmtm.

Wsz l fctów m żny smchdy?

 

Wnskję, ż w Mskw t klg był, jk jszcz Pcąg Przyjźn stnły, c? Mż z rmn prt jszcz?

 

P mtrszk!

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1432277

Tobie zaś w nerwach pamięć zawodzi, to objaw głębokiego stresu.

Wal się usłyszałeś, kiedy wzorem wyborczej kazałeś mi się wstydzić Polskości.

Co do mojej agresji, to poznałbyś ją może w realu, ale tu jesteś tylko nic nie znaczącym zbiorem liter.

Bez twarzy, charakteru i osobowości.

Zwykłym bełkotem znikającym po opuszczeniu bloga.

A co do mojego pobytu w moskwie, to nie zgadłeś.

To był czas, kiedy rosję reprezentował alkoholik, głównym towarem eksportowym"imperium" były panienki

do zachodnich burdeli, a gazpromu nie było jeszcze stać na stypendia

dla tobie podobnych harcowników.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432302

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432331

Drobny złodziejaszek okradnie Cię z tego, co masz przy sobie. Z gotówki.

Złodziej elegancki, w jedwabnym garniturze, ze złotymi spinkami w mankietach eleganckiej koszuli -  opróżni Twoje konto i z uśmiechem na twarzy okradnie Ciebie, Twoją rodzinę, cały Naród.

Mało tego.

Zadłuży Ciebie i kolejnych kilka pokoleń bez Twojej zgody z nawet wbrew Twojemu sprzeciwowi.

Ty będziesz szczęśliwy i zachwycony, że dostąpiłeś zaszczytu kontaktu z dżentelmenem?!

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1432009

że chyba nie zrozumiałeś Leniwca. Uważam też chyba podobnie jak ty,że złodzieje ze złotymi spinkami okradają nas wszystkich nawetpaństwo lecz Leniwiec pokazał fałszywość tego narodu,który w naszych mediach i przekazach pokazywany jest jak przyjazny pijak. W rzeczywstości tonie jest on przyjazny tylko pijak a w stosunku do nas jeszcze złodziej i morderca. To nie ludziki tylko Rosjanie własnoręcznie strzelali do naszych w tył głowy. Przyjaciele tak nie robią. Z tym zachwytem też chyba ptrzesadziłeś albo masz na myśli lemigi ,którym jest wszystko jedno.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

lupo

#1432014

Wybacz, ale spacerując po małym kalcu nie spotykałem takich w jedwabnych garniturach.

A żeby napić się kawy "z fusem" i aby nie zabił mnie smród już w wejściu do knajpy, przeszedłem kilka kilometrów.

Nie opowiadaj mi zatem o dżentelmenach - to nie ta strona świata.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432120

Pisząc o "dżentelmenach" miałam na myśli naszych i to wcale nie drobnych złodziejaszków.

Ich interesują ogromne sumy, wielocyfrowe na wydrukach bankowych.

Nie wiedzisz?

Ośmiorniczki żre się i baluje na konto Polaków.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1432137

Specyfika własnego podwórka ma to do siebie, że sprząta się je własnoręcznie.

A problemem znacznie poważniejszym jest, kiedy sąsiedzi systematycznie

wyrzucają swój gnój na nasz podjazd, gromko przy tym wołając,

że powinniśmy się wstydzić, w jakiej stajni żyjemy.

Prawdziwa Polska Elita leży wymordowana w Katyniu i tysiącach innych -bezimiennych miejsc.

A CeleBurki robiące dziś za władzę, wychowane zostały przez komunę i dla komuny.

Ich idolem jest pedał, gnijący w mauzoleum.

Czegóż więc oczekujesz po takich szumowinach?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432183

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1432008

to, że nazwiesz mnie idiotą, nie spowoduje automatycznie, że Ty będziesz mądrzejszy.

Putas, objawiając się jako czekista, sam wykluczył się spośród ludzi.

Jeśli tego nie rozumiesz, to zapoznaj się z dokonaniami czekistów.

Dowiedz się historii zezwierzęconych bydlaków, siepaczy ludobójcy stalina.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1432119

Punkty Kategoria Data Powód Status Akcje -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:31 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view 1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:30 Pozytywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:30 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:29 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:28 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:28 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:27 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view -1 Punkty komentatora 18 Lipiec, 2014 - 23:23 Negatywna ocena mojego komentarza (1) Zatwierdzone view        

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1431978

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Prosze Cię, nie wklejaj mi tu tych idiotycznych statystyk. To jakieś szaleństwo.

Czy Ty widzisz, ile to zajmuje miejsca i jak skutecznie rozwala dyskusję?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1431982

ok.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1431983

Wiesz, Jozio pokazuje tylko piaskownice. O jakiej ty mowisz dyskusji jak tutaj nikt nie dyskutuje tylko wali minusiki, plusiki. Ja tam nie mam nic przeciwko, ze on wkleja. Przeciez to jest jakas zabawa. Na Ukrainie gina ludzie, zestrzeliwuje sie samolot, ludzie umieraja a na niepoprawnych co jest wazne? Plusiki i minusiki. Mi od wczoraj tez naodejmowali, bo sie nie podoba to co pisze. Niewazne czy masz racje. Wazne, czy sie stadu podoba. A stado jak to stado - przecietne jak zawsze. Zawsze zetnie tych co glowy wystawiaja. Tu trzeba pogratulowac Gawrionowi. Zrobil system, ktory zajmuje ludzi bardziej anizeli argumenty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1432033

Witaj

 

Ja rozumiem, że lubisz być przekorny i oryginalny, lecz, czy nawet po przemówieniu Obamy i wobec niezbitych faktów, podtrzymujesz swoją tezę?

Przecież to się kupy nie trzyma i jest to tzw. w nauce paralogizm.

Co ci tu będę klarował, sam za parę dni zobaczysz, jeżeli oczywiście będziesz chciał widzieć.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1431995

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy Ty naprawdę wziąłeś sobie do głowy idiotyzmy Obamy?

W jednym przypadku polecam posłuchać Sikorskiego i tego, co mówi on o USA i naszym z nimi "układzie".

 

Pozdrawiam!

 

PS Zwróć uwagę, że w swojej notce stawiam jedynie tezy, a nie stwierdzenia. Natomiast wszyscy już oficjalnie twierdzą, że to Ruskie zestrzelili samolot. Nie jest to z mojej strony ani oryginalność, ani przekora. To jedynie zdrowy rozsądek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1432003

Znam niestety takich, co wierzą tylko mędrcom syjonu. Nie wierzą nawet sobie.

 

Obama to dupek wielkiego kalibru. Ale jak już mówi expose na cały świat to podaje tylko udokumentowane fakty.

Wszystkie media, na całym świecie publikują sfałszowane dowody - podsłuchane rozmowy terrorystów, amatorsko nagrane filmy. Służby i satelity łżą jak psy.

Tylko po to, by podkopać rację Jinksa.

Międzynarodowy spisek rządzi opinią publiczną, ale sprytny i przenikliwy Jinks nie da się oszukać. On wie i on czuje.

Putin jest praworządnym, uczciwym i dobrym człowiekiem, który niestety musiał się borykać, ze wstrętnymi Czeczeńcami, kłamliwymi dziennikarzami, Gruzinami, wszyscy wiedzą jacy oni są.

I teraz na dodatek ci paskudni Ukraińcy, banderowcy i faszyści. Ogrom zadań, które ma Putim do posprzątania jest wielki.

Potem trzeba się będzie zająć następnymi faszystami z Estonii i Łotwy. Następnie z zakłamanymi polaczkami.

A na koniec pozostaną europejskie pedały z Brukseli, Paryża i Berlina.

 

Ja, Jinks to widzę dokładnie. Dlatego Putina będę wspierał, jak moją prawą, pracowitą rękę.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1432017

Otóż to. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1432027

Otóż to. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1432028

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Demokracja polega na tym, że każdy z osobna może wyrażać swoją własną opinię.
Ja mieszkam w demokratycznym kraju, więc korzystam z okazji wyrażania swoich myśli na tematy wszelkie. Ty także mieszkasz w kraju demokratycznym, z tą różnicą, że niestety tylko w teorii i również wyrażasz swoje poglądy, a jedynym czynnikiem, który nas łączy, jest także demokratyczny portal Niepoprawni.pl.
Ja nie zabiegam o to, abyś podzielał moje opinie, tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, iż ludzi, którzy nie wierzą mediom, jest coraz mniej i stąd też nie oczekuję zbyt mocno, ani zrozumienia, ani tym bardziej poparcia moich poglądów z uwagi na to, że każdy z Polaków ma swoje własne, indywidualne zdanie i racja każdego musi być na górze.
Swoimi wpisami staram się jedynie zwrócić uwagę na to, że 95% Polaków została zmanipulowana przez media
 
Twoje argumenty są nijakie. Wyświechtane formułki o niczym.
 
“Obama to dupek wielkiego kalibru. Ale jak już mówi expose na cały świat to podaje tylko udokumentowane fakty.”
 
To jest wierutna bzdura. Nie zgadzam z ta opinią ani trochę i znam wiele przykładów na to, że cytowane, Twoje słowa to banialuk.
 
“Wszystkie media, na całym świecie publikują sfałszowane dowody - podsłuchane rozmowy terrorystów, amatorsko nagrane filmy.”
 
CNN swojego czasu puściło w eter informacje, którą powieliły WSZYSTKIE MEDIA  NA CAŁYM ŚWIECIE, o tym, że Irak posiada fabryki produkujące broń chemiczną. 
Czy wiesz, że USA zaatakowały po raz drugi Irak tylko na podstawie CNNowskiej bredni? Wiesz może ilu Irakijczyków (cywilów) zamordowały USA podczas drugiej wojny w Iraku? Nie wesz. Po co Tobie w końcu takie informacje?
Co do amatorskich filmów, to przypomnij sobie filmik “Moonwalkera” z miejsca Katastrofy” naszego Tupolewa. Ty zapewne uważasz, że ten film przedstawiał to co się wydarzyło pod Smoleńskiem, więc spytam, a gdzie były ciała ofiar?
Jak ja więc mam wierzyć filmom i filmikom.
 
“Służby i satelity łżą jak psy.”
 
Oczywiście, że tak. Służby to zawodowi łgarze i dezinformatorzy. Łżą z definicji, a zdjątka, to służby Ci wyprodukują, jakie tylko chcesz.
Gdzie były służby i gdzie były szpiegowskie satelity USA w dniu 10 kwietnia 2010 roku? Jak myślisz?
No tak, zacięły się tego dnia. Taki przypadek losowy. Powiesz, ze Amerykanie ofiarowywali pomoc, ale Polska odmówiła?
Co Malezja ma do odmawiania w związku ze strzeleniem ich samolotu?
Czy władze Malezji odmówiły pomocy, albo o nią poprosiły?
Jakie to ma znaczenie? Amerykanie z Ukraińcami prześcigają się w robieniu ludziom wody z mózgów. Sprawa idzie swoim własnym torem i nikt nie ma na to wpływu.
Zresztą jak oceniasz słowa Brzezińskiego, że tylko kretyni mogą twierdzić, że pod Smoleńskiem doszło do zamachu?
Jak wytłumaczysz absencję głów poszczególnych państw na pogrzebie Pary Prezydenckiej RP?
Aha, wybuchł wulkan na Islandii. Zapomniałem :D
 
“...tylko po to, by podkopać rację Jinksa. Międzynarodowy spisek rządzi opinią publiczną, ale sprytny i przenikliwy Jinks nie da się oszukać.”
 
W tym jednym miejscy myślisz racjonalnie.
 
“On wie i on czuje.Putin jest praworządnym, uczciwym i dobrym człowiekiem, który niestety musiał się borykać, ze wstrętnymi Czeczeńcami, kłamliwymi dziennikarzami, Gruzinami, wszyscy wiedzą jacy oni są.I teraz na dodatek ci paskudni Ukraińcy, banderowcy i faszyści.”
 
Proszę mi wskazać uczciwego i praworządnego polityka. Te cechy nie idą w parze z czynnym uprawianiem polityki i to jeszcze w przypadku zarządzania światowym mocarstwem.
Nie wskazuj na Kaczyńskiego i Orbana, bowiem są to przykłady bez precedensów.
Po przeczytaniu tego zdania, podrap się po głowie i z biegu odpowiedz sobie, co było przyczyną wojen w Czeczenii?
Widzisz, nie masz zielonego pojęcia, o co tam chodziło. Czy wiesz, że po stronie czeczeńskich separatystów walczyła UNA-UNSO?
Ty przecież tak nie lubisz separatystów, ani nikt inny nie lubi, a wszyscy Czeczenię stawiają za przykład, tylko, że robią to bezmyślnie. A wiesz może, co to jest UNA - UNSO? A ile wojen było w Czeczenii?
Mnie nie musisz odpowiadać po googlowaniu, bowiem wiem, iż nie zdołałeś sobie odpowiedzieć na te pytania., bo gdybyś znał odpowiedzi, to nie wypisywałbyś głupotek
A słyszałeś kiedyś, że Emirat Kaukaski ONZ uznała za organizacje terrorystyczną. 
Eee tam. po co to wiedzieć. Wystarczy, że się wie, iż Putin jest zły i że bije Czeczeńców.
Lipą jest takie myślenie.
Już bez drapania się po głowie odpowiedz sobie, na pytanie, co było powodem ataku Rosji na Gruzję?
A widzisz, znowu nie wiesz, a masz niby tak wiele do powiedzenia na ten temat.
 
“Ogrom zadań, które ma Putin do posprzątania jest wielki.Potem trzeba się będzie zająć następnymi faszystami z Estonii i Łotwy. Następnie z zakłamanymi polaczkami.A na koniec pozostaną europejskie pedały z Brukseli, Paryża i Berlina.”
 
Jest to powielanie słów śp. Lecha Kaczyńskiego, z którymi ja się nie zgadzam, choć darzę i darzyłem Prezydenta Kaczyńskiego pełnym szacunkiem.
Moim zdaniem nie należy czynić z tej postaci profety, choć politykiem Lech Kaczyński był wielkiego formatu.
Dodam, że jestem zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, choć mam mu za złe wystąpienie na Majdanie i dymanie się z Ziobrami, Kurskimi i Gowinami. Nie pozbawi go to jednak mojego głosu. Być może kiedyś stracę cierpliwość, ale póki co, to interes Polski bierze górę.
 
Z Ukrainą, a właściwie z Krymem sprawa jest jasna. Rosjanie wzięli swoje i na tym koniec. Ukraina wschodnia, to odpowiedź tych, którym nie po drodze z Poroszenką do unijnego burdelu.
Że Putin ich wspiera? Przecież to jest oczywista sprawa. Że co, ma patrzeć jak Ukraińcy mordują jego zwolenników, też Ukraińców - dodam.
Postaw się w jego sytuacji choć na moment, jeżeli potrafisz oczywiście.
Co do marszu Putina na Europę, to także się mylisz, gdyż Polskę rozbiorą Niemcy. Nie przeczę, że przy tej okazji  Putin nakreśli jakąś linię demarkacyjną, ale temu wszystkiemu będą winni sami Polacy, bowiem idioci nie potrafili dorobić się rządu od 1989 roku, który zapobiegłby przeciwko ewentualnemu rozbiorowi Polski.
Nie rój sobie, że mowa tu o rozbiorach podobnych do poprzednich. Nie. Dzisiaj orężem w rękach Niemiec i Rosji jest ekonomia.
 
Ubolewam, że ani słowem nie wspomniałeś o irańskim samolocie zestrzelonym przez USA, o Iraku, o Libii, o Afganistanie, czy w końcu o tym, że Żydzi używają gazu przeciwko Palestyńczykom w strefie Gazy, ale wiesz co, wcale mnie to nie dziwi, bo wszakWSZYSTKIE ŚWIATOWE MEDIA o tym nie mówią.
 
Pozdrawiam.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5
#1432102

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432106

Szanuję twoje niezależne zdanie i mącić ci w głowie nie będę. Masz swój własny zasób doświadczeń i swoje poglądy. Twoje środowisko zapewne uważa cię za mądrego.

Jednakże wystawiając swoje poglądy na forum publicznym musisz się zmierzyć między innymi z pewną wiedzą, różną od twojej i rozumowaniem znacznie ciebie przerastającym. Nie, nie twierdzę, że z moim. Jednakże, dla człowieka, który jest najmądrzejszy, nie ma autorytetów, nie ma faktów, nie ma niezbitych dowodów.

 

Tylko jego musi być na wierzchu. Cóż - współczuję.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1432148

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sam nie wiem dlaczego wiedziałem, iż nie przedstwisz zadnych argumentów? Może dlatego, że jestem taki bystrzacha?

Z Twojej opinii wynika, że masz problem z rozumieniem tekstu pisanego i mówię tu o moim poprzednim komentarzu skierowanym do Ciebie. Faktycznie, że się wygłupiłem angażując się w przedstawianie argumentów.

Niestety myszki miały rację.

 

Pozdrawiam!

 

PS Ciekawi mnie, czy Ty w Twoim środowisku uchodzisz za mądrego?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1432278

Komu najbardziej zależało na tym, by robić zamieszanie na Ukrainie, bo widze że Zachód nic nie robi wobec Rosji

Sami Ukraincy zestrzelili samolot a teraz Zachód robi z wszystkich durniów - Nie ma żadnych separatystów, to są zdziczali Ukraince, pozostałości przekazywane z pokolenia na pokolenie przez banderowców i bandy UPA.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1431998

Zejdź Pan na ziemię. To pytanie można postawić także w odniesieniu do Polski - wiadomo, że od 25 lat mamy w Polsce gigantyczne zamieszanie na wielu płaszczyznach - więc komu zależało, by w Polsce zapanowało takie zamieszanie ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1432058

 

  http://www.e-detektyw.pl/Magazyn_Detektyw/W_numerze/?id=409

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1432012

"Rosja nie miała najmniejszych powodów, aby dopuścić się zestrzelenia malezyjskiego samolotu i oskarżanie o ten akt Putina, to czysty absurd."

 
Juz takie postawienie sprawy sugeruje, iz jesteś daleki od chłodnej oceny sytuacji stawiasz się jako adwokat jednej ze stron.
 Po pierwsze popełniasz podstawowy błąd: nigdy nie można twierdzić tak stanowczo jak czynisz to ty, zanim nie ma podstawowych danych. A taką przekonującą informacją mogą być doniesienia satelitarne i wywiadowcze. 
Po drugie: oto fragment analizy magazyny defence 24, który raczej kieruje winę w kierunku Moskwy:"Jaki cel będzie chciał osiągnąć Kreml?

Najprawdopodobniej będzie chciał chciał doprowadzić do wstrzymania ofensywy wojsk ukraińskich, które odniosły w ostatnich dniach duże sukcesy (Słowiańsk, Kramatorsk etc.) i zamrożenie konfliktu w Donbasie. Jeszcze kilka dni temu Moskwa próbowała uzyskać taki efekt dzięki porozumieniu z Berlinem. Jednak działania te przyniosły umiarkowany efekt. Początkowo Angela Merkel wezwała prezydenta Petro Poroszenkę do rozpoczęcia rozmów z tzw. „separatystami” jednak po telefonicznych konsultacjach z Barackiem Obamą zaczęła łagodzić swój przekaz.
 

Sprawa zestrzelenia samolotu cywilnego z dużą dozą prawdopodobieństwa zostanie przez Rosjan wykorzystane do osiągnięcia celu, który próbowali uzyskać za pośrednictwem Niemiec. Międzynarodowe śledztwo, które zapowiadają Ukraińcy wymusi wstrzymanie ofensywy sił rządowych (zabezpieczenie dowodów etc.) i na długi czas zamrozi konflikt. Zimą Moskwa uzyska natomiast zupełnie nowe środki nacisku na Kijów i dzięki działaniom Gazpromu z pewnością poprawi swoje możliwości dyplomatyczne".
 
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1432026

to nie raczyła nawet odwołać swojej imprezy urodzinowej z powodu śmierci tylu niewinnych europejczyków - po co zatem ta unia ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

piciubata

#1432045

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jinks nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

W kwestii opinii, iż Rosjanom zależy na wstzrymaniu działań wojskowych przez Ukrainę, uważam inaczej. Rosji na tym nie zależy, gdyż bardziej jej zależy na eskalacji działań wojennych w ramach wojny domowej na Ukrainie, więc w mojej opinii argument, który przytoczyłeś, skądinąd znany mi wcześniej, upadł.

 

Co do chłodnych ocen, to ni mniej, ni więcej jak tylko na to chciałem wskazać w swojej notce. Proszę zwrócić uwagę, że zauważasz jedynie, iż to ja wykazuję się brakiem zdolności chłodnego ocenienia sytuacji, podczas gdy wszyscy zdążyli orzec bez zbadania sprawy, że za strąceniem samolotu stoi Putin.

Twój komentarz w treści zasadniczej, niewiele różni sie od mojego wpisu.

 

Pozdrawiam!

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1432284

a kopacz ciągle kopie 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

piciubata

#1432044

Nie jestem matematykiem ale moim zawodem jest śledzenie informacji naukowych i orientowanie się gdzie mogą być ukryte informacje związane z daną kwestią. Wiadomo więc, że istnieje teoria proawdopodobieństwa i wiadomo, że ludzki umysł nią się też w sposób potoczny posługuje. Są dwa wskaźniki zwększające prawdopodobieństwo, że dana teza może być prawdziwa - jeden to jej powszechność, drugi to historia podobnych lub identycznych przypadków.

Jest też miernik nieprawdoodobieństwa polegający na mnożeniu "if''ów". Teza sklada się z łańcuszka podtez, z których każda jest obarczona pewnym nieprawdopodobieństwem, a wniosek wynikający z takiego łańcuszka saje się krańcowo absurdalny.

If we look na przypadek zestrzelenia, to wyjściowo teoretycznie mogli to zrobić zarówno Ukraińcy jak i Rosjanie. Jeżeli jednak prześledzimy historię podobnych przypadków lekceważenia ludzkiego życia oraz prawa międzynarodowego, to winowajca wydaje się być oczywisty. 

Oczywiście mogę się mylić, ale żeby przeżyć, trzeba bazować nie na wielu teoriach lecz na jednej wybanej, takiej która ma oparcie w osobniczym doświadczeniu. I podobny zabieg mentalny trzeba wykonać i w tym przypadku. Tusk kiedyś próbował postąpić, jak mu się wydawało, niekonwencjonalnie, wbrew tej zasadzie i wszyscy rozsądni ludzie ocenili to jednoznacznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1432056

"Jeżeli jednak prześledzimy historię podobnych przypadków lekceważenia ludzkiego życia oraz prawa międzynarodowego, to winowajca wydaje się być oczywisty."

 

Wspomniale o zestrzeleniu irańskiego samolotu pasażerskiego przez armię USA. Czy poszanowaniem życia ludzkiego jest posłanie do Allaha milionz hakiem Irakijczyków, tylko dlatego, ze CNN opublikował brednię?

No tak, ale takie przypadki są jak najbardziej zgodne z literą międzynarodowego prawa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1432285

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1432057

Pozwólcie Niepoprawni, ze do Mr.Jinksa zwrócę się w języku jego idola Władimira Władimirowicza:

- поздравляем товарищ „jinks”  -

- хорошая работа -

- и рублей в кармане y ваc прибывает –

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
 
 
Lance do boju, szable w dłoń
Bolszewika goń, goń, goń
#1432171

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432288

 lapac myszy ? bo utozsamianie sie z rysunkiem to juz jest ostatnie stadium popierdzielenia mozgu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1432309

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bolszewickie truchło znowu nadaje. Ty idź do szkół nauczyć się podstawowych zasad języka, bo kultury się nauczyć, to nie masz żadnych szans, zresztą tą trzeba mieć wrodzoną.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1432328

to-dlaczego i kto zezwolił, temu samolotowi, lecieć zamkniętym ponoć wcześniej korytarzem, który przebiega nad terytoriami objętymi wojną.

Równocześnie pamiętam parszywą reakcję mediów holenderskich na wiadomość o katastrofie naszej delegacji do Katynia.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1432241

Kapitan Nemo w swoim blogu to wyjaśnia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1432242